ПРОЕКТИ

Суспільство потребує якісної журналістики. Журналістська освіта в Україні затеоретизована, відірвана від практики і часто відстає від сучасних способів та методів подачі інформації. У цьому проекті зібрані публікації покликані покращити якість медіа-продукту і полегшити роботу працівникам ЗМІ.

Хто і як з рівнян та волинян захищає Україну у війні на Донбасі 2014 року, яку назвали антитерористичною операцією. Про героїв війни, події пов’язані з війною, про загиблих та ціну свободи у підбірці публікацій.

Радянський спадок профспілкового руху, який за своєю суттю був провладним, а не захищав членів профспілок, досі приносить шкоду. Досі профспілки, у більшості своїй, близькі до керівництва, а не служать своїм членам.

Навколо отримання закордонного та українського паспортів виросла ціла мережа організацій заробітчан під крилом міліції. В результаті, громадяни значно переплачують за послуги з отримання паспортів. А також отримують непотрібні платні послуги. Ні прокуратура, ні інші правоохоронні органи не реагують належним чином на факти зловживань, оприлюднені журналістами. У проекті ПАСПОРТНІ ПРИСОСКИ ми висвітлюємо діяльність державних та інших структур довкола цієї галузі.

Суспільство не достатньо освічене і погано ознайомлене з культурою медіа-споживання. Як споживати медіа щоб не отруїтись? Які підводні камені нас чекають в публікаціях та новинах? Як маніпулюють через медіа?Як відрізнити якісні новини від брехні і полови? В цьому проекті оприлюднюватимемо низку публікацій у яких є відповіді на ці та інші запитання щодо правильного сприйняття і споживання медіа-продукту.

Благодійний внесок – це абсолютне волевиявлення людини. Її не можуть змушувати ані до фіксованої його плати, ані взагалі до оплати. Якщо такий «благодійний внесок» прив’язаний в часі до моменту отримання медичної допомоги або звернення до медичного закладу, то навіть якщо вона сплатить його, то вона може в судовому порядку повернути ці кошти. Ситуація з медичними поборами та станом системи охорони здоров’я на Рівненщині і Волині.

Афери, шахрайства, обман споживачів та різні способи нечесного наживання на людях. Хто і як це робить дивіться у підбірці матеріалів проекту «Лохотрон». Навчаючись на помилках інших, давайте разом уникати шахраїв та шахрайських схем.

Пожертва чи благодійний внесок без лапок – це те, що дають з охотою і за власним переконанням, це те, чого не можна вимагати, лише просити. Чому в освітньо-виховних закладах: дитсадках, школах, позашкільних закладах, вищих навчальних закладах вимагають добровільно-примусові внески? Як боротися з таким примусом і як відстоювати свої права.

Міліції в Україні значно більше ніж армії, однак досі міліціонер так і не став помічником громадян, якому довіряють. Згідно соцопитувань, довіра до міліції в Україні менше 10 відсотків. Не набагато краща ситуація і в прокуратури. Як і чому ті, хто має захищати закон, стають його похоронцями, самі порушуючи ті права і закони, які мають захищати.

Підбірка публікацій про вибори до Верховної ради України у 2014 році на Рівненщині. Інформація оновлюється. Нагадуємо, інтернет-портал ЧЕТВЕРТА ВЛАДА відмовився від політичної реклами.

 « 1 2 3 » 

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору