РОЗСЛІДУВАННЯ

Допоки редакція чекає від прокуратури Рівненської області реакції на публікації з приводу проблем навколо центрального автовокзалу по вулиці Київській у Рівному, на що перший заступник прокурора області Володимир Мойсеєць попросив тридцять днів, посилаючись на законодавство, влада Рівного в особі міського голови Володимира Хомка дала людям ще один привід для хвилювання й обурення.

Інваліди, люди похилого віку, матері з маленькими дітьми та навіть ті, хто випадково підвернули ногу, постійно стикаються з проблемою недоступності вулиць, будинків, громадських закладів та органів влади. Закон називає таких людей маломобільними групами населення. Дуже часто чотири сходинки, високий поріг чи тротуарний бордюр стають бар’єром, який людина в інвалідному візку, зі зламаною ногою чи дитячим возиком не подолають. Для них місто недоступне.

Через безвідповідальність рівненських чиновників люди з обмеженими фізичними можливостями не можуть вільно пересуватися містом, а бюджетні гроші витрачаються на халтуру

як заволодіти неіснуючим будинком і отримати землю у центрі Рівного

Схоже, прокурори Здолбунова, що на Рівненщині, знайшли спосіб, як позбутися кризи.

Чому у водоканалу виникли борги і як домовлялись про «обґрунтовані» тарифи

Рівненське агентство журналістських розслідувань продовжує публікувати матеріали циклу розслідувань «Церква: очищення правдою». Цього разу ми публікуємо другу частину репортажу зі зборів духовенства УПЦ КП Рівненської області, після яких митрополит Євсевій покарав шістьох членів Церковно-громадської ініціативи з розслідування симонії (церковного хабарництва і корупції) в Рівненській єпархії.

Вдаючись до наклепів, пліток і обману, організатори зборів духовенства закликали до примирення та покаяння

Рівненське агентство журналістських розслідувань продовжує публікувати матеріали циклу розслідувань проблем корупції та хабарництва в Церквах Рівненщини «Очищення правдою».

Церковно-громадська ініціатива більш як пів року добивалася суду над представниками вищого духовенства Рівненської єпархії

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору