РІВНЕНЩИНА

Система вищої освіти

04.11.2017, 19:56      портал «Четверта влада»      Переглядів: 11245

вибори у вишах часто консервують старі проблеми

Система вищої освіти в Україні потребує не меншого реформування ніж всі інші державні системи країни. Чому українських вишів практично немає в міжнародних рейтингах? А рівненські ВНЗ переважно пасуть задніх і в українськиї рейтингах. Випускники університетів та коледжів - спеціалісти, які впливають на життя країни - вчать наших дітей, будують, потрапляють у владу. Однак ЗМІ дуже мало приділяють уваги процесам, які відбуваються в цих закладах - значно менше ніж дрібному криміналу чи політичному словоблудству.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА намагається заповнити цю білу пляму, досліджуючи і показуючи процеси, які відбуваються у ВНЗ, щоб через відкритість і прозорість вищої освіти допомогти зрозуміти справжні причини відірваності вищої освіти в Україні від її більш розвинутих «колег» з Європи та Америки.

__________________________________________________________________

«Тупий, відпрацьовуєш гроші»: як в РДГУ виганяли журналістів і студентів (ВІДЕО)

28.11.2017, 20:53 Анна Кала́ур, Антоніна Торбіч, «Четверта влада»

Сьогодні у Рівненському державному гуманітарному університеті мало відбутися засідання Вченої ради на якому, за нашою інформацією, мали б розглянути питання непристойної поведінки екс-завкафедри хореографії Володимира Годовського, а також подальшої роботи цієї кафедри, яка залишилася без професора. Замість проведення засідання, ректор вишу Руслан Постоловський перешкоджав журналістам, зокрема і представникам «Четвертої влади», виганяв їх із зали і зрештою переніс засідання. Все завершилося викликом поліції і написанням заяви.

Ректор РДГУ Постоловський про відпустку, про блати, скорочення, ворогів і все-все-все (ВІДЕО)

12.02.2016, 14:56 портал «Четверта влада»

Після публікації про те, що викладачів Рівненського державного гуманітарного університету змусили піти у відпустку за свій рахунок, викладач кафедри фізкультури Євгеній Франків не побоявся розповсти про це відкрито. Це призвело до обурення з боку ректора університету Руслана Постоловського. Тому Євгеній Франків пішов до ректора, щоб особисто в нього запитати в чому проблема.
 

Викладачі найбільшого університету Рівненщини бояться

09.02.2016, 17:54 Олександр Мельничук, «Четверта влада»

Як уже повідомляла «Четверта влада», на початку року викладачів Рівненського державного гуманітарного університету змушують писати заяви за власний рахунок. Цю інформацію на умовах анонімності підтвердили декілька викладачів університету. Ще один викладач погодився говорити відкрито.

Без роботи і без зарплати: чому викладачі РДГУ йдуть у відпустку за власний рахунок

28.01.2016, 18:38 портал «Четверта влада»

«Знов за старе, примусово заставив написати заяви на відпустку за власним бажанням, абсолютно всіх на 15 днів. Всі мовчать бо налякані, А рік тому перед виборами всім все обіцяв зворотнє!» – розповідає «Четвертій владі» один із викладачів Рівненського державного гуманітарного університету.


Третина студентів стикалася з корупцією у вишах: опитування

29.06.2015, 19:02 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва разом із соціологічною фірмою «Ukrainian Sociology Service» провів національне опитування студентів, що стосувалося, в тому числі, і корупції у вишах. Отож текст, про те, як студенти бачать проблеми корупційності ВНЗ.


Жоден рівненський університет не пройшов тест на прозорість

29.06.2015, 14:08 портал «Четверта влада»

На сьогоднішній день 96 українських ВНЗ мають статус національних, але діяльність тільки 16 з них можна назвати прозорою для широкої аудиторії, свідчать дані Аналітичного центру CEDOS.

Як у луцькому «політесі» на виборах ректора перешкоджали журналістам

19.06.2015, 17:55 corruptua.org

На виборах ректора Луцького національного технічного університету 17 червня представникам засобів масової інформації заборонили спостерігати за підрахунком голосів.

Вибори ректора в луцькому «політесі»: остаточні результати першого туру

18.06.2015, 18:00 портал «Четверта влада»

З`явилися остаточні результати виборів ректора у Луцькому національному технічному університеті.

На виборах ректора у луцькому «політесі» перемогла людина олігарха, але буде другий тур

18.06.2015, 14:30 портал «Четверта влада»

У середу, 17 червня 2015 року з 9 по 15-ту годину в приміщенні актової зали Луцького національного університету проходили вибори нового ректора.

В одному з найбільших вишів Волині тривають вибори ректора (ФОТО)

17.06.2015, 13:30 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

У Луцькому національному технічному університеті сьогодні відбуваються вибори ректора.

Проректорка луцького «політеху» ухиляється від пояснень чому вона прагнула стати росіянкою

17.06.2015, 15:55 Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Виконувачка обов`язків ректора Луцького національного технічного університету проректор Зоряна Герасимчук каже, що не має російського громадянства, однак не заперечує того факту, що вона хотіла його отримати через суд.

Як керівничка одного з найбільших вишів Волині добивалася російського громадянства

16.06.2015, 15:44 corruptua.org

Виконувач обов’язків ректора Луцького національного технічного університету Зоряна Герасимчук у час анексії Криму через суд відстоювала своє право на російське громадянство.


Як Рівненська рада ректорів бореться із сайтом, який показав «те, що на споді» викладачів і адміністрації вишів

01.06.2015, 17:55 corruptua.org

На сайті Національного університету водного господарства і природокористування розмістили новину – «Рада ректорів вищих навчальних закладів подала заяву до правоохоронних органів з приводу сайту Preprofessor». Чому це безглузда і безграмотна спроба воювати зі свободою слова, в чому помиляються і як би мали діяти ректори читайте далі.


Хто, як і скільки бере хабарів у рівненському «воднику»: розслідування

14.05.2015, 13:40 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань» спеціально для «CorruptUA»

Кожен рано чи пізно стикається з наслідками вітчизняної системи вищої освіти: хтось будучи студентом, хтось – викладачем, а більшість – як споживачі послуг випускників ВНЗ. Проблема в тому, що в дипломі випускника не зазначають: платив цей фахівець за сесію, чи за нього хтось домовився, або ж він вчився чесно.


Про реформи в освіті, боротьбу з плагіаторами та безкоштовні підручники в розмові з міністром освіти Сергієм Квітом

02.04.2015, 19:39 life.pravda.com.ua

– Ми можемо дати відповіді на ці питання, коли реально зможемо розпочати фінансування реформ, перш за все, заплатити людям більше. У цьому році це неможливо. Минулому році ми скоротили всі державні програми. Зараз все для фронту, все для перемоги, - Квіт.


Стало відомо, хто перемагає на виборах ректора РДГУ

19.03.2015, 17:10 портал «Четверта влада»

Сьогодні, 19 березня у Рівненському державному гуманітарному університеті відбулися вибори ректора. За останніми результатами голосування на чотирьох із п`яти виборчих дільниць перемогу здобув нинішній ректор вишу Руслан Постоловський.


Тривають вибори ректора Рівненського державного гуманітарного університету. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

19.03.2015, 15:50 портал «Четверта влада»

Сьогодні, 19 березня о 9.00 годині у Рівненському державному гуманітарному університеті розпочалися вибори ректора.


Якщо РДГУ не реформувати - скорочення можуть бути на третину: яким буде університет за ректорства Максима Гона

18.03.2015, 22:01 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Доктор політичних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України, завідувач кафедри політичних наук, а зараз – кандидат у ректори Рівненського державного унверситету. Що пропонує міняти Максим Гон, як бачить боротьбу з корупцією та інші проблеми вишу читайте в розмові з кандидатом.


Чому доцент кафедри фізики хоче стати ректором РДГУ і що пропонує змінити

18.03.2015, 20:57 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Як доцент кафедри фізики бачить виш у майбутньому, що на його думку терба міняти, чим він захоплюється, що читає та багато іншого у розмові з кандидатом у ректори Рівненського державного гуманітарного університету Миколою Бордюком.


Завтра вибиратимуть ректора РДГУ (+ програми кандидатів)

18.03.2015, 20:22 портал «Четверта влада»

Завтра, 19 березня, відбудуться вибори ректора Рівненського державного гуманітарного університету. Вибори тримватимуть з 9.00 до 15.00.


Хто і скільки бере хабарів у рівненському держуніверситеті, який випускає вчителів: розслідування

18.03.2015, 16:00 corruptua.org

Хто, як, скільки і за що саме бере у найбільшому рівненському держуніверситеті вивчало Рівненське агентство журналістських розслідувань спеціально для CORRUPT UA.


«Я буду ректором, що там не пишіть!» - керівник РДГУ Руслан Постоловський

23.02.2015, 21:19 Дмитро Бондар, Антоніна Торбіч, Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

Хто буде ректором Рівненського державного гуманітарного університету, покажуть вибори. Можливо, так думають студенти і викладачі, але в.о. ректора вже все вирішив. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА спілкувалася із професором Русланом Постоловським, розпитуючи про університет та про вибори, а також про порушення законів і про основні завдання ректора.


Зловживаннями в РДГУ зацікавився нардеп-голова Антикорупційного комітету

18.02.2015, 19:35 портал «Четверта влада»

На перешкоджання в доступі до публічної інформації та інші зловживання в РДГУ, на прохання рівненських журналістів звернув увагу голова Комітету Верховної ради України з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.


Що і як приховують від громадськості в Рівненському державному гуманітарному університеті

14.02.2015, 10:00 corruptua.org

Якщо раніше журналістам ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ доводилося чекати до двадцяти днів, поки у Рівненському державному гуманітарному університеті з`ясують хто відповідальний за доступ, куди надіслати інформаційний запит, хто має підготувати на нього відповідь, доки людина уповноважена це зробити знайде на це час, то наразі вони вигадали новий оригінальний спосіб - просто не реєструвати запити.


Профспілковий безлад

10.02.2015, 14:00 портал «Четверта влада»

Радянський спадок профспілкового руху, який за своєю суттю був провладним, а не захищав членів профспілок, досі приносить шкоду. Досі профспілки, у більшості своїй, близькі до керівництва, а не служать своїм членам. І досі вони НЕ виконують роль впливового правозахисного руху, як це відбувається в Європі та США. Також досі профспілки залишаються непрозорими організаціями, навіть для своїх членів. Що призводить до зловживань з коштами та майном. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА вирішила дослідити діяльність профспілок-вихідців з радянського минулого.


Найкращий і найгірший рівненські університети: огляд рейтингів

04.02.2015, 07:00 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

З різних і за різні роки освітніх рейтингів найвищі позиції займає Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП), а найнижчі, переважно, Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ). Також в рейтингах присутні Національний університет «Острозька академія» та Міжнародний економіко-гуманітарний університет. Як університети Рівненщини переміщалися, з’являлися, зростали, падали і вилітали з рейтингів дивіться у публікації.


Сьогодні вперше в публічному доступі з’явилась документація щодо виборів ректора РДГУ

03.02.2015, 21:11 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада

Попри те, що висування претендентів на посаду ректора РДГУ розпочалося 26 грудня 2014 року, до сьогоднішнього дня не була оприлюднена жодна документація, яка стосується виборів ректора.


Скільки заробляють ректори і проректори державних університетів Рівненщини

02.02.2015, 22:08 Лілія Процишина, «Четверта влада»

Журналісти ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ надіслали інформаціні запити з проханням надати інформацію про зарплати, премії, надбавки, матеріальну допомогу й інші види грошової винагороди, яку у 2014 році отримували ректори та проректори у трьох державних університетах Рівненщини.


«Копняком під зад викинув ректор» – переобраний директор Автотранспортного коледжу у Рівному про своє звільнення (ВІДЕО)

15.01.2015, 13:14 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

Ще не затверджений вченою радою, директор Автотранспортного коледжу НУВГП Віталій Герзель образився на ректора «водника», бо той його «копняком під зад викинув». Про це пан Герзель розповів у промові після оголошення результатів виборів.


Які реформи пропонує освітянам претендент на посаду ректора РДГУ Максим Гон

13.01.2015, 17:38 Лілія Процишина, «Четверта влада»

Співпрацювати з бізнесом, залучати гранти, організувати стажування викладачів та студентів за кордоном, залучити батьківську громадскість та громадські організації до управління ВНЗ, а також скасувати навчання в третю зміну - частина з ініціатив, які пропонує претендент на посаду ректора РДГУ.


Уже є три претенденти на посаду ректора РДГУ і ще один потенційний

13.01.2015, 12:30 портал «Четверта влада»

Рівненський державний гуманітарний університет увійшов у період передвиборчої боротьби за посаду ректора, яка має завершитися 19 березня 2015 року обранням очільника ВНЗ.


Претендент на посаду ректора РДГУ пропонує провести повномасштабну демократичну виборчу кампанію, якої ще не було в Рівному

12.01.2015, 21:04 Рівненський прес-клуб

З публічними дебатами, зустрічами із виборцями університету, залученням представників громадськості та ЗМІ.


В Автотранспортному коледжі у Рівному переобрали екс-директора

12.01.2015, 17:16 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

12 грудня у колектив Автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування обрав директора. Другий тур виборів завершився на користь Віталія Герзеля, який отримав більшість у 52,2%, набравши 71 голос. Таким чином екс-директор, що перебував на посаді з 1993 року, має шанс керувати коледжом ще один термін.


У «воднику» передплатили газет та журналів на 80 тисяч гривень

12.01.2015, 10:18 Лілія Процишина, «Четверта влада»

24 грудня 2014 року на конференї трудового колективу Національного університету водного господарства та природокористування ректор Віктор Мошинський оприлюднив звіт про виконання контракту з МОН України за 2014 рік.


Кастинг на посаду ректора РДГУ відкритий - вже є двоє претендентів

29.12.2014, 18:46 Лілія Процишина, «Четверта влада»

18 грудня 2014 року Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посали ректора Рівненського державного гуманітарного університету.

 


Про хабарі, стипендії і викладання: студенти рівненського «водника» розкритикували НУВГП

04.12.2014, 14:13 портал «Четверта влада»

Національний університет водного господарства та природокористування у місті Рівному студенти називають «воднік». Це один із провідних вишів регіону, де навчається понад вісім тисяч студентів. Однак далеко не всі задоволені рівнем й умовами навчання.


Побори в освіті

04.12.2014, 17:15 портал «Четверта влада»

Пожертва чи благодійний внесок без лапок – це те, що дають з охотою і за власним переконанням, це те, чого не можна вимагати, лише просити. Чому в освітньо-виховних закладах: дитсадках, школах, позашкільних закладах, вищих навчальних закладах вимагають добровільно-примусові внески? Як боротися з таким примусом і як відстоювати свої права.


В яких ВНЗ Рівненщини найжорсткіший конкурс для вступників

29.07.2014, 11:41 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

1 серпня закінчується термін подачі документів для вступу до вузів України. Залишився тиждень і портал ЧЕТВЕРТА ВЛАДА наводить проміжні підсумки вступної кампанії у державних вишах Рівненщини. Проаналізовано державні університети IV рівня акредитації.


Які позиції у всеукраїнському рейтингу отримали рівненські ВНЗ

28.07.2014, 18:49 портал «Четверта влада»

Згідно консолідованого рейтингу українських ВНЗ Національний університет водного господарства та природокористування - на 53-55 місцях, «Острозька академія» - на 89-90, а Рівненський державний гуманітарний університет - на 211 місці.

Які найпопулярніші спеціальності в державних університетах Рівненщини серед вступників-2014

21.07.2014, 16:00 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

З 11 липня стартувала вступна кампанія, продовжуватиметься вона до 1 серпня. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА поцікавились ходом подачі заяв, та найбільш популярними напрямами підготовки у трьох вищих державних навчальних закладах Рівненщини.


Інцидент з хабарництвом та пиятикою в РДГУ замовила Партія регіонів, - ректор Постоловський «провів розслідування»

18.07.2014, 16:53 Дмитро Бондар, «Четверта влада»

26 червня декана Рівненського державного гуманітарного університету Станіслава Димченка, якого студентка зафільмувала на місці пиятики, зняли з посади. Ректор Руслан Постоловський вважає інцидент з пиятикою та поборами в РДГУ вичерпаним, запевняючи, що конфлікт був підлаштований регіоналами.


Скандального декана факультету у Рівненському державному гуманітарному університеті зняли з посади

26.06.2014, 14:45 портал «Четверта влада»

Декан факультету музичного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету та заступник директора інституту мистецтв РДГУ професор Станіслав Димченко, якого зняли на відео на місці пиятики у виші, написав заву на звільнення з посади.


Студенти рівненського університету відкрито свідчать про побори, заниження оцінок та тиск викладачів

23.06.2014, 17:14 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

23 червня студенти факультету музичного мистецтва РДГУ звернулися до ректора університету з проханням розібратися в ситуації з поборами, котра склалася в університеті, та звільнити декана факультету Станіслава Димченка із займаної посади.


Батько-декан і син-викладач РДГУ організовують тиск на студентів через відео про пиятику

23.06.2014, 14:44 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Після того, як набув розголосу скандал з пиятикою декана Факультету музичного мистецтва РДГУ батько і син організували тиск на інших студентів, щоб ті вигороджували декана через публічне звернення до журналістів.


Рівненська студентка, яка зняла на відео декана на місці пиятики, боїться за екзамени - що каже декан (ВІДЕО)

20.06.2014, 19:45 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань

Студентка факультету музичного мистецтва РДГУ, староста Настя Кутєпова, простоявши півгодини в очікувані під кабінетом декана, зрештою увійшла в кабінет.


Директором Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП може стати заступник Станкевича (ФОТО)

11.06.2014, 14:05 Світлана Калько, портал «Четверта влада»

Обрання претендента на заміщення вакантної посади директора закладу відбулося без особливих суперечок і неочікуваних сюрпризів. Більшість прогнозовано отримав кандидат, якого називають ставлеником нинішнього виконувача обов`язків директора коледжу Віталія Станкевича.


Як у Рівненському економіко-технологічному коледжі агітки «регіоналів» переховували: відео без коментарів

16.05.2014, 16:53 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Як уже повідомляла ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, вчора в приміщенні Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП громадські активісти виявили кілька ящиків з агітпродукцією Партії регіонів. Тут і стос методичок для агітаторів від партії, а також дисконтні картки для студентів від "Молодих регіонів".


Станкевич у конкурсі на посаду директора коледжу участі не братиме, - керівник рівненського «водника»

15.05.2014, 17:39 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

В.о.ректора Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський розповів ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ, як він реагуватиме на виявлення агітпродукції Партії регіонів в економіко-технологічному коледжі НУВГП.


Яку агітпродукцію Партії регіонів виявили в Рівненському економіко-технологічному коледжі НУВГП: фоторепортаж

15.05.2014, 16:36 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

У приміщенні Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП громадські активісти виявили кілька ящиків з агітпродакцією Партії регіонів. Тут і стос методичок для агітаторів від партії, а також дисконтні картки для студентів від "Молодих регіонів".


В Економіко-технологічному коледжі голосували за екс-регіонала, як у Криму - 97% (ФОТО, ВІДЕО)

10.05.2014, 14:50 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

8 травня, під час зборів трудового колективу Економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, працівники та студенти закладу практично одноголосно висловили бажання, щоб екс-регіонал Віталій Станкевич залишився їхнім керівником. Щоправда, голосували відкрито, а не таємно.


У Економіко-технологічному коледжі рівненського «водника» регіонал хоче залишитися керівником методом «сепаратизму»

08.05.2014, 11:33 портал «Четверта влада»

Сьогодні о 12.50 в Економіко-технологічному коледжі Національного університету водного господарства і природокористування відбудуться збори трудового колективу, на якому розглядатиметься питання про від`єднання закладу від «водного» університету. При такому розкладі можливе залишення керівником закладу регіонала Віталія Станкевича.


У рівненському «воднику» обрали кандидата на в.о.ректора (ФОТО)

06.03.2014, 20:57 Світлана Калько, портал «Четверта влада»

За підсумками таємного голосування кандидатом на в.о. ректора НУВГП став Віктор Мошинський. За нього проголосували 202 із 315 делегатів конференції трудового колективу. За іншого кандидата – Володимира Древецького віддали голоси 98 делегатів.


Як рівненський «водник» скидає Сороку: відео без коментарів

27.02.2014, 18:22 портал «Четверта влада»

26 лютого викладачі та студенти Національного університету водного господарства та природокористування закликали рівнян допомогти скинути Миколу Сороку з посади президента ВНЗ.


Хабарників рівненського «водника» закликали звільнитися, щоб не було барикад під будинками

26.02.2014, 19:32 портал «Четверта влада»

Усіх викладачів Національного університету водного господарства та природокористування, які брали хабарі, закликали добровільно написати заяви на звільнення.


Нардеп-регіонал відмовився від керівництва рівненським «водником»

26.02.2014, 16:10 портал «Четверта влада»

Президент Національного університету водного господарства та природокористування, нардеп-регіонал Микола Сорока написав дві заяви.


Студенти Рівного вимагають люстрації освітньої галузі, зокрема, перевиборів ректорів за прозорою схемою

26.02.2014, 11:42 портал «Четверта влада»

Студенти Рівного вимагають від нового керівництва Міністерства освіти і науки України вжити негайних заходів щодо люстрації освітньої галузі.


Керівники рівненського «водніка» стурбовані бажанням працівників університету їх звільнити та закликають до діалогу

26.02.2014, 11:04 портал «Четверта влада»

«Керівництво університету стурбоване з приводу тієї інформації, яка останніми днями поширюється в нашому колективі. Час ставить питання відповідальності кожного з нас за результати нашої роботи. Всі рішення, які приймались упродовж останніх років, мали за мету перетворення університету в сучасний європейський вищий навчальний заклад».


Викладачі та студенти рівненського «водника» вимагають відставки Миколи Сороки

25.02.2014, 15:02 портал «Четверта влада»

У середу 26 лютого 2014 року о 13.00 на Майдані Незалежності в м. Рівне відбудеться мітинг працівників та студентів НУВГП щодо висловлення недовіри Президенту НУВГП Миколі Сороці та керівництву навчального закладу.


Колектив УжНУ висунув ультиматум ректору: або він звільняється, або вони йдуть

25.02.2014, 02:54 pravda.com.ua

Представники професорсько-викладацького складу Ужгородського університету висунули ультиматум ректору: або звільняється він, або вони.


Професора рівненського «водника» звільнили, розділивши його посаду між нардепом від ПР та дружиною в.о.ректора (ВІДЕО)

28.01.2014, 15:08 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

25 серпня 2013 року з викладацького складу Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) звільнили професора, доктора економічних наук, академіка Академії наук вищої школи (освіти) України, академіка Академії економічних наук України Едуарда Зіня.


У рівненському «воднику» студентам за благодійні внески обіцяють «індульгенції»

14.12.2013, 19:09 портал «Четверта влада»

Студентам бюджетної форми навчання Національного університету водного господарства та природокористування розказали про складний матеріальний стан університету та про те, що за «нормальну цивілізовану допомогу» їх позбавлять від негативного тиску викладачів.


У Рівному вночі блокували автобус, що мав везти викладачів «водника» на Антимайдан

14.12.2013, 11:43 портал «Четверта влада»

Близько години - від 12 ночі до 1 години - активісти блокували виїзд автобуса біля корпусу №1 Національного університету водного господарства та природокористування, в якому зібрали з десяток викладачів та студентів, які мають їхати на так званий Антимайдан.


Рівненський «воднік» рекламує провайдера, який задобрює студраду новим обладнанням

19.11.2013, 18:21 портал «Четверта влада»

Процес вибору інтернет-провайдера у найбільшому ВНЗ Рівненщини перетворився на публічне видовище з наперед очікуваним результатом. Навіть матеріали на офіційному сайті НУВГП виходять, як ніби їх готували фахівці із маркетингу комерційної фірми.


У найбільшому рівненському університеті монополізують інтернет-послуги для провайдера мера-«регіонала»?

07.10.2013, 17:11 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Керівництво Національного університету водного господарства та природокористування має намір замінити інтернет-провайдера у своєму студмістечку. Про це стало відомо студентам, які звернулися до журналістів з проханням допомогти уникнути монополізації цього ринку послуг.


«Іванович, ти не іграйся хєрньою»: завкафедрою рівненського «водника» вибиває внески з викладачів і студентів? (аудіозапис)

05.08.2013, 14:52 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

На електронну пошту «Четвертої влади» надійшов анонімний лист з аудіозаписом, на якому записана розмова нібито завідувача кафедри розробки родовищ корисних копалин Національного університету водного господарства та природокористування Зіновія Маланчука з працівниками кафедри.


Острозька академія випереджає Могилянку: новий рейтинг від Табачника

11.07.2013, 11:40 портал «Четверта влада»

"Києво-Могилянська академія" опинилася аж на 13 місці у рейтингу вузів ІІІ-ІV рівнів акредитації, яке скалало Міністерство освіти і науки. Національний університет "Острозька академія" у цьому ж рейтингу - на 5 місці.


Батюшка «водного» університету: як і чому керівник рівненського «водніка» скандалив із журналістами ВІДЕО

20.03.2013, 09:10 портал «Четверта влада»

Редактор порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА записалася на прийом до керівника Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) в.о. ректора Миколи Корецького. Коли ж разом з фотографом опинилася в кабінеті керівника, виявилось, що в.о.ректора погодився на цю зустріч, щоб… вигнати журналістку з кабінету.


Національний університет у Рівному, який очолює нардеп від ПР, вдався до цензурного блокування інтернет-ЗМІ

19.03.2013, 16:17 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Національний університет у Рівному заблокував доступ до інтернет-ЗМІ, яке опублікувало розслідування про сумнівне здобуття народним депутатом Миколою Сорокою науково-педагогічного стажу.


Особливості науково-педагогічного стажу рівненського нардепа Миколи Сороки

07.03.2013, 13:15 Антоніна Торбіч, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Як Миколі Сороці вдалося поєднати роботу голови Рівненської облдержадміністрації, а пізніше посаду заступника міністра з викладацькою діяльністю у віддаленому регіоні, рівненський нардеп не воліє обговорювати.


Рівненський нардеп-регіонал хоче відновити вступні іспити у вузах та просуває «корупційно-ректорський» законопроект

17.01.2013, 10:47 портал «Четверта влада»

Закон Про вищу освіту незабаром буде прийнятий у новій редакції. Групи депутатів від Партії регіонів та опозиції ініціювали реєстрацію двох альтернативних законопроектів.


Рівненський «водник» лихоманить: працівників закликають писати заяви на звільнення та ліквідовують кафедри

11.01.2013, 15:40 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Минуло кілька місяців після обрання Миколи Сороки спочатку ректором, пізніше - президентом Національного університету водного господарства та природокористування, а університет «лихоманить». Плануються скорочення викладацького складу.

«Водний» - у квітах або Куди Рівненський НУВГП витратив мільйони

 09.01.2013, 14:15 портал «Четверта влада»

Останніх два роки Національний університет водного господарства та природокористування схоже потопав у квітах.


Ректором «водного університету» у Рівному обрали Миколу Сороку

17.10.2012, 17:25 Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»

Сьогодні у Рівному представники трудового колективу Національного університету водного господарства та природокористування обрали ректора на безальтернативних виборах. 78 відсотків тих, хто мав право голосувати, підтримали на цю посаду виконуючого обов᾽язки ректора Миколу Сороку.


Як у рівненському «воднику» нового ректора обирали: фоторепортаж (ФОТО, ЕКСКЛЮЗИВ)

18.10.2012, 10:18 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

Виборчу конференцію ректора найбільшого рівненського університету НУВГП або, в народі, "водніка", який претендував очолити екс-губернатор Микола Сорока, журналісти проігнорували. Однак порталу "Четверта влада" вдалося дізнатися, де пан Сорока здобув 10 років педагогічного стажу, звідки у людини, яка працювала весь час чиновником, три будинки і дві квартири та "Лексус" за мільйон.


«Добрєйший чоловік» Микола Сорока рівненському журналісту: Вам треба ще жить… [ексклюзивна розмова] (ФОТО, ЕКСКЛЮЗИВ)

18.10.2012, 09:36 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

Нарешті вдається зблизька сфотографувати Миколу Сороку, який тепер, як справжній європейський чи американський політик ходить між працівниками університету, вітається перемовляється, жартує... (в перерві, під час якої делегати виборної конференції отримують бюлетені для таємного голосування за нового ректора).


Подвійна ставка рівненського чиновника-мільйонера, «друга, соратника і брата» Миколи Сороки (ФОТО, ЕКСКЛЮЗИВ)

17.10.2012, 09:20 Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»

– Я ваш друг, соратник та брат і дбатиму за університет, де б я не був, – так в.о. ректора Микола Сорока переконував 15 жовтня викладачів на студентів Національного університету водного господарства і природокористування (НУВГП) у підтримці його на посаді ректора. Сьогодні, 17 жовтня, має відбутися голосування.


У Рівному проректори агітують студентів за екс-губернатора. ВІДЕО

09.10.2012, 16:14 opora.rv.ua

Педагоги зігнали студентів з північних районів Рівненської області до актової зали Національного університету водного господарства для того, щоб переконати їх голосувати за кандидата від Партії регіонів.


У Луцьку студентів Східноєвропейського університету зігнали з пар, щоб вони послухали Катерину Ващук

09.10.2012, 12:15 портал «Четверта влада»

У понеділок, 8 жовтня, близько 12.30 в корпусі Історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки студентів збирали з пар на зустріч із Катериною Ващук.


На Рівненщині найпопулярніший ВУЗ - РДГУ

02.08.2012, 13:09 портал «Четверта влада»

Вчора оприлюднили попередні списки зарахованих. Кампанія 2012 року на Рівненщині пройшла успішно, суттєвих проблем не виникало, розповів заступник начальника управління освіти – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Петро Коржевський.


Ректор РДГУ Руслан Постоловський заслужив від Януковича орден

02.12.2011, 00:00 сайт Рівненської облдержадміністрації

З нагоди 20-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року п’ятеро рівненчан отримали нагороди та звання. Їх відзначили за "значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю".


«Водний» університет придбав 56 квартир за «спонсорські» кошти: продовження теми

26.10.2011, 00:00 Володимир Торбіч, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Стаття про те, як у Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП) за «благодійні» внески купують квартири викладачам отримала чимало відгуків і стала лідером за кількістю переглядів протягом місяця. Як і обіцяло Рівненське агентство журналістських розслідувань, ми продовжуємо тему, отримавши відповідь на запит від ректора університету.


Як у Рівненському «водніку» за «благодійні» внески купують квартири викладачам

19.10.2011, 00:00 Світлана Калько, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Таку, здавалося б, малоймовірну інформацію було отримано журналістом Рівненського агентства журналістських розслідувань від проректора Національного університету водного господарства та природокористування Григорія Сапсая.


Четверта влада. Освіта на продаж: чому існує хабарництво у рівненських державних ВНЗ

20.08.2007, 00:00 ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»

Чому існує хабарництво у рівненських державних вищих навчальних закладах.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору