ПРОЕКТИ

Поліцейська переатестація на Рівненщині і Волині

17.03.2016, 11:50      портал «Четверта влада»      Переглядів: 10355

Підбірка публікацій на тему переатестації міліціонерів у поліцейських на Рівненщині та Волині

__________________________________________________________________

Хто ці люди: майже 90% новоствореної атестаційної комісії волинської поліції – «копи»

29.12.2016, 16:42 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

При Головному управлінні Національної поліції у Волинській області нещодавно створили нову атестаційну комісію №8, яка розглядає питання відповідності працівників поліції займаним посадам і може підвищувати їх. Загалом до неї увійшло 18 членів, з яких лише двоє – представники громадськості, а решта – самі працівники поліції і ветерани органів внутрішніх справ.

«Поліцейська атестація 2.0». У Рівному – без шуму і пилу

23.12.2016, 09:10 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

У Рівному непомітно і малозрозуміло прошов відбір кандидатів в атестаційну комісію, яка вже «по-новому» атестуватиме поліцейських. Мова про ті кадри, яких звільнили за рішенням раніше діючих поліцейських комісій, але їм вдалося поновитися через суди.

Керівник УЗЕ Рівненщини Єфтеній виграв суд. Рішення атестаційної комісії скасовано

19.12.2016, 20:10 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Перипетії з атестацією у керівника Управління захисту економіки Рівненської області В`ячеслава Єфтенія почалися на початку 2016 року. Він хворів, його рекомендували звільнити, він подавав в апеляцію і не з`являвся бо знову раптово хворів. Він судився і просив, щоб суд заборонив його звільняти і знову не з`являвся на апеляційну співбесіду. Лише зараз ця історія дійшла логічного кінця – суд виніс постанову про визнання протиправним та скасування рішення атестаційної комісії про звільнення В`ячеслава Єфтенія.

У суд до Харитонова «пять мінут, щєнок» викликають потерпілих і свідків

15.12.2016, 20:42 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Поновленого на роботі судами начальника поліції Сарненщини Ігоря Харитонова 24 січня вчергове кличуть на суд через втручання у роботу підлеглих. Справу розглядає Сарненський районний суд Рівненської області.

Поліцейська імітація в Рівному та Україні: справжні результати переатестації (ВІДЕО)

07.12.2016, 22:32 Дмитро Бондар, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Головна реформаторка міністерства внутрішніх справ – голова Національної поліції Хатія Деканоїзде пішла у відставку. Напевне єдина помітна українцям її заслуга – поява на вулицях абсолютно нової патрульної поліції. Та докорінно систему змінити голові Нацполіції так і не вдалося. Бо атестація поліцейських в Україні провалена! Реформа це чи імітація? Скільки ж колишніх міліціонерів працевлаштувалося в новій поліції і чого від них ще чекати суспільству – в розслідуванні Дмитра Бондаря для проекту «Слідство.інфо».

Апеляція залишила на роботі екс-начальника Березнівської поліції, детектор брехні якого показав причетність до корупції

18.10.2016, 19:24 портал «Четверта влада»

4 жовтня Житомирський апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу управління Нацполіції Рівненщини і залишив у силі рішення суду першої інстанції щодо поновлення на посаді начальника Березнівського відділення поліції Костопільського відділу поліції Олега Середи.

Рівненський керівник управління захисту економіки Нацполіції втік на BMW X5 від журналіста

23.09.2016, 16:17 портал «Четверта влада»

Керівник управління захисту економіки Нацполіції в Рівненській області В`ячеслав Єфтеній, який чотири рази уникав атестації, засвітився на своєму BMW X5 біля Міністерства внутрішніх справ України.

Про покривання грального бізнесу та бурштиновидобутку на Рівненщині: екс-поліцейський пояснив результати поліграфа

06.09.2016, 14:33 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Як уже повідомляла «Четверта влада», 5 вересня Рівненський окружний адміністративний суд визнав наказ про звільнення екс-начальника Радивилівського райвідділу міліції Віталія Кеди незаконним та постановив поновити його на посаді. Також суд постановив для управління Нацполіції Рівненщини сплатити позивачу 42 тисячі гривень за час вимушеного прогулу.

Суд повертає на роботу начальника райвідділку з Рівненщини, який не заперечує кришування бурштиновидобутку

05.09.2016, 16:24 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

5 вересня Рівненський окружний адміністративний суд визнав наказ про звільнення екс-начальника Радивилівського райвідділу міліції Віталія Кеди незаконним та постановив поновити його на посаді. Також суд постановив для управління Нацполіції Рівненщини сплатити позивачу 42 тисячі гривень за час вимушеного прогулу. Законної сили рішення ще не набуло, оскільки є час на його оскарження.

Нічого собі – все начальству: результати поліграфу екс-начальника Радивилівського райвідділу міліції (ВІДЕО)

01.09.2016, 20:27 портал «Четверта влада»

Екс-начальника Радивилівського райвідділу міліції Віталія Івановича Кеду звільнили з поліції за результатами переатестації. П’ятеро членів атестаційної комісії №6 та п’ятеро членів апеляційної атестаційної комісії проголосували за те, що підполковник Віталій Кеда 1982 року народження не відповідає займаній посаді. Екс-поліцейський оскаржує в суді своє звільнення і хоче 10 тисяч компенсації.

Екс-начальник радивилівської поліції Кеда хоче 10 тисяч компенсації за звільнення

10.08.2016, 16:58 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Екс-начальник радивилівської поліції поновлюється через суд. Крім власне поновлення службовець вимагає кошти за час вимушеного прогулу та моральну компенсацію, а також виступає проти залучення до справи Атестаційних комісій. Деталями першого судового засідання поділилася юристка управління нацполіції, про це та інше – у матеріалі.

У Рівному поновлюється звільнений атестацією начальник Радивилівського відділу поліції Віталій Кеда

09.08.2016, 19:40 портал «Четверта влада»

Екс-начальник Радивилівського відділу поліції Віталій Кеда позивається до керівництва про своє поновлення. Службовця звільнили за результатами проходження атестації. Перше судове засідання відбудеться о 9:15 в Рівненському окружному адміністративному суді. Інформація позов розміщена на сторінці суду.

Хто з рівненських екс-міліціонерів хоче повернути роботу через суд: повний список

19.07.2016, 17:50 портал «Четверта влада»

88 позовів екс-поліцейських з Рівненщини, які намагаються повернути роботу, 37 поновлених судом поліцейських і лише чотири відмови суду – такими є наразі результати судової тяганини між юристами Головного управління поліції Рівненщини та екс-поліцейськими, які незгідні з рішеннями атестаційних комісій.

У поліції Рівненщини пояснили, як виграв суд екс-начальник, який «завалив» поліграф

13.07.2016, 21:13 портал «Четверта влада»

Рівненський окружний адміністративний суд поновив колишнього начальника Березнівського відділення поліції Олега Середу на посаді, а також стягнув з Головного управління Національної поліції Рівненської області на користь позивача 16 695 грн за час «вимушеного прогулу». Це відбулося, незважаючи на шокуючі результати його тестування на детекторі брехні.

Як екс-начальник поліції з Рівненщини, якого підозрюють у «кришуванні» бурштинокопачів, судиться за посаду (ФОТО, ВІДЕО)

12.07.2016, 15:05 портал «Четверта влада»

У Житомирі 12 липня відбулося судове засідання за позовом колишнього начальника Сарненського відділу поліції Рівненської області Ігоря Харитонова, який не пройшов атестацію і вирішив оскаржити своє звільнення в суді. Наступне засіданн відбудеться 21 липня.

Суддя Сало поновив колишнього начальника Березнівської поліції, який не пройшов поліграф + результати детектора брехні

12.07.2016, 14:09 портал «Четверта влада»

Постановою суду Середу Олега Васильовича з 30 березня 2016 року поновлено на роботі на посаді начальника Березнівського відділення поліції Костопільського відділу поліції. Адміністративний позов задовольнили частково. Незважаючи на результати детектора брехні.

У Рівному водій Єфтенія втікав від поліцейських на BMW X5 шефа

06.07.2016, 17:43 портал «Четверта влада»

Валентин Граділь – поліцейський, а також водій скандального начальника Управління захисту економіки В`ячеслава Єфтенія, який уникає переатестації. У понеділок, 4 липня, він промчався центром Рівного на BMW X5. Поліцейський проігнорував червоний колір світлофору на Соборній і втікав від патрульних. Водій не зважав на вимогу зупинитися, тому поліцейські наздогнали авто на вулиці Мельника.
 

Як поліцейська реформа себе «з`їдає»: чому звільнені атестацією правоохоронці повертають роботу

01.07.2016, 17:31 портал «Четверта влада»

83 позови до суду щодо поновлення на роботі подали правоохоронці з Рівненщини, які не пройшли переатестацію. 22-ом уже вдалось повернути роботу. Позови трьох екс-поліціянтів не задовольнили і вони вже подали апеляцію. Як правило, суди стають на бік екс-поліцейських і погоджуються з тим, що переатестація була незаконною.

У Рівному екс-поліцейський, якому суд дозволив піти «у декрет», оскаржує своє звільнення

07.06.2016, 11:43 Олександр Мельничук, «Четверта влада»

Судове засідання щодо поновлення на посаді колишнього заступника начальника обласного Управління захисту економіки ГУНП в Рівненській області Владислава Насанкіна, яке мало відбутися у вівторок, 7 червня, перенесли на пізніший термін.


У Рівному через суд на посаді поновився звільнений начальник відділу поліції

28.05.2016, 19:50 Анна Калаур, «Четверта влада»

Звільнений у результаті переатестації з посади начальника Дубенського райвідділу поліції, що на Рівненщині, Леонід Михалко вчора отримав шанс поновитися на роботі. Постанову про це виніс суддя Рівненського окруджного адмінсуду Юрій Гломб. Це перший керівник райвідділу поліції на Рівненщині, якому вдалося отримати позитивне рішення суду першої інстанції. 

«Міліцейська контра», або Як скомпрометовані міліціонери поновлюються через суди (ВІДЕО)

11.05.2016, 22:03 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Реформу поліції в Україні називають найуспішнішою. Втім, не все так привабливо, як здається. Адже попри те, що багатьом одіозним правоохоронцям не вдалося пройти атестаційного фільтру, частина з них поновлюється або навіть вже поновилася, а наказ про порядок атестації нині оскаржують у суді. Як відбувається міліцейська контрреволюція, – з`ясовували журналісти програми «Слідство.Інфо». 

У Рівному суд повернув на роботу поліцейського, підозрюваного у кришуванні бурштиновидобутку

06.05.2016, 15:26 портал «Четверта влада»

Колегія суддів Апеляційного суду у Рівненській області скасувала постанову про відсторонення від посади начальника Сарненського районного відділку поліції Ігора Харитонова. Його разом із заступником Кулішем викрили на «кришуванні» незаконного видобутку бурштину у березні. Прокуратура оголосила про підозру поліцейському. Тепер він може знову приступати до роботи.

На Рівненщині поліцейський, якого понизила атестація, став керівником відділку

24.03.2016, 18:24      Анна Калаур, «Четверта влада»   

Колишнього замначальника Костопільського райвідділку – начальника кримінального відділу Андрія Кушика, після неуспішної переатестації, призначили т.в.о. начальника Березнівської поліції. Журналісти та громадськість обурюються таким рішенням, адже члени атестацйної комсії №1 поставили йому трійку. Це означає, що він «займаній посаді не відповідає і підлягає пониженню». З огляду на цей факт успішність реформи поліції у них викликає сумніви.

Понад 12% волинських поліцейських не пройшли атестацію: офіційно

17.03.2016, 11:35      портал «Четверта влада»

«Майже 78 відсотків (1256 осіб), які проходили атестування, відповідають займаним посадам, а понад 3 відсотки (50 осіб) поліцейських заслуговують на підвищення по службі. Разом з тим понад 12 відсотків (201 особа) співробітників одержали негативний висновок атестаційних комісій і підлягають звільненню з поліції через службову невідповідність. Окрім того, підлягають переведенню на нижчу посаду ще майже 7 відсотків волинських поліцейських - 109 працівників»

«Втратила частину друзів через власну думку», – членкиня апеляційної поліцейської комісії Рівненщини

10.03.2016, 15:43 портал «Четверта влада»

У Рівному минулого тижня відбулося останнє засідання апеляційної атестаційної комісії західного регіону. Її члени звільнили 102-ох правоохоронців із 149. Про те, як розглядали апеляції правоохоронців у Рівному пише членкиня комісії, керівниця юридичного відділу Рівненського осередку «Міжнародного комітету сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» Ліана Диновська на своїй фейсбук-сторінці.

Через атестацію позбулися своїх посад сім відсотків рівненських поліцейських

09.03.2016, 20:14 портал «Четверта влада»

У Рівному минулого тижня відбулося останнє засідання апеляційної атестаційної комісії західного регіону, яка зареєструвала 163 скарги від працівників поліції. Серед 1850 поліцейських ГУНП області відбір не пройшли 132 співробітники. Це трохи більше семи відсотків від загальної кількості поліцейських.

Як неатестований начальник Шацького райвідділу поліції прийшов з`ясовувати стосунки в апеляційну комісію (ВІДЕО)

09.03.2016, 13:46      портал «Четверта влада»  

Начальник Шацького відділення поліції полковник міліції Анатолій Оксентюк збирається оскаржувати результати його атестації у суді. Щоб отримати копію висновків апеляційної атестаційної комісії західного регіону №2 поліцейський звернувся до голови і членів атестаційної комісії і влаштував скандал.

Чому поліцейську апеляційну комісію на Волині залишають журналісти

28.02.2016, 10:00 портал «Четверта влада»

В суботу 27 лютого апеляційну атестаційну комісію західного регіону №2, яка приймає апеляції поліцейських на Волині, залишили двоє журналістів на знак протесту проти залишення в поліції одного з одіозних посадовців.

Атестація волинських поліцейських: право на «віросподівання», шпаргалки, порожні деклараці та інші цікавинки

24.02.2016, 17:25 портал «Четверта влада»

На Волині добігає кінця процес переатестації поліції. Свою роботу ще продовжує апеляційна атестаційна комісія, до якої звертаються ті працівники поліції, яких не задовільнило рішення атестаційних комісій. Члени комісій від громадськості протягом кількох тижнів ділилися у соцмережах цікавими ситуаціями під час переатестації і своїми враженнями. Найцікавіші зібрав портал «Четверта влада». 

«Ми сварились. Кричали. Ми плакали і заходилися сміхом», - підсумки атестації рівненських поліцейських

26.02.2016, 19:44 Інна Білецька

Така от відпустка. Витрачений час. Витрачені нерви. Втрачені в переживаннях вечори і ранки у вічному поспіху.

На Рівненщині атестаційні поліцейські комісії закінчили роботу

29.02.2016, 09:38 портал «Четверта влада»

Позавчора в Рівному відбулося останнє засідання атестаційних комісій. Упродовж цього тижня триватиме робота апеляційної.

Як на Рівненщині керівник ДАІвців побив водія, пройшов атестацію і втік від прокуратури

25.02.2016, 17:22 портал «Четверта влада»

Прокуратура повідомила про підозру начальнику одного із відділень ДАІ Рівненщини, який у липні минулого року побив водія. Під час оголошення йому підозри у вчиненні злочину, поліцейський втік із прокуратури. Цей вчинок слідство розцінює як спробу уникнення від кримінальної відповідальності.

Хто розглядатиме апеляції поліцейських Рівненщини, які не пройшли атестацію: список

24.02.2016, 11:34 портал «Четверта влада»

Наказом Голови Нацполіції України Хатії Деконаїдзе затвердили персональний склад апеляційної атестаційної комісії західного регіону № 3. 

Екс-міліціонер з Костополя звинувачує без доказів «неправильні атестаційні комісії поліцейських»

23.02.2016, 20:42 портал «Четверта влада»

В ході позачергового засідання сесії Рівненської обласної ради депутат Костопільської райради, «свободівець» Павло Юхневич фактично звинуватив у корупційних діях колишнього начальника управління громадської безпеки УМВС Рівненщини Олексія Лозяна. Той, начебто, пропонує правоохоронцям, що не пройшли переатестацію, «вирішити» питання за кругленьку суму. Водночас екс-міліціонер висловив невдоволення роботою комісій з переатестації поліцейських.

У Рівному борців з економічними злочинами, хворих на час атестації, не знайшли навіть у лікарнях (ВІДЕО)

23.02.2016, 19:07 Дмитро Бондар, Юрій Горбач, «Четверта влада»

Вже другий тиждень у Рівному триває атестація поліцейських. З-поміж інших працівників, співбесіди мали проходити й керівники обласного Управління захисту економіки, а це – начальник управління В`ячеслав Єфтеній та його заступники Владислав Насанкін і Олександр Волошин. Втім усі троє, раптово, похворіли. «Четверта влада» спробувала перевірити, як вони себе почувають на лікарняних ліжках, та у лікарнях жодного з правоохоронців знайти не вдалося.


Це не «Х-фактор»: рівненські журналісти та активісти про переатестацію поліції

23.02.2016, 15:23 портал «Четверта влада»

Учора розпочався другий тиждень, коли правоохоронці Рівненщини проходять переатестацію. З поліцейськими проводять співбесіди члени семи атестаційних комісій. До їх складу увійшли журналісти, громадські активісти, нардепи та поліцейські . Протягом тижня дехто із них на своїх сторінках у Facebook ділився враженнями про те, як відбувається цей процес.


Рівненський поліцейський, котрий уникає атестації і нібито лікується, потрапив у скандал

22.02.2016, 18:50 портал «Четверта влада»

У Луцьку за хамство і погрози у поліцію потрапив Олександр Волошин, який стверджував, що працює в академії МВС у Києві.

 

Подробиці підпалу офісу рівненського «Автомайдану» (ФОТО)

22.02.2016, 18:31 hromadskeradio.org

Вибиті двері, товстий шар кіптяви на стінах, оргтехніці, документах та меблях — таким сьогодні вранці побачили після підпалу свій офіс рівненські автомайданівці. Двоповерхова будівля, в якій розташований офіс, знаходиться у центрі Рівного. Кімната, яку орендує Автомайдан — на другому поверсі.

Як рівненська міліція стає поліцією – враження редактора «Четвертої влади»

22.02.2016, 12:19 портал «Четверта влада»

Головний редактор «Четвертої влади» Володимир Торбіч протягом минулого тижня, у складі атестаційної комісії №6, проводив співбесіди з правоохоронцями Рівненщини. Кожен атестаційний будень він описував на своїй сторінці у Facebook. 

Офіс рівненського «Автомайдану» підпалили через Білецьку, – версія

22.02.2016, 10:58 портал «Четверта влада»

Офіс рівненського «Автомайдану», очевидно, підпалили через діяльність представників цієї організації в комісії з переатестації поліцейських.

 

Рівненська поліція: Попередня причина пожежі в офісі «Автомайдану» – підпал

22.02.2016, 10:21 портал «Четверта влада»

Попередня причина пожежі, що виникла цієї ночі у будівлі на Словацького 3а – це підпал.

 

У Рівному замначальника міськвідділу поліції з`ясовував стосунки з атестаційною комісією (ВІДЕО)

20.02.2016, 14:40 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Сьогодні у Рівному замначальника міськвідділу поліції, начальник карного розшуку Юрій Сістук спробував з`ясувати стосунки з членами атестаційної комісії. Чоловік, як і багато його колег, не пройшов атестаційну співбесіду. Втім на цьому не заспокоївся, його цікавили причини: чому ж він не пройшов? Візит закінчився неоднозначними висловами з його боку, схожими на погрози.

Хто увійшов до апеляційної атестаційної комісії волинської поліції

19.02.2016, 18:10 портал «Четверта влада»

Стало відомо хто увійшов до складу апеляційної атестаційної комісії при Головному управлінні Національної поліції у Волинській області.

У Луцьку побили двох громадських активістів. Серед них член атестаційної комісії

18.02.2016, 22:55 портал «Четверта влада»

У Луцьку побили громадських активістів «Самооборони Волині» Сергія Чурікова та Богдана Климчука. 

Подробиці нападів на громадських активістів у Луцьку (ФОТО)

19.02.2016, 12:55 портал «Четверта влада»

У волинській поліції повідомили подробиці нападів на громадських активістів Сергія Чурікова і Богдана Климчука.

На Волині пропонують оприлюднювати результати атестації поліцейських

18.02.2016, 13:05 zik.ua

Громадські організації та ЗМІ, представники яких на Волині атестують поліцейських, пропонують оприлюднювати висновки атестації.

Стало відомо склад комісії, яка атестує керівництво поліцейських у Рівному

17.02.2016, 17:43 портал «Четверта влада»

У Рівному відсьогодні працює центральна атестаційна комісія.

Керівника управління рівненської поліції, який «захворів» у день переатестації, знайшли на роботі (ВІДЕО)

17.02.2016, 13:49 портал «Четверта влада»

Сьогодні, 17 лютого, мав проходити співбесіду керівник управління по боротьбі з економічними злочинами поліції Рівненщини В`ячеслав Єфтеній. Натомість атестаційній комісії повідомили, що він захворів. Члени однієї з атестаційних комісій – журналістка Інна Білецька та народний депутат Дмитро Лінько, відшукали «хворого» поліцейського на робочому місці.

«Під кінець дня мертві»: враження журналістів, які переатестовують поліцію Рівненщини

16.02.2016, 13:48 портал «Четверта влада»

Відучора переатестовують поліцію Рівненщини. У ГУНП в Рівненській області розпочали роботу шість атестаційних комісій, створених для проходження атестації. До їх складу увійшли правоохоронці, депутати та представники громадськості. Вони працюватимуть протягом трьох тижнів.

Члени комісій, які атестують волинську поліцію, розповіли про перший тиждень роботи (ВІДЕО)

15.02.2016, 11:55 hromadske.volyn.ua

Минув тиждень відтоді як на Волині запрацювали атестаційні комісії з переатестації особового складу поліції.

У Рівному переатестацію правоохоронців почали з малочисельної акції протесту (ФОТО)

15.02.2016, 11:39 портал «Четверта влада»

Активісти Любов Українчук, Давид Ніколаєв та ще декілька чоловік стверджують, що рівненські комісії, які мають переатестовувати правоохоронців – нелегітимні. Вони влаштували протест у приміщенні, де саме мають проходити переатестацію поліцейські.

Рівненська поліція назвала прізвища співробітників, що пройдуть переатестацію

14.02.2016, 21:47 Олександр Мельничук, «Четверта влада»

Головне управління Національної поліції в Рівненській області оприлюднило список правоохоронців, що проходитимуть переатестацію у найближчі два дні – 15 та 16 лютого

.

Стало відомо, хто переатестовуватиме рівненських поліцейських (оновлений список)

15.02.2016, 09:11 портал «Четверта влада»

Сьогодні, 15 лютого, в ГУНП в Рівненській області розпочинають свою роботу шість атестаційних комісій, створених для проходження атестації співробітниками ГУНП в Рівненській області.

Міліціонер переатестовуватиме міліціонерів у Рівному

11.02.2016, 20:58 портал «Четверта влада»

Вчора користувач Фейсбук мережі Militia Attestation оприлюднив інформацію про списки членів комісій, які переатестовуватимуть міліціонерів, щоб ті стали поліцейськими на Рівненщині. На жаль, рівненська поліція, попри обгрунтуване прохання надати таку інформацію протягом 48 годин, відповіді не надала.

Хто перетворюватиме міліціонерів на поліцейських у Рівному: список

11.02.2016, 20:25 портал «Четверта влада»

Вчора користувач Фейсбук мережі Militia Attestation оприлюднив інформацію про списки членів комісій, які переатестовуватимуть міліціонерів, щоб ті стали поліцейськими на Рівненщині. На жаль, рівненська поліція, попри обгрунтуване прохання надати таку інформацію протягом 48 годин, вдповіді не надала.

Складно за 15 хвилин пізнати людину, чи вона бреше, чи ні, – луцька журналістка про атестацію поліції

09.02.2016, 13:25 hromadskeradio.org

Восьмого лютого розпочали свою роботу 6 атестаційних комісій на Волині. Днями працюватиме і центральна комісія. До їх складу ввійшли представники громадськості, медіа, адвокати, а також люди із середовища колишніх міліціонерів. Один із одіозних — Шелепін Сергій Володимирович, голова Ради ветеранів ОВС Волинської області. Очолював луцьку міліцію.

Одіозний колишній головний даішник Волині таки пройшов переатестацію

08.02.2016, 17:20 ar.volyn.ua

Колишній начальник управління ДАІ УМВС України у Волинській області Андрій Бондарук, якого активісти звинувачували у переслідуванні автомайданівців під час Революції гідності, пройшов переатестацію.

Багато «чому»: у соцмережах обговорюють комісії, які атестуватимуть волинських поліцейських

06.02.2016, 14:55 портал «Четверта влада»

У соціальних мережах активно обговорюють результати відбору і склад атестаційних комісій при Головному управлінні Національної поліції у Волинській області.

Хто буде атестувати волинських поліцейських: список

05.02.2016, 18:40 портал «Четверта влада»

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе погодила персональний склад атестаційних комісій, які оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівників волинської поліції та прийматимуть фінальні колегіальні рішення щодо їх придатності до служби в поліції.

На Волині почали атестаційне тестування поліцейських

04.02.2016, 17:50 портал «Четверта влада»

Сьогодні, 4 лютого, в Луцьку перші групи співробітників Головного управління Національної поліції у Волинській області взяли участь в атестаційному тестуванні.

Більше сотні громадських активістів хочуть вирішувати долі волинських поліцейських (ВІДЕО)

01.02.2016, 11:25 hromadske.volyn.ua

На Волині розпочався процес переатестації працівників Національної поліції України. Де-факто, за винятком патрульної поліції, в структурах МВС по всій країні працюють ті ж самі люди, що й до Майдану. Наразі ж реформа передбачає, що усі ці люди повинні пройти переатестацію і мають залишитися тільки гідні своєї професії.

 

Волинська поліція збирає інформацію про порушення їхніх працівників

26.01.2016, 14:00 портал «Четверта влада»

У волинській поліції збирають інформацію про неправомірну поведінку їхніх співробітників, яку буде розглядати атестаційна комісія.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору