РОЗСЛІДУВАННЯ

Як і чому медики вимагають у вагітних "благодійні" внески. Телепроект "Четверта влада".

Особливості слідства ДТП, одним з учасників якого є майор міліції, а один з пасажирів загинув. Хто приховує правду?Телепроект "Четверта влада".

В цьому розслідуванні кореспонденти Рівненського агентства журналістських розслідувань з’ясовували обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю працівника прокуратури з Луцька, після якої одна рівнянка загинула, а інша стала інвалідом.Телепроект "Четверта влада".

7 червня суд постановив відібрати 32 частоти на мовлення у "ТВі" і 28 — у "5 каналу". Позов подала компанія, яка належить власнику телеканалу "Інтер" та голові СБУ Валерію Хорошковському.

В другій частині ми оприлюднюємо деякі результати дослідження корупції в судах; з’ясовуємо як працює Єдиний державний реєстр судових рішень та дізнаємось, що про суддів та судову систему думають адвокати та правозахисники.

Як і чому недоліки суддівської системи отруюють життя платників податків, з’ясовували журналісти Рівненського агентства журналістських розслідувань.

Останнім часом сторінки ЗМІ рясніють повідомленнями про ускладнення після щеплень. Налякані такою інформацією батьки відмовляються щеплювати своїх дітей, в той час як медики наполягають: вакцинація – найкращий спосіб захисту від інфекційних хвороб.

Як на нас заробляють наближені до міліції структури

Посетители дорогих ресторанов Берлина и Амстердама за поедением свежей спаржи с полей Чешской Республики вряд ли представляют, что их любимое блюдо находится на столе благодаря адской работе современных рабов. Мужчин и женщин из бедных стран, которых заманили лживыми обещаниями, удерживали в плену, били и угрожали оружием…

Від них відмовився вже четвертий адвокат. Від них уже третій рік відхрещуються чиновники Міністерства охорони здоров´я. Перед ними зачиняються двері багатьох лікувальних і діагностичних кабінетів, а в місцевій школі навіть не приховують, з яким нетерпінням чекають, коли вже ці діти завершать навчання і відсвяткують випускний. Для одного з підлітків уже пролунав останній дзвоник - майже рік батьки носять квіти на його могилу.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору