РІВНЕНЩИНА

Нерухомість санатарію «Червона калина» зберегли в державній власності

16.05.2009, 00:40      Людмила Суржук, прес-служба прокуратури Рівненської області      Переглядів: 7348

    За втручання органів прокуратури Рівненської області повернуто державі  об’єкти нерухомості санаторію "Червона Калина.

Рішенням Господарського суду Рівненської області задоволено позов прокуратури області до орендного підприємства санаторію «Червона калина» про визнання права власності за державою в особі Регіонального фонду Державного майна України на об’єкти нерухомості, загальна вартість яких сягає понад 30 мільйонів гривень. А також, станом на сьогодні, розмежовано майно цілісного майнового комплексу санаторію на державну частку і на майно, набуте організацією орендарів за час дії договору оренди.  Про це повідомив заступник прокурора області Валерій Патрикей.

     Звернутися до суду з позовною заявою прокуратуру області змусили ті обставини, що Рівненське ОБТІ відмовило в реєстрації права державної власності на нерухоме майно санаторію «Червона Калина» через відсутність правоустановлюючих документів, що його підтверджують.

     Однак, доведено, що основні фонди санаторію в 1992 році були придбані державно-кооперативним об’єднанням «Рівнеколгоспздравниця» за рахунок державних бюджетних коштів. А це стверджує про належність цього майна до державної форми власності.

     У результаті право власності на об’єкти нерухомості санаторію «Червона калина», розташованих у с.Жобрин Рівненського району,  загальною вартістю понад 30 мільйонів гривень визнано за державою.

Прес-секретар прокурора Рівненської області


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору