ПРОЕКТИ

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА намагається заповнити цю білу пляму, досліджуючи і показуючи процеси, які відбуваються у ВНЗ, щоб через відкритість і прозорість вищої освіти допомогти зрозуміти справжні причини відірваності вищої освіти в Україні від її більш розвинутих «колег» з Європи та Америки.

Дії працівників Служби безпеки України деколи нагадують дії їхніх родичів з ФСБ і КГБ. А деколи просто злочинців у погонах і корупційних рішал. Далеко не всі офіцери СБУ беруть участь в брудних справах, але в цьому проекті мова йтиме саме про таких.

Цей проект створений для висвітлення подій стосовно захисту земель громади Рівного від протиправних та несправедливих зазіхань.

Обличчя медіа

01.06.2017, 22:03

Криза засобів масової інформації перетворює «четверту владу» у засіб маніпуляції політичними та владними колами. Низькі зарплати та невисокі стандарти і корупція в ЗМІ стають причиною введення пресою в оману громадскості. Працівники медіа, замість сторожових псів демократії і всевидючого ока суспільства, перебувають на службі у влади, політики і бізнесу.

Поки влада не узаконює масовий непромисловий видобуток бурштину - на ньому заробляє місцевий криміналітет, який зрісся з правоохоронними органами. Через них спрут бурштинової мафії тягнеться у київські владні кабінети.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА робить підбірку матеріалів про доходи і майно посадовців Рівненщини.

Земля, як і в 19-20 століттях залишається товаром, який породжує конфлікти і корупцію. Те, на що має право кожен громадянин України, зазвичай дістається тим, хто ближче до владного і грошового ресурсу. Як і чому отримують землю депутати, чиновники та їхні родичі і знайомі, а також ті, хто закони перемагає капіталом.

Підбірка публікацій на тему переатестації міліціонерів у поліцейських на Рівненщині та Волині

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА робить підбірку матеріалів про доходи і майно посадовців Волинської області.

Лівосуддя

10.10.2015, 19:40

Українським судам не довіряють понад 72% українців (зовсім не довіряє 44,9%, переважно не довіряє 27,4%). Як свідчать соціологічні дослідження антикорупційного проекту «Гідна Україна» у 2008-2009-х роках, найбільші проблеми судової системи, на думку громадян, підприємств та адвокатів, – це затягнутість судової процедури та безкарність суддів, які порушують законодавство. Як і чому третя гілка влади працює не для захисту прав і свобод суспільства, а для його руйнації.

 1 2 3 » 

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору