РОЗСЛІДУВАННЯ

Повна реконструкція парку Шевченка у Рівному, озеленення, освітлення, влаштування озвучки на його території – такими очікуваннями від пошуку інвестора вже більше місяця хваляться чиновники Рівнеради. «Четверта влада» з`ясувала, що за цими оптимістичними анонсами, швидше за все, стоїть прагнення скандально-відомого забудовника вчергове отримати без аукціону ласий шматок землі у центрі міста.

Невід’ємними учасниками одного з найприбутковіших нелегальних заробітків в Україні стають діти. Ті, кому на часі вчити уроки, а не розбиратися у фракціях цінного каміння. У бурштиновому бізнесі – тисячі школярів. Вони ігнорують навчання, натомість купують автомобілі, розважаються по-дорослому і не бояться ані законів, ані покарання. Тим часом на дитячій праці заробляють дорослі, а правоохоронці розводять руками. Про це – у програмі Дмитра Бондара для проекту «Слідство.інфо».

У Луцьку працює більше десятка підприємств і фізичних осіб-підприємців, які займаються збиранням, зберіганням і вивезенням різних видів сміття. Серед них – родичі чиновників, кандидатів в депутати, колишня структура «Привату» та компанія мера Костянтинівки.

Київська фірма «Транс Логістик Центр» другий рік поспіль виграє тендери на харчування дітей-чорнобильців на Волині. Її ціни є одними із найвищих, проте це не заважає їй отримувати тендерні мільйони. Цьогоріч у чорнобильських районах Волині вона заробить понад 90 мільйонів гривень.

4 серпня, близько восьмої вечора рівненські свободівці випивали в кафе «Кобза», на розі вулиць Соборна-Княгині Ольги. Журналістка «Четвертої влади», яка виконувала редакційне завдання зі збору інформацію щодо перевірки законності роботи літніх майданчиків кафе, фотографувала майданчик цього закладу. В результаті – журналістку і фотоапарат компанія облила алкоголем і втекла на автомобілі Тойота Прадо. «Четверта влада» з’ясувала що в компанії були депутати міської ради та помічник рівненського нардепа Олега Осуховського.

Ректор СНУ Ігор Коцан у 90-х отримав диплом доктора наук російської псевдонаукової структури.

Новобудову у центрі Луцька будує фірма, пов’язана із колишнім головою земельної комісії міськради.

На програму кредитування селян виділяють мільйони гривень, але приховують отримувачів цих кредитів. Ними переважно користуються чиновники, депутати та їхні родичі.

Сьогодні в Україні понад тисячу служителів Феміди не здійснюють правосуддя. І хоча вони ходять на роботу, не розглядають справ і не виносять рішень. Чому так? Скільки це коштує? І що робити?

У цій публікації журналісти досліджують майно Дубровицьких копів, перевіряючи декларації за п’ять років. При підготовці публікації один з екс-керівників поліції цього краю пригрозив журналістці судом, якщо вона писатиме про майно, яким він користується.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору