ПРОЕКТИ

Підбірка публікацій про вибори до Верховної ради України у 2014 році на Волині. Інформація оновлюється.

Рівняни

26.06.2014, 12:42

Кожен мешканець Рівненщини має свою історію. Кожен - особистість. Частину таких історій ЧЕТВЕРТА ВЛАДА зібрала у цьому проекті, щоб познайомити рівнян з рівнянами.

Правила успіху

01.11.2013, 19:14

Успіх і щастя ще не одне й те ж. Але, як визначає словник, поняття успіх - це позитивний результат діяльності, факт найвищого досягнення поставленої мети. Здобутий успіх є великим збудником нової енергії, могутнім стимулятором творчих пошуків і злетів. Оскільки в українських школах зазвичай не вчать бути успішними, пропонуємо вам підбірку правил успіху для самоосвіти від людей з усього світу, які його досягли.

 Боляче відчувати лицемірство від тих, хто мав би бути взірцем. У спадок від Російської імперії та Радянського Союзу християнські конфесії отримали масу проблем, які відштовхують все більше людей від віри. Коли виявлену хворобу приховувати і не лікувати, то рано чи пізно вона знищить весь організм. На жаль, більшість ЗМІ не висвітлює цю тематику, вдаючись до самоцензури і небажаючи зачіпати дражливу тему. Водночас ця тема має значну суспільну важливість, адже мільйони українців вважають себе християнами.

 « 1 2 3

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору