РІВНЕНЩИНА

Опозиційні депутати вимагали не віддавати рівненський «Авангард» у спільну власність, поки не з’ясують, хто забрав у закладу землю

20.11.2012, 09:20      Світлана Калько, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1710

Ілюстративне фото з сайту impost.rv.ua

«Землю у стадіона забрали, а замків не побудували. Тепер нехай віддадуть назад». На довготривалі словесні баталії перетворилося голосування про затвердження акту приймання-передачі у спільну власність територіальних громад області частки у майні стадіону «Авангард». Опозиція хотіла спершу з’ясувати, де поділася земля цього закладу.

Як відомо, нині цей занедбаний об’єкт, а точніше його руїни, у рівних долях належить місту та області. Сесія обласної ради, у п’ятницю,  16 листопада, повинна була ухвалити рішення «Про затвердження акту приймання-передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області  частки у майні комунального закладу «Стадіон «Авангард» Рівненської міської ради». Мета такого рішення – отримання коштів для відновлення не лише з міської казни, а й з державного та обласного бюджетів.

Однак представники опозиційних фракцій ВО «Батьківщина», «Свобода», «Фронт змін»  запропонували загалом зняти це питання з порядку денного, а спершу провести обстеження споруди, встановити, хто і навіщо розтягнув землю, яка належала закладу. Зокрема, голова депутатської комісії з питань фізичної культури і спорту Олег Хомич, зазначив, що згідно з проектною документацією 1970 року, до стадіону «Авангард» входили понад 15 га території, а станом на 2012-й рік залишилося всього 4,7 га землі під чашею стадіону. Олег Хомич закликав колег не підтримувати такий проект рішення. Він вважає, що стадіон треба передавати як цілісний майновий комплекс – з парковками, усією інфраструктурою та тренувальними полями. Його колега по опозиції депутат Микола Кучерук запропонував, якщо вже голосувати, то доповнити рішення зверненням до правоохоронних органів про перевірку законності надання земельних ділянок тим чи іншим суб’єктам.

- Стоянка належить стадіону, чи ні? А туалет? Замок не побудували (як відомо, ще у 2008 році тодішній секретар Рівнеради Юрій Торгун мав намір на отриманій ділянці біля стадіону відновити замок Любомирських, - авт. ), забрати назад цю землю, - переконував Микола Кучерук.     

Однак, хоча й зі скандалом, обласна рада акт приймання-передачі таки затвердила. А іншим рішенням – про внесення змін до обласного бюджету на 2012 рік – передбачила на відновлення стадіону 9 мільйонів гривень. Хоча ці кошти Олег Хомич також пропонував перерозподілити на інші об’єкти.

У свою чергу, голова обласної ради Юрій Кічатий вважає, що позитивне голосування з вищенаведених питань засвідчило бажання депутатів зайнятися приведенням стадіону в порядок не на словах, а на ділі. Проте він пообіцяв розібратися, куди поділися земельні ділянки, які в свій час належали цілісному майновому комплексу «Стадіон «Авангард». З цією метою має намір надіслати відповідне протокольне доручення правоохоронним органам

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Реконструкція стадіону «Авангард» обійдеться Рівному у 80 мільйонів гривень

Дерибан центрального парку у Рівному ч.1

Як Рівненська міська влада землі парку роздавала


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

20.11.2012, 22:01 77.123.56.*** юрій
скільки коштує побубова нового стадіону і чи є у рівному той хто здатен утримувати футбольну команду ПУЛЬСАР -візитна карта міста хто йому допоможе

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору