РІВНЕНЩИНА

Презентація нового поїзда Львів-Краків-Вроцлав

29.05.2009, 20:18      Прес-центр Львівської залізниці      Переглядів: 3915

31 травня о 20:00 на першому пероні Головного вокзалу станції Львів відбудеться презентація нового поїзда № 35/36, який слідуватиме за маршрутом Львів-Краків-Вроцлав.

В урочистостях братимуть участь Генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк, начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий, Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Ґжеґож Опалінський, Генеральний директор представництва ПКП (АТ «Польські залізниці») в Україні Анджей Токарські, голова Львівської обласної державної адміністрації Микола Кміть, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник та голова Львівської міської ради Андрій Садовий.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору