РОЗСЛІДУВАННЯ

Як на нас заробляють наближені до міліції структури

Посетители дорогих ресторанов Берлина и Амстердама за поедением свежей спаржи с полей Чешской Республики вряд ли представляют, что их любимое блюдо находится на столе благодаря адской работе современных рабов. Мужчин и женщин из бедных стран, которых заманили лживыми обещаниями, удерживали в плену, били и угрожали оружием…

Від них відмовився вже четвертий адвокат. Від них уже третій рік відхрещуються чиновники Міністерства охорони здоров´я. Перед ними зачиняються двері багатьох лікувальних і діагностичних кабінетів, а в місцевій школі навіть не приховують, з яким нетерпінням чекають, коли вже ці діти завершать навчання і відсвяткують випускний. Для одного з підлітків уже пролунав останній дзвоник - майже рік батьки носять квіти на його могилу.

Сценарій телепрограми журналістських розслідувань «Четверта влада» про продаж у Рівному дітям тютюну і алкоголю поблизу шкіл.

Продовження журналістського розслідування про проблеми з рівненським автовокзалом. Початок: 1. http://www.4vlada.com/article/1780/. 2. http://www.4vlada.com/article/1781/ 3. http://www.4vlada.com/article/1804/

Рівненські житлово-комунальні підприємства не виконують як слід своїх обов’язків, а якщо можуть, то ще й обдурюють найменш захищених мешканців міста, – стверджують рівняни, з якими поспілкувався "Рівненський репортер".

Після виходу циклу програм «У Бога за пазухою» на телеканалі «1+1» Рівненська єпархія УПЦ КП покарала героїв сюжету

Більше двох з половиною мільйонів гривень боргів комунальні підприємства не повернуть навіть через суд

Будівництво торгово-житлового комплексу на розі вулиць Олени Теліги та Боярки стало справжньою несподіванкою для мешканців дев’ятиповерхового будинку №21. Мало того, що під новобудову міська рада виділила прибудинкову територію, на якій багато років гралися діти, так ще й комплекс добудовують до стіни будинку без згоди мешканців.

У церкві, як і в мирському житті, процвітає корупція. Тих, хто не згоден давати хабара, відлучають від церкви і позбавляють сану.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору