РОЗСЛІДУВАННЯ

У цьому розслідуванні йдеться про ганебну практику сексуальних домагань, яку роками чинить щодо студенток та викладачок професор Рівненського державного гуманітарного університету, завідуючий кафедрою хореографії Володимир Годовський. Нам вдалося зняти на приховану камеру один із випадків домагань. Далі – слово за правоохоронцями та керівництвом університету.

Рівненський державний гуманітарний університет не перестає дивувати. Влітку на хабарах тут затримали декана і завідуючого кафедри. Тепер, вслід за скороченнями, випливають все нові і нові історії, які додають роботи правоохоронцям. Сьогоднішня – про «концертмейстера-невидимку».

На прикладі горілки з бурштиновими камінцями «Четверта влада» з’ясувала чому продавати фальсифіковане спиртне на Рівненщині доволі безпечно.

Луцький міськрайонний суд виправдав провідного консультанта-адміністратора луцького територіального сервісного центру МВС Андрія Вороніна, який у 2015 році зареєстрував нерозмитнений автомобіль «Infiniti ЕХ 35» 2010 року випуску за підробленими документами.

Як зробити так щоб твій стартап за п’ять місяців отримав замовлень на мільйон бюджетних гривень? При цьому мав шанс у найближчий місяць-другий подвоїти цю цифру? Виявляється, для цього зовсім не обов’язково бути ІТ-компанією, винайти щось нове, виграти тендер чи витратити купу грошей на рекламу.

Численні випадки лікарських помилок в Україні, на жаль, майже не закінчуються притягненням винних до відповідальності. За даними Всесвітньої організації охорони здоров`я в Україні щодня від лікарських помилок помирає шестеро людей. Втім, за останні три роки було винесено лише 18 обвинувальних вироків, щодо лікарських помилок. Проблема притягнення лікарів до відповідальності полягає передусім в недосконалому законодавстві. Навіть якщо через помилку лікарів помирає дитина правди доведеться шукати дуже довго – чому так – у репортажі «Рівненського агентства журналістських розслідувань» для програми Слідство.Інфо.

Багатостраждальне держпідприємство «Шпанівський експериментальний завод харчових екстрактів» тривалий час було під впливом, чи навіть контролем людей, які тримали у руках тіньовий сектор спиртово-горілчаної промисловості країни. Зі зміною влади ситуація навколо підприємства змінилась – замість впливу та контролю тепер приватна власність. У чию власність перейшов державний спиртзавод та що тепер із підприємством – у матеріалі ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань».

У Рівному є лише два тролейбуса в які можуть потрапити люди на візках (хоча не на всіх зупинках). Втім навіть у новому транспорт сервіс залишає бажати кращого. Ми з`ясували як місто намагається вирішувати проблему

По кілька разів на рік рівненський сміттєвий полігон, що поблизу села Бармаки, горить. Висока загазованість звалища ускладнює гасіння пожеж, і часто боротися з вогнем доводиться по кілька днів. Цього року з міського бюджету Рівного виділили кошти, аби на сміттєзвалищі був принаймні власний водогін. Мають пробурити свердловини, встановити контейнери для зберігання води та прокласти кілька сотень метрів водопроводу. На усе – понад чотири мільйони гривень, які успішно на відкритих торгах розіграли між собою дві сестринські компанії, пов’язані із керівництвом «Рівнегазу».

Безвіз у дії. Набиті автобуси їдуть до Польщі, куди з українським закордонним тепер потрапити легше. Все що треба – купити квиток. І ось уже за кілька годин країна замків, костелів і палаців для вас відкрита. І якщо вперед заїхати можна без проблем то повернутися на Батьківщину іноді зовсім непросто.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору