РІВНЕНЩИНА

Правила успіху

01.11.2013, 19:14      портал «Четверта влада»      Переглядів: 6642

ілюстративне фото з ladybird.kiev.ua

Успіх і щастя ще не одне й те ж. Але, як визначає словник, поняття успіх - це позитивний результат діяльності, факт найвищого досягнення поставленої мети. Здобутий успіх є великим збудником нової енергії, могутнім стимулятором творчих пошуків і злетів. Оскільки в українських школах зазвичай не вчать бути успішними, пропонуємо вам підбірку правил успіху для самоосвіти від людей з усього світу, які його досягли.

______________________________________________________________

11 правил успіху засновника eBay

01.11.2013, 15:00 slon.ru

Сподіватися на несподіванки, пробувати все, рухатися зі швидкістю в десять разів швидше за інших та інші бізнес-принципи інтернет-магната П`єра Омідьяра.

50 способів витратити життя даремно

15.10.2013, 22:40      портал «Четверта влада» 

Якщо не намагаєшся досягти того, чого хочеш, ніколи цього не отримаєш. Якщо не ставиш правильні питання, будеш завжди отримувати неправильні відповіді. Якщо не зробиш крок вперед, будеш завжди стояти на місці. Життя - це подорож, в якій ми робимо свій вибір. Ось список 50 альтернатив, яких варто уникати.

Одинадцять найцікавіших наукових фактів, що пояснюють успішність людини

12.10.2013, 10:00      портал «Четверта влада»

Одинадцять найцікавіших і дивовижних фактів, що пояснюють, чим насправді зумовлений особистий, професійний і cуспільний успіх.

Чому люди з покоління Y бувають нещасні

30.09.2013, 16:41      портал «Четверта влада»

Чому багато хто з нас не відчуває себе щасливими, і в кар`єрному плані все йде не так.

 

Шість жорстоких істин, які зроблять вас кращими

05.09.2013, 09:00      adme.ru

Ця стаття виб`є у вас грунт з-під ніг і змусить вашу голову працювати.

Як стати успішною людиною? Топ-10 необхідних якостей

29.07.2013 / shkolazhizni.ru

Але що таке успіх насправді? І чи дійсно він відповідний до стандартів суспільства: престижна високооплачувана робота, автомобіль дорогої марки, одяг від відомих дизайнерів?

12 причин, чому ви ніколи не повинні здаватися

15.06.2013 / портал «Четверта влада»

Закріпіть собі на стіну і переглядайте, коли особливо необхідна буде мотивація.

10 золотих правил, які варто використовувати всім творчим людям

21.05.2013 / redactor.in.ua

Мілтон Глейзер - один з найвідоміших дизайнерів США, художник, який створив величезну кількість шедеврів графічного дизайну, в тому числі знаменитий логотип I ♥ NY. Крім практики, 80-тирічний Глейзер займається і теорією: читає лекції в університетах, пише есе та теоретичні міркування про зв´язок дизайну і мистецтва та їх вплив один на одного, про професію дизайнера і труднощі творчого процесу.

31 порада для успішного ведення бізнесу

30.04.2013 / ubr.ua

Створити бізнес з нуля непросто, але ще складніше зберегти створене і успішно його розвивати. Залежно від сектора економіки і конкретного бізнесу методи успішного ведення бізнесу будуть відрізнятися, але загальні поради допоможуть не довести справу до банкрутства, пише ubr.ua.

Як правильно навчитися накопичувати гроші

29.04.2013 / shkolazhizni.ru

Навчитися збирати гроші - мрія багатьох, проте не у кожного це виходить. Завжди є ряд причин, щоб почати відкладати "завтра", а то і в наступному місяці. Школа життя дає прості рекомендації, які допоможуть вам це зробити вже сьогодні.

10 книг, які надихнуть на створення власного бізнесу

26.04.2013 / ubr.ua

Створення бізнесу - крок серйозний і деколи непростий з психологічної точки зору. Потрібні не лише стартовий капітал, інвестор, знання або диплом МВА. Інколи потрібне натхнення та стимул. ЗМІ опублікували список книг, які стануть чудовим мотивуючим засобом для тих, кого від створення компанії мрії відокремлює один невеликий крок, пише ubr.ua.

Набридли невдачі? Почніть мислити позитивно!

22.04.2013 / shkolazhizni.ru

У кожного з нас бували в житті приємні події, які сталися абсолютно несподівано, пишеshkolazhizni.ru. Коли десь у глибині душі чогось дуже хотілося, але ви гнали від себе ці думки як щось нездійсненне, і раптом це щось відбувається!

Вік 20+: час заробляти мільйони

19.04.2013 / facenews.ua

Кевін Сміт з BusinessInsider задумався на тему "Чим займалися видатні представники індустрії високих технологій ще до того, як їх могли пустити на вечірку для дорослих?", пише facenews.ua.

10 порад для успішного ведення бізнесу

08.04.2013 / ubr.ua

Бізнес - це система, в якій виграє найчастіше більш наполегливий, і рідше - найрозумніший. Успіх у бізнесі та роботі буде залежати тільки від однієї людини - від вас, пише ubr.ua.

Топ-10 життєвих принципів від мільйонерів

29.03.2013 / ubr.ua

Багато людей часто замислюються над тим, що відрізняє їх спосіб мислення від того, як мислять та міркують мільйонери, адже не одна ж лише удача та старанність привели їх до того, що вони мають.

Правила бізнесу Опри Уінфрі: Якщо ти не знаєш, що робити, краще нічого не роби

25.03.2013 / ubr.ua

Російський Forbes зібрав висловлювання американської мільярдерки і найвпливовішої ТВ-зірки про нужду, гроші, чесність, пише ubr.ua.

10 фактів про щастя, про які може розповісти економіка

22.03.2013 / ubr.ua

Щастя можна купити, але до якої міри? Чи означає більше роботи менше щастя? Чи станете ви щасливіші, створивши власну компанію? ЗМІ розповіли, які відповіді дають економісти та психологи, пише ubr.ua.

10 простих істин, які допомагають рухатися вперед

15.03.2013 / ubr.ua

Багатьом дуже розумним людям доводиться долати додаткові труднощі, тільки лише тому, що ці люди забувають кілька простих істин, які допомагають всім нам рухатися вперед, пише ubr.ua. Не забувайте їх теж.

8 питань, за якими можна визначити, наскільки успішним та щасливим буде ваше життя

11.03.2013 / mixstuff.ru

Щоб розгадати секрет щасливого життя, вчені протягом 30 років збирали інформацію про життя людей, яким сьогодні вже за вісімдесят, виявляючи в їхніх долях загальні риси, повідомляє mixstuff.ru

6 нелогічних бізнес-уроків, які завжди спрацьовують

22.02.2013 / ubr.ua

Деякі з найуспішніших бізнес-стратегій, на перший погляд абсолютно позбавлені сенсу. Однак, як показує практика, вони працюють! Причому завжди і для всіх.

Правила бізнесу жінки, яка створила найвпливовіший блог у світі - Аріани Хаффінгтон

21.02.2013 / forbes.ru

Аріанна Хаффінгтон народилася і виросла в грецьких Афінах. Закінчивши школу, вступила до Кембриджського університету в Англії. У 1970-і роки вона почала кар´єру публіциста і журналіста у Великобританії. У 1980 році переїхала в США, з 1986 по 1997 рік була одружена з політиком Республіканської партії Майклом Хаффінгтоном.

Правила успіху Біла Гейтса

21.02.2013 / international-site.net

Біл Гейтс, спілкуючись із старшокласниками, озвучив 11 принципів, про які підліткам ніколи не дiзнатись  зi шкiльної програми. На думку Гейтса, надмірний оптимізм і політкоректність грають з молодими людьми злий жарт, формуючи далеке від реальності сприйняття світу, що обов´язково приведе до невдач в майбутньому дорослому житті, пише international-site.net.Ознайомтеся з принципами однієї з найуспішніших людей планети.

16 правил успіху в роботі і житті від Боба Парсонса

20.02.2013 / mars.te.ua

Боб Парсон народився в Балтіморі в бідній родині, де постійно панував недолік грошей. Дуже рано почав заробляти на різних роботах. Займався доставкою газет, працював на бензоколонці, на будівництві, на фабриці. Його життя не завжди була вдалим та щасливим. Але після закінчення Університету Балтімора за фахом бухгалтер його становище значно змінилося і він став процвітати у своїх бізнесах.

Ніхто не здатний досягти успіху самотужки: Правила бізнесу Майкла Блумберга

18.02.2013 / ubr.ua

Forbes публікує вибрані цитати засновника компанії Bloomberg і нинішнього мера Нью-Йорка, який не гребує їздити в метро, про трудоголізм, лояльность та спонтанність в бізнесі, пишеubr.ua.

Правила бізнесу Джона Рокфеллера

15.02.2013 / ubr.ua

Джон Рокфеллер досі вважається найбагатшою людиною в світі. З урахуванням інфляції, NYTimes оцінює його багатство в близько 192 мільярдів доларів США в еквіваленті 2006 року.

23 життєво важливих секрети побудови взаємин з людьми

14.01.2013 / growth.in.ua

Скільки ще століть потрібно збирати знання, перш ніж ми навчимося розуміти ці прості істіни?Про них пише growth.in.ua.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору