РІВНЕНЩИНА

«Водний» - у квітах або Куди Рівненський НУВГП витратив мільйони

09.01.2013, 14:15      портал «Четверта влада»      Переглядів: 4632

Фотоколаж з vk.com

Останніх два роки Національний університет водного господарства та природокористування схоже потопав у квітах.

Повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

Як показала проведена Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області ревізія, з квітня 2010 року по серпень 2012 року на таке квітчання навчальний заклад витратив трохи менше пів мільйона гривень. А саме, на 441,5 тис. гривень укладено договорів колишнім керівництвом вузу з приватними підприємцями на придбання та аранжування квіткової продукції.

Якщо бути точнішими, то виходить, що університет витрачав на букети квітів по 700 гривень щодня. І так, протягом 2 років. При цьому, документи, які б підтверджували необхідність придбання квіткової продукції та отримання послуг з їх аранжування, в університеті відсутні. У подальшому списання проводилося без документального підтвердження. До того ж, більша частина оплати, а це 60%, проводилася за рахунок коштів спеціального фонду, отриманих від платного навчання, що суперечить бюджетному законодавству.

Кошти, отримані від платного навчання в сумі 647 тис. гривень, також незаконно використовувалися на потреби підрозділу громадського харчування «Студентське», який є госпрозрахунковим структурним підрозділом університету: оплачувалися комунальні послуги і податок на додану вартість. Хоча, згідно із положенням, студентська харчевня повинна функціонувати на принципах самоокупності і самофінансування.

Загалом, в ході проведення контрольного заходу у Національному університеті водного господарства та природокористування ревізори інспекції виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на 2 млн 737 тисяч гривень.

За результатами ревізії 7 посадових осіб університету притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівнику направлено вимоги про усунення порушень, які взято на контроль.

Матеріали ревізії передано прокуратурі Рівненської області.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Новообраний нардеп, президент НУВГП Микола Сорока став головою ради ректорів Рівненщини

Як у рівненському «воднику» нового ректора обирали: фоторепортаж

Науковці НУВГП пропонують роширити в Рівному дороги та замінити світлофори

Як у Рівненському «водніку» за «благодійні» внески купують квартири викладачам


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

09.04.2013, 17:20 77.222.153.*** C
Про фальсифікатора Сороку-Рокитнівською РДА за кожною дільницею були закріплені по два працівники Рокитнівської райдержадміністрації, які повинні були здійснювати контроль за ходом голосування знаходячись з кимось із представників сільської ради перед входом на дільницю, щоб їх бачили всі хто йде голосувати. Так в с. Карпилівка заступник голови Рокитнівської районної ради Гордійчук А. В. з 8-00 до 20-00 простояла *** дільниці з спостерігачем від «ПР» керуючою «Ощадбанком» Богданець Н. Л. беззмінно.тут повна історія фальсифікатора(коменти)\nhttp://nbnews.com.ua/vybory-2012/okrug/155/
24.01.2013, 16:42 188.0.88.*** Оксана
Таке враження ,ніби коментують статтю далекі від справ університету люди. я закінчила університет минулого року,так шо можу підтвердити - була така тема на рахунок \"збивання грошей\" з усіх студентів( добровільно-примусово )близько 500 грн. і явно шо студенти бунтували таки,навіть в тсн нас показували. такщо \"ця лавочка зразу прикрилась\" . ніякого кінця не буде,то є надто велика структура. потрусять і перестануть. ))) на мою думку - крім Водного і острозької академії в Рівненській області гарного рівня знань не дадуть більш ні в одному вищому навчальному закладі.
19.01.2013, 22:03 37.55.251.*** Ольга
у спецфонді немає грошей з платного навчання. Заказуха. А тепер точно буде кінець університету.\n
09.01.2013, 17:55 188.0.73.*** ПАПАРАЦЦІ
Були б студенти - бунтували б... а так, там більшість просто за дипломом (таким листочком закатаним в пластик з додатком) пришли, не більше.., то про які бунти може бути мова )))
09.01.2013, 16:44 10.179.194.66, 91.*** Володимиру
Здається там студенти бунтували,бо їх змушували збирати кеш \"на оплату комунальних\"?
09.01.2013, 15:22 213.174.12.*** Володимир
Не дарма Сорока посів тут місце. У великій мутній калюжі добре ловити велику рибу...

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору