ПРОЕКТИ

Служба беззаконня України

15.08.2017, 21:03      портал «Четверта влада»      Переглядів: 5548

Ілюстраційне зображення із проекту «Схеми»

Дії працівників Служби безпеки України деколи нагадують дії їхніх родичів з ФСБ і КГБ. А деколи просто злочинців у погонах і корупційних рішал. Далеко не всі офіцери СБУ беруть участь в брудних справах, але в цьому проекті мова йтиме саме про таких.

_______________________________________________

У луцькому суді вже три місяці розглядають справу про хабар працівника контррозвідки

31.08.2017, 12:55 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

У Луцькому міськрайонному суді продовжують розгляд справи працівника Департаменту контррозвідки України Анатолія Семенюка, якого в січні цього року затримали за отримання хабара від прикордонника.

«Святий обов`язок» і маніпуляція: редактор «Четвертої влади» відповів на закиди рівненського СБУ

15.08.2017, 18:40 Інститут масової інформації

Управління СБУ у Рівненській області хоче отримати від керівника «Четвертої влади» Володимира Торбіча інформацію, яка стосується виконання проектів міжнародної технічної допомоги. При цьому редакція такою інформацією не володіє. В листі-зверненні щодо цього управління СБУ маніпулює звинуваченням редактора в боягузстві. Редактор вважає це тиском через журналістську діяльність.

Служба беззаконня України. СБУ тисне на бізнес заради особистої вигоди

15.08.2017, 15:55 nv.ua

Відставивши свої початкові завдання, співробітники Служби безпеки України зосередилися на новому — що є сили тиснути на бізнес, причому заради особистої вигоди.

Коротка відповідь рівненському СБУ на ура-патріотичну маніпуляцію

14.08.2017, 23:15 Володимир Торбіч

Сьогодні отримав другий лист від Рівненського СБУ. «Четверта влада» допомагала збирати інформацію для програми про статки незрозумілого походження у першого заступника голови СБУ Павла Демчини. Також не раз писали і поширювали інформацію колег про земельні мутки СБУ в Рівному. Поширювали інформацію про те як СБУ займається цькуванням голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Бачу, хлопці Демчини, вихідця з Рівненщини, вирішили погратися.

Докази участі СБУ в замовній акції під будинком антикорупціонера Віталія Шабуніна (ВІДЕО)

21.04.2017, 13:25 портал «Четверта влада»

У вербну неділю 9 квітня під будинком голови «Центру протидії корупці» Віталія Шабуніна зібрався мітинг, організаторами якого вважали СБУшників. На причетність службовців, зокрема, вказували свідчення активістів Автомайдану, яких запросили відзняти дійство на дрон. На думку Шабуніна, таким чином силовики спробували влаштувати помсту за позов до Служби безпеки, мета якого зробити декларації працівників органу відкритими.

Виходцю з Рівного Віталію Шабуніну СБУшники організували фейковий пікет (ВІДЕО)

10.04.2017, 17:27 Анна Калаур, «Четверта влада»

Під вікнами голови антикорупційної організації «Центр протидії корупції», екс-депутата Рівненської міської ради Віталія Шабуніна у неділю, 9 квітня, пройшов пікет. Учасники дійства прийшли з плакатами зі звинуваченнями в адресу Шабуніна. Організаторами так званого «пікету» він вважає заступника голови СБУ Павла Демчину. А активісти Автомайдану повідомляють, що правоохоронці на чолі із керівником управління СБУ із захисту національної державності Романом Матковським, просили їх відзняти будинок якогось «сепаратиста». Активісти лише на місці події зрозуміли, що мова йшла про Шабуніна.

Таємниці Демчини: що приховує заступник голови СБУ з Рівненщини

13.03.2017, 22:00 портал «Четверта влада»

Завдяки електронному декларуванню суспільство дізналося про статки практично всіх правоохоронців. Своє майно змушені були показати прокурори, керівники поліції і навіть судді з митниками.

Єдине силове відомство, яке домоглось права не публікувати електронні декларації, – це Служба безпеки України. Керівництво СБУ оголосило інформацію про статки своїх працівників державною таємницею, розголошення якої може завдати їм непоправної шкоди.

Волинські таємні агенти: чому керівники СБУ на Волині не подали електронних декларацій

12.12.2016, 23:22 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Начальник та заступники начальника управління Служби безпеки України у Волинській області цього року подавали тільки паперові декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру. Електронні декларації очільники спецслужби на Волині подаватимуть з 1 січня 2017 року.

«Генеральська висотка»: у центрі Рівного фірми депутатів-регіоналів збудували елітну багатоповерхівку на землі СБУ

02.07.2016, 11:20 портал «Четверта влада»

На земельній ділянці СБУ в центрі Рівного фірма депутата від Партії регіонів Сергія Качановського «Альянс Престиж Буд» звела елітний житловий будинок із підземними гаражами і мансардами. Генпідрядником будівництва виступила фірма «Капіталінвест» Ігоря Давидчука, який має спільний бізнес із родиною депутатів-регіоналів, генералів, фігурантів скандалів навколо концерну ЄДАПС Василя та Віталія Грицаків. Ласою ділянкою оборонних земель на вулиці Квітки-Основ’яненка, 8-А вартістю в кілька мільйонів гривень СБУ пожертвувала заради отримання трьох службових квартир від забудовника.

Керівництво СБУ Рівненщини приховує інформацію про свою землю, забудовану багатоповерхівками

08.06.2016, 11:12 «Антикорупційний моніторинг»

Ефективність боротьби СБУ Рівненщини з терористами та корупціонерами не викликає жодних сумнівів. Адже керівництво місцевого управління встигає ще й займатися… будівництвом багатоквартирних житлових будинків. За 25 років СБУ отримала у Рівному 15 земельних ділянок. На 8 із них зведені житлові будинки. Втім, інформацію про це керівництво СБУ ретельно приховує, хоча вона дуже важлива для громади.

Керівники управління СБУ на Волині: дорогі авто і квартири за сотні тисяч доларів

08.04.2016, 13:20 corruptua.org

Керівники управління Служби безпеки України у Волинській області за 2014 рік задекларували тисячі гривень отриманої матеріальної допомоги. Разом з тим, дехто із них офіційно їздить на авто за десятки тисяч доларів, має дорогі квартири, а дехто і солідні заощадження.

Як у Рівному «розпідозрили» пов`язаного з кришуванням бурштину спецслужбовця

25.02.2016, 17:00 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Ім`я Олега Назарука вже виринало у контексті «кришування» бурштиновидобутку, втім це обмежувалося публікаціями у ЗМІ. Нині ж справу з паном Назаруком серед учасників, розслідували його колеги – Головне слідче управління СБУ. Те, як усе відбувалося з`ясовувала «Четверта влада», спеціально для Corruptua.org.

Як СБУ натиснуло на чиновників і Рівненщина втратила понад півтора мільйона

22.01.2016, 18:10 Анна Калаур, «Четверта влада»

Після втручання СБУ Рівненщина втратила більше 1,6 мільйона гривень на тендері по реконструкції їдальні. Як рівненські чиновники отримали «лист-страшилку» від СБУ і через формальності втратили значні для області кошти читайте далі.

У Рівному СБУ, за сприяння голови ОДА, «прихватизувала» гектар землі на мільйони гривень

08.07.2015, 16:35 vse.rv.ua

Скоро земельну корупцію в Рівному буде остаточно подолано. Бо нема землі – нема корупції. Замість боротьби з розбазарюванням міських земель, силові структури області та місцева влада її очолили.

20-мільйонний подарунок від рівнян для приватної фірми через СБУ: розслідування

25.02.2015, 14:17 портал «Четверта влада»

800 тисяч гривень громада Рівного втратила ще у 2008 році, коли чиновники Рівнеради заплатили цю суму за гарну картинку - виготовлення ескізного проекту кварталу забудови «Міленіум-Плаза». На той час це було близько 160-ти тисяч доларів. Тепер на цій же ділянці рівняни можуть втратити близько півмільйона доларів, що за нинішнім курсом, складе близько 13 мільйонів гривень.

Скільки заробляють волинські керівники СБУ

04.11.2014, 19:25 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Начальник управління Служби безпеки України у Волинській області Володимир Мельникович у 2013 році отримав у спадок квартиру у Києві, а його заступнику Ігорю Бабінцю тепер доведеться їздити за кордон, щоб потрапити у власне помешкання.

Закритий клуб СБУ: розслідування (ВІДЕО)

09.10.2014, 13:20 hromadske.tv

Служба безпеки України – не правонаступниця КДБ УРСР і ніколи не наслідувала «чекістських традицій». Під цими словами в «Білій книзі СБУ» у 2008 році підписався тодішній і вже нинішній глава СБУ, випускник Інституту розвідки імені Андропова КДБ СРСР Валентин Наливайченко.

Війна за поліський бурштин: хто зацікавлений у тому, щоб розкрадання мільйонів на Рівненщині тривало далі (ВІДЕО)

01.07.2014, 09:00 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

«У цей бізнес намагається вклинитися вся Україна і доки там можна буде отримувати надприбутки – там буде неспокійно» – так один з народних депутатів пояснив причини стрілянини та «розбірок» в стилі 90-х на українському Поліссі. Після зміни влади у Києві там почалася справжня війна за право нелегально видобувати бурштин. У цю війну втягнуті приїжджі озброєні «спортсмени», депутати, київські чиновники, місцеві селяни, міліція, СБУ… Хто заважає бізнесу на сотні мільйонів доларів щороку стати легальним вивчали журналісти «Рівненського агентства журналістських розслідувань» на Рівненщині.

Керівники управління СБУ на Волині приховують свої статки і статки своїх родичів та всі мають по BMW

24.03.2014, 18:14 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Начальник управління СБУ на Волині та троє його заступників мають по BMW.

Начальник управління СБУ на Волині: без житла, без сім’ї, але з BMW X5 - декларація

11.06.2013, 15:16 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Начальник управління Служби безпеки України у Волинській області Володимир Мельникович відмовився надати копію своєї декларації про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік журналістам. Однак, «слідуючи засадам забезпечення прозорості та відкритості», повідомив відомості із неї.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору