РІВНЕНЩИНА

На Рівненщині мотопомпи, якими підпільно видобували бурштин, передадуть надзвичайникам

19.07.2012, 15:56      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2896

Ілюстративне фото з сайту lib.sowa.com.ua

Майже дві сотні мотопомп, вилучених під час рейдів бурштинових родовищ, наразі зберігають у райвідділах міліції. Їх накопичили за останній десяток років.

Повідомляє сайт Рівненської ОДА.

Так, є 79 переносних мотопомп та 119 пристроїв для вимивання «сонячного каменю» кустарного виробництва. Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак доручив перевірити їх технічний стан і справні мотопомпи віддати надзвичайникам. Ними можна відкачувати воду під час весняних повеней та розливу річок після дощів.

Крім того, до членів постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій звернулися фахівці обласного управління меліорації і водного господарства з проханням покращити їхню матеріально-технічну базу за рахунок мотопомп старателів. Нині для ліквідації водопілля вони мають лише дві мотопомпи, тож потребують додаткової техніки. Втім одна мотопомпа коштує 30 тисяч гривень, яких у бюджеті водгоспу немає. Відтак, фахівці готові фінансувати ремонт зроблених старателями пристроїв, адже це обійдеться дешевше.

Які мотопомпи бурштинокопачів вдасться реанімувати та використати з користю для громад, проаналізують уже під час наступного засідання постійної комісії. Та ж техніка, яка відновленню не підлягає, піде на металобрухт.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Незаконно видобутий бурштин-сирець ховав у курнику

На Рівненщині відбудеться ІІ регіональний етно-тур-фест «Бурштиновий шлях»

На Рівненщині відбудеться Міжнародний бурштиновий форум


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору