РІВНЕНЩИНА

Торгівля дітьми: британець зробив кар´єру, продаючи сперму

10.04.2012, 00:00      bigmir.net      Переглядів: 1207

Власник клініки штучного запліднення економив на донорах / nola.com

Британський вчений встановив світовий рекорд плодовитості, ставши батьком більше 600 дітей.

Бертольд Візнер, який помер ще в 1972 році, виявився таємним донором сперми у власній клініці. При цьому пацієнткам і дружині лікар казав, що бере сперму у різних донорів.

Секрет розкрився завдяки розслідуванню канадського кінорежисера Баррі Стівенса і адвоката з Лондона Девіда Голланца, які випадково дізналися, що є дітьми одного біологічного батька. Знайдені інші люди, зачаті в клініці в період з початку 1940-х до середини 1960-х років, також виявилися дітьми Візнера.

Стівенс вважає, що цифра 600 не відображає всього розмаху діяльності британського вченого - він міг бути батьком як мінімум тисячі осіб.

Експерт з чоловічої фертильності з Шеффілдського університету Алан Пейсі підтверджує підозри Стівенса: здоровий чоловік може здавати генетичний матеріал до 50 разів на рік.

Нагадаємо, в Україні за донорство сперми платять небагато - близько 75 грн., А в США за один підхід можна отримати 130 доларів, але ціни залежать від клініки, пише bigmir.net.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору