РОЗСЛІДУВАННЯ

4 серпня, близько восьмої вечора рівненські свободівці випивали в кафе «Кобза», на розі вулиць Соборна-Княгині Ольги. Журналістка «Четвертої влади», яка виконувала редакційне завдання зі збору інформацію щодо перевірки законності роботи літніх майданчиків кафе, фотографувала майданчик цього закладу. В результаті – журналістку і фотоапарат компанія облила алкоголем і втекла на автомобілі Тойота Прадо. «Четверта влада» з’ясувала що в компанії були депутати міської ради та помічник рівненського нардепа Олега Осуховського.

Ректор СНУ Ігор Коцан у 90-х отримав диплом доктора наук російської псевдонаукової структури.

Новобудову у центрі Луцька будує фірма, пов’язана із колишнім головою земельної комісії міськради.

На програму кредитування селян виділяють мільйони гривень, але приховують отримувачів цих кредитів. Ними переважно користуються чиновники, депутати та їхні родичі.

Сьогодні в Україні понад тисячу служителів Феміди не здійснюють правосуддя. І хоча вони ходять на роботу, не розглядають справ і не виносять рішень. Чому так? Скільки це коштує? І що робити?

У цій публікації журналісти досліджують майно Дубровицьких копів, перевіряючи декларації за п’ять років. При підготовці публікації один з екс-керівників поліції цього краю пригрозив журналістці судом, якщо вона писатиме про майно, яким він користується.

У цій публікації журналісти досліджують майно Рокитнівських копів, перевіряючи декларації за п`ять років.

Захищати Закон і права громадян – обов`язок і робота прокурорів. Як виявилось, за таку працю правоохоронцям непогано платять. Та коли вони декларують елітні автівки, гектари землі, квартири і водночас доходи, за які встигли б придбати ледь не половину свого майна – до охоронців Закону виникають питання.

Автівки преміум-класу, незадеклароване майно, вибуховий розвиток бізнесу та шалені покупки – цим відзначаються доходи та майно керівництва північних, «бурштинових» районів Рівненщини. Перша публікація про поліцейських Сарнинщени.

На земельній ділянці СБУ в центрі Рівного фірма депутата від Партії регіонів Сергія Качановського «Альянс Престиж Буд» звела елітний житловий будинок із підземними гаражами і мансардами. Генпідрядником будівництва виступила фірма «Капіталінвест» Ігоря Давидчука, який має спільний бізнес із родиною депутатів-регіоналів, генералів, фігурантів скандалів навколо концерну ЄДАПС Василя та Віталія Грицаків. Ласою ділянкою оборонних земель на вулиці Квітки-Основ’яненка, 8-А вартістю в кілька мільйонів гривень СБУ пожертвувала заради отримання трьох службових квартир від забудовника.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору