РОЗСЛІДУВАННЯ

Церковно-громадська ініціатива більш як пів року добивалася суду над представниками вищого духовенства Рівненської єпархії

Ні для кого не секрет, що батьки учнів змушені платити гроші до шкільних або класних фондів чи кас (незалежно від того, оформлені вони офіційно чи їх просто так називають), змушені здавати кошти на ремонт школи та подарунки вчителям.

і порушують права на соціальну допомогу та свободу пересування

На рівненських малюках уряд і депутати за два роки зекономили більше 160 мільйонів

Журналістське розслідування за підказкою читачів. Початок теми

Рівне поринуло у передвиборчий марафон – 30 листопада обиратимуть нового міського голову. Серед кандидатів на цю посаду і ті, хто нині при владі. Вони роздають обіцянки поповнювати міський бюджет, дбати про рівнян… Що ж, наскільки нинішня міська влада дбає про городян, давайте простежимо на прикладі автовокзалу. Цю тему підказали читачі нашої газети.

На околиці Рівного, на вулиці Київській, 106, на майже 11 гектарах землі розташований завод, який в радянські часи виготовляв навчальні прилади для шкіл та інститутів. У 2004 році все майно державного заводу без конкурсу було передано акціонерному товариству, акціонером якого є відомий у Рівному бізнесмен Ігор Голод. Попри неодноразові порушення договору - оренда була продовжена ще на три роки. Для чого бізнесмену збитковий завод і чому порушуються права рівнян з’ясовували журналісти ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ.

Земля для всіх чи для обраних? Чому депутати та їхні родичі отримують земельні ділянки, а люди стоять роками в неіснуючій черзі?

Земля для всіх чи для обраних? Чому депутати та їхні родичі отримують земельні ділянки, а люди стоять роками в неіснуючій черзі?

Як голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук (БЮТ) отримував земельну ділянку в елітному місці.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору