РІВНЕНЩИНА

Луцьке управління освіти здає в оренду дитячий садок за 1 гривню в рік

25.01.2013, 15:03      Валентина Куць, портал «Четверта влада»      Переглядів: 4008

Міського голову Луцька Миколу Романюка (зліва) та начальника управління освіти Луцька Олега Гребенюка (справа) адвокат, депутат Луцької міськради хоче притягнути до відповідальності. Фото із сайту vip.volyn.ua

Ось вже кілька років управління освіти Луцької міської ради здає в оренду управлінню Пенсійного фонду більше 500 квадратних метрів дошкільного закладу №25 лише за 1 гривню в рік. Про це порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА повідомив адвокат, депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов.

Депутат подав позов до суду з вимогою визнати недійсним договір нежитлових приміщень №799 від 15.07.2011 року, що укладено між Управлінням освіти Луцької міської ради та Управління Пенсійного фонду України в м. Луцьку.

Як йдеться у позовній заяві, згідно цього договору вартість оренди частини приміщення дошкільного навчального закладу м. Луцька №25, загальною площею 512 кв.м. становить 8,3 копійок в місяць (1 грн./рік).

Також пан Осіпов наголошує, що цей договір укладений з порушенням, оскільки рішення про надання в оренду комунального майна та його вартість мала б приймати міська рада. Крім того, таке надання в оренду є економічно недоцільним і погіршує надання освітніх послуг у Луцьку, адже через брак приміщень вікові групи у ДНЗ переповнені.

Відповідачами у цій справі позивач називає Луцьку міську раду, управління освіти Луцької міської ради та управління Пенсійного фонду у місті Луцьку.

Крім того, після вирішення судового спору пан Осіпов вимагає, притягнути  до відповідальності міського голову Миколу Романюка, його заступника Святослава Кравчука, начальника управління освіти Олега Гребенюка та начальника управління Пенсійного фонду у Луцьку Євгенію Гаврилюк.

Портал ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звернувся до міського голови з приводу такого позову до муніипалітету. Однак, пан Романюк повідомив, що не готовий зразу ж дати відповідь на таке питання, оскільки не вивчав її. А тому попросив надіслати йому офіційний запит.  

Начальник Луцького управління освіти Олег Гребенюк теж не дав вичерпної відповіді щодо питання оренди цього ДНЗ.

- Я не можу коментувати думку Осіпова, він мене із нею не знайомив, - ухильно відповідає Олег Гребенюк, попри те, що журналіст не просив у нього коментувати чиюсь думку, а задавала конкретні питання: скільки коштує оренда приміщень цього дитсадка, чи було рішення міської ради, скільки ще садків здається в оренду?

-  25-й садочок у нас функціонуючий садочок, там і ремонтні роботи проводяться. А на рахунок здачі приміщень – більша частина орендарів уже виведена із дитячих садочків. Розроблена програма міської ради про виведення всіх орендарів з приміщень ДНЗ до 2015 року.

На подальші запитання журналіста щодо вартості цієї оренди та оренди інших ДНЗ чиновник не захотів відповідати, мотивуючи це тим, що не знає, хто до нього телефонує і не бачить журналіста віч-на-віч (попри те, що це публічна інформація і її має право запитати будь-хто не залежно від того чи бачить його чиновник в очі - ред.).

Тож ЧЕТВЕРТА ВЛАДА готує інформаціний запит, щоб отримати інформацію, яку чиновники наразі приховують.

ДНЗ №25 знаходитьсяу центрі міста, за адресою: вулиця Чехова,4.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

 Прокуратура зобов’язала директора Луцького ПУМу скасувати обов’язкові «благодійні» внески для батьків

Луцький ПУМ перевіряє прокуратура, а управління освіти не бачить порушень у вимаганні коштів з батьків.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору