РІВНЕНЩИНА

Про кришування, злочини, розпусту міліції області розповіли на блозі міністра МВС

09.02.2012, 00:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 8874

фото із сайту narodna.pravda.com.ua

Публікація подібних відомостей у Європі чи США набула б розголосу і скандалу на всю країну та викликала б масштабні перевірки. У нас ця інформація вже більше тижня висить в інтернеті на сайті інформаційного агентства в блогах міністра МВС і не викликає адекватної реакції.

Передруковуємо лист з коментарів до блогу міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка та відповідь на цей лист підписаний ім’ям голови громадської ради при УМВСУ в області. Лист настільки детально передає справи в місцевій міліції, що ми припускаємо, що людина чи люди, які його склали, мають стосунок до міліції, однак через відсутність прямих доказів, названі імена та прізвища ми позначаємо лише першими літерами і деякі відомості позначаємо […]. Хто хоче прочитати лист з усіма прізвищами і без скорочень, шукайте його в коментарях на блозі міністра, а, щоб довго не шукати, - тут або тут. Зазвичай ми не передруковуємо такі матеріали без перевірки, але навіть якщо частина наведеної інформації правда (ми маємо окремі докази щодо кількох наведених фактів), це надзвичайно суспільно-важлива інформація, яка свідчить про жахливу злочинну систему в області під патронатом тих, хто має з нею боротися. На фоні цих злочинів виглядає як знущання, коли сільських дрібних злодюжок саджають в тюрми на роки, чи викликають на допит журналістів через пошкоджені бігборди, в той час, як самі ж право(ліво?)охоронці створюють фактично мафію в законі. Портал «Четверта влада» готовий опублікувати всі докази, якщо до нас звернуться працівники міліції-скаржники й підтвердять свої слова записами, фото, документами чи іншим чином. Закликаємо чесних і справжніх правоохоронців і правозахисників не боятися і не ставати пособниками злочинної системи.

В цьому ж блозі міністра прес-секретар Міністра внутрішніх справ України Ірина Шинкаренко запевняє, що «за кожним зверненням або коментарем, де міститься інформація про зловживання працівників ОВС проводитиметься ретельна перевірка». Тож з часом переконаємось наскільки добре в міністерстві проведуть перевірку наведених тверджень і чи будуть покарані винні.

Як повідомила порталу «Четверта влада» начальник СЗГ УМВС Рівненської області, перевірка фактів, наведених в анонімці, таки триває. Почали роботу перевіряючи ще в понеділок, 6 лютого. А приїхала комісія на запрошення самого очільника рівненської міліції.


Cтрый Опер

Звертаються до Вас працівники УМВС України в […] області. Звернутися до Вас з відкритим листом нас змусило хамське ставлення зі сторони начальника УМВСУ України в […] області Л.В. З моменту його призначення працювати в ОВС стало просто нестерпно. Систематично порушуються права та свободи громадян, на оперативних нарадах нецензурною лайкою принижує працівників міліції, не раз дозволяє собі підняти працівника, який присутній на нараді, та безпідставно тримати стоячи, постійно принижувати та обзивати. Улюбленими виразами Л.В.. є: «жидьониші», «зємлячкі Луценковскіє», «царьки», «так званиє велікіє керівнікі», «сволочі», «усех кончу» та багато іншої ненормативної лексики. До всіх звертається виключно на «ти». Чи може такий «хам» та «корупціонер-хапуга» як Л.В. при особовому складі озвучувати такі слова як «людина понад усе», хоча для нього ми не люди?

Л.В. відкрито принижує всі служби МВС, крім карного розшуку, бо всі інші служи служби він не вважає міліцією. Складається враження, що ним особисто приймався Закон України «Про міліцію».

В адресу особового складу постійно лунають погрози звільненнями з ОВС або переводом на рядові посади в північні райони […]. На сьогоднішній день більшість керівників не призначені, а виконують обов’язки начальників, оскільки практично ніхто не може йому «догодити». Управління карного розшуку розвалено повністю, не має ні начальника, ні його заступників. Він вважає, що ніхто нічого не вміє та не знає, а він знає все. Зі слів Л.В. складається враження, що […] міліція ніколи не працювала, запрацювала тільки з його приходом. Якщо пригадати роботу […] міліції до призначення Л.В., то результати роботи були значно кращі, люди ходили на службу з задоволенням, а тепер ходять ніби востаннє, тому що не знають, що їх чекає завтра.

За особовим складом постійно «топчить» наружка, знімають фільми, як працівники міліції обідають у звичайних кафешках, після чого монтують та подають у зовсім іншому світлі. Ці фільми показують всьому особовому складу УВС під час проведення нарад, чим порушують основний Закон – Конституцію України. Складається враження, що вся злочинність поборена, а управління оперативної служби працює проти міліції. Ці всі заходи проводяться без жодних на це виписаних завдань.

Начальник УОС Л.Є., якого з Києва «перетягнув» Л.В., безперешкодно виконує замовлення останнього. Л.В. особисто «повиїдав» на пенсію працівників, у яких була вислуга 20 років, хоча з ОВС пішли працівники з досвідом, які могли працювати та передати досвід молодим.

Через УОТЗ УМВС України у […] області за сприянням начальника УОТЗ в […] області М.В. наш начальник УМВСУ незаконно отримує роздруківки вхідних та вихідних абонентських дзвінків діючих працівників міліції та пенсіонерів. Якщо хтось спілкується з «неугодними», його також «виїдають» під любим приводом. Протиправно влазить в особисте життя. А саме: під час особистих розмов з працівниками вказує, з ким можна спілкуватися, а з ким не варто, та неоднозначно натякає, що в іншому випадку доведеться піти з ОВС.

На керівні посади призначаються особи, які не мають практичного досвіду роботи. Одне з останніх призначень – це начальник […] МВ УМВС України в […] області С.І., який до цього проходив службу в Державній фельд’єгерській службі України, служба в якій суттєво відрізняється від служби в міліції. Л.В. створив навколо себе «блатне» оточення з керівного складу УМВС України в […] області, з яким вирішує кадрові призначення, проводить вільний час в барах, саунах та інших місцях елітного відпочинку. До цього оточення входять: начальник […] РВ, полковник міліції М.Р., який більшість свого робочого часу проводить з Л.В., начальник […] МВ Є.П., який «кришує» все нелегальне в місті […] та в […] районі, оскільки до призначення Л.В. обіймав посаду начальника […] РВ. Сюди також входить підполковник міліції Л.Т., […], яка постійно в ЗМІ висвітлює недоліки роботи Л.В. за великі досягнення, яка зловживає спиртними напоями, […] приходить на роботу з «перегаром», проте на це ні начальник управління, ні його заступники не звертають увагу.

Полковник міліції у відставці М.Ю. перебуває на посаді начальника управління матеріального забезпечення, але жодні «гуляння» та виїзди на «природу», катання на конях під час робочого дня в господарстві с. Оржів, готельно-відпочинкових комплексах «Скольмо», «Софія», «Хутір», «Айвенго» та «Беркут» без нього не обходяться.

Полковник міліції Б.В., начальник […], зараз виконує функцію «ланцюгового пса», бригада якого своїми перевірками складає умови для звільнення з посад «неугодних». Після призначення Л.В. на посаду начальника міліції […], посади керівників, яких під тиском змусили звільнитися за будь яких обставин були заповнені працівниками центрального апарату та інших областей. До сьогоднішнього дня ці особи не спромоглися перешити шеврони «центрального апарату МВС», мабуть носіння шевронів «[…] область» для них є приниженням.

фото ben-daler.livejournal.com

За допомогою свого оточення Л.В. розкрутив «кришування» протиправного бізнесу, до якого входять незаконний видобуток коштовного каменю бурштину-сирцю, прийомні пункти металу, контробанда, гральний бізнес та інше… Якщо провести підрахунок за «тарифами», то получається кругленька сума прибутку. Зокрема, на сьогоднішній день на території області в порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» бурно проводять діяльність близько 70 точок «грального бізнесу», значна частина яких розташована в обласному центрі та в районних центрах […].

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Депутатська облава на зали гральних автоматів (+фоторепортаж)

Гральний бізнес у Рівному: список закритих і працюючих клубів

Депутатський рейд залами ігрових автоматів у Рівному (40 фото)

Як три правоохоронні відомства борються з гральним бізнесом у Рівному

Вартість послуги «кришування» в середньому від 1000 доларів США та більше в місяць, в залежності від місця розташування. Данину носять безпосерньо начальнику УДСБЕЗ УМВС України в […] області полковнику міліції П.С. та начальнику СДБЕЗ […] МВ майору міліції Б.І.. А для демонстрації «шаленої роботи» припиняють діяльність тих закладів грального бізнесу, власники яких відмовляються платити по встановлених тарифах.

«Гаманцями» Л.В. є П.С.., Є.П.., М.Р., до яких надходять фінансові потоки з області. Боротьбою з незаконним видобутком коштовного каменя бурштину-сирцю займається підрозділ спецміліції, обов’язки начальника якого до недавнього часу виконував Я.І.. Останній, поділившись досвідом з Л.В. по встановленню та кришуванню мотопомп, якими вимивається бурштин, був переведений для подальшого проходження служби в […] РВ першим заступником начальника, як конкурент. Бізнес Я.І. прибрав до рук сам Л.В.

У період сезону, коли не було морозів, в північних районах області, […] працювало близько 160 мотопомп. Вартість дозволу на роботу однієї мотопомпи в день коштує 100 доларів США, значна кількість помп належить безпосередньо Л.В. Весь прибуток залишається в нього. «Бригадир» та «смотрящий» за всіма мотопомпами Л.М., який проживає в с. Клесів, мобільні телефони: […] 040 2191, […] 833 4905. Зібрані ним кошти потрапляють до «гаманців» Л.В.

У всіх районах області діють пункти по прийому металобрухту, значна частина яких працює без ліцензій. Левова частка цього бізнесу процвітає під патронатом С.О. та З.Д., які роками за «кришування» платять М.Ю., а той уже ділиться з Л.В.

За часів проходження служби на посаді начальника […] РВ підполковник міліції М.Р. налагодив тісну співпрацю з Білоруською стороною по контрабандному ввезенню тракторів з Білорусії на територію України. Всю цю роботу контролює товариш та «ставленник» М.Р. Д.А., моб. телефон: […] 386 0560. Він, озброївшись персональною візиткою Л.В., качає свої права правоохоронцям.

Всі ринки обласного центру переповненні контрабандним м’ясом з Польщі, яке під «кришування» служби ДСБЕЗ реалізовується населенню і частина грошових тіньових потоків віддається «гаманцям» Л.В.

Крім любові до «великих грошей» у Л.В. розвинута шалена любов до прекрасної половини людства, являється прекрасним організатором «оргій».

малюнок із surr.su

Мало того, що всі жінки його оточення, починаючи з приймальні, отримали пропозиції відчути «пристрасті по Л.», Л.В любить молоденьких…. Свого часу, до призначення Л.В. на посаду головного міліціонера, М.Р. обіймав посаду начальника відділу […] міліції у справах дітей. В цей час останній тісно потоваришував з колишнім підполковником міліції у відставці, […], представником ГО […] П.М.. Останній є завідувачем притулку для дітей […]. П.М. у знак «вірної» дружби поставляє дівчаток з притулку для задоволення пристрастей Л. та М.. За «доблесну» службу та налагоджену співпрацю П.М.. особисто Л.В. «продвинуто» на посаду голови Громадської ради […]. Вуличних повій, яких також доставляють для «оргій» Л.В., «кришує» рідний брат М.Р. - майор міліції В., начальник відділу по боротьбі з з кіберзлочинністю та торгівлею людьми. Якби стіни лікарні УМВС, де проживає Л.В. могли говорити…

ілюстративне фото із сайту eg.ru

Не залишив без уваги Л.В. і наркозлочинність. Оскільки в області кадри, які б могли побороти наркозлочинність відсутні, прийшлось перетягнути свого, перевіреного, цілого майора міліції, на кітелі якого немає місця для нагород, - весь в орденських планках. Мабуть на попередньому місці служби повністю «викоренив» наркозлочинність, за що і отримав низку нагород. Прізвище орденоносця К.В., дуже скромний працівник, який роз’їжджає по обласному центру на скромному автомобілі «Акура», державний номерний знак СА[…], вартістю в 60-70 тисяч доларів США. Цікаво, звідкіля такий дорогий автомобіль, адже на зарплату такого не купиш. А це все кришування наркопритонів, аптек та інших місць збуту «наркоти». Кузик намагається «вижити» з Л.В. начальника сектру БНОН […] МВ П.А., який на відріз відмовляється брати участь в їхніх кримінальних схемах.

Дуже строго контролюється Л.В. корупція та транспортна дисципліна. Простому смертному міліціонеру для того, щоб виїхати на службовому автомобілі по робочих питаннях, необхідно заправити автомобіль, а найважча процедура – це випросити бензин, якого для простого смертного міліціонера ніколи не вистачає.

Але це не стосується всіх працівників. Наприклад, службовий автомобіль начальника […] МВ полковника міліції Є.П.. використовується не ним, а його дружиною, починаючи з 8 год. 30 хв. ранку до вечора автомобіль використовується у власних приватних цілях. Аналогічна ситуація із службовим автомобілем заступника начальника УМВС України в […] області полковника міліції Ю.Г, службовий автомобіль «служить» не йому, а його дружині у приватних цілях. Начальнику […] МВ підполковнику міліції М.Р.. дали джип. Цей джип можна побачити під час особистих розваг Л.В. в мисливських угіддях та катаннях на конях. Замість того, щоб розкривати злочини, М.Р. їх укриває, завчасно знаючи те, що Л.В. у нього покровитель.

Начальнику штабу полковнику Б.В. надано аж два службові автомобілі, для яких також постійно знаходиться пальне. Парадокс у тому, що все керівництво їздить на білих номерах, а не на «синіх» міліцейських. Чому керівництво ховається від людей?? Мабуть тому, щоб не бути поміченими під розважальними закладами та в компаніях людей, місце яких далеко не на «волі». Під управлінням міліції на «синіх» номерах можна побачити тільки автомобіль чергової частини та патрульні автомобілі. Сам Л.В. також їздить на білих номерах, періодично міняючи їх, в основному на ВК […], щоб не бути поміченому людьми. Мало того, з ним постійно їздять автомобілі управління оперативної служби, марки Шкода «Октавія» чорного кольору та Фольксваген «Пасат» сірого кольору. На них теж щодня змінюються номерні знаки. Так виглядає, що Л.В.. охороняють як високопоставлену персону державного рівня, хоча це не передбачено законодавством. На нашу думку, документи оперативного прикриття на службові автомобілі вищевказаних керівників видані з порушенням вимог законодавства.

Карикатура vasya-lozhkin.ru

Неодноразово з високої трибуни Л.В. всім нагадує про вимогу Наказу МВС України № 90. В той час ефективно укриває деякі кричущі факти за участю особового складу, оскільки наслідки таких подій можуть негативно вплинути на самого Л.В. та його близьке оточення. Одним з фактів укриття є ДТП, яка мала місце у с. […],[…] району, де загинув чоловік Г.В. (меріали ЖРПЗ № 4493 від 10.12.2011 року). У зведенні № 344 від 10.12.2011.р. вказано,що ДТП скоїла невстановлена особа. На місце події виїжджала СОГ, у склад якої входив працівник СКР Б.С. Тоді ж як у зведенні № 346 від 12.12.2011р. вказано, що ДТП скоїв безробітний гр. Б.С., 06.12.1989 р.н. На лице факт укриття надзвичайної події за участю особового складу. Бачимо, що Б.С. звільнили задніми числами, хоча в телеграмі вказали, що в складі СОГ на момент ДТП останній виїжджав. В МВС ніхто не повідомив, що ДТП скоїв працівник міліції, адже доведеться покарати своїх. Тому цю подію вміло було приховано начальником […] РВ М.Р. та начальником ІОС УКЗ Д.М.. за вказівкою Л.В.

Повернувшись з колегії МВС начальник управління МВСУ у […] обл. розпочав свою колегію з хамства. Сказав, що ніколи не дочекаємось його звільнення, він нас швидше розжене, чим приберуть його. Своєму ж оточенню, чиї прізвища вказано вище, хвалився, що питання свого звільнення «утряс» ціною 300 тис. доларів США.

Після вищевикладеної правди, просимо направити комісію, яка повинна складатися виключно з досвідчених та незаангажованих працівників центрального апарату МВС. Звичайно, бажано, щоб ці люди ніколи не співпрацювали з Л.В. Нашому терпінню прийшов кінець! У всіх нас є сім’ї, в які ми несемо з роботи незадовільні емоції приниження та роздратування.

Звертаємось до Вас про допомогу як до останньої інстанції та надіємось на Вашу підтримку. Ми сподіваємось, що наші слова Вами будуть почуті, будуть прийняті кадрові зміни, та міліцією […] будуть керувати достойні керівники.

З повагою, співробітники […] міліції

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівненській міліції підвищували моральність за кошти «благодійників»

Паспортні присоски: Як на нас заробляють наближені до міліції структури

Слідство по-здолбунівськи: били чи не били?


ВІДПОВІДЬ на цей лист міністру:

П […] М […] Г […]

Шановний товаришу Міністре!

Написати Вам мене змусив лист, а точніше анонімка, яка була надіслана на ваш блог 28 січня […] від так званих нині працюючих співробітників міліції […].

Шановні читачі та громадяни, які отримують певне задоволення прочитавши текст компрометації самої відданої державної спільноти, якою є міліція в нашій державі.

На жаль, завелися «кроти» в міліцейській системі, які були допущені до певних секретів. Використали систему під себе, взяли все для себе, збагатилися, абсолютно нічого не зробивши для країни, ще й своїми діями підривають довіру людей до правоохоронних органів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Лише кожен десятий українець цілком довіряє міліції, податковій та митниці

Як «правоохоронці» вибивають з невинних зізнання в злочинах — лист міліціонера з СІЗО

«Я не успеваю, что мне делать?» - «Снять штаны и бегать»: як у міліції «розслідують» злочини

Позбавившись важелів впливу, пишуть нісенітниці, компроментують колишніх колег по службі, руйнуючи останній бастіон впливу на злочинність, таким чином даючи можливість руйнувати демократичні зародки державного устрою.

Маю право називати себе досвідченим правоохоронцем, так як прослужив в системі МВС 33 роки, полковник міліції. Маючи певний зрілий вік та життєвий досвід, в даний період керую державною установою, де утримуються діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, котрі потрапили в біду. Дитяча безпритульність була, є, і завжди буде під пильним оком міліцейської структури. І мені, керівнику вищезгаданої установи, в минулому правоохоронцю, дуже приємно, що керівник УМВС України в […] області, полковник міліції Л.В. неодноразово відвідував із своїми колегами-правоохоронцями і нашу установу. Провівши змістовну бесіду з сиротинцями, пильно поглянувши у вічі вихованцям та працівникам установи, заявив: – «Все буду робити та налаштовувати особовий міліцейський склад на те, щоб правоохоронці були друзями дітей, так як є в розвинутих європейських державах, а не страшилками для неповнолітніх в минулих формаціях».

Я починав свій міліцейських шлях під керівництвом Міністра внутрішніх справ України, генерала внутрішньої служби Головченка, справжнього правоохоронця - письменника, який пройшов важкі дороги війни, виховував особовий склад на традиціях славних подвигів наших батьків і дідів. І ми, молоді офіцери, не втрачали міліцейських орієнтирів, допомагали людям чим могли.

Дух патріотизму, відданості державі був присутній у нас, молодих офіцерів МВС України, і в період наступного керівництва.

Слід зазначити, правоохоронну систему в […] області очолювали різні керівники:

• з партійної номенклатури, які училися володіти ситуацією на […] від своїх підлеглих міліціонерів-професіоналів;

• очолювали систему УМВС в […] області люди, які закінчили інші навчальні заклади, були викладачами учбових закладів системи МВС, і прийшовши на службу, керували міліціонерами-професіоналами не заважаючи їм виконувати державне завдання по охороні громадського порядку в нашій області;

• керували також […] обласною правоохоронною системою керівники силових структур держбезпеки, які вносили свої корективи в систему МВС, беручи до уваги, і використовували високий професіоналізм бійців у міліцейській формі;

• очолювали правоохоронну систему області і колишні спортсмени, але і вони розуміли важку працю правоохоронця, підтримували їх і вчилися у них бути справжніми професіоналами.

Що ж робиться в даний період, коли очолює УМВС України в […] області полковник міліції Л.В.? 

ЧИТАЙТЕ: 

 Рівненська міліція не знає, що саме поремонтували у її поліклініці за майже півмільйона гривень

Рівненській міліції підвищували моральність за кошти «благодійників»

На мою думку, і думку моїх колег та членів Громадської Ради при УМВС України в […] області, Л.В. - людина-професіонал, який розуміє, що таке розшук, ризик, добре розбирається в усіх міліцейських структурах, має певний життєвий досвід, володіє оперативно-розшуковою майстерністю, добре розуміє психологію людини, ефективно допомагає пересічним громадянам, котрі потрапили в біду. Особисто виїжджає на кожну. пригоду, контролює, допомагає розкрити той чи інший злочин. Не дає можливості «розжиріти» злочинному елементу в умовах демократії.

Аналізуючи інформаційну ситуацію, яку можна прочитати в Інтернеті в системі УМВС, на мій погляд завелися «кроти», які компрометують вищезгадану систему, як останній бастіон силової структури, яка покликана служити державі Україна. Ці «кроти» розповсюджують неправдиві факти, використовують різні технології, вони не бажають, щоб ми, українці, на своїй землі проживали належним чином і не були захищені такою силовою структурою, як міліція. Я впевнений, як ветеран системи МВС, що Л.В. все робить, щоб правоохоронець у області був людиною - захисником, порадником, який допоможе пересічному громадянину у скрутний час.

Прошу Вас, «писаки», не відволікайте, не компрометуйте Л.В., дайте можливість належним чином йому виконувати свій службовий обов’язок. Я впевнений, що він здатний мобілізувати особовий склад по охороні громадського порядку у області.

Звертаюся до Вас я - М[…] Г[…] П[…], голова Громадської Ради при УМВС в […] області, член лицарського легіону нашої держави, занесений в почесну книгу «500 кращих людей України», нагороджений офіцерською шаблею та шашкою, а також багатьма суспільними та іншими нагородами. На сьогоднішній день керівник дитячого сиротинського дому […], спільно із особовим складом із прихильниками, людьми доброї волі, великого людського серця, довів установу до європейських стандартів.

Але, добродії «писаки», добралися і до мене - людини життєвим кредом якої є будувати, а не руйнувати, всебічно допомагати людям. Пропоную Вам, «писаки», очолити мою установу «сиротинський дім» і зробити її ще кращою. Про вищезгадану державну установу знають громадяни Америки, Польщі, Франції, Німеччини, Аландських островів, які дають високу оцінку по створенню комфортних умов для дітей-сиріт, за що нагороджений міжнародною нагородою «Усмішка дитини» у Польщі.

Сорому у Вас немає, «писаки», немає у Вас державного бачення, сумуєте за втраченим ханом. Трутні високого ґатунку, заспокойтеся! Перш ніж витрачати час на безпідставні звинувачення, на писанину, шановні «писаки», пропоную відвідати сиротинський дім, і я впевнений, що життєві цінності у Вас зміняться.

З повагою до Вас шановний Віталію Юрійовичу

полковник міліції, ветеран ОВС,

генерал […] міжнародного корпусу офіцерів України М[…] Г[…] П[…]


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

08.07.2013, 19:15 93.74.167.*** руна
не верю- оюозвались юрчика Пуценка дружки- которые не попали на руководящие должности или им прищемили хвосты вот и развонялись

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору