РІВНЕНЩИНА

На Рівненському полігоні розвідників навчать виживати та відпочивати

03.07.2012, 09:54      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1625

Табірний збір триватиме три тижні. Фото надане прес-секретарем 13 армійського корпусу

У військових частинах 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України розпочались табірні збори розвідників.

На Рівненському загальновійськовому полігоні до занять з тактико-спеціальної, вогневої, спеціальної підготовки та занять з військової топографії залучено близько півсотні військовослужбовців. Керівництво заходом здійснює командир окремого розвідувального батальйону 13-го армійського корпусу підполковник Микола Капінос, повідомляє прес-секретар 13 армійського корпусу Віктор Шубец.

Табірний збір розвідників триватиме протягом трьох тижнів. Військовослужбовці всіх категорій, від строковика до офіцера вчаться виживати у польових умовах, облаштовувати місця для занять та відпочинку.

Як зазначив підполковник Микола Капінос особливу увагу забуде зосереджено на правильність організації занять в польових умовах офіцерами, забезпечення ними виконання всіх завдань з дотриманням заходів безпеки.

"Протягом табірного збору воїни-розвідники також стрілятимуть зі всіх зразків із штатного озброєння як вдень, так і вночі, – повідомив він. – Підсумком табірного збору стануть тактико-спеціальні навчання розвідувальних відділень".

Окрім Рівненщини табірні збори розвідників відбуваються і в інших військових частинах 13 армійського корпусу, які дислокуються на Львівщині, Волині, Закарпатті та Буковині.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору