РІВНЕНЩИНА

Робота за комп’ютером прискорює старіння

31.01.2013, 11:42      vidomosti-ua.com      Переглядів: 1566

Ілюстративне фото з сайту vidomosti-ua.com

Однією з причин раннього старіння обличчя є робота за комп´ютером, заявив британський лікар-косметолог Майкл Прейгер.

Він зазначив, що серед його пацієнток з ознаками раннього старіння обличчя великий відсоток жінок, які сидять перед монітором комп´ютера. Подібний стан медики вже описали терміном "комп´ютерне обличчя". Його симптоми - різкі зморшки на обличчі, набряклі нижні повіки, обвисла шкіра шиї у жінок порівняно молодого віку, пишуть vidomosti-ua.com.

Причиною ж "комп´ютерного обличчя" лікарі називають позу сидіння за комп´ютером (схилена голова) та мимовільні гримаси, супроводжуючі напружену роботу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Волинянка презентувала книгу про те, як знайти своє щастя в Інтернеті

Підробіток для студентів: міфи і реальність

Пісяй в памперс, грай на комп’ютері: чи потрібні в дитсадках ПК?


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору