РІВНЕНЩИНА

Скандальне питання про виділення земельної ділянки на 16 Липня, 31-А у Рівному знову відклали

28.12.2012, 12:46      Світлана Калько, портал «Четверта влада»      Переглядів: 2167

Будинок і земельна ділянка на вулиці 16 Липня 31-А. Фото порталу "Четверта влада"

ФОТОГАЛЕРЕЯ ІЗ СЕСІЇ РІВНЕРАДИ (50 ФОТО)

Утретє за рік до порядку денного сесії Рівнеради було внесено питання про безоплатну передачу 14-ти соток землі у самому центрі Рівного, на вулиці 16 Липня, 31-А. Однак і цього разу під взаємні звинувачення у корупційному лобіюванні і хабарництві проект рішення було знято на довивчення.

Нагадаємо, перший раз у травні 2012 року міська рада намагалася протягнути це рішення, але тоді для цього забракло трьох голосів. У липні – чергова спроба. Тоді депутати-«свободівці» блокували лічильну комісію, у результаті чого міський голова Рівного Володимир Хомко змушений був зняти питання з розгляду. І ось знову. Те, що проект рішення поставили до порядку денного під 90-м номером, депутати назвали навмисним, мовляв, уже й преси в залі ймовірно не буде, тому все пройде мирно. Однак мирно не вийшло. Депутати звинувачували один одного у корупції, лобіювані на замовлення та хабарництві, дерибані землі тощо.

Зокрема «свободівець» Олексій Бучинський зазначив:

- При більш детальному дослідженні ми визначили, що для обслуговування чотириквартирного будинку на вулиці 16 Липня потрібно лише чотири сотки землі. Решта десять соток можна продати з аукціону. Орієнтовна вартість цієї землі у самісінькому центрі Рівного – вісім мільйонів гривень, які не були би зайвими для міського бюджету. Депутат закликав колег не підтримувати корупційне, на його думку, рішення. І пообіцяв листівки із фотографіями тих, хто голосуватиме «за» розвісити на будинках міста. А ще закликав колег «повернути хабар, який вони взяли за лобіювання незаконної передачі землі».

Представник родини Мамчурів, які претендують на скандальні 14 соток, наполягав на розгляді питання, мотивуючи це тим, що є судове рішення щодо виділення цієї ділянки землі цим людям. Однак, зваживши на бурхливі дебати під час обговорення питання, погодився з пропозицією Володимира Хомка відкласти це питання на довивчення.

У свою чергу, народний депутат України Олег Осуховський, який разом з кількома депутатами обласної ради був присутній у залі під час розгляду цього питання, зазначив, що «свободівці» не допустять позитивного рішення з цього питання, оскільки вважають, що у такий спосіб міські депутати дерибанять дороговартісні землі центру міста.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Кому земля: 14 соток в центрі Рівного хочуть віддати безкоштовно

Залізниця хоче 22 сотки на вулиці 16 липня у центрі Рівного

Дерибан центрального парку у Рівному ч.1


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

29.12.2012, 11:51 10.179.194.66, 91.*** \"Однокурснику\"
Отвєчаєш за базар?
29.12.2012, 11:45 46.247.180.*** Однокурсник
Бачинський прАстітут і відработавши свої бабки, заглохне, бо такі люди за ідею неработають. Запитайте скільки вони вимагали в Запорожця відкату?
29.12.2012, 09:16 10.179.194.66, 91.*** Читачу
Маєш запис прохання?
28.12.2012, 21:11 188.0.81.*** Читач
Бучинський просив Запорожця поділитися, проте остатній відмовився от вони і блокують.
28.12.2012, 16:58 10.179.194.66, 91.*** Мамчурам
О.Бачинський робить вам королівський подарунок.Швиденько погоджуйтесь на 4 сотки, бо не отримаєте нічого.Афера з торговим центром Кіріллова не пройде.....

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору