РІВНЕНЩИНА

Дев’яносто парафіян Свято-Покровського собору міста Рівне підписались під відкритим листом до митрополита Рівненського і Острозького Євсевія

24.04.2009, 15:39      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2871

Лист написаний у зв’язку з подіями у Рівненській єпархії УПЦ КП, які стосуються звинувачень у симонії та хабарництві керівництва Рівненської єпархії, та покарання митрополитом Євсевієм священнослужителів і мирян, які свідчать про зловживання в Церкві.

В листі парафіяни просять офіційно пояснити, що відбувається у Рівненській єпархії, просять зняти покарання з людей, яких митрополит одноосібно покарав, а також скликати загальні збори парафії Свято-Покровського собору, куди включити також питання про корупцію і хабарництво серед посадових осіб Рівненської єпархії.

У листі зокрема йдеться:

«Ми, миряни, що будували цей храм, боронили його від зазіхань, утримували його, що завжди, в силу своїх можливостей, підтримували чистоту християнської моралі в храмі і виганяли з нього недостойних священнослужителів – уклінно просимо відмінити свій указ про покарання. Ще просимо найближчим часом провести загальні парафіяльні збори Свято-Покровського собору і включити в порядок денний, окрім чергових питань, питання про симонію і хабарництво серед посадових осіб Рівненської єпархії».

Цей лист прихожани мали надіслати ще в час Великого посту, але надали його митрополиту Євсевію вже після Великодніх свят.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору