РІВНЕНЩИНА

Минулоріч волинські «спрощенці» сплатили понад 73 мільйони гривень єдиного податку

05.02.2013, 10:27      портал «Четверта влада»      Переглядів: 622

Ілюстративне фото з сайту molbuk.ua

У січні 2013 року до бюджету сплачено понад 8 мільйонів гривень єдиного податку, або в півтора рази більше, як торік, - повідомили в управлінні прогнозування, аналізу, обліку та звітності ДПС у Волинській області.

Таким чином, підприємці – «спрощенці» Волині із нового року демонструють перший позитив у сплаті єдиного податку.

- У минулому році утвердилася тенденція зростання сплати єдиного податку. За підсумками 2012 –го волинські «спрощенці» сплатили 73 мільйони 500 тисяч гривень єдиного податку, або в 2,5 ради більше, як в 2011 році, - розповів голова ДПС у Волинській області Володимир Михалчич.

У податковій службі Волині таке збільшення надходжень єдиного податку пов’язують з вдалим реформуванням спрощеної системи оподаткування.

- Протягом минулого року підприємці –єдинники працювали в умовах оновленої спрощеної системи оподаткування. Відсутність скарг на неприйнятні умови введення бізнесу та суттєве зростання надходжень від цієї групи платників податків - найкраще підтвердження успішно проведеної реформи, - підкреслив Володимир Михалчич.

Керівник волинських податківців додав, що всупереч песимістичним прогнозам стосовно подальшого розвитку підприємницької ініціативи в період податкової реформи, скорочення кількості підприємців, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, на Волині не відбулося. За словами Володимира Михалчича, цьому сприяли покращення умов введення бізнесу та подальше вдосконалення процедури обліку та звітності платників податків.

Довідково

Ппочинаючи з 2013 року для фізичних осіб-підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування та обрали для себе ІІ групу, запроваджується річний звітний період замість квартального. Відповідна норма передбачена Законом України № 5503-VI. від 20.11.2012 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків та зборів».

Податківці зазначають, що таке нововведення спростить ведення бізнесу, зменшить обсяг звітності, а також витрати робочого часу підприємців.

ДПС Волині звертає увагу, що платникам єдиного податку ІІ групи за звітний період - 4 квартал 2012 року – податкову декларацію необхідно подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду, тобто не пізніше 11 лютого 2013 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Луцькі підприємці –«спрощенці» потроїли сплату єдиного податку

Підприємці-«спрощенці» на Волині сплатили єдиного податку в 2,6 рази більше ніж минулого року

Луцькі податківці обслуговують понад 24 тисячі підприємців


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору