РОЗСЛІДУВАННЯ

На рівненських малюках уряд і депутати за два роки зекономили більше 160 мільйонів

Журналістське розслідування за підказкою читачів. Початок теми

Рівне поринуло у передвиборчий марафон – 30 листопада обиратимуть нового міського голову. Серед кандидатів на цю посаду і ті, хто нині при владі. Вони роздають обіцянки поповнювати міський бюджет, дбати про рівнян… Що ж, наскільки нинішня міська влада дбає про городян, давайте простежимо на прикладі автовокзалу. Цю тему підказали читачі нашої газети.

На околиці Рівного, на вулиці Київській, 106, на майже 11 гектарах землі розташований завод, який в радянські часи виготовляв навчальні прилади для шкіл та інститутів. У 2004 році все майно державного заводу без конкурсу було передано акціонерному товариству, акціонером якого є відомий у Рівному бізнесмен Ігор Голод. Попри неодноразові порушення договору - оренда була продовжена ще на три роки. Для чого бізнесмену збитковий завод і чому порушуються права рівнян з’ясовували журналісти ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ.

Земля для всіх чи для обраних? Чому депутати та їхні родичі отримують земельні ділянки, а люди стоять роками в неіснуючій черзі?

Земля для всіх чи для обраних? Чому депутати та їхні родичі отримують земельні ділянки, а люди стоять роками в неіснуючій черзі?

Як голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук (БЮТ) отримував земельну ділянку в елітному місці.

У циклі телепрограм „Земля на халяву” (вийшли в ефір у березні-квітні 2008 року) журналістами Рівненського агентства журналістських розслідувань висвітлено ситуацію навколо отримання безкоштовних земельних ділянок під індивідуальне будівництво в Рівному і з’ясовано, що не існує офіційної черги на земельні ділянки.

В об`єктиві тележурналістів ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ - загадкова пожежа на Київській, 67 у Рівному. Виявилось, що земля, на якій стоїть будинок, що згорів, давно... продана. Зараз кримінальну справу стосовно підпалу розслідує міліція, а прокуратура області виявила, що продаж ділянки — незаконний.

Мати воює з корумпованою системою, щоб захистити п ятирічну доньку, на яку посягнув рідний батько. Сценарій телевізійних програм-розслідувань "Батько-гвалтівник" проекту "Четверта влада", який виконувався Рівненським агентством журналістських розслідувань у 2007-2008 роках.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору