РОЗСЛІДУВАННЯ

Поховані безрідні, спецмедбригада за шість тисяч на день і поховані міські мільйони. У Рівному комунальне підприємство «Спецкомбінат-ритуальна служба» вкотре виграло ритуальний тендер. Понад два мільйони гривень з міського бюджету воно отримало на поховання безрідних і довезення померлих на судмедекспертизу. За ці гроші маємо могили без хрестів і допотопний УАЗ. Підприємство-монополіст проблем не бачить. Їх бачать звільнені працівники і активісти. В Івано-Франківській області, тим часом, навчилися витрачати на такі послуги вдвічі менше.

Рівнеобленерго придбало три авто Hyundai Sonata у Житомиробленеро за 1 063 657 гривень. Що тут не так.

Головна реформаторка міністерства внутрішніх справ – голова Національної поліції Хатія Деканоїзде пішла у відставку. Напевне єдина помітна українцям її заслуга – поява на вулицях абсолютно нової патрульної поліції. Та докорінно систему змінити голові Нацполіції так і не вдалося. Бо атестація поліцейських в Україні провалена! Реформа це чи імітація? Скільки ж колишніх міліціонерів працевлаштувалося в новій поліції і чого від них ще чекати суспільству – в розслідуванні Дмитра Бондаря для проекту «Слідство.інфо».

Поліцейські Рівного розшукують безвісти зниклого жителя села Гориньград. 35-річний Андрій Артвінський працював на будівництві у Рівному. Саме там його, за повідомленням поліції, його бачили востаннє. Втім, історія не така проста, бо як з`ясувала «Четверта влада» сім`ї загиблого пропонували сто тисяч гривень за мовчання.

За 20 років сільського головування сім`я Ігоря Ярмольського нажила 16 земельних ділянок площею понад шість гектарів.

Невдовзі після звільнення з правоохоронних органів досвідчений екс-прокурор Волинської області Андрій Гіль добудував розкішний маєток, на ділянці у майже півгектара, у селі Тарасове поблизу Луцька. Його дочка та зять, які також працюють на держслужбі, в останні роки придбали кілька квартир, земельних ділянок та новеньких автівок бізнес-класу. Як родина екс-прокурора могла дозволити собі такі дорогі покупки – досліджував Юрій Горбач для проекту «Слідство.Інфо».

На березі відомого і популярного серед відпочивальників волинського озера Світязь за кілька останніх років виріс закритий дачний масив. Тут збудували свої котеджі колишні та нинішні прокурори, судді, чиновники, відомі бізнесмени, народні депутати та їхні родичі.

Виконком Луцької міської ради провів конкурс на закупівлю послуг із розробки стратегічного плану розвитку міста. Його виграла «фірма» колишнього радника міського голови.

«Зрадою тижня» назвав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов тендер, який провів Рівнеоблводоканал. Підприємство дискваліфікувало дев`ятьох учасників закупівлі засувок каналізаційних, які пропонували товар за дешевшими цінами і надало перевагу «неекономній пропозції» рівненської фірми, яку створили незадовго до оголошення закупівлі.

У липні цього року комунальний заклад «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської облради проводив тендер на закупівлю автомобільного мастила для усіх швидких, які є в області. Організатори закупівлі відхилили найдешевші пропозиції, аби перемогу отримала своя – рівненська «Автолюкс РВ», а тендерну документацію, на думку юристів, склали з порушеннями Закону.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору