РІВНЕНЩИНА

Комунальні й державні ЗМІ тягнуть 2 мільярди з бюджету щороку, - Томенко

23.01.2013, 10:58      volynpost.com      Переглядів: 2050

Фото Миколи Томенка з сайту drohobych.net

Засоби масової інформації комунальної та державної власності коштують українському бюджету 2 мільярди гривень у рік.

Про це 22 січня під час прес-конференції у Луцьку розповів голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, пише volynpost.com.

За його словами, є зареєстрований законопроект про роздержавлення ЗМІ, який передбачає поступовий вихід власності ЗМІ із державної та комунальної.

Томенко нагадав ситуацію, коли місцева влада, користуючись своїм адміністративним ресурсом, за бюджетні гроші замовляє різні рекламні матеріали про себе чи антирекламу про політичних опонентів. 

За його підрахунками, щороку із бюджетів на утримання комунальних і державних медіа втрачається приблизно 2 мільярдів гривень. 

"Ми ж розуміємо, що це обман. Чиновник бере наші гроші, замовляє про себе програми і показує їх", - наголосив Томенко.

Він вважає, що орган місцевого самоврядування не може бути засновником ЗМІ.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Рівненський суддя помилився, ЧЕТВЕРТА ВЛАДА й далі наполягатиме на публічному фінансовому звіті газети «Вісті Рівненщини»

На газету Рівненської облради щороку виділяють близько 200 тисяч

Автомобіль, майже півмільйона та 240 квадратів у центрі: як рівненські депутати витрачають гроші громади

Рівненська преса владу не пресує

Проект ПРОГРАМИ економічної підтримки діяльності газети «Сім днів» на 2011 рік


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору