РІВНЕНЩИНА

На Рівненщині запрацювала „Школа судочинства”

07.05.2009, 19:27      Святослав Дубов, інформаційний відділ РОГО КВУ      Переглядів: 8578

5-6 травня в Гощі Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України” для вчителів права місцевих сільських шкіл провела перший із серії семінарів на тему „Практика цивільного процесу”.

Під час цього навчання присутні мали можливість ознайомитись із найактуальнішими питаннями, що стосуються як теоретичних, так і практичних аспектів у галузі цивільного судочинства. Семінар проводили тренери, практикуючі фахівці в галузі права, які мають чималий досвід представництва громадян у судах. Навчання проходило в інтерактивній формі з використанням рольових ігор та підкріплене роздатковими матеріалами, серед яких і брошура „Суди України: структура та порядок звернення”. Всі учасники отримали також і документальний фільм „Знайомство з судом”, підготовлений за сприяння Проекту „Україна: верховенство права”.

Як показало опитування учасників після проведення семінару, усі його учасники оцінили захід як досить необхідний та корисний. Особливо цінним люди відзначали поєднання теоретичного викладу матеріалу з подальшим практичним застосуванням на конкретних прикладах. Також високу оцінку учасників навчання отримала брошура „Суди України: структура та порядок звернення”.

За словами голови правління РОГО КВУ Олексія Горецького, аналогічні семінари впродовж цього року будуть проведені у всіх районах Рівненської області. Під час цих навчань роз’яснюватимуться актуальні теоретичні і практичні питання, що стосуються цивільного й адміністративного судочинства. Передбачається, що завдяки цьому не менше 300 представників сільських громад Рівненщини (представників сільських рад та вчителів права місцевих шкіл) зможуть набути теоретичні знання щодо судової системи та її діяльності, а також практичні навички щодо оформлення процесуальних документів, судових процедур тощо.

„Ці семінари є одним із заходів, передбачених у рамках проекту „Покращення обізнаності громадян про судову систему”, який організація розпочала реалізовувати з осені 2008 року за підтримки Проекту „Україна: верховенство права”, – говорить Олексій Горецький. – Сподіваємось, що в результаті реалізації всіх запланованих заходів цього проекту судова гілка влади стане більш доступнішою та зрозумілішою для громадськості Рівненської області, і в першу чергу для соціально незахищених громадян та мешканців сільської місцевості”.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору