РІВНЕНЩИНА

Чого не вистачає для окружних виборчих комісій Рівненщини?

06.09.2012, 16:30      opora.rv.ua      Переглядів: 1115

Ілюстративне фото з сайту opora.rv.ua

Громадянська мережа ОПОРА дослідила матеріально-технічне забезпечення окружних виборчих комісій Рівненської області. Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування повинні надати ОВК приміщення, автомобіль, комп’ютерну техніку, канцелярське приладдя та засоби зв’язку, пише opora.rv.ua.

Керівники окружних виборчих комісій області запевнили спостерігачів ОПОРИ, що їм надано практично все необхідне обладнання. Однак, в більшості округів досі залишаються проблеми із зв’язком та транспортом.

У 152 виборчому окрузі з центром у Рівному окружна виборча комісія потребує додаткових комп’ютерів. Зі слів голови комісії Миколи Шустова, вони сподіваються отримати два додаткових ПК від міської ради. Спостерігачі ОПОРИ також з’ясували, що станом на 5 серпня, робочі комп’ютери не були підключені до мережі Інтернет. Також поки не вирішене питання забезпечення автомобіля. Зі слів Миколи Шустова, обласна адміністрація відмовилась надати авто з комунального автопарку, посилаючись на те, що для цієї мети в бюджеті ОВК виділено фінансування. Таким чином, питання наявності водія та джерел покриття витрат на пальне члени комісії вирішуватимуть самостійно після отримання коштів.

Зі слів голови комісії 153 виборчого округу, з вимог ЦВК досі не забезпечено автомобіль та канцелярські приладдя. Ті ж проблеми із забезпеченням виявлені й у інших комісіях. Голова ОВК 154 округу розповів спостерігачам ОПОРИ, що крім проблем із автомобілем вони не забезпечені ксероксом достатньої потужності та мають проблеми із охороною приміщення. У 156 виборчому окрузі голова ОВК вирішив проблему забезпечення автомобілем власними силами. Зі слів заступника голови комісії Галини Куцан, поки немає фінансування члени ОВК використовують власний автомобіль голови та збирають чеки за пальне, щоб потім компенсувати витрати.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Спостерігачі ОПОРИ відзначають, що вибори в мажоритарних округах будуть брудними

На Рівненщині майже сформовано кінцевий склад ОВК

В ОВК Рівненщини змінюється керівний склад


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору