ПРОЕКТИ

Бурштинова лихоманка

03.12.2017, 20:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 33101

Поки влада не узаконює масовий непромисловий видобуток бурштину - на ньому заробляє місцевий криміналітет, який зрісся з правоохоронними органами. Через них спрут бурштинової мафії тягнеться у київські владні кабінети. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА зібрала підбірку публікацій про бурштинову лихоманку, яку можна було би перетворити у найбільшу статтю доходів обласного та районних бюджетів Полісся.

____________________________________________________

Корупційно непрозора рекультивація: як на Поліссі реалізовують програму довидобутку бурштину з ушкоджених земель

02.01.2018, 20:18 Дмитро Бондар, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

2016-го року уряд провадив пілотний проект рекультивації земель порушених внаслідок нелегального видобутку бурштину. Тоді до проекту було більше запитань ніж відповідей. Нині, через рік, «Четверта влада» дослідила результати впровадження проекту. Про те, як має працювати ця схема і де у ній корупційні ризики – у матеріалі.

Наслідки нелегального бурштиновидобутку в Сарненському районі: відео з висоти пташиного польоту

04.12.2017, 19:21 портал «Четверта влада»

Попри оголошений владою розгром бурштинової мафії, ось так нелегальний видобуток сонячного каменю виглядає сьогодні. Відео зроблене у жовтні 2017-го року в урочищі «Азалія», неподалік Клесова у Сарненському районі.

Невиліковна лихоманка. Як нелегальні старателі продовжують активно видобувати бурштин на Поліссі (ВІДЕО)

29.11.2017, 20:15 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Слідство.Інфо вже три роки стежить за нелегальним бурштиновим бізнесом в Україні. З року в рік влада звітує про припинення видобутку. Втім, попри усі обіцянки, гучні затримання та заяви, ситуація майже не змінюється. Що з нелегальним видобутком бурштину сьогодні? Про це у матеріалі Дмитра Бондара з Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада».

Небезпеки немає, вирви закопують. Правоохоронці відреагували лише після втручання журналістки

26.05.2017, 18:55      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      

У поліції знали про видобуток навколо опор під лініями електропередач. Втім, зреагували на проблему лише після втручання журналістки. Провадження розслідують, землі рекультивують, небезпеку електроопорам та енергетичному стану ситуація не несе. Про це розповів заступник начальника головного управління поліції Валерій Самчук.

Видобуток бурштину під лініями електропередач. Поліція відмовляється надавати інформацію (ФОТО та ВІДЕО)

25.05.2017, 20:03      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      

З моменту оприлюднення інформації про видобуток під лініями електропередач пройшов тиджень. Що з цим робитиме поліція? Відповідати по телефону на ці питання у поліції відмовились.

Видобуток бурштину може привести до зупинки енергоблоку на Рівненській АЕС (ФОТО)

19.05.2017, 13:50      портал «Четверта влада»   

Чорні старателі підкопалися вже під Рівненською АЕС. У Володимирецькому районі – неподалік від РАЕС – бурштин вимивають прямо під магістральною лінією електропередачі, якою напруга подається, в тому числі, і в столицю. З ексклюзивним матеріалом – спецкореспондентка «Інтера» Інна Білецька.

Канали, помпи та бурштинокопачі: рейд оперштабу в заповіднику на Білому озері (ВІДЕО)

12.05.2017, 14:33 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Оперативний штаб з протидії нелегальному видобутку бурштину продовжує працювати на Рівненщині. Вони вилучають помпи, бурштин, транспорт, знешкоджують їх. Нерідко через опір нелегальних старателів це зробити не вдається. «Четверта влада» побувала на черговому рейді спецпризначенців. Цього разу – у заповіднику поблизу Білого озера.

Псевдомітинг за легалізацію бурштиновидобутку під Рівненською ОДА. Спроба №2. Хто керував процесом

10.05.2017, 22:10      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      

Рівно тиждень тому у центрі Рівного пройшов псевдомітинг, учасники якого прийшли мітингувати за гроші, про що самі й зізнавалися. Керував дійством керівник місцевої громадської організації УНСО Ярослав Грантіний. Сьогодні 10 травня аналогічний мітинг спробували провести вдруге. Хто очолив виставу цього разу – з`ясовувала «Четверта влада».

Замовний мітинг під Рівненською ОДА: як все було і хто платив студентам

05.05.2017, 09:00      Дмитро Бондар, «Четверта влада»   

Як вербували, як і скільки платили, хто платив і за що платив. Все, що нам вдалося дізнатися про мітинг під Рівненською обласною державною адміністрацією, де головним героєм був керівник міцевого осередку УНСО у Рівному Ярослав Гранітний.

Труднощі роботи оперштабу, або як і чому бурштинокопачі у Більській волі не віддали правоохоронцям помпи (ФОТО)

04.04.2017, 20:54 Дмитро Бондар, Антоніна Торбіч, «Четверта влада»

На Рівненщині, як відомо, працює оперативний штаб протидії нелегальному видобутку бурштину. «Четверта влада» вирушила в один з рейдів. Що з цього вийшло – у фоторепортажі.

Гальбин мовчить, Зарічне говорить. Як бурштинова Рівненщина переживає відновлення роботи оперштабу (ФОТО)

01.04.2017, 12:00 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Тиша у Гальбині, конфлікти копачів з поліцією на Сарненщині, помпи за кілометр від блокпосту на Зарічненщині і погрози спалити відділення поліції або як у північних районах поліція дає (або не дає) раду нелегальним бурштинокопачам.


Бурштинова експансія китайських скупників на Рівненщину: історія студентки із Москви

06.03.2017, 17:48      Дмитро Бондар, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Нелегальний видобуток бурштину – сфера, де обертаються великі гроші. А там де великі гроші – один крок до криміналу. Ми неодноразово займались розслідуванням конфліктів навколо торгівлі сонячним каменем. Але останній випадок схожий на справжню детективну історію. Йдеться про громадянку Китаю, яка приїхала в Україну займатися торгівлею бурштином, і зникла безвісти. Що з нею могло статися і хто може бути причетний до її зникнення у матеріалі Дмитра Бондаря.


Бурштиновий Лас-Вегас Рівненщини. Попри роки обіцянок, дерибан земель і бурштину триває

18.01.2017, 22:05      Дмитро Бондар, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Від першої сутички, яка прогуділа на всю країну у травні 2014 року минуло вже два з половиною роки. Роки обіцянок упорядкувати бурштиновидобуток і направити його мільярдні прибутки в бюджет. Але помпи і досі гудуть, а потоки грошей досі ллються у кишені нелегальних видобувачів та корупціонерів у владі. Про це – Дмитро Бондар для Слідства.інфо.

Тєбя ета єб…т?! Пригоди приданих сил поліції на бурштиновій Рівненщині (ВІДЕО)

28.12.2016, 20:40 Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, «Четверта влада»

Як уже повідомляла «Четверта влада», придані сили «Бурштинового штабу», які з квітня 2016 року діяли на Рівненщині, залишили область. Місцеві поліцейські з бурштинокопачами – тепер один на один. І поки тривають розмови, що можливо придані сили повернуться – «Четверта влада» вирішила з’ясувати «а як це було» – як працювали і чим запам’яталися спецпризначенці.

Нардепу із Сарн, волинському екс-міліціонеру чи китайському мільйонеру: кому депутати віддали 457 бурштинових гектарів

23.12.2016, 22:17 Анна Калаур, «Четверта влада»

Вже другу сесію підряд Рівненська обласна рада віддає багаті на бурштин землі фірмам із засекреченим корінням. Як з`ясувала «Четверта влада», минулого разу землі віддали фірмі екс-регіонала Володимира Продивуса. Сьогодні ж 457 гектарів отримала новостворена фірма «Санкамян». Окрім незнайомого рівнянам Лян Яна ниточки від неї ведуть до сарненського нардепа Сергія Євтушка і екс-начальника міліції Волині Віктора Лисюка. Хто стоїть за бурштиновим дозволом – читайте у нашому матеріалі.

Бурштин на Рівненщині видобуватиме Продивус, або кому депутати погодили спецдозволи

22.12.2016, 20:32 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Знали депутати чи не знали цього, але віддали вони бурштинові землі екс-регіоналу Володимиру Продивусу. Тому, який у 2014 році привозив «спортсменів» для того, щоб віджати бурштинові землі у місцевих. Детальніше – у розслідуванні порталу «Четверта влада».

Як бурштиновидобуток за 30 років знищив околиці Клесова: супутникові знімки (ФОТО)

16.12.2016, 17:54 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

«Четверта влада» показала, як виглядають наслідки нелегального бурштиновидобутку зі спутника на прикладі околиць селища Клесів.

Масовий видобуток бурштину біля Клесова на Рівненщині. Ексклюзивне відео «Четвертої влади»

17.12.2016, 17:03 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Дорога з обох боків тісно обліплена автівками, десятки заведених помп та сотні бурштинокопачів. Такий вигляд має масовий нелегальний бурштиновидобуток зараз. Мова про урочище «Азалія» – Рівненська область, Сарненський район. «Четверта влада» побувала там. Детальніше – дивіться на відео без коментарів.

Хід бурштиновим конем: дві компанії претендують на монополію видобутку під виглядом рекультивації

06.12.2016, 14:16 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Поки законодавці досі не можуть (чи не хочуть) дозволити легальний старательський промисел з бурштиновидобутку – чиновники придумали ще одну схему. Пілотний проект рекультивації земель пошкоджених від нелегального бурштиновидобутку. Які ризики він у собі приховує?

«Бурштиновий» прокурор судиться з Генпрокуратурою у Рівному про поновлення на роботі

05.12.2016, 17:36 Анна Калаур, «Четверта влада»

7 грудня у Рівненському окружному суді екс-заструпник прокурора Рівненської області Андрій Боровик намагатиметься повернути посаду через суд. Його звільнили після затримання в ході операції «Бурштин» на Рівненщині.

Справу рівненського «бурштинового» прокурора розслідуватимуть щонайменше до лютого 2017-го

01.12.2016, 21:41 Анна Калаур, «Четверта влада»

Поки що до 23 грудня триматимуть під вартою екс-заступника прокурора Рівненщини Андрія Боровика. Його підозрюють в організації злочинного угрупування із незаконного видобутку бурштину на Рівненщині. Адвокати підозрюваного спробували витягнути свого підзахисного на волю.

Поліція вилучила кіло бурштину з автівки рівнянина

24.11.2016, 10:10 портал «Четверта влада»

22 листопада поблизу Дубровиці поліцейські зупинили автомобіль «Volkswagen Caddy», у салоні якого виявили бурштин.

Бурштинова Волинь: злочин без покарання

23.05.2016, 14:54      Аріна Крапка для порталу «Четверта влада»

Ось вже кілька років поспіль поліські райони Волині охопила бурштинова лихоманка. На бурштиновому клондайку поблизу Вовчецька, Лісового і Костюхнівки Маневицького району - величезні ями, понівечені дерева, знищена природа - це наслідок незаконного бізнесу, який в Україні процвітає вже десятиліттями.


Екологічна комісія Рівнеоблради – проти надання компаніям дозволів на розвідку покладів бурштину

05.04.2016, 15:44      Олександр Мельничук, «Четверта влада» 

Постійна комісія з питань екології, природокористування та охорони навколишнього середовища розглянула документи шістьох компаній, що претендували на проведення промислово-дослідної розробки покладів бурштину в Володимирецькому, Дубровицькому, Сарненському та Рокитнівському районах. Щодо усіх звернень комісія проголосувала за рекомендацію депутатам відмовити.

Новий очільник поліції Рівненщини обіцяє розібратися з «бурштиновими війнами» (ФОТО)

05.04.2016, 15:45      Анна Калаур, «Четверта влада»  

Сьогодні журналістам, під час брифінгу, представили нового очільника Головного управління Нацполіції у Рівненській області полковника Сергія Князєва. До цього він був начальником Закарпатської поліції.


Хроніка бурштиновидобутку: що зробила поліція Рівненщини за шість років і куди діли бурштин

04.04.2016, 12:35  Анна Калаур, «Четверта влада» 

66 кримінальних проваджень 15 із яких перебувають у суді, 97 кілограм 365 грам бурштину і 46 мотопомп – такі результати роботи поліції у Рівненській області по боротьбі з нелегальним бурштиновидобутком за три місяці 2016-го року.

 


Бурштинокопачі в камуфляжі погрожували рівненській журналістці-волонтерці

01.04.2016, 17:10      портал «Четверта влада» 

Рівненській журналістці Інні Білецькій, яка тривалий час допомагала військовим,займаючись волонтерством і поїздками з гуманітарними вантажами в зону військових дій, сьогодні погрожували бурштинокопачі-колишні військові. Прикра подія трапилася на Житомирщині, в урочищі «Корабель».


Слон налякав рівненських бурштинокопачів: прикордонники жартують (фотофакт)

01.04.2016, 15:07      портал «Четверта влада»  

«Учора надвечір прикордонний пес, якого співробітники Держприкордонслужби залучили до пошуків слона, взяв слід в Рівненській області. Тварина втекла від перевізника неподалік кордону з Білоруссю.»


Рівненський митець показав, де і як копати бурштин (ВІДЕО)

01.04.2016, 13:49   портал «Четверта влада» 

31 бережня рівненський художник та музикант Юрко Журавель оприлюднив жартівливе відео, на якому показує, як потрібно видобувати бурштин.


16-річний хлопець показує поранення, які отримав у «бурштиновій сутичці» на Рівненщині (ВІДЕО)

01.04.2016, 12:25      портал «Четверта влада» 

16-річний хлопець, який був учасником «бурштиновго» конфлікту на Сарненщині, показує поранення отримані у результаті стрілянини. Лише на одній руці у нього чотири поранення від гумових куль. 


Стрілянина через бурштин: як на Рівненщині старателі воювали з правоохоронцями (ВІДЕО)

01.04.2016, 11:35  портал «Четверта влада»

У результаті сутички із старателями на території Сарненського району в урочищі «Смітник» постраждали десятеро правоохоронців. Старателі кидали у них каміння, почалась стрілянина.

Як 1,5 тонни бурштину минули український кордон: прикордонники кивають у бік фіскалів

17.03.2016, 17:45 ukrinform.ua

Прикордонники не мали підстав для перевірки вантажівки з контрабандним бурштином, яку затримали у Польщі, тому, що вона прийшла у пункт пропуску повністю оформленою на внутрішній митниці в Україні.У Польщі затримали бурштин на 167 мільйонів, який пропустила волинська митниця

16.03.2016, 16:35 портал «Четверта влада»

Польські прикордонники і митники затримали рекордну партію бурштину з України – 1,5 тонни вартістю 24 млн злотих (167 млн грн).«Бурштиновий апокаліпсис» на Рівненщині: відео з висоти пташиного польоту

14.03.2016, 15:32 портал «Четверта влада»

У п`ятницю, 11-го березня, автомайданівці здійснили черговий рейд місцями нелегального видобутку бурштину в українському Поліссі.

 

«Трактори, екскаватори, військові вантажівки»: як на Рівненщині сьогодні видобувають бурштин (фото)

11.03.2016, 23:11 портал «Четверта влада» 

Активісти спільноти «Автомайдан» сьогодні відзняли дроном реальні масштаби видобутку бурштину на Рівненщині. Зйомки відбулися біля с.Кухітська Воля Рівненської області.

Життя нелегалів-бурштинокопачів як воно є: «улови», «мєнти» і прогулювання школи

11.03.2016, 17:52 портал «Четверта влада» 

Специфічні жарти, помпи, купи жовтого каміння та неперевершені сільські пейзажі понівечені нелегалами-бурштинокопачами. Усе це – наповнення найбільшої в мережі спільноти прихильників нелегального видобутку, та, власне, видобувачів. Що публікують та про що жартують учасники спільноти – досліджувала «Четверта влада».

Київські журналісти вивчали кришування бурштину на Рівненщині (ВІДЕО)

02.03.2016, 10:49 портал «Четверта влада» 

У країні де охоронці закону самі не бояться закону починає панувати вакханалія. Особливо це відображує бурштинова лихоманка. Тисячі копачів щоденно займаються незаконним видобутком бурштину. Київські журналісти знайшли докази того, що до кришування бурштину причетні офіцери Служби безпеки України.

У Рівному голову Федерації профспілок області викинули у сміттєвий бак

08.12.2015, 14:58 портал «Четверта влада»

У Рівному активісти влаштували народну люстрацію для голови Федерації профспілок області Миколи Шершуна. Прямо біля входу до ОДА його публічно принизили, таким чином, висловлюючи своє незадоволення його роботою на займаній посаді.

«Укрбурштин» повернувся під контроль держави

11.11.2015, 16:14  liga.net 

Мінекономіки відновило контроль над держпідприємством, котре більше 10 років перебувало у процедурі банкрутства і працювало в інтересах приватних осіб.

На Волині СБУ викрила групу з 35 чоловік, які добували бурштин (ФОТО)

09.09.2015, 15:20 портал «Четверта влада»

Служба безпеки України припинила незаконний видобуток бурштину на межі Волинської та Рівненської областей.

На Волині СБУ вилучила в білоруса 47 кілограмів бурштину (ФОТО)

04.09.2015, 12:00 портал «Четверта влада»

У Ковелі Служба безпеки України вилучила 47 кг бурштину, отриманого незаконним шляхом.

У мешканця Дубровиччини вилучили майже 4 кілограми бурштину, валюту і обладнання (ФОТО)

31.08.2015, 11:35 портал «Четверта влада»

Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області 27 серпня під час проведення обшуків вилучили у жителя Дубровицького району майже чотири кілограми бурштину-сирцю, валюту та спеціальне обладнання для обробки каміння.

Контроль над рівненським «Укрбурштином»: схема дерибану держпідприємства

25.08.2015, 17:55 corruptua.org

Історія із затриманням 2,6 тонн бурштину у Рівному миттєво стала національною. Та ледве встигли попіаритись чиновники, як одразу ж з’явився власник скарбу – Дочірнє підприємство «Укрбурштин» Державної акціонерної компанії «Українські поліметали». Скидається, наче держава затримала власний бурштин, та чи так це насправді?

На Маневиччині за вибодуток бурштину затримали 12 осіб: вилучили автомобіль і 150 грамів «сонячного каменю»

21.08.2015, 17:15 портал «Четверта влада»

Прокуратура Маневицького району здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 240 Кримінального кодексу України).

На Маневиччині за видобуток бурштину чоловіка оштрафували на майже 7 тисяч гривень

18.08.2015, 16:35 портал «Четверта влада»

Правоохоронці вчасно попередили незаконний промисел старателів.

У кабінеті головного міліціонера Волині – «бурштиновий Порошенко»

17.08.2015, 10:30 hromadske.volyn.ua

У кабінеті начальника УМВС у Волинській області Петра Шпиги висить бурштиновий портрет Петра Порошенка.

 

У 31-річного сарненчанина вилучили три з половиною кілограми бурштину

13.08.2015, 15:02 портал «Четверта влада»

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом крадіжки грошей слідчий та працівники карного розшуку Сарненського райвідділу міліції провели санкціонований обшук у квартирі та за місцем роботи 31-річного місцевого мешканця.


На Рівненщині вилучили обладнання для обробки бурштину на понад мільйон гривень

11.08.2015, 14:29 портал «Четверта влада»

На Рівненщині міліція вилучила обладнання для обробки бурштину-сирцю. Вартість вилученого під час обшуків устаткування складає понад мільйон гривень.  

На Волині збираються створити комунальне підприємство для видобутку бурштину

08.08.2015, 10:15 портал «Четверта влада»

Проект рішення про створення такого підприємства розробив і вніс депутат Волинської обласної ради Олександр Свирида.

Компанія, яка називає себе власником вилучених у Рівному 2,6 тонн бурштину, вже 10 років як банкрут

06.08.2015, 16:25 pravda.com.ua

Компанія «Укрбурштин», яка називає себе власником арештованих у вівторок 2,6 тонни бурштину, ще з 2005 року перебуває у режимі санації і не контролюється державою.

Волинські митники затримали жінку, яка видавала 1,7 кілограма бурштину за цукерки

06.08.2015, 10:00 портал «Четверта влада»

Цінне каміння вагою майже 1,7 кг вивезти за кордон намагалася громадянка України через митний пост «Ягодин» Волинської митниці ДФС.


У Сарнах інспектори ДАІ затримали авто із 5 кілограмами бурштину

05.08.2015, 17:10 портал «Четверта влада» Переглядів: 259

Інспектори взводу з обслуговування стаціонарного посту № 2 роти ДПС ДАІ затримали автомобіль, в салоні якого перевозили камінь, зовні схожий на бурштин-сирець.

Прокуратура просить повідомляти про порушення міліціонерів під час подій у Дубровиці

05.08.2015, 16:45 портал «Четверта влада»

Прокуратура Рівненської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перевищення працівниками правоохоронних органів службових повноважень, що супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів.


Аваков каже, що «Укрбурштин» хоче легалізувати незаконно добутий бурштин і вимагає звільнити керівництво Дубровиччини

05.08.2015, 14:55 портал «Четверта влада»

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков переконаний, що незаконному добуванні бурштину у Рівненській області сприяє керівництво Дубровицької райдержадміністрації, а посадовці державного підприємства «Укрбурштин» намагаються заднім числом легалізувати вилучених у Рівному 2,6 тонни «сонячного каменю».


На Рівненщині податківці вилучили тонну бурштину та обладнання підпільних ювелірів

05.08.2015, 14:15 портал «Четверта влада»

У Рівненській області співробітники податкової міліції виявили майже тонну бурштину та обладнання для його обробки на загальну суму близько 62 мільйонів гривень.

В «Укрбурштині» стверджують, що вилучені у Рівному 2,6 тонни бурштину належать держкомпанії

05.08.2015, 12:00 pravda.com.ua

Вилучені правоохоронними органами у Рівненській області у вівторок 2,6 тонни бурштину належать державній компанії "Укрбурштин" та компанія готова через суд домагатися його повернення.


Хто стоїть за скандальним видобутком бурштину на Рівненщині

04.08.2015, 21:55 hromadskeradio.org

Третього серпня пізно увечері місто Рівне сколихнула новина про вилучення досі небаченої партії бурштину. У сутінках на подвір’ї приміщення МВС близько 15 правоохоронців під наглядом понятих проводили слідчі дії — вивантажували білі пластикові наповнені бурштином мішки з автомобіля темного кольору та відносили їх у вестибюль будівлі.


У Рівному СБУ накрила бурштиновий цех екс-співробітника (ВІДЕО)

04.08.2015, 18:25 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

4 серпня Служба безпеки України спільно з ДФС вилучила в Рівному обладнання для виготовлення виробів з «сонячного камінню» та готову продукцію вартістю понад мільйон доларів США. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Волинські митники вилучили на кордоні 5 кілограмів бурштину (ФОТО)

04.08.2015, 16:00 портал «Четверта влада»

Переважну частину незаконного вантажу – каміння, схожого на бурштин, посадові особи Волинської митницї ДФС виявили у технічних порожнинах автомобіля, що прямував за кордон. А решту цінного вантажу водій авто - громадянин України прилаштував в аптечці.


Вилучені на Рівненщині 2,5 тонни бурштину збираються продати з аукціону

04.08.2015, 15:35 портал «Четверта влада»

Вилучені минулої ночі у Рівному 2,5 тонни бурштину пропонують продати з аукціону, а вилучені кошти направити до бюджету.


В Київ з Рівного привезли 2,5 тонни бурштину під охороною з броневиком (ФОТО)

04.08.2015, 13:05 портал «Четверта влада»

До Києва привезли понад 2,5 тонн бурштину, вилученого в Рівненській області.


Бурштин на мільйони доларів, вилучений у Рівному, везуть із озброєною охороною в Київ

04.08.2015, 08:48 портал «Четверта влада»

Як уже повідомляла ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, третього серпня міліціонери вилучили у Рівному кілька тонн бурштину. Як пише на своїй фейсбук-сторінці міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, 2,5 тонн «сонячного» каменю готували до відправки за кордон.


Рівненська міліція порахувала, скільки тонн бурштину вдалося вилучити вночі: подробиці (ФОТО)

04.08.2015, 01:49 портал «Четверта влада»

Як уже повідомляла ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, третього серпня міліціонери вилучили у Рівному кілька тонн бурштину. Наразі міліція оприлюднила офіційну версію цієї події.


У Рівному вилучили бурштин на мільйони доларів (оновлено)

03.08.2015, 22:52 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

У Рівному, в районі вулиці Студентської, працівники МВС вилучили партію бурштину. За інформацією джерела «Четвертої влади», наближеного до місцевої міліції, це кілька тонн «сонячного» каменю. Офіційної інформації щодо ваги каменю поки немає.


Стало відомо, що роблять на Рівненщині з нелегальними бурштинокопачами

03.08.2015, 18:23 hromadskeradio.org

На Рівненському Поліссі цього літа особливо гаряче. Та це зовсім не пов’язано з курортним сезоном чи відпочинком. Копачі бурштину відчули свою силу і тепер щомісяця вчиняють сутички з правоохоронцями.


«Їхнє спасіння єдине – коли закінчиться війна», – комісар про мобілізацію бурштинокопачів на Рівненщині (ВІДЕО)

03.08.2015, 18:01 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

На фоні постійних конфліктів у «бурштинових» районах Рівненщини питання мобілізації там стало ще більш актуальним. «Роздати усім повістки», – ідея не нова, та з кожним заворушенням про неї все частіше згадують рівненські користувачі Фейсбуку.

Прокуратура перевіряє, чи законно правоохоронці стріляли у Дубровиці

03.08.2015, 16:00 портал «Четверта влада»

Прокуратура Рівненської області здійснює досудове розслідування за фактом перевищення працівниками правоохоронних органів службових повноважень, що супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів.


Не може брудний спецвідділ міліції «обілечувати» і кришувати старателів, – нардеп

30.07.2015, 16:02 портал «Четверта влада»

29 липня 2015 року у місті Дубровиця Рівненської області стався конфлікт між місцевими мешканцями, які займаються нелегальним видобутком бурштину, та правоохоронцями.


МВС оприлюднило свою відео-версію вчорашньої сутички з бурштинокопачами в Дубровиці (ВІДЕО)

30.07.2015, 15:57 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

29 липня в Дубровиці відбувся конфлікт між бурштинокопачами, що прийшли визволяти затриманих колег, та правоохоронцями. Раніше «Четверта влада» публікувала аматорське відео з боку місцевих мешканців, зараз же з`явилася відео-версія сутички від МВС.


Стрілянина між бурштинокопачами та правоохоронцями на Дубровиччині: подробиці сутички (ФОТО)

30.07.2015, 09:49 портал «Четверта влада»

29 липня 2015 року обслідуючи місця незаконного видобутку бурштину у Дубровицькому районі, опівдні в селі Крупове на працівників міліції напали місцеві жителі, які палками нанесли їм тілесні ушкодження.


Сутички з правоохоронцями, стрілянина та втеча: ексклюзивне відео з Дубровиці (ВІДЕО)

29.07.2015, 23:50 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Як повідомлялося раніше сьогодні в Дубровиці на Рівненщині відбувся конфлікт між правоохоронцями та бурштинокопачами, які прийшли визволяти затриманих братів по цеху.


На Рівненщині стріляють і кидають гранати: сутичка між силовиками та сотнями добувачами бурштину

29.07.2015, 19:38 портал «Четверта влада»

У місті Дубровиця Рівненської області розпочався конфлікт між місцевими мешканцями, які займаються нелегальним видобутком бурштину та силовиками. 


Цьогоріч на Рівненщині зареєстрували понад 180 кримінальних проваджень щодо незаконного видобутку бурштину

29.07.2015, 16:50 портал «Четверта влада»

Сьогодні у прокуратурі Рівненської області відбулася оперативна нарада під головуванням прокурора області Анатолія Ковальчука, на якій обговорили підсумки роботи органів прокуратури області у І півріччі 2015 року, а також актуальні питання, пов’язані із завданнями на наступний період в умовах законодавчих змін та реформування відомства.

Двох волинських інспекторів ДАІ підозрюють в організації видобування бурштину

28.07.2015, 12:36 портал «Четверта влада»

Прокуратура Волинської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобутку бурштину.


На Володимиреччині – стрілянина: 50 правоохоронців проти 400 бурштинокопачів (ФОТО)

24.07.2015, 12:34 портал «Четверта влада»

Кількість агресивно налаштованих старателів перевищувала у вісім разів число правоохоронців, які виявляли місця незаконного добутку бурштину. Внаслідок сутички постраждало четверо порушників, які жодних претензій до правоохоронців не мають.


На Володимиреччині затримали трьох неповнолітніх бурштинокопачів

23.07.2015, 15:00 портал «Четверта влада»

22 липня близько 22 години працівники міліції в лісовому масиві поблизу села Каноничі Володимирецького району виявили трьох осіб, які за допомогою мотопомпи здійснювали незаконний видобуток бурштину-сирцю.


Бурштиновий штурм на Рівненщині: розслідування

23.07.2015, 14:21 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Що спільного у діях Володимира Путіна, та мешканців села на Рівненщині? Чому селяни напали на прикордонний підрозділ, та як це вилилось у стрілянину і вогнепальні поранення? Що треба робити щоб мінімузувати такі випадки? Відповіді на усі ці питання матеріалі Рівненського агентства журналістських розслідувань для програми Слідство.Інфо.


Бурштиновий законопроект : «за» і «проти» від народних обранців

23.07.2015, 11:43 Анна Калаур, Антоніна Торбіч, «Четверта влада»

Легалізація видобування бурштину – це рішення, яке мало б придушити «бурштинову лихоманку» на Рівненщині. Натомість цей промисел є ледь не першою галуззю економіки в області. Щоправда, економіки тіньової.

Чому правоохоронці стають «козлами відпущення» у бурштинових сутичках: психологія конфлікту

22.07.2015, 20:46 Анна Калаур, Антоніна Торбіч, «Четверта влада»

Конфлікти стали майже невід`ємною частиною нашої реальності за останні півтора роки. Нині без суперечок в середині країни не минає й тижня. Це стосується й Рівненщини, де останнім часом агресія виникає на фоні бурштинових колізій, до яких досі не дісталася рука закону.


Бурштинові заворушення на Рівненщині: чому відбулася стрілянина в Рокитнівському районі

22.07.2015, 20:29 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань» 

Що спільного у діях Володимира Путіна, та мешканців села на Рівненщині? Чому селяни напали на прикордонний підрозділ, та як це вилилось у стрілянину і вогнепальні поранення? Що треба робити щоб мінімузувати такі випадки? Відповіді на усі ці питання матеріалі Рівненського агентства журналістських розслідувань для програми Слідство.Інфо.


У Володимирці вилучили майже 60 кілограмів бурштину

22.07.2015, 18:15 портал «Четверта влада»

Сьогодні, 22 липня 2015 року, провели обшук житла та прилеглого до нього господарства у мешканця селища міського типу Володимирець, під час якого виявили та вилучили 57 кілограмів бурштину-сирцю.


СБУ вилучила 80 кілограмів бурштину на Житомирщині

22.07.2015, 15:35 портал «Четверта влада»

Служба безпеки вилучила 80 кілограмів бурштину під час обшуків у жителів Олевського району в Житомирській області, що його масово купували.

 


Як головний міліціонер Рівненщини «інспектував» місця видобутку бурштину (ФОТО)

22.07.2015, 10:45 портал «Четверта влада»

20 липня начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов виїхав на Сарненщину, аби перевірити роботу підлеглих щодо незаконного видобутку бурштину.


На Закарпатті вилучили 80 кілограмів контрабандного бурштину (ФОТО)

21.07.2015, 14:27 hromadske.tv

У Закарпатській області податковці вилучили 80 кілограмів бурштину, який намагалися перевезти через державний кордон з Угорщиною, вартість якого понад 4 мільйони гривень.


На Сарненщині затримали водія у стані наркотичного сп’яніння із бурштином

20.07.2015, 13:05 портал «Четверта влада»

Працівники ДАІ Рівненщини виявили водія, який керував автомобілем з явними ознаками наркотичного сп’яніння та перевозив в авто каміння, зовні схоже на бурштин.


Лучанин та рівненчанин заплатять по сім тисяч гривень за незаконний видобуток бурштину

17.07.2015, 16:06 портал «Четверта влада»

Прокуратурою Маневицького району підтримали державне обвинувачення стосовно лучанина та мешканця міста Кузнецовська Рівненської області, причетних до видобування корисних копалин загальнодержавного значення – бурштину.


Затримали двох сарненчан, які незаконно видобували бурштин

17.07.2015, 13:04 портал «Четверта влада»

Поблизу села Немовичі двоє чоловіків незаконно видобували бурштин-сирець. Міліціонери доставили старателів разом із знаряддям для видобутку «сонячного» каміння до Сарненського райвідділу.


На Волині судитимуть рівненчанина за незаконний видобуток бурштину

17.07.2015, 12:23 портал «Четверта влада»

22 квітня 2015 року працівниками міліції викрили факт незаконного промислу у лісовому масиві поблизу села Галузія Маневицького району. У зловмисника – жителя Рівненщини – виявили та вилучили мотопомпу для гідророзмиву грунту.


У 33-річного рівненчанина знайшли три кілограми бурштину і марихуану

17.07.2015, 10:55 портал «Четверта влада»

Працівники міліції у межах кримінального провадження провели санкціонований обшук у 33-річного жителя селища Клесів Сарненського району.


На Дубровиччині вилучили понад 13 кілограм бурштину та зброю (ФОТО)

17.07.2015, 10:14 портал «Четверта влада»

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного видобутку бурштину 16 липня 2015 року провели обшуки житла та інших приміщень мешканців Дубровицького району, які можуть бути причетні до протизаконного промислу.


Понад півсотні кримінальних проваджень щодо незаконного видобутку бурштину на Рівненщині направили до суду

16.07.2015, 18:02 портал «Четверта влада»

П’ятдесят одне кримінальне провадження за фактами незаконного видобутку бурштину в області з початку року працівники міліції скерували до суду для прийняття законного рішення.


На Сарненщині шукали викрадений автомобіль, а знайшли бурштин та мотопомпи (ФОТО)

16.07.2015, 10:05 портал «Четверта влада»

П’ятого липня один із жителів селища Клесів, погрожуючи зброєю, незаконно заволодів автомобілем «Нива» та особистими речами односельця.


Бурштинова лихоманка на Рівненщині: розслідування Радіо Свобода (ВІДЕО)

14.07.2015, 16:29 портал «Четверта влада»

Згідно даних Державної Служби Геології та Надр України, зараз всього лише 2 компанії в Україні мають право добувати бурштин. Одна з них – державна, інша – приватна. Усі решта копачів – нелегали. І саме вони добувають найбільше.


На Волині судитимуть чотирьох жителів Рівненщини за незаконний видобуток бурштину

14.07.2015, 14:10 портал «Четверта влада»

Скерували до Ратнівського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо чотирьох мешканців Сарненського району Рівненської області через нелегальний вдобуток бурштину-сирцю.


На Володимиреччині вилучили понад 7 кілограмів бурштину

13.07.2015, 17:51 портал «Четверта влада»

Понад 7 кілограмів бурштину вилучили оперативники та слідчі Головного управління ДФС у області під час проведення слідчих дій у Володимирецькому районі.


Оприлюднили відео штурму бурштинокопачами прикордонного підрозділу на Рівненщині (ВІДЕО)

13.07.2015, 13:49 портал «Четверта влада»

10 липня 2015 року на Рівненщині поблизу села Кам’яне між правоохоронцями і селянами, які задіяні у незаконному видобутку бурштину, виникла сутичка.


Встановили причетного до зникнення 27 кілограмів бурштину з рівненської міліції

13.07.2015, 11:09 портал «Четверта влада»

Працівники управління карного розшуку УМВС України в Рівненській області встановили, що до зникнення 27 кілограмів бурштину причетний один зі співробітників Рівненського міськвідділу внутрішніх справ.


На Рівненщині - знову стрілянина через незаконний видобуток бурштину

11.07.2015, 18:39 портал «Четверта влада»

10 липня Рокитнівські міліціонери спільно з працівниками прикордонної служби «Березове» в лісовому масиві поблизу села Кам’яне проводили заходи щодо виявилення та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину-сирцю. Внаслідок масових заворушень вогнепальні поранення отримали двоє місцевих жителів.


З рівненської міліції викрали бурштину на 40 тисяч доларів, — прокуратура (ФОТО, ВІДЕО)

09.07.2015, 17:58 портал «Четверта влада»

Прокуратурою Рівненської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем працівниками Рівненського МВ УМВСУ в області, що спричинило тяжкі наслідки (ознаки злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України).


У рівненської міліції знову викрали бурштин: подробиці

09.07.2015, 14:25 портал «Четверта влада»

Після сьогоднішнього галасу у ЗМІ про чергову крадіжку бурштину з приміщення УМВСУ в Рівненській області рівненська міліція поширила подробиці інциденту.

На Маневиччині виявили групу бурштинокопачів

07.07.2015, 10:45 портал «Четверта влада»

Прокуратура Маневицького району здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені, розслідуваному слідчим відділом Маневицького РВ УМВС України у Волинській області за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення – бурштину – на території району.


«На видобуток прийдуть тільки свої», - юрист аналізує корупційні ризики законопроектів про бурштин

21.04.2015, 14:55 портал «Четверта влада»

Законопроект «Про бурштин» 1351-1 вносять на розгляд у Верховну Раду (переносять розгляд з четверга на сьогодні). Про це на своїй фейсбук-сторінці пише нардеп з Рівненщини Сергій Євтушок.


Показали, як на Рівненщині нелегально добувають бурштин (ФОТО)

02.04.2015, 17:00 портал «Четверта влада»

Те, що на українському Поліссі і на Рівненщині, зокрема, за повної бездіяльності місцевої (та і не тільки) влади і так званих «правоохоронних» органів в гігантських масштабах добувається бурштин, відомо давно, але фактично тільки сьогодні з’явилися фотографії, з яких видно, в якому масштабі це відбувається.


Кому депутати збираються віддати волинський бурштин?

19.03.2015, 10:50 Антон Бугайчук

На черговій сесії Волинської обласної ради депутати розглядатимуть питання щодо надання надр бурштину у користування низці підприємств. Частина із них працюють із статутним капіталом у кілька тисяч гривень та зареєстровані в одному приміщенні. А ще більшість із них пов’язані із депутатом облради Василем Столярем.


Видобуток бурштину по-житомирськи: «у нас всьо схвачено» (ВІДЕО)

26.01.2015, 17:53 портал «Четверта влада»

Представники силового блоку вигадали схеми задля власного збагачення.

В Олевському районі ціна на бурштин знизилася на 300-500 доларів. Про це розповідають як добувачі, так і перекупники дорогоцінного каменю.

В Самообороні Волині розповіли як борються із нелегальними бурштинокопачами (ФОТО, ВІДЕО)

30.12.2014, 10:10 портал «Четверта влада»

Бурштин – чи не найбільша приваба для місцевих зловмисників швидкого та протизаконного заробітку. У Житомирській та Рівненській областях ця бурштиноіндустрія йде повним ходом. Не оминуло це й Волинь. Декотрі зі зловмисників перекочували й на нашу територію та спільно із місцевими жителями започаткували собі такий вигідний бізнес. Накинули оком на це діло люди із вищих рівнів влади. Аби запобігати такому нищенню природних ресурсів держави Самооборона Майдану Волині взялася за спільне виявлення таких от горе-бізнесменів спільно із правоохоронцями.


На Рівненщині чоловік за незаконний видобуток бурштину заплатить понад шість тисяч штрафу

25.12.2014, 18:32 портал «Четверта влада»

Шість тисяч вісімсот гривень штрафу призначили Дубровицьким районним судом 24-річному мешканцю міста Олевськ Житомирської області за порушення правил охорони або використання надр.


«Можете в тій воді і залишитись», - рівненській журналістці погрожували «бурштинщики» (ВІДЕО)

24.12.2014, 17:05 zik.ua

На Рівненщині – новий скандал навколо незаконного видобутку бурштину. Наприкінці року спритники активізували свою діяльність.


Кримінальний бурштиновидобуток на Рівненщині під «дахом» влади: розслідування (ВІДЕО)

18.12.2014, 21:19 Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Поки уряд запроваджує в державі тотальну економію за рахунок дітей, інвалідів та пенсіонерів, на північному заході України процвітає нелегальний бізнес. Якби його легалізували, він давав би бюджету сотні мільйонів доларів. Це – видобуток бурштину.


На Рівненщині виявили дві автівки, в салоні яких перевозили бурштин

16.12.2014, 10:45 портал «Четверта влада»

Упродовж години працівники ДАІ Рівненщини виявили два транспортні засоби, в салоні яких перевозили каміння зовні схоже на бурштин-сирець.

«Правий сектор» Волині виявив у лісах десятки підпільних копачів бурштину (ФОТО, ВІДЕО)

13.12.2014, 18:35 hromadske.tv

Активісти «Правого сектору» виявили у районі сіл Кукли, Гута-Лісівська та Оконськ Маневицького району сотні копанок, кілометри ровів та десятки людей, що нелегально копали буштин.


Оголосили про підозру рівненському слідчому, з кабінету якого викрали бурштин на сотні тисяч доларів

04.12.2014, 14:24 портал «Четверта влада»

Прокуратура Рівненської області слідчому слідчого управління УМВС України в Рівненській області повідомила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки).


Хто і як з рівненських міліціонерів буде покараний за резонансне викрадення: представник МВС (ВІДЕО)

01.12.2014, 16:30 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

Представник міністерської комісії розповів рівненській редакції проекту журналістських розслідувань Громадського "Слідство.інфо" хто винен у тому, що рівненську міліцію обікрали.


Рівненську міліцію обікрали орієнтовно на півмільйона доларів: ексклюзивні подробиці від перевіряючого з МВС (ВІДЕО)

01.12.2014, 14:58 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

130 кілограмів бурштину і 80 тисяч доларів вкрали з кабінету слідчого Слідчого управління міліції у Рівненській області 26 листопада.


Стали відомі подробиці резонансної крадіжки у рівненській міліції

27.11.2014, 15:18 портал «Четверта влада»

26 листопада 2014 року невідомі особи обікрали приміщення УМВС України в Рівненській області і викрали з кабіненту слідчого слідчого управління понад 130 кілограмів каміння, «зовні схожого на бурштин-сирець», а також купюри номіналом по сто одиниць, на загальну суму вісімдесят тисяч, «зовні схожі на долари США».

У Волинській облраді заявляють, що Колісник не має відношення до компаній, які хочуть добувати бурштин

27.11.2014, 12:50 портал «Четверта влада»

У Волинській обласній раді вирішили частково спростувати повідомлення Самооборони Майдану Волині під назвою «Лісовий магнат Колісник повертається?»


У Рівному обікрали обласну міліцію на сотні тисяч доларів

27.11.2014, 11:53 портал «Четверта влада»

Вчора вночі, 26 листопада, невідомі особи проникли з двору в адміністративне приміщення УМВС України в Рівненській області, що по вулиці Хвильового 2, та зі службового кабінету слідчого слідчого управління вчинили крадіжку речей, кількість та належність яких наразі встановлюється створеною слідчою групою.


На Рівненщині затримали авто, у якому перевозили більше двох кілограмів бурштину

25.11.2014, 11:31 портал «Четверта влада»

23 листопада інспектори ВДАІ з обслуговування Володимирецього району та міста Кузнецовськ затримали автомобіль, у салоні якого перевозили камінь, зовні схожий на бурштин-сирець.

У Волиньраді вирішили не дерибанити бурштин в день річниці Майдану

21.11.2014, 13:45 zik.ua

Із порядку денного сесії Волинської облради зняли питання, якими пропонувалося віддати бурштинові родовища приватним фірмам, створеним тільки 5 місяців тому.


За вчинення теракту на Рівненщині судитимуть 9 громадян

12.11.2014, 18:48 портал «Четверта влада»

Прокуратура Рівненської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 9 громадян, які вчинили терористичний акт та інші тяжкі злочини на території регіону.

Сім тисяч гривень штрафу заплатить волинянин за видобуток бурштину

04.11.2014, 14:52 портал «Четверта влада»

Придбавши необхідний для такого промислу інвентар, спритник разом із товаришем налагодив незаконний бізнес, крапку в якому поставили правоохоронці.

На Волині затримали групу людей, яка незаконно видобувала бурштин (ФОТО, ВІДЕО)

22.09.2014, 10:15 портал «Четверта влада»

У Маневицькому районі в результаті проведених оперативних заходів співробітники райвідділу міліції затримали 14 чоловіків, які займалися незаконним промислом. Зловмисниками виявилися жителі Волинської і Рівненської областей та міста Києва.

У будинок чоловіка, який оприлюднив схеми незаконного видобутку бурштину на Рівненщині, кинули гранату

25.07.2014, 14:45 zik.ua

Бойову гранату кинули сьогодні вночі в помешкання жителя селища Клесів Сарненського району Олександра В.


За незаконний видобуток бурштину на Волині затримали жителя Рівненщини (ФОТО)

22.07.2014, 14:50 портал «Четверта влада»

За скоєння правопорушення у сфері надрокористування працівники Маневицького РВ УМВС України у Волинській області поблизу села Костюхнівка затримали 26-річного жителя Кузнецовська.


Ліси і луки на Маневиччині наче після бомбардування: по ночах видобувають бурштин (ФОТО)

04.07.2014, 10:35 volga.lutsk.ua

У лісах під Кам’янухою, що на Маневиччині, після нічних промислів такі ями, що в них топляться корови! Журналісти побували на місцях незаконного видобутку бурштину.

 

Війна за поліський бурштин: хто зацікавлений у тому, щоб розкрадання мільйонів на Рівненщині тривало далі (ВІДЕО)

01.07.2014, 09:00 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

«У цей бізнес намагається вклинитися вся Україна і доки там можна буде отримувати надприбутки – там буде неспокійно» – так один з народних депутатів пояснив причини стрілянини та «розбірок» в стилі 90-х на українському Поліссі. 


Бурштинові мільйони: розслідування (ВІДЕО)

19.06.2014, 09:00 hromadske.tv

У травні тисячі поліських селян у Сарненському Районі Рівненської області вийшли з палицями і камінням проти народного депутата з Києва і його групи підтримки з молодиків характерної зовнішності.


Під стінами Рівненської ОДА міліція «шмонала» буртиношукачів

21.05.2014, 20:20 vse.rv.ua

Бажання добитися справедливості та чесних умов видобутку бурштину вже вилазить боком мешканцям Сарненщини. Після сьогоднішної прес-конференції з нардепом Миколою Кучеруком міліція заходилась перевіряти бурштиношукачів прямо під стінами Рівненської ОДА. За "наводкою" підлеглі Миколи Щирука шукали в машині сарненчан зборою. І знайшли. Щоправда легальну.

Волинські самооборонівці виявили точки незаконного видобутку бурштину і спіймали зловмисників (ВІДЕО)

20.05.2014, 14:25 портал «Четверта влада»

Упродовж останнього тижня бойова референтура Волинської Самооборони Майдану здійснила дві операції спільно із оперативними працівниками Управління МВС у Волинській області.


Юхименко і Берташ відповіли на звинувачення в «кришуванні» бурштину (ВІДЕО)

15.05.2014, 13:40 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

Депутат Рівнеради, екс-голова Рівненської ОДА Василь Берташ і депутат Рівнеради, екс-заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко зреагували на звинувачення в «кришуванні» бурштину.


Сарненські бурштинщики назвали прізвища тих, хто «кришує» приїжджих бурштинокопачів (ВІДЕО)

15.05.2014, 13:40 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

Вчора на позачерговій сесії Рівненської облради представник, делегований від громади селища Клесів Олександр Васильєв, на псевдо «Іспанець», розповів, хто, на думку бурштинщиків, «кришує» приїжджих людей, які нелегально видобувають бурштин на Рівненщині.

Оприлюднили відео перестрілки на Рівненщині за участю нардепа Продивуса (ВІДЕО)

14.05.2014, 11:01 портал «Четверта влада»

9 травня на Рівненщині сталася бійня. Сотня чоловіків з автоматичною зброєю намагалася підім`яти під себе місцевих жителів, котрі видобувають бурштин.


Голова облради обіцяє захистити від кримінальної відповідальності рівненчан, причетних до підпалу автівок через бурштин

13.05.2014, 17:21 портал «Четверта влада»  

Михайло Кириллов каже, що не допустить «кримінального переслідування мешканців Сарненського району, які були змушені захищатися від озброєних нападників». Очевидно,мається на увазі підпал машин.


Правий сектор заперечує свою причетність до перестрілки через рівненський бурштин

11.05.2014, 15:59 портал «Четверта влада»

Під час позавчорашньої стрілянини у Сарненському районі у автомобілях бойовиків були знайдена російська символіка, а також наліпки «Правого сектору».

На Рівненщині затримали 16 бойовиків, причетних до стрілянини через бурштин (ФОТО)

10.05.2014, 15:30 портал «Четверта влада» 

Місцеві жителі та очевидці події розповідають, що 9 травня близько 50 озброєних, агресивно настроєних чоловіків прибули на 16 автомобілях у Клесівське лісове господарство, щоб розділити сфери впливу на видобуток бурштину.

Поранений рівненчанин розповів про стрілянину бойовиків

10.05.2014, 11:15 charivne.info

У день Перемоги, 9 травня в Сарненському районі через бурштин трапилася стрілянина. Один із місцевих мешканців розповів деталі перестрілки.


Спалені автівки та озброєні бойовики: на Рівненщині «донецькі» хочуть контролювати бурштин? (ФОТО)

09.05.2014, 17:10 портал «Четверта влада»

Як уже повідомляла ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, у Сарненському районі поблизу села Олексіївка на урочищі Гальбін відбулась перестрілка між місцевими жителями та людьми, які представились Правим Сектором (якась 8 сотня). Сутичка відбулася нібито через намагання взяти під контроль нелегальний видобуток бурштину.

 

На Рівненщині - перестрілка. Є поранений

09.05.2014, 10:18 портал «Четверта влада»

«Щойно телефонували що у Сарненському районі поблизу села Олексіївка на урочищі Гальбін відбулась перестрілка між місцевими жителями та людьми, які представились Правим Сектором (якась 8 сотня). Станом на останні хвилини один поранений з місцевих і йде переслудування».


Янукович фінансує диверсантів завдяки поліському бурштину, - депутат Рівнеради

06.05.2014, 18:30 портал «Четверта влада»

6 травня у Рівному шукали засоби, завдяки яким можна буде з мародерства бурштину перейти до легального видобутку цього каменю. В Рівненській ОДА відбулося засідання круглого столу з цього приводу.

97 випадків незаконного видобутку бурштину припинені у Дубровицькому районі на Рівненщині

18.10.2013, 12:59 портал «Четверта влада»

На Дубровиччині по факту незаконного видобутку бурштину-сирцю з початку року зареєстровано 97 випадків. Неабиякої шкоди завдає довкіллю незаконний видобуток бурштину.


На Рівненщині організована злочинна група за допомогою правоохоронців незаконно видобувала бурштин

19.03.2013, 14:25 портал «Четверта влада»

Співробітники СБУ викрили протиправну діяльність учасників організованої групи, які, використовуючи корумповані зв’язки в правоохоронних органах, організували на території Рівненської області незаконний видобуток корисної копалини загальнодержавного значення – бурштину.

Житель Володимирецького району займався незаконним видобутком бурштину

15.01.2013, 12:22 портал «Четверта влада»

12 січня під час проведення відпрацювання території Володимирецького району близько 11 години ранку було виявлено 50-річного жителя с. Цепцевичі, непрацюючого, який за допомогою лопати в урочищі «Дубова гора» Великоцепцевицького лісництва займався незаконним видобутком бурштину-сирцю.

В Сарненському районі під завалами землі виявили труп чоловіка

03.10.2012, 09:21 портал «Четверта влада»

30 вересня о 21.30 поблизу смт Клесів, Сарненського району, в урочищі «Азалія» на місці несанкціонованого видобутку бурштину під завалом землі виявлено труп жителя смт Клесів.


На Рівненщині затримали трьох нелегалів, які незаконно видобували бурштин

19.09.2012, 15:09 портал «Четверта влада»

Неподалік села Мочулище Дубровицького району було виявлено факт незаконного видобутку бурштину, який здійснювали трійко чоловіків за допомогою мотопомпи кустарного виробництва, обладнаної двигуном внутрішнього згорання. У «мисливців» за сонячним камінням вилучено злочинне знаряддя та добутий бурштин.

На Рівненщині мотопомпи, якими підпільно видобували бурштин, передадуть надзвичайникам

19.07.2012, 15:56 портал «Четверта влада»

Майже дві сотні мотопомп, вилучених під час рейдів бурштинових родовищ, наразі зберігають у райвідділах міліції. Їх накопичили за останній десяток років.

На Рокитнівщині затримали любителів «сонячного» каменя

19.03.2012, 00:00 СЗГ УМВС України в Рівненській області

Правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що в урочищі «Гнойне», що неподалік села Єльне Рокитнівського району добувають бурштин. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

У старателів на Сарненщині вилучили майже шістдесят грамів бурштину

03.03.2012, 00:00 СЗГ УМВС України в Рівненській області

Нещодавно працівники Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області спільно із співробітниками служби безпеки України виявили одразу два факти незаконного видобутку бурштину в урочищі «Мохи», що поблизу смт. Клесів Сарненського району.


Про кришування, злочини, розпусту міліції області розповіли на блозі міністра МВС

09.02.2012, 00:00 портал «Четверта влада»

Публікація подібних відомостей у Європі чи США набула б розголосу і скандалу на всю країну та викликала б масштабні перевірки. У нас ця інформація вже більше тижня висить в інтернеті на сайті інформаційного агентства в блогах міністра МВС і не викликає адекватної реакції.


З висоти пташиного польоту незаконних «старателів» журналісти не помітили

08.08.2011, 00:00 ВЗГ УМВСУ в Рівненській області

Піднятись у небо журналістів місцевих телерадіокомпаній «РТБ» та «Рівне-1» змусила їхня професійна цікавість. Зізнались: хотіли особисто переконатись, чи триває незаконний видобуток бурштину у північних районах області, чи ні, як запевняли їх правоохоронці.

Незаконно видобутий бурштин-сирець ховав у курнику

03.06.2011, 17:09 ВЗГ УМВСУ в Рівненській області

Долю трьох мешканців Володимирецького району невдовзі вирішуватиме суд.

Рівненські слідчі завершили розслідування кримінальної справи щодо порушення правил охорони надр, які вчинені повторно на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду. Відповідно до частини 2 статті 240 Кримінального кодексу України зловмисникам загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.

Рівненські УБОЗівці затримали групу бурштиновидубувачів

23.09.2009, 15:18 ВЗГ УМВСУ в Рівненській області

Співробітники УБОЗ УМВС України в Рівненській області провели широкомасштабну операцію з вилучення речових доказів по одній з кримінальних справ, порушених раніше стосовно чотирьох жителів селища міського типу Клесів Сарненського району.

Рівненські митники вилучили понад 27 кілограмів бурштину

21.10.2008, 21:50 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Рівненські митники припинили спробу незаконного вивезення з України партії (27,4 кілограми) бурштину-сирцю, який мав намір вивезти, з приховуванням від митного контролю, громадянин Республіки Білорусь.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

07.03.2015, 22:38 176.36.76.*** sash
Казав мені один чоловік в Дубровиці насиплять солі вони собі на Х@#

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору