РІВНЕНЩИНА

На Рівненщині найпопулярніший ВУЗ - РДГУ

02.08.2012, 13:09      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2034

Ілюстративне фото з сайту ar.rv.ua

Вчора оприлюднили попередні списки зарахованих. Кампанія 2012 року на Рівненщині пройшла успішно, суттєвих проблем не виникало, розповів заступник начальника управління освіти – начальник  відділу  професійно-технічної  та  вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації  Петро Коржевський. 

Повідомляє сайт Рівненської ОДА.

Тим часом в області вступники подали 31 тисячу заяв. Найпопулярнішими серед ВНЗ І-ІІІ ступенів акредитації в краї були Рівненський державний гуманітарний університет, Національний університет водного господарства та природокористування і Національний університет «Острозька академія». А серед вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації - Рівненський базовий медичний коледж, Автотранспортний технікум НУВГП, Рівненський державний аграрний коледж.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Вступна кампанія: по Україні великі черги та проблеми реєстрації, а на Волині працюють навіть вночі

Участь у вступній кампанії 2012 року взяли більше 620 тисяч осіб

Як проходить вступна кампанія в НУВГП


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору