ПРЕС КЛУБ

Рівненсько-Волинський портал «Четверта влада» отримав премію Асоціації польських журналістів

17.10.2012, 11:23      Валентина Куць, портал «Четверта влада»      Переглядів: 3112

Голова Асоціації польських журналістів Кшиштоф Сковронський (зліва) та голова журі конкурсу Агнєшка Ромашевська-Гузи (справа) відзначили професійне висвітлення проблеми корупції у волинській паспортній службі. Автор матеріалу - Валентина Куць - крайня зліва.

 

Валентина Куць. Фото з мережі facebook.com

Розслідування порталу «Четверта влада» «Волиняни переплачують сотні гривень за закордонний паспорт: кому йдуть ці кошти» отримало другу премію у конкурсі професійної майстерності, оголошеному Асоціацією польських журналістів спільно із Національною спілкою журналістів України (НСПУ) та Незалежною медіа-профспілкою України (НМПУ).

ФОТОЗВІТ ІЗ КОНФЕРЕНЦІЇ В ПОЛЬЩІ

Першу премію цього конкурсу отримав текст Юлії Абібок «Глибока депресія», де розповідається про проблеми депресивних міст України, а третє місце посів сюжет Ольги Кашпор, присвячений Дню незалежності України. Нагороди за зайняті місця, відповідно, становили: 1 місце - 3 тисячі злотих, 2 місце - 2 тисячі злотих і 3 місце -1 тисяча злотих.

Нагороди переможцям вручили 15 жовтня у прес-центрі Асоціації польських журналістів у Варшаві під час медіа-конференції, присвяченої проблемам українських медіа.

«Давно не читала такого українського тексту, вдало удокументованого, дослідженого та опрацьованого, – наголосила голова журі премії Агнєшка Ромашевська-Гузи при нагородженні. – Тому раджу кожному польському журналістові перечитати ці тексти, які  без загальної абстракції, без будь яких  звинувачень показують проблему суспільства.

У статті «Волиняни переплачують сотні гривень за закордонний паспорт: кому йдуть ці кошти», авторства редактора Волинської редакції порталу "Четверта влада" Валентини Куць дуже добре висвітлено проблему корупції у паспортних службах – детально прослідковано як вимагають і куди ідуть кошти, які вимагають із громадян.»

Копія диплому, яким нагородили журналіста порталу "Четверта влада" (клікабельна)

Нагородження переможців відбулось під час конференції "ЗМІ в Україні: проблеми і можливості" у столиці Польщі Варшаві, на якій українські та польські журналісти поділились баченням стану української журналістики та її найголовніших проблем.

Детальніше про проблеми українських медіа очима українських польських журналістів читайте у наступних матеріалах порталу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Перше місце – у рівненських журналістів-розслідувачів

Результати III Національнального конкурсу на краще журналістське розслідування з проблем корупції в Україні – 2009

Конкурс професійної журналістики «Честь професії 2011» визначив найкращих журналістів

Рівненське агентство журналістських розслідувань отримало першу премію в конкурсі ОБСЄ та Комісії з журналістської етики


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

17.10.2012, 18:40 194.44.196.*** Головний редактор
Дякуємо.
17.10.2012, 14:50 188.0.91.*** [email protected]
Вітаємо волинських журналістів 4 Влади! Вітаємо і рівненських журналістів! Це їхня заслуга також, бо вони першими порушили злободенну тему здирництва у паспортній службі Рівного.
17.10.2012, 14:49 188.0.91.*** [email protected]
Вітаємо волинських журналістів 4 Влади! Вітаємо і рівненських журналістів! Це їхня заслуга також, бо вони першими порушили злободенну тему здирництва у паспортній службі Рівного.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору