РІВНЕНЩИНА

Львівська залізниця пропонує в оренду дизель - та електропоїзди

20.03.2009, 20:07      Прес-центр Львівської залізниці      Переглядів: 6092

Львівська магістраль готова надавати в оренду власні приміські поїзди.

Потенційними орендарями могли б стати обласні державні адміністрації або ж інші органи місцевого самоврядування, організації та підприємства, які бажають долучитися до перевезення пасажирів. Львівська залізниця зовсім не проти працювати у конкурентному середовищі і прагне підтвердити це у реальних справах. Залізничники сподіваються, що результатом їхньої співпраці з орендарями буде покращення умов подорожування для пасажирів.

За довідками стосовно оренди дизель - та електропоїздів можна звертатися у Службу приміських пасажирських перевезень ДТГО «Львівська залізниця» за номерами телефонів 8(032) 226-48-11, 226-49-37, 226-31-83.

Довідково. ДТГО «Львівська залізниця» охоплює сім областей Західної України: Рівненську, Волинську, Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Тернопільську. Для перевезення пасажирів у приміському сполученні на вказаній території експлуатується 321 пара дизель - та електропоїздів. Із них по Львівській дирекції залізничних перевезень (ДН-1, Львівська область) – 106 поїздів, по Тернопільській дирекції (ДН-2, Тернопільська область) – 34, по Рівненській (ДН-3, Рівненська та Волинська області) – 75 поїздів, по Івано-Франківській дирекції  (ДН-4, Івано-Франківська та Чернівецька області) – 55, а по Ужгородській (ДН-5, Закарпатська область) – 51 потяг.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору