РОЗСЛІДУВАННЯ

Від них відмовився вже четвертий адвокат. Від них уже третій рік відхрещуються чиновники Міністерства охорони здоров´я. Перед ними зачиняються двері багатьох лікувальних і діагностичних кабінетів, а в місцевій школі навіть не приховують, з яким нетерпінням чекають, коли вже ці діти завершать навчання і відсвяткують випускний. Для одного з підлітків уже пролунав останній дзвоник - майже рік батьки носять квіти на його могилу.

Сценарій телепрограми журналістських розслідувань «Четверта влада» про продаж у Рівному дітям тютюну і алкоголю поблизу шкіл.

Продовження журналістського розслідування про проблеми з рівненським автовокзалом. Початок: 1. http://www.4vlada.com/article/1780/. 2. http://www.4vlada.com/article/1781/ 3. http://www.4vlada.com/article/1804/

Рівненські житлово-комунальні підприємства не виконують як слід своїх обов’язків, а якщо можуть, то ще й обдурюють найменш захищених мешканців міста, – стверджують рівняни, з якими поспілкувався "Рівненський репортер".

Після виходу циклу програм «У Бога за пазухою» на телеканалі «1+1» Рівненська єпархія УПЦ КП покарала героїв сюжету

Більше двох з половиною мільйонів гривень боргів комунальні підприємства не повернуть навіть через суд

Будівництво торгово-житлового комплексу на розі вулиць Олени Теліги та Боярки стало справжньою несподіванкою для мешканців дев’ятиповерхового будинку №21. Мало того, що під новобудову міська рада виділила прибудинкову територію, на якій багато років гралися діти, так ще й комплекс добудовують до стіни будинку без згоди мешканців.

У церкві, як і в мирському житті, процвітає корупція. Тих, хто не згоден давати хабара, відлучають від церкви і позбавляють сану.

Без належного державного фінансування дитсадки Рівного з упевненістю рухаються у світле, багате та комфортне майбутнє. Попри матеріальну скруту, в місцевих дошкільних навчальних закладах будують басейни, душі, сауни, встановлюють пластикові вікна та проводять євроремонти. 

Ще донедавна один з найбільших промислових гігантів на Рівненщині нині продукує для обласного центру... безробітних. Трудовий колектив «Рівнеазоту» оприлюднив звернення Президентові України Віктору Ющенку, у якому просить врятувати своє підприємство від руйнації. Винуватцями своїх проблем „азотівці” вважають Кабмін та Національну комісію з регулювання енергетики і збираються звернутися за захистом до Антимонопольного комітету.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору