РОЗСЛІДУВАННЯ

Без належного державного фінансування дитсадки Рівного з упевненістю рухаються у світле, багате та комфортне майбутнє. Попри матеріальну скруту, в місцевих дошкільних навчальних закладах будують басейни, душі, сауни, встановлюють пластикові вікна та проводять євроремонти. 

Ще донедавна один з найбільших промислових гігантів на Рівненщині нині продукує для обласного центру... безробітних. Трудовий колектив «Рівнеазоту» оприлюднив звернення Президентові України Віктору Ющенку, у якому просить врятувати своє підприємство від руйнації. Винуватцями своїх проблем „азотівці” вважають Кабмін та Національну комісію з регулювання енергетики і збираються звернутися за захистом до Антимонопольного комітету.

До цього правила рівняни й гості міста давно звикли, слухняно оплачуючи рахунки в лікарняну касу.

Допоки редакція чекає від прокуратури Рівненської області реакції на публікації з приводу проблем навколо центрального автовокзалу по вулиці Київській у Рівному, на що перший заступник прокурора області Володимир Мойсеєць попросив тридцять днів, посилаючись на законодавство, влада Рівного в особі міського голови Володимира Хомка дала людям ще один привід для хвилювання й обурення.

Інваліди, люди похилого віку, матері з маленькими дітьми та навіть ті, хто випадково підвернули ногу, постійно стикаються з проблемою недоступності вулиць, будинків, громадських закладів та органів влади. Закон називає таких людей маломобільними групами населення. Дуже часто чотири сходинки, високий поріг чи тротуарний бордюр стають бар’єром, який людина в інвалідному візку, зі зламаною ногою чи дитячим возиком не подолають. Для них місто недоступне.

Через безвідповідальність рівненських чиновників люди з обмеженими фізичними можливостями не можуть вільно пересуватися містом, а бюджетні гроші витрачаються на халтуру

як заволодіти неіснуючим будинком і отримати землю у центрі Рівного

Схоже, прокурори Здолбунова, що на Рівненщині, знайшли спосіб, як позбутися кризи.

Чому у водоканалу виникли борги і як домовлялись про «обґрунтовані» тарифи

Рівненське агентство журналістських розслідувань продовжує публікувати матеріали циклу розслідувань «Церква: очищення правдою». Цього разу ми публікуємо другу частину репортажу зі зборів духовенства УПЦ КП Рівненської області, після яких митрополит Євсевій покарав шістьох членів Церковно-громадської ініціативи з розслідування симонії (церковного хабарництва і корупції) в Рівненській єпархії.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору