РІВНЕНЩИНА

Острозькі міліціонери дві години шукали 8-річну Марійку в лісі

29.05.2009, 20:25      ВЗГ УМВСУ в Рівненській області      Переглядів: 2959

Страшну звістку про зникнення другокласниці з села Вельбівно Острозького району, що на Рівненщині, до місцевого міськвідділу міліції «принесли» вчителі, які спочатку самі збилися з ніг у пошуках дитини, а зрозумівши, що втрачають час і надію, через п’ять годин зважилися звернутись до правоохоронців.

Марійка, а саме так звуть нашу героїню, зникла  27 травня у лісі  під час екскурсії, яку організували для школярів педагоги. Саме за словами останніх дитина наче «розчинилася» у повітрі просто перед їх очима і на крики не відповідала.

      – Інформацію про зникнення 8-річної Марійки із села Вільбівно ми отримали близько 18-ої години дня. Увесь особовий склад Острозького міськвідділу внутрішніх справ миттєво був піднятий по тривозі, – розповідає начальник Острозького МВ підполковник міліції Микола Бондарчук. – Створені пошукові групи відразу розпочали ретельну перевірку лісу, найближчих сіл та доріг. І вже ввечері (близько 20.00) знесилену та голодну дитину ми розшукали біля села Почапки за десять кілометрів від місця зникнення. На щастя, особовому складу Острозького МВ вдалося оперативно знайти Марійку цілою і неушкодженою, – каже Микола Бондарчук.

     Сама ж юна мандрівниця навіть не усвідомлювала, що хтось хвилюється за її життя та здоров’я. Блукаючи лісами та полями, вона натрапляла на людей, але запитати у якій стороні рідне Вельбівно соромилась, тому знову й знову повертала на хибну стежку. Пізніше вона розкаже міліціонерам, що того дня посварилася під час екскурсії зі своєю однокласницею. Розгнівані дівчатка розбіглись у різні сторони. Та от тільки Марійка запізно зрозуміла, що заблукала.

     Добре, що у цієї історії щасливий фінал. Заплакана мама Марійки Тетяна Ляшук того дня від щирого серця дякувала усім острозьким міліціонерам за те, що вони врятували її донечку, а братикові-близнюку повернули сестричку. Вона була розгублена і розчулена одночасно, адже виховує діток сама і рідніших від них людей у  неї немає.

     Тамара ЛИСЕНКО, начальник ВЗГ УМВСУ в Рівненській області


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору