ПРОЕКТИ

Доходи і майно влади (Рівненщина)

09.12.2016, 23:30      портал «Четверта влада»      Переглядів: 30098

В Україні, пропрацювавши багато років чиновником людина може придбати схожий автомобіль за мільйон гривень. Принаймні схоже авто (2010 року випуску) має нардеп Микола Сорока, який до того довгий час працював головою ОДА та на міністерській посаді. Ілюстративне фото avtolog.com

Прозорість майна і статків є одним з критеріїв протидії корупції. У 1960 році в Сингапурі був прийнятий закон, який дозволяв вважати доказом хабара те, що обвинувачений жив не за статками або володів об`єктами власності, які він не міг придбати на свої доходи, як підтвердження того, що обвинувачений отримував корупційні доходи. Було фактично перенесено обов’язок доведення своєї невинності на службовця, який повинен переконати суд, що винагорода не була отримана в рамках корупційної схеми. У разі, якщо провина чиновника доведена, то його майно підлягає конфіскації, чиновник платить величезний штраф, сідає у в`язницю на досить пристойний термін. Зокрема завдяки і цьому закону Сингапур став країною із одним з найнижчих рівнів корупції в світі. Доки в Україні не діє подібний закон, залишається здійснювати громадський контроль за доходами і статками посадовців. Зокрема порівнювати офіційні доходи і реальний спосіб життя. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА робить підбірку матеріалів про доходи і майно посадовців Рівненщини.

____________________________________________________________

Віктор Климук і хата тещі: чим багатий комунальний начальник Рівненського ШЕУ

06.04.2017, 21:10 Анна Калаур, «Четверта влада»

Друга хвиля е-декларуваня відкрила суспільству статки посадовців комунальних підприємств. У Рівному найбільш фінансованим є Рівненське шляхово-експлуатаційне управління. Його начальник не так давно нарікав на велику кількість протоколів про адмінправопорушення, складених на нього партрульними, а підприємство перемогло у багатомільйонному тендері. «Четверта влада» дослідила декларацію за 2016-й рік Віктора Климука і з`ясувала хто і що подарував його дружині на 204 тисячі гривень та чим володіє сім`я посадовця.

Бабуся рівненського нардепа Лозового назбирала мільйон, щоб подарувати сину

05.04.2017, 19:00 Анна Калаур, «Четверта влада»

Улюблена бабуся народного депутата Андрія Лозового подарувала своєму сину Сергію Лозовому 975 тисяч гривень. Бо не довіряє банкам. А у батьків нардепа чотири квартири, недешеве авто і десятки тисяч американської готівки.

Кар’єра і е-декларація нелінивого хлопця із Сарненщини: базар, залізниця, Верховна Рада

25.11.2016, 18:37      Антоніна Торбіч, Валентина Куць, «Четверта влада»     

Народний депутат Віталій Корчик разом із дружиною Оленою задекларували понад півмільйона готівки та 13 тисяч на банківських рахунках. Депутат каже, що зробити заощадження йому допомогли батьки, хоч і сам не лінувався.

«Діамантовий» нардеп з Рівного із родичами-мільйонерами у бізнесі

15.11.2016, 18:00      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»   

Народний обранець з Рівненщини від «Народного фронту» Вадим Сидорчук, який раніше був засновником та керівником низки фірм, нині декларує півмільйона доходу від роялті, мільйони готівки, діаманти дружини. Мама нардепа, судячи з офіійних реєстрів – також мільйонерка.

Рівненський нардеп пояснив, звідки у нього з дружиною півтора мільйони гривень готівки
 
09.11.2016, 19:20      портал «Четверта влада»    

Рівненський нардеп Сергій Євтушок у минулому році заробив 240 680 гривень та задекларував на двох з дружиною понад мільйон гривень готівки.

Рівненський нардеп хоче ліквідувати телестанцію: до чого тут е-декларація

09.11.2016, 15:00      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      

Нардеп з Рівненщини Олександр Дехтярчук переймається, що вже не один рік затягується ліквідація фірми, співвласником якої є його дружина. Тож щороку він змушений згадувати про Дубенську телестанцію у своїй декларації, хоч це вже наробило йому прикростей.

Чим багатий нардеп рівненського Полісся Яніцький

04.11.2016, 15:11      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 1275
Народний депутат Василь Яніцький претендує на звання найбагатшого народного депутата Рівненщини. Принаймні, якщо судити з його е-декларації за 2015-й рік. У нього з дружиною сім квартир, дві іномарки, 16 мільйонів гривень готівки та земельні ділянки. Втім, навідміну від  деяких своїх колег, пан Яніцький мав успішну і тривалу кар`єру у бізнесі тому пояснює походження свого майна.

 

«З миру по нитці»: рівненський нардеп-мільйонер не відмовився від матеріальної допомоги за кошт платників податків (оновлено)

02.11.2016, 20:33      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      

Народний депутат від «Народного фронту» Юрій Вознюк у 2015 році сплатив більше 11-ти тисяч гривень для Управління капітального будівництва за оренду «зіркової» земельної ділянки у масиві на Макарова-Пржевальського. Тепер же він зможе зекономити на цій статті витрат. Як і його близькі.

 

Мільйони, спецтехніка і позичене авто у «бідного-бідного» рівненського нардепа-свободівця

31.10.2016, 18:25      Анна Кала́ур, Антоніна Торбіч, «Четверта влада»  

Вперше з 2012-го року декларація народного обранця Олега Осуховського рясніє не лише прочерками. У ній є антикваріат,  92 тисячі фунтів стерлінгів, спецтехніка по тисячі гривень. Втім попри 3 мільйони гривень готівки (разом із фунтами стерлінгами), прихильники «Свободи» йому дають покористуватись авто. 

 

«Прівєт, Андрєй»: у рівненського нардепа-радикала – мільйони готівки та колекції картин, вин, зброї, антикваріату

30.10.2016, 15:12      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»  

Сьогодні – останній день, згідно із законом «Про запобігання корупції», коли високопосадовці країни мають прозвітувати про свої статки за минулий рік. Тож «Четверта влада» розпочинає аналіз орилюдненої інформації. Для початку покажемо, чим та з чого живуть народні обранці від Рівненщини.

Чим багаті екс-керівники поліції Зарічного та Володимирця

06.07.2016, 20:00 портал «Четверта влада» 

«Четверта влада» перевіряє доходи та статки екс-керівництва поліції «бурштинових» північних районів Рівненщини. У цій публікації журналісти досліджують майно володимирецьких та зарічненських керівників поліції, перевіряючи їхні декларації за п’ять років.

Статки екс-керівників Дубровицької поліції: колишній начальник погрожує судом за інформацію про незадеклароване майно

05.07.2016, 18:48 портал «Четверта влада»

У цій публікації журналісти досліджують майно Дубровицьких копів, перевіряючи декларації за п’ять років. При підготовці публікації один з екс-керівників поліції цього краю пригрозив журналістці судом, якщо вона писатиме про майно, яким він користується.

Майно та статки екс-керівників Рокитнівської поліції

05.07.2016, 10:35 портал «Четверта влада»

Автівки преміум-класу, незадеклароване майно, розвинений бізнес та дорогі покупки – цим відзначаються доходи та майно окремих екс-керівників північних – «бурштинових» – районів Рівненщини. «Четверта влада» з`ясувала, про що воліють мовчати, а чим ладні похвалитися нинішні та колишні керівники-правоохоронці.

У цій публікації журналісти досліджують майно Рокитнівських копів, перевіряючи декларації за п’ять років.

Що мають і з чого живуть головний прокурор Рівненщини та його заступники

04.07.2016, 20:45 Анна Калаур, «Четверта влада»

Захищати Закон, права і свободи громадян – робота прокурорів. Як виявилось, за неї правоохоронцям порівняно непогано платять. Та коли у їхніх деклараціях елітні автівки, гектари земель, квартири і водночас доходи, за які прокурори встигли би придбати, хіба, половину свого майна, – до охоронців Закону виникають питання.

Чим багаті керівники міліції/поліції у «бурштиновій» Сарненщині

04.07.2016, 16:30 портал «Четверта влада»

Автівки преміум-класу, незадеклароване майно, вибуховий розвиток бізнесу та шалені покупки – цим відзначаються доходи та майно керівництва північних, «бурштинових» районів Рівненщини. «Четверта влада» з`ясувала, про що воліють мовчати, а чим ладні похвалитися нинішні та колишні керівники-правоохоронці, які наглядали за додержанням законів на Сарненщині, Дубровиччині, Рокитнівщині, Володимиреччині та Зарічненщині, а також у Кузнецовську.

Перша публікація – про поліцейських Сарненщини.

Багатство і бідність суддів Господарського суду Рівненської області

04.03.2016, 13:42 corruptua.org

Майже усі слуги Феміди Господарського суду Рівненської області декларують за 2014 рік досить скромні доходи і майно. Більше третини суддів не вказали у фінансових документах жодних членів сім’ї.

Сусіди мера Рівного: хто живе в мажорному кварталі

16.12.2015, 18:58 corruptua.org

В той час, як звичайні громадяни роками чекають у «земельних чергах» героям публікації це не загрожує: Рідна донька мера, екс-депутати, бізнесмени близькі до влади та інші. Без будь-яких черг вони отримали землю поруч з мером через непрозору «схему УКБ».

Стало відомо, скільки торік заробив новообраний голова Рівненської облради

23.11.2015, 11:25 портал «Четверта влада»

18 листопада відбулась перша сесія новообраної Рівненської обласної ради. Під час обговорень та діалогу між партіями головою обласної ради обрали «ляшківця» Володимира Ковальчука.

Чим багаті і бідні кандидати на посаду мера Рівного

13.10.2015, 13:33  портал «Четверта влада» 
 
Найбагатшими кандидатам на посаду мера Рівного виявились − Олексій Муляренко, Дмитро Якимець та Вікторія Шинкаренко, найскромніші заробітки у Олега Ляшка, Олександра Лащука, Василя Цинка.


Чому найбагатший голова обласного господарського суду – у Рівному: розслідування

02.10.2015, 16:13  slidstvo.info    
 
Абсолютним чемпіоном за кількістю задекларованого майна та заощаджень серед усіх керівників обласних госпсудів, за винятком окупованих територій, виявився голова господарського суду Рівненської області Вадим Торчинюк. Згідно із деклараціями про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, сім’я судді має 9 земельних ділянок, 2 квартири, 2 гаражі, більше десятка транспортних засобів і понад 8 мільйонів гривень на рахунках у банках. Є й незадеклароване майно.

Суддя-мільйонер з Рівного: розслідування «історії успіху» (ВІДЕО)

30.09.2015, 21:32  hromadske.tv

Абсолютним чемпіоном за кількістю задекларованого майна та заощаджень серед усіх керівників обласних госпсудів, за винятком окупованих територій, виявився голова Господарського суду Рівненської області Вадим Торчинюк.

В заступника мера Рівного подвоїлися мільйонні заощадження у банках, а в його шефа - значно зменшилися: декларації (ФОТО)

22.04.2015, 20:14 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Міський голова Рівного Володимир Хомко задекларував збудований кілька років тому будинок, який не був вказаний у попередніх деклараціях про доходи. В сім’ї його заступника Олексія Хмилецького з’явилася ще одна квартира, а інший заступник Сергій Васильчук подвоїв свої заощадження у банках.

В голови Рівненської ОДА з’явилася нова земельна ділянка, а в його заступника – загадкові квартири: декларації

20.04.2015, 18:21 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков разом із членами своєї сім’ї торік отримав понад 1 мільйон 35 тисяч гривень сукупного доходу. Серед його нерухомості, порівнюючи з попередньою декларацією, з’явилася нова земельна ділянка. В заступника голови ОДА Олександра Савчука з’явилися три загадкові квартири, які раніше не були задекларовані, а керівник апарату Рівненської ОДА Олександр Корнійчук разом із членами своєї сім’ї торік отримав трохи менше одного мільйона гривень доходу.

В голови Рівненської облради доходи зменшилися у кілька разів, а в сім`ї його заступника - нова автівка: декларації

04.04.2015, 15:45 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Голова Рівненської обласної ради задекларував за 2014 рік майже 149 тисяч гривень, а його заступники – трохи більше 112 тисяч гривень на двох.

Скільки заробляють і чим володіють головні податківці Рівненщини

18.03.2015, 18:51 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Серед вищого керівництва Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області у 2013 році найменше заробив його нинішній начальник.

Прокурор Рівненщини визнав, що він «помилився» щодо свого майна (ВІДЕО)

21.01.2015, 18:00 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Прокурор Рівненської області Сергій Кубрак, під тиском активістів та журналістів, дещо розповів про те, як йому вдалося збудувати будинок на 240 метрів у Києві, та коли він придбав автівку за мільйон.

Хто з рівненських суддів отримує мільйонні подарунки та їздить на «Porsche Cayenne» (ФОТО)

23.12.2014, 17:12 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Із 26 суддів Рівненського апеляційного господарського суду одна служителька Феміди отримала у 2013 році мільйонні доходи, двом суддям до мільйона не вистачило кількох тисяч гривень, а доходи ще двох сімей стражів правосуддя перевалили за півмільйона гривень.

Прокурорські мільйони: чому прокурори Рівненщини та Волині приховують свої статки (ВІДЕО)

11.12.2014, 10:20 Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

«Щоб ти жив на одну зарплату». Багатьом українським чиновникам вдається успішно уникати цього прокляття і насолоджуватися своїми статками.

Секретар Рівнеради протиправно приховує інформацію про доходи своїх колег

10.12.2014, 14:41 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада» 

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА поцікавилася, чим живуть депутати Рівнеради та Луцькради. Для цього надіслали відповідні запити на ім`я міських голів. Адже антикорупційні українські закони визначають, що депутати місцевих рад повинні подавати свої майнові декларації за місцем роботи, а безробітні, пенсіонери та особи, які працюють на себе, - безпосередньо в канцелярію місцевої ради.

Скільки заробляють і чим багаті судді Апеляційного суду Рівненської області: декларації

09.12.2014, 18:22 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Більшість сімей суддів Апеляційного суду Рівненської області живе лише на доходи служителів Феміди. Так, у 21 сім’ї стражів правосуддя цього суду доходи служителя Феміди у кілька разів перевищують доходи решти членів сім’ї. Є серед суддів Апеляційного суду й такі, які мають земельні ділянки і дачі в місцях, де ціни на землю є одними з найвищих. Є й одна сім’я-мільйонер за рівнем доходів минулого року.

Доходи і статки рівненських нардепів: в одного все на дружині, інший взагалі дружину не згадав

24.09.2014, 13:25      Юрій Горбач, портал «Четверта влада» 

Деякі народні депутати з Рівненщини за 2013 рік задекларували доволі скромні доходи, порівняно із тими, які вони отримали у рік обрання до Верховної Ради.

Статки суддів Рівненського апеляційного господарського суду налякали голову суду

15.09.2014, 18:48 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Голова Рівненського апеляційного господарського суду Григорій Савченко переймається за безпеку своїх суддів і тому відмовився ідентифікувати своїх працівників на фото, щоб ці фото не були оприлюднені. 

 

Стало відомо, які доходи дружини мера Рівного ретельно приховували в міськраді

12.09.2014, 17:03 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Рівненська міська рада таки оприлюдинла повноцінну декларацію про майно, доходи, витрати та зобов`язання фінансового характеру міського голови Рівного Володимира Хомка та його заступників. Зобов`язати чиновників зробити це вдалося лише після року судової тяганини. Також цьому оприлюдненню передувала скарга прокурору, щоправда, на подібні дії чиновників з Рівненської ОДА.

Приховування посадовцями доходів членів своїх сімей - протизаконне, - прокуратура Рівненщини

19.08.2014, 12:40 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Прокуратура Рівненської області, у відповідь а звернення ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, визнала, що приховування посадовцями доходів членів своїх сімей - протизаконне. Рівненську облдержадміністрацію прокуратура зобов`язала надати повну інформацію про доходи своїх екс-керівників та членів їх сімей.

Чим багаті судді Рівненського окружного адмінсуду

16.08.2014, 11:00      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

П’ятеро із п’ятнадцяти суддів Рівненського окружного адміністративного суду за 2013 рік не задекларували жодної нерухомості, семеро суддів не задекларували жодного автомобіля.

Рівненські судді ховають майно і доходи своїх родичів, порушуючи відразу два закони

06.08.2014, 17:30 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Судді Рівненського міського суду вирішили не показувати у своїх деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік членів своїх сімей, їхнє майно та доходи.

Рівнерада - найзакритіша в питанні оприлюднення доходів свого керівництва

28.05.2014, 13:55      портал «Четверта влада»

Якщо порівнювати Рівненську міську раду, обласну раду та адміністрацію, то найбільш відкритою серед цих структур у плані оприлюднення декларацій свого керівництва є обласна рада. Найзакритіша - міська рада.

Заступники голови Рівненської ОДА - без автомобілів, а дехто й без житла: декларації

29.04.2014, 10:00 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Жоден із трьох заступників голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка не має власного автомобіля.

Мер Рівного поміняв автомобіль і надалі приховує доходи дружини: декларація

28.04.2014, 14:20 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Міський голова Рівного Володимир Хомко купив новий автомобіль, а доходи і заощадження своєї дружини продовжує приховувати.

Як минулоріч заробляли прокурори Рівненської облпрокуратури: доходи та майно

16.04.2014, 19:38 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Прокурор Рівненської області разом із своєю сім’єю у 2013 році заробив більше півмільйона гривень доходів. Його заступники мали торік дещо нижчі прибутки.

Заступник начальника міліції Рівненщини має ретро-авто, будинок та 121 тисячу доходу: декларація

10.04.2014, 20:57      портал «Четверта влада» 

10 квітня, під час засідання Люстраційного комітету Рівненської області оприлюднили декларацію заступника начальника УМВСУ в Рівненській області-начальника міліції громадської безпеки Олега Береста. Олег Берест, серед інших кандидатів претендує на посаду начальника міліції Рівненщини.

Доходи кандидата на головного міліціонера Рівненщини Зарічнюка минулоріч склали понад 100 тисяч: декларація

04.04.2014, 08:28      портал «Четверта влада»    

Кандидат на посаду головного міліціонера Рівненщини Григорій Зарічнюк представив Люстраційному комітету Рівненської області декларацію про майно та доходи за 2013 рік.

Прокурор Рівненщини разом з сім`єю має три автівки, загальною вартістю на понад два мільйони гривень: декларація

03.04.2014, 20:31  Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»       

У відповідь на запит ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ прокурор Рівненської області Сергій Кубрак оприлюднив свою декларацію про майно та доходи за 2013 рік. 

Голова Рівненської ОДА розповів про своє майно і доходи

26.03.2014, 17:18 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Нещодавно призначений голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок у минулому році заробив більше 83 тисяч гривень.

Кандидат на головного міліціонера Рівненщини Сергій Максимов заробив минулоріч близько 100 тисяч: декларація

25.03.2014, 08:54 портал «Четверта влада»

Кандидат на посаду начальника УМВСУ в Рівненській області Сергій Максимов представив Люстраційному комітету Рівненської області декларацію про майно та доходи за 2013 рік.

Голова Рівненської облради не має квартири та машини, а минулоріч отримав майже мільйон гривень доходу

24.03.2014, 19:30 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

У 2013 році голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов отримав 951 тисячу 186 гривень сукупного доходу.

У прокурора Рівненщини - автівка, яку на ринку можна придбати за мільйон

20.03.2014, 11:04 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Прокурор Рівненської області Сергій Кубрак не поспішає оприлюднювати декларації про свої доходи та майно до 1 квітня, як це визначено законодавством. Хоч у прокуратурі зазначають, що він заповнив її та подав у Генпрокуратуру. Водночас прокурор підтверджує, що має автомобіль Audi Q7. Такий автомобіль можна придбати за ціною близько мільйона гривень.

Журналісти через суд вимагають оприлюднити доходи рівненських та волинських нардепів

03.01.2014, 15:45 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА подає до окружного адміністративного суду Києва судовий позов на Апарат Верховної Ради України, який протиправно відмовився надати декларації частини рівненських та волинських нардепів.

Рівненська міліція видає перли правового нігілізму, протиправно приховуючи доходи своїх керівників

03.01.2014, 13:17 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Рівненська міліція, у відповідь на запит журналіста ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, протиправно відмовилася надати копії декларацій своїх керівників.

Колишній головний міліціонер Рівненщини їздить на старій «Волзі», а родина на «Інфініті»

14.11.2013, 19:01 pravda.com.ua

Новопризначений голова Львівської облдержадміністрації, колишній головний міліціонер Рівненщини Олег Сало за 2012 рік заробив 157 тисяч 260 гривень.

З дев’яти нардепів із Рівненщини – троє офіційні мільйонери: декларації (ФОТО)

10.10.2013, 12:13 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Більше мільйона гривень доходу за 2012 рік задекларували троє із семи депутатів, декларації про доходи яких вдалося отримати.

У Рівному журналісти через суд вимагають, щоб міський голова оприлюднив доходи своєї дружини

29.08.2013, 18:57 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звернулася до суду з вимогою зобов’язати міського голову Рівного та його заступників оприлюднити доходи членів своїх сімей. Нагадуємо, рівненський мер Володимир Хомко, єдиний серед міських голів Західної України, котрий протиправно приховує доходи своєї дружини.

Скільки квартир і автомобілів у рівненських митників: декларації

13.08.2013, 10:22 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

По 120 гривень матеріальної допомоги отримали троє заступників начальника Рівненської митниці Сергія Лук’янова, а сам начальник – 12 тисяч 886 гривень.

Дружини рівненських прокурорів мають Lexus, Audi A8, Toyota: декларації облпрокуратури

18.06.2013, 11:40 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Ні прокурор Рівненської області, ні його заступники згідно із деклараціями про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік не мають власних автомобілів, а тисячі гривень отримують із «інших видів доходів».

Скільки заробляє новий заступник прокурора Рівненської області - декларація

12.06.2013, 18:38 портал «Четверта влада»

7 червня 2013 року заступником прокурора Рівненської області призначено старшого радника юстиції Анатолія Хомича. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА отримала інформацію про доходи Анатолія Хомича у 2012 та 2011 роках, коли він ще був заступником прокурора Волинської області.

Половина керівників Рівненської ОДА – мільйонери: декларації про доходи

03.06.2013, 14:04 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ та двоє його заступників – Анатолій Юхименко та Андрій Лавренчук – мають у банках по більш, ніж мільйону заощаджень.

Рівненський мер протиправно приховує доходи своєї дружини: єдиний у Західній Україні

31.05.2013, 16:37 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звернулася до міського голови Рівного Володимира Хомка з проханням надати копії декларацій про свої доходи і доходи своїх заступників. Однак Володимир Хомко, як і його заступники, приховали доходи своєї сім´ї. Суми доходів дружини рівненського мера та її банківських заощаджень в наданих копіях декларацій зафарбували чорним кольором.

65 тисяч матеріальної допомоги отримало керівництво Рівненської облради: декларації про доходи

27.05.2013, 17:05 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Голова обласної ради Юрій Кічатий у 2012 році заробив більше 278 тисяч гривень, його перший заступник Михайло Кривко – близько 220 тисяч, а заступник Олександр Чуприна – майже 325 тисяч гривень.

Депутат-свободівець, що переміг від Рівного до облради, живе за рахунок дружини: декларація

16.05.2013, 09:30 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

Депутат-свободівець, тепер вже Рівненської обласної ради, Олексій Бучинський має декларацію, схожу з декларацією його керівника нардепа Олега Осуховського, який у 2011 році нічого не заробив.

Адвокат рівненської «Свободи» заробляє 1 600 гривень в рік + коментар

16.05.2013, 09:30 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

Юрист Ярослав Калька, якого ще називають адвокатом рівненської «Свободи» і який озвучив пропозицію покинути журналістам конференцію «Свободи», у 2011 році заробив 1 тисячу 600 гривень.

Бідний-бідний опозиційний кандидат Олег Осуховський

26.10.2012, 23:32 Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Кандидат у народні депутати від ВО «Свобода зазначив у своїй декларації за 2011 рік на місці доходів лише прочерки.

Хто й скільки заробив із кандидатів в нардепи Рівненщини: виборчий округ №156 (центр – м. Сарни)

22.09.2012, 15:45 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Згідно поданих у ЦВК декларацій про доходи, найбільший дохід у 2011-му році із кандидатів у народні депутати по цьому округу отримав чинний народний депутат України Микола Шершун, найменший – заступник директора ТОВ «Укрбіоенергія» Анатолій Ляшецький. Зовсім нічого не заробив - голова правління громадської організації «Спілка водіїв» Сергій Овчинніков.

Хто й скільки заробив із кандидатів в нардепи Рівненщини: виборчий округ №155 (центр – м. Дубровиця)

19.09.2012, 15:11 Юрій Горбач, портал «Четверта влада

Згідно поданих у ЦВК декларацій про доходи, найбільший дохід у 2011-му році із кандидатів у народні депутати по цьому округу отримав в. о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування Микола Сорока, найменший – директор приватного відкормочно-торгового підприємства «Імпульс» Микола Кушнір.

Хто й скільки заробив із кандидатів в нардепи Рівненщини: виборчий округ №154 (центр – м. Дубно)

18.09.2012, 16:04 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Згідно поданих у ЦВК декларацій про доходи, найбільший дохід у 2011-му році із кандидатів у народні депутати по цьому округу отримав генеральний директор ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Сергій Костючко. Нульовий дохід зазначив колишній голова Здолбунівської районної державної адміністрації та висуванець від партії «Наша Україна» Любомир Кінах.

Хто й скільки заробив із кандидатів в нардепи Рівненщини: виборчий округ №153 (центр – м. Рівне)

14.09.2012, 14:00 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Згідно поданих у ЦВК декларацій, найбільший дохід у 2011-му році із кандидатів у народні депутати по цьому округу отримав висуванець від ВО «Батьківщина» фінансовий директор ТзОВ «Екорембуд ЛТД» Юрій Вознюк. Висуванець від партії «Українська Національна Асамблея» Олександр Музичко здав до ЦВК декларацію з одними прочерками.

Хто скільки заробив із кандидатів в нардепи Рівненщини: виборчий округ №152 (центр – м. Рівне)

11.09.2012, 12:00 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Згідно поданих у ЦВК декларацій про доходи, найбільший дохід у 2011-му році із кандидатів у народні депутати по цьому округу отримав колишній народний обранець та самовисуванець Віктор Матчук, найменший – завідувач відділом комунального господарства «Редакції газети «Сім днів» Рівненської міської ради Олександр Поліщук. Троє кандидатів, судячи з декларацій, минулоріч взагалі нічого не заробили.

Скільки заробляють рівненські прокурори

21.05.2012, 00:00 портал «Четверта влада»

Статки головного прокурора Рівненщини Василя Присяжнюка, оприлюднені в його декларації за 2011 рік на сайті прокуратури Рівненської області, зросли в порівнянні з попереднім роком. Його сукупний дохід склав минулоріч 745 621 гривень. З цих коштів 286 689 гривень – зарплата, 58 012 гривень – дивіденди, 400 920 – пенсія. У 2010 році Василь Присяжнюк задекларував 657 075 гривень власного доходу.

Володимир Хомко заробляє на посаді міського голови майже 10 000 гривень щомісяця

19.04.2012, 00:00 портал «Четверта влада»

Міський голова Рівного Володимир Хомко оприлюднив декларацію про доходи у 2011 році.

Губернатор Рівненщини має 3 млн грн на банківських рахунках і 4 авто - декларація

18.11.2011, 00:00 rivnepost.rv.ua

Протягом минулого року голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ оновив свій автопарк, збільшив на 120 тисяч гривень свої доходи

Декларації кандидатів на посаду міського голови Рівного

27.10.2010, 17:40 Рівненська організація громадянської мережі «Опора»

Декларації про майно та доходи за 2009 рік кандидатів на посаду міського голови Рівного Володимира Хомка, Олександра Лащука, Володимира Петріва, Андрія Друзенка.

* * *

Чи потрібен Рівненщині і Волині громадський інформаційно-аналітичний портал?

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА наразі єдине громадське ЗМІ у Північно-Західному регіоні України (на Рівненщині і Волині на обласному та міжобласному рівні). І єдине ЗМІ, яке регулярно займається журналістськими розслідуваннями (http://4vlada.com/investigations/all) і висвітленням зловживань влади і політиків у доступі громадян до публічної інформації. Також єдине ЗМІ, яке систематично висвітлює інформацію про доходи і майно влади (Рівненщина: http://4vlada.com/projects/30386 Волинь: http://4vlada.com/projects/33820 )

Із грудня 2013 року портал ЧЕТВЕРТА ВЛАДА почав залучати кошти безпосередньо від громадськості – громадян та юридичних осіб, про що публікуються щомісячні звіти (http://4vlada.com/info/zviti-redaktsi).

Якщо ви вважаєте діяльність ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ корисною суспільству не пошкодуйте перерахувати для діяльності порталу скільки вважаєте за можливе.

Як допомогти «Четвертій владі»

Кожен бажаючий творити незалежне громадське інтернет-ЗМІ за такими редакційними правилами може долучитись своїми коштами, послугами, волонтерською діяльністю. Можливість перерахувати кошти (в порядку пріоритетності):

1) ЄДРПОУ 26406610 МГО «Рiвненський прес-клуб» р/р 26002141976, МФО 380805. Призначення платежу: «Безповоротна фінансова допомога для виконання статутних завдань».

2) Торбіч Володимир Анатолійович, ФОП, код 2944509657, Рівненська ф-я КБ «Приватбанк», МФО 333391, р.№ 26005054706510 Призначення платежу: «За надання інформаційних послуг на веб-сайті».

3) Картка Приватбанку 5211 5374 2696 2671 Торбіч Антоніна Олександрівна.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

04.11.2014, 08:59 213.174.12.*** Редактор
До 194.44.182.*** аноніма. Хотіли б знати про статки головного редактора, написали б у пошуку на сайті його імя та прізвище, і прочитали б докладно, замість розкидатися смішними претензіями. Бо схоже у вас мета - не дізнатися цю інформацію, а наклеп звести. З темою статів СБУ також працюємо - отримали ряд відмов на запити в регіональних структурах, направляємо запити в центральну СБУ
03.11.2014, 22:23 194.44.182.*** я
Шановні 4-то владовці! А чому не говоримо за Велику СБУ. Зокрема Рівненських СБУ-мужновладців. Так цікаво? Їхні декларації про доходи? Напевно просто їхній власний автопарк Вас просто не цікавить? А може просто, що серед Ваших керівників, а також серед Вас - кориспондентів є агентура названих вище чекистів? Боязно??? Практично Все теперішнє регіональне, а також центральне керівництво СБУ працювало при владі втікача яника-зрадника! Хитко працюєте! Якщо про всіх, то і про всіх, зокрема і про себе. Хочеться подивитись хто на чому їздить, та на які статки живе УКРАЇНСЬКИЙ критик.
24.09.2014, 14:37 185.26.182.*** Володимир
Про люстраторів є матеріал: Люстрація Люстраційного комітету Рівненщини: про що змовчали люстратори у своїх біографіях (частина 1) http://4vlada.com/investigations/35155 і друга частина тут: http://4vlada.com/investigations/35156
18.05.2014, 17:44 176.241.128.*** Свідок
Ще було б добре підбірку про доходи членів люстраційного комітету та їх родин зробити - а то щось вони все це приховують, а люструвати хочеться...
29.04.2014, 20:37 77.123.24.*** Тарас
Поверьте, ровно столько,сколько мы им это позволим. Только не надо ждать американцев , европейцев или инопланетян ,надо подорваться с дивана и помогать стране встать на ноги, не давать взятки.
01.04.2014, 23:54 95.135.55.*** 1111
Та скільки вони будуть нас дурити та обкрадати? При чому ховатись та сміятись з простого народу, невже митник на зп побудуе будинок? Невже чиновник з ода може купити нову тойоту за 800 тис. Ганьба такому народу, а точніше тим особам.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору