РІВНЕНЩИНА

Рівненські УБОЗівці затримали групу бурштиновидубувачів

23.09.2009, 15:18      ВЗГ УМВСУ в Рівненській області      Переглядів: 1304

Співробітники УБОЗ УМВС України  в Рівненській  області провели  широкомасштабну  операцію з вилучення  речових доказів  по одній з кримінальних справ, порушених раніше стосовно чотирьох жителів селища міського типу Клесів Сарненського району. Нагадаємо, що чоловіки не один рік займалися незаконним видобутком бурштину-сирцю, та саме працівникам УБОЗу вдалося припинити їх незаконну діяльність.

Працівники УБОЗ УМВС України в Рівненській області 17 вересня 2009 року в селищі Клесів Сарненського району за фактами незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення, а саме бурштину-сирцю, вчиненого повторно, за ознаками злочинів, передбачених частинами 1 та 2 статті 240 КК України, провели ряд обшуків у осіб, які займаються незаконним видобутком та скупкою бурштину. У чотирьох місцевих мешканців за результатами проведення обшуків було виявлено та вилучено чотири мотопомпи кустарного виробництва, призначені для видобутку «соснової сльози», майже 300 метрів пожежних рукавів, спеціальне обладнання для видобутку та чотири кілограми незаконно видобутого «сонячного каміння». Остаточну крапку у цій справі невдовзі поставить суд.

Тамара  Лисенко, ВЗГ УМВС


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору