РІВНЕНЩИНА

Особливості науково-педагогічного стажу рівненського нардепа Миколи Сороки

07.03.2013, 13:15      Антоніна Торбіч, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 24902

Микола Сорока. Фото порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА

Як Миколі Сороці вдалося поєднати роботу голови Рівненської облдержадміністрації, а пізніше посаду заступника міністра з викладацькою діяльністю у віддаленому регіоні, рівненський нардеп не воліє обговорювати. Приховують цю інформацію і університети, в яких Микола Сорока здобував свій стаж. В той же час наявність цього стажу, про який неохоче розповідають колишні колеги нардепа, стала щаблем для отримання посади ректора найбільшого рівненського університету. В свою чергу ректорська посада стала плацдармом для отримання депутатського мандату. Що приховує рівненський професор нардеп Микола Сорока, з’ясовувала ЧЕТВЕРТА ВЛАДА.

Головний інженер колгоспу VS професор – інженер перемагає

Перша публічна згадка про солідний викладацький стаж Миколи Сороки з’явилася в жовтні 2012 року, коли політика обрали ректором Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП). Тоді на виборчій конференції представник Міністерства освіти і науки зачитав вимоги до кандидата на посаду ректора. Одна з цих вимог – стаж науково-педагогічної діяльності не менше ніж 10 років.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Рівненський нардеп-регіонал хоче відновити вступні іспити у вузах та просуває «корупційно-ректорський» законопроект

Відразу після озвучення вимог представник Міністерства ознайомив викладачів і з біографією Миколи Сороки, в якій, як виявилося, вписані навіть більше ніж 10 років науково-педагогічної діяльності рівненського професора. Науково-викладацький стаж теперішній нардеп здобув у Дніпропетровському державному аграрному університеті та Рівненському державному гуманітарному університеті:

  • З 1993 по 1999 роки за сумісництвом працював старшим викладачем на кафедрі економічної теорії та економіки сільського господарства Дніпропетровського державного аграрного університету (це в той час як був гендиректором рівненського державного підприємства «Облагротехсервіс», а з 1997 року головою Рівненської ОДА).
  • З 1999 по 2007 роки займав посаду старшого викладача, доцента, професора кафедри економіки, менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету.
  • З 2007 по 2010 роки працював професором кафедри економічної теорії Дніпропетровського державного аграрного університету.  Також працював професором кафедри менеджменту, як сказав представник міністерства – Українського (очевидно, мав на увазі Рівненського - авт.) державного гуманітарного університету.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Досьє Миколи Сороки

В жодній з раніше оприлюднених біографій, які вдалося відшукати ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ, немає згадки про науково-педагогічну діяльність теперішнього нардепа.

Ось копії деяких оприлюднених раніше біографій із сайтів ogo.ua та soproka.openua.net (щоб збільшити - клікніть мишею):

Біографія Миколи Сороки з ogo.ua

Біографія Миколи Сороки з soproka.openua.net

Скромно замовчав про свої педагогічні напрацювання Микола Сорока і в іміджевій публікації на десятки сторінок в журналі «Губернатор». У 2002 році цей журнал присвятив цілий номер здобуткам Рівненської області і опублікував розлоге інтерв’ю з тодішнім головою Рівненсьої ОДА Миколою Сорокою.

Біографія Миколи Сороки з журналу «Губернатор»

Нагадуємо, згідно нинішньої біографії, на час опублікування інтерв’ю Микола Сорока вже 9 років нібито займався науково-педагогічною діяльністю. Проте цей факт не знайшов відображення в іміджевому матеріалі, де згадали навіть про те, що чиновник був колись головним інженером колгоспу.

Невже багаторічна педагогічна праця – настільки незначна сторінка в житті нинішнього нардепа, що їй не знайшлося місця на десятках сторінок іміджевого інтерв’ю? Чи на той час не було цього стажу?

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: «Добрєйший чоловік» Микола Сорока рівненському журналісту: Вам треба ще жить…

Газета Рівненської організації Партії регіонів «Рівненський регіон», що вийшла вже в часи передвиборчої кампанії у 2012 році, також подає детальну біографію кандидата в нардепи Миколи Сороки. В цій досить детальній біографії також є згадка про те, що в 70-х роках кандидат був головним інженером колгоспу. Дуже детально описуються освітянські здобутки в 2012 році (посада в.о.ректора НУВГП, обрання почесним академіком Острозького Академічного Братства тощо). Однак жодного слова – про попередній педагогічний стаж і викладацькі здобутки. (Щоб зільшити копію вирізки з газети - клікніть мишею)

 

Біографія кандидата в нардепи з газети «Рівненський регіон»

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА розпочала пошуки детальної інформації про те скільки ж часу Микола Сорока присвятив науково-педагогічній справі, завдяки якій зміг стати ректором. А на посаді ректора використовував для агітації адмінресурс. 10 років необхідного науково-педагогічного стажу – це реальна щоденна наукова та викладацька праця чи, можливо, просто рядочок в біографії?

Університети мовчать

Для початку звернулися в університети, де викладав Микола Сорока, із запитами про доступ до публічної інформації. Просили надати інформацію про заробітну плату викладача, а також про кількість його робочих годин навчального навантаження (загальна кількість годин/ з них – аудиторних).

Рівненський державний гуманітарний університет відмовився надавати інформацію, пославшись на те, що це персональні дані, які можна оприлюднювати лише з дозволу власника цих персональних даних. Дніпропетровський державний аграрний університет виявився дещо відкритішим. В університеті повідомили, що Микола Сорока працював на громадських засадах, тож заробітної плати не отримував. Проте саме через те, що бюджетних коштів він не отримував, у дніпропетровському ВНЗ також відмовилися надати інформацію про години навчального навантаження Миколи Сороки в часи його праці в цьому університеті.

Міністерство освіти і науки України пішло ще далі у небажанні розкривати будь-які особливості науково-педагогічного стажу нардепа. Міністерство протиправно відмовило надати копію свого наказу про прийом на посаду ректора НУВГП Миколу Сороку із відомостями про стаж його науково-педагогічної роботи на час призначення.

Послалися на захист персональних даних. І це при тому, що згідно ч.7 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звернулася до Миколи Сороки з проханням дозволити згаданим ВНЗ оприлюднити інформацію про кількість годин навчального навантаження. Проте місяць минув, а відповіді на письмове звернення ми так і не отримали, хоча й маємо підтвердження з Укрпошти про те, що воно було отримане уповноваженим представником керівника НУВГП.

Не відповідав Микола Сорока і на телефонні дзвінки журналіста ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ.

Ми зателефонували в НУВГП, щоб дізнатися про «долю» звернення. В приймальні повідомили, що Микола Сорока зараз прийому в університеті не веде. З усіх питань можна записатися на прийом хіба що до в.о.ректора Миколи Корецького. З приводу відповіді на наше письмове звернення – спрямували в загальний відділ університету.

В загальному відділі запевнили, що звернення передали помічнику ректора Ірині Яцковій. Ірина Яцкова спочатку казала, що віддала звернення Миколі Сороці і про його рішення з цього приводу їй нічого не відомо. Однак за хвилину перетелефонувала і повідомила, що усю кореспонденцію віддає не Миколі Сороці, а в.о. ректора НУВГП Миколі Корецькому.

Микола Корецький при зустрічі з журналістом ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ натомість роздратовано зазначив, що жодного звернення не бачив. Помічник ректора Ірина Яцкова, яка була присутня при цій зустрічі, лиш ніяково посміхнулася, стенувши плечима.

Телефонуємо помічнику нардепа Миколи Сороки Оксані Тимкіній. Питаємо про звернення, яке ми надіслали Миколі Сороці і запитуємо, чи нардеп дає згоду на оприлюднення інформації, що стосується його науково-педагогічного стажу.

– Про це звернення я нічого не чула, але я знаю, що він дозволів не давав, – каже Оксана Тимкіна. – Бо вже були такі звернення.

– А можна хоча б поспілкуватися особисто з паном Сорокою, щоб він детальніше розповів, які саме дисципліни він викладав і скільки часу хоча б приблизно приділяв цьому?

– Я передам йому Ваше прохання. Він невдовзі вже їде на Київ, а чи схоче спілкуватися по телефону, то я в нього спитаю. Я сама вам перетелефоную, якщо він погодиться.

Після цього від помічника нардепа – жодних дзвінків, хоча минуло вже шість днів.

«Колеги» по кафедрі: Хто такий Микола Сорока? Не знаємо.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА вирішила самостійно перевірити чи знають Миколу Сороку в університетах, де він нібито старанно викладав. Для того щоб з’ясувати інформацію у Дніпропетровському державному аграрному університеті, заручилися підтримкою місцевих журналістів.

Вранці, 1 лютого, кореспондент дніпропетровської газети «Лица» попрямував у Дніпропетровський аграрний університет для перевірки інформації про трудову діяльність нардепа Сороки на кафедрі економічної теорії та економіки сільського господарства.

Приміщення Дніпропетровського державного аграрного університету. Фото з dsau.dp.ua

Нагадуємо, що згідно нинішньої офіційної біографії, він працював на цій кафедрі з 1993 по 1999 роки і з 2007 по 2010 роки.

У зв᾽язку з тим, що джерел серед викладацького складу агроуніверситету у кореспондента немає, для того, щоб не «злякати» опитуваних працівників кафедри, вигадали легенду. Журналіст представлявся людиною, яка шукає викладача на ім’я Сорока Микола Петрович «з особистих питань». Логічно, що людину, яка викладала на кафедрі понад 10 років, на кафедрі б мали пам᾽ятати.

Кафедра економіки знаходиться на четвертому поверсі основного корпусу університету. Номери кабінетів кафедри починаються з 400.

Поспілкувалися з трьома групами працівників кафедри економіки – всього з п᾽ятьма викладачами. Наводимо три діалоги.

Працівник кафедри – чоловік близько 60 років. Спілкуємось безпосередньо біля кабінету завкафедри економічної теорії та економіки сільського господарства.

Скажіть, а у Вас є на кафедрі викладач Сорока Микола Петрович?

Працівник кафедри заперечно хитає головою.

А працював він у Вас? Де мені його знайти?

– Поняття не маю. Може, на іншій кафедрі пошукайте?

Підходимо до працівників кафедри в кабінеті з табличкою «Лабораторія». В кабінеті –розклад викладачів. Підходять дві жінки близько 30 років.

– Пані, а Ви з кафедри економіки?

– Так...

А скажіть, де я можу знайти Сороку Миколу Петровича?

– Перший раз чую ... (дивиться на розклад викладачів).

Сорока Микола Петрович?

Її колега теж не чула про такого.

Біля кабінету завкафедри – два чоловіки на вигляд років 50-ти.

Після запитання де знайти Миколу Сороку один з чоловіків заперечливо захитав головою, мовляв, не знає такого. Інший був більш балакучий.

Де я можу знайти Сороку Миколу Петровича?

– Кого?

Сороку Миколу Петровича, викладача.

– А навіщо він Вам потрібен? (посміхається – авт.)

Треба поговорити.

– Ви знаєте, хто такий Микола Петрович Сорока? Не знаєте?

Ну... викладач.

– Ну є такий, а навіщо він Вам потрібен? Він зараз у Києві у відрядженні...

Оскільки двох викладачів на кафедрі з таким ім᾽ям та прізвищем немає, а нардеп Микола Сорока там не працює, то й у відрядження поїхати не міг.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Микола Сорока зізнався, що агітує в робочий час на прохання голови РОДА

Інша журналістка з Дніпропетровська Ольга Волинська також знайшла працівника аграрного університету, який знає Миколу Сороку, але не в якості викладача, а лише в якості наукового керівника протягом кількох останніх років.

Цей працівник, який попросив не називати його ім’я, пригадує, що Микола Сорока був науковим керівником трьох чи чотирьох дисертаційних робіт студентів вузу.

– Одна дівчина захищалася у 2011 році, троє людей у 2012-му, – розповідає працівник вузу. – Я його знаю з 2011 року, раніше не зустрічав. Але я ж на іншій кафедрі працюю, то міг просто не помічати його. Сам працюю у ВНЗ з 90-х років.

Працівник також розповів, що в університеті існує практика, що люди з інших вузів працюють тут на півставки або на четвертину ставки. Для людей зі званням кандидата наук це, нібито, нормальна практика.

– Хто вам може підтвердити (про реальне викладання Миколи Сороки – авт.)? Я не можу сказати, тому що якщо я дам телефон, мене тут з᾽їдять.

– Якщо це загальноприйнята практика, то чому люди бояться говорити про це?

– У нас держава не підтримує чесне і відкрите ставлення, тут люди більше старшого покоління...

– Тобто виходить, що він в цей період працював, тільки не на повну ставку?

– Так. Це цілком можливо. Я знаю у нас інший викладач так працював.

– Тобто це так було чи ви просто припускаєте, що так було?

–- Так воно і є... За документами так і виходить. А наскільки це фактично було, я, чесно кажучи, сумніваюся…

Рівненські студенти Миколу Сороку в якості викладача не пам’ятають

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА також з’ясовувала деталі роботи Миколи Сороки на кафедрі економіки та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ). Завідуючий кафедрою Тарас Микитин підтвердив, що Микола Сорока дійсно тут працював. Пригадує, що працював з дисципліною «маркетинг». Однак Тарас Микитин не зміг назвати ні хоча б приблизної кількості часу, який теперішній нардеп приділяв викладанню, ні приблизний час початку роботи Миколи Сороки на згаданій кафедрі.

Приміщення РДГУ, в якому знаходиться кафедра економіки та менеджменту (м.Рівне, вул.Толстого, 3). Фото з панорами Яндекс

– В мене немає ніякої первинної документації, – пояснює завкафедрою. – Про це мали б знати у відділі кадрів. Ви туди зверніться, не думаю, що це якась таємниця. Я не можу про це пам’ятати. У нас на кафедрі завжди було з двадцять сумісників.

Телефонуємо у відділ кадрів РДГУ. Питаємо чи працював в університеті такий викладач як Микола Сорока.

– Це конфіденційна інформація, – категорично відповідає працівниця відділу кадрів. – Ви напишіть офіційний запит, надішліть його керівництву вузу, тоді вже питайте в нас. Ми не можемо цього розголошувати.

Нагадуємо, керівництво вузу напередодні вже відмовило в задоволенні запиту щодо деталей викладацької роботи теперішнього нардепа.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА поспілкувалася також з чотирма студентами, які опановували спеціальність менеджера в роки «активної» роботи Миколи Сороки в РДГУ на кафедрі економіки та менеджменту, в той час коли останній перебував на посаді голови ОДА. Студенти пригадують, що дисципліну «маркетинг» читав Тарас Микитин. Миколу Сороку в якості викладача студенти не пам’ятають.

– Це ж тодішній голова ОДА? – самостійно здогадується про кого йде мова один з колишніх студентів. – Ні. Не пригадую. Хоча я міг забути, особливо тих, хто викладав тільки протягом короткого часу.

– Був один викладач на прізвище Сорока, – пригадує другий. – Тільки він якісь образотворчі дисципліни викладав. Такий геть сивий був. Але це точно не той, що головою ОДА був. Другого Сороки точно не було у нас.

– Так, того геть білого Сороку пригадую. Йому років 60 було. Він в гуртожитку жив, – згадує третій. – Інших Сорок не пам’ятаю.

– А що він міг викладати? Не пригадую такого, – каже четверта колишня студентка (в часи навчання у вузі була відповідальною і майже не пропускала занять – авт.)

Завкафедрою менеджменту РДГУ Тарас Микитин, при повторному спілкуванні з журналістом ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, у відповідь на те, що студенти-менеджери не пам’ятають такого викладача, категорично наполягає, що Микола Сорока все ж викладав на кафедрі. І пояснює, що частина дисциплін економічного спрямування читалася на інших факультетах, зокрема художньо-педагогічному та музичної творчості.

Після цієї розмови ЧЕТВЕРТА ВЛАДА поспілкувалася і з двома колишніми студентками художньо-педагогічного факультету (одна закінчила навчання у 2001 році, друга – 2002 року, тобто в часи офіційного викладання Миколи Сороки). Жінки впевнені, що тодішній голова Рівненської ОДА у них не викладав. Натомість також згадують тезку нардепа – іншого викладача на прізвище Сорока, який викладав якусь із історичних наук.

Теперішній в.о. ректора рівненського «водного» – колишній науковий консультант Миколи Сороки

Кандидатську, а пізніше і докторську дисертації Микола Сорока захищав не в тих вузах, де нібито активно працював. Так, у 2001 році (в часи роботи на кафедрі економіки, менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету) він отримав звання кандидата наук, підготувавши дисертацію в Інституті аграрної економіки Української академії аграрних наук (автореферат дисертації можна скачати тут).

А 2012 року, попри значний офіційний досвід роботи в дніпропетровському та рівненському ВНЗ, захищав докторську дисертацію у Миколаєві – в Чорноморському державному університеті ім. Петра Могили.

Науковий консультант при підготовці докторської дисертації Миколи Сороки – теперішній в.о. ректора рівненського «водника» Микола Корецький, який на час захисту дисертації був професором кафедри державного управління та місцевого самоврядування Академії муніципального управління (м. Київ).

Теперішній в.о.ректора НУВГП Микола Корецький - колишній науковий консультант Миколи Сороки

У червні 2012 року разом з призначення Миколи Сороки на посаду в.о.ректора Національного університету водного господарства та природокористування Миколу Корецького призначають в.о. проректора, проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків цього ж ВНЗ.

А вже з грудня 2012 року Микола Корецький, після обрання Миколи Сороки нардепом, працює на посаді в.о. ректора НУВГП.

Наразі неможливо знайти у вільному доступі в інтернеті автореферат докторської дисертації Миколи Сороки. На сайті Національної бібліотеки України спочатку можна було знайти тільки інформацію про назву дисертації і деякі вихідні дані.

«Формування державної політики стратегічного планування розвитку регіонів в умовах інтеграції України до світової спільноти» – така назва докторської дисертації теперішнього нардепа. Однак за деякий час навіть ця куца інформація зникла з сайту.

Як пояснили у бібліотеці – відтепер вони не виставляють автореферати дисертацій на сайті, бо вже не отримують їх в електронному вигляді. Однак ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ вдалося отримати копію цього автореферату (скачати тут) у відповіді на запит до бібліотеки. Саме завдяки цій інформації стало відомо про роль Миколи Корецького в науковому житті Миколи Сороки.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Рівненський «водник» лихоманить: працівників закликають писати заяви на звільнення та ліквідовують кафедри


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

24.03.2014, 17:13 194.44.94.*** до всіх
Особистість Сороки уже нікому не цікава. Пережитки минулого. "Старпер".
29.01.2014, 11:24 193.106.147.*** Читач для Богдана та Олега
Богдан та Олег - чому ви підписуєтесь різними іменами? у Вас проблеми з особистістю? чи це Ви виконуєте роботу "Бота"? Чи це така спроба покращити статистику позитиву в даних коментарях? По досягненнях судять людину коли Вана це зробила чесно використовуючі власну голову і руки.... а коли це все досягнуто шляхом обману, брехні і.т.д то не бачу чим тут пишатись!
21.01.2014, 12:35 77.123.7.*** Богдан
Чомусь про те все хороше, що зробили ці люди ви не пишете, ну да, негатив краще сприймається.....
21.01.2014, 12:34 77.123.7.*** Олег
Мені цікаво, а ви добилися того, що добився Сорока? Вам що, заздрісно? Хотілось би побачити, як ви реагували, коли хоч на одного з вас стільки негативу написали.
01.11.2013, 07:04 188.230.91.*** Рекоцький
Если кому интересно... Анфиса родом из Акимовки Запорожской области , в девичестве носила фамилию Попандопуло. Отец их бросил. Мать поднимала, по моему, троих. Нищета в общем то. Я ее видел пару раз в те годы. Как здесь, на форуме, писали- интеллектом не впечатлила. А когда случайно узнал, что Анфиса преподает- вообще в шоке был. Ясно, что просто по блату как то выдвинули, а теперь никак задвинуть не могут, как говорил персонаж любимого советского фильма. Брат ее, Корецкий Н.Х., учась в ЗНТУ, тоже носил фамилию Попандопуло, а потом решил взять фамилию матери.
24.10.2013, 06:48 188.230.91.*** Рекоцький
У водному ось уже 9 день затримується заробітна плата для працівників університету. А це є грубе порушення законодавста України. При запиті до бухгалтерії по заробітній платі у відповідь котрий день чути інформацію - казначейство не пропускає. Дивна позиція працюючих - люди сидять без грошей, але приймати якісь міри бояться. В той же час, імітуючи бурхливу діяльність, керівництво проводить якісь будівельні та оздоблювальні роботи - зокрема біля корпусу №2 вкладається бруківка.
15.09.2013, 12:25 46.118.160.*** Микола
Про фальсифікатора сороку nbnews.com.ua/ru/vybory-2012/o­krug/155/ Як крали на Рокитнівщині голоса за Сороку. Заступник голови Рокитнівської райдержадміністрації Таргонський Г. М., заступник голови Рокитнівської районної ради Гордійчук А. В., спільно з працівниками Рокитнівського управління праці та соціального захисту населення, працівниками сільських рад даної установи виконуючи вказівку голови Рокитнівської районної ради Грущака М. М., попередили всі сім’ї Рокитнівського району які
12.08.2013, 11:27 188.0.83.*** Іван
Сорока і Корецький вірні пси свого господаря Собачника - відомого українофоба, діяльність якого спрямована на знищення української освіти. Всі їхні \"реформи\" - це безладна імітація продуктивної діяльності, насправді ж \"в мутній воді легко ловити рибу\". Недаремно Сорока є в списку тих 148 негідників депутатів, що підписали ганебного листа до Польського сейму. Цим зрадливим підписом Сорока повністю розкрив свою справжню суть холуя.
06.06.2013, 18:51 77.123.67.*** аліна
Для-alarm-не брешіть бо зарплата ваша не трішки більша ніж у прибиральниць,а у десять разів більша,під окладом у вас нараховано кучу премій,вислуги і за всяку переработку,цікаво коли ви іі переробляєте,а прибиральниці після вас не тільки туалети прибирають,а з кафедр кучу пустих пляшок з під коньяка єлітного, дорогого виносять і коробки метрові з під цукерок викидають і з аудиторій кучу мусора з під парт витягують, непонятно чого туди ходять студенти вчиться чи плювати зернята.Де та вища освіта,ви ж подивіться де спеціалісти у місті нема ні одного будинку нормального,ні моста нічого робити невміють,а хто іх вчить,то вже щось робіть,або тікайте як вчить не вмієте,бо чим далі тим більше ГЕТО стає
29.05.2013, 11:59 77.123.67.*** Аліна
Володя і Антоніна,дякую!!!!!
25.05.2013, 14:23 77.123.66.*** Юлія
Для Конкурса. А хто каже що мають бути вибори? В статуті університету відбулися зміни- університет має президента, який має обов\'язки на рівні з ректором. А якщо ректора оберуть народним депутатом посада зберігається за депутатом, а університетом під час його відсутності керуватиме виконуючий обов\'язки. Так що ректром і президентом є Микола Петрович Сорока. А Микола Христофорович Корецький-виконуючий обов\'язки ректора. Як кажуть: УЧИТЕ МАТЧАСТЬ.
23.05.2013, 21:23 95.135.132.*** Микола
Дякую авторам статті, цікаво!!! Коментарі читати ще цікавіше)))
17.05.2013, 13:59 194.44.94.*** Розкрийте очі
У технічному вузі має бути технічний ректор
17.05.2013, 00:08 77.123.67.*** Конкурс
Цікаво, чи вистачить сміливості у Корецького М.Х. піти на конкурс на посаду ректора, чи і надалі він залишиться в.о.ректора? Адже Левицька С.О. - найреальніший претендент на цю посаду серед \"команди\", (якщо відбудуться справжні вибори, а не їх імітація).
21.04.2013, 23:04 195.114.151.*** Ластівка
Алло,прочитайте ,,ластівку,,від 15.03.2013 та ,,не байдужого,, від 22.03 2013 там все чітко розписано.Проаналізуйте цифри та вникніть в них.Додаткових коштів для ун-ту до цього часу не виділено ні на ремонтні роботи, ні для будівництва котельні,ні для скважини.Про який борг державі ви говорите? Навпаки, держава недодає ун-ту необхідних коштів. А взагалі, складаеться враження, що ви чули дзвін, тільки не знаєте з якоЇ сторони.Краще помовчіть.
21.04.2013, 22:43 193.104.16.*** До Алли
Борг і недостатність обігових коштів, шановна пані - різні речі. А те що ви більше знаєте пліток - то це дійсно що так. Бо ви їх творите.
21.04.2013, 20:20 37.53.155.*** Алла
До Алли | 194.44.94.*** \n-))) ой. Теж мені компетентний в фінансах. Якщо боргу у 9 млн в НУВГП не мав - то ви не те що не володієте інформацією- ви взагалі нічого не знаєте про НУВГП. І уж ким би я не була на вашу думку. Я значно більше знаю-)))
19.04.2013, 07:22 37.19.178.*** до 85.214.73.***
Саме страшне що ми до цього звикли. І все перечислене Вами нажаль вже майже нікого не шокує. Так, дехто покрутить носом і скаже своє \"фе\", а остальним байдуже. Нам до європи не дотягти ближчих 200 років.
09.04.2013, 20:58 85.214.73.*** Іване, як Вам це
Іване, Вам нічого не нагадує інтерв\'ю з сайту \"Української правди\" з науковцем Наталією Шульгою: Приклад \"проффесора\" Януковича знеохочує робити дослідження в Україні\nhttp://life.pravda.com.ua/person/2013/04/9/126015/\n...\n- У нас навіть президент - \"проффесор\"\n- Так, над тим, щоб Янукович отримав звання професора, працював цілий інститут! За нього протягом двох років читали лекції, але табелювали Януковича! Жодної статті з економіки він не народив. За нього писали і одну, й другу дисертацію, і ті нещасні книжки, за деякі з яких він отримав фантастичні гонорари при тому, що знайти їх неможливо.\n\nЦі книжки не можна порівнювати з бестселерами в США, які купуються скрізь в магазинах і на розкладках у метро, аеропортах, вокзалах і коштують не більше 15 доларів у паперовій обкладинці!\nДля захистів Януковичу скликали спеціалізовану раду мінімум з 10 осіб. Але чому цей інститут не закрили після таких дій? Де позиція професійного середовища? Тут або пряме порушення професійної етики, або такі низькі вимоги для академічного професійного росту, що ніякої виснажливої творчої праці для отримання ступенів та звань в
09.04.2013, 17:22 77.222.153.*** Совість
Про фальсифікатора Сороку-Рокитнівською РДА за кожною дільницею були закріплені по два працівники Рокитнівської райдержадміністрації, які повинні були здійснювати контроль за ходом голосування знаходячись з кимось із представників сільської ради перед входом на дільницю, щоб їх бачили всі хто йде голосувати. Так в с. Карпилівка заступник голови Рокитнівської районної ради Гордійчук А. В. з 8-00 до 20-00 простояла *** дільниці з спостерігачем від «ПР» керуючою «Ощадбанком» Богданець Н. Л. беззмінно.тут повна історія фальсифікатора(коменти)\nhttp://nbnews.com.ua/vybory-2012/okrug/155/
08.04.2013, 13:46 194.116.170.*** Іван
Дякую автору!\nОце справжній журналіст! Молодець! Прекрасна робота.\n\nА таких як сорока проФФесіАналів - дійсно хоч греблю гати.\nНа зону гада за фальсифікації та підробку документів! З конфіскацією! І всіх причетних співучасників злочину також.
03.04.2013, 14:46 194.44.94.*** До Алли
Борг державі у 9 млн? Що (вибачте на слові) за \"Хреновень\" ви несете? Так пояснювати може тільки \"тупа\" (вибачте) особа . Можна подумати, що студенти роками жили в гуртожитках без води і тепла. Краще помовчіть, якщо не володієте ситуацією.
03.04.2013, 09:37 194.187.219.*** Хаха
Хоч тут нехай \"проффесорсько-вкрадацький\" склад попрацюе головою. Коменти під чужими ніками писати-не бабло рахувати!!
02.04.2013, 21:38 193.104.16.*** До Алли
Студенти не володіють інформацією, яку ви тут оприлюднюєте, вихваляючись. Тому майте сміливість назватися правильно, якщо ви така ерудована у господарській діяльності. Справжньому студенту в першу Чергу потрібна стипендія, а не перекручені факти самовихваляння.
02.04.2013, 21:23 95.135.93.*** До Алли (навряд, студентки)
Читайте класику: \"Бійтесь данайців, котрі дари приносять\". Цікаво, чим це все вони збираються \"відбити\",- щоб бути \"успішними і самодостатніми\"!.. А студенти, як і викладачі, бувають різні.
02.04.2013, 14:18 37.52.98.*** Алла
Перепрошую, а хто з коментуючих тут, виплатив борг державі у 9 млн? Ну чи хоча б 1 грн дав на його погашення? АА, певне Ви виділели кошти на ремонт вузу? Ні? Ну тоді на Будову власної котельні? Теж ні? Ну мабудь а власну свердловину? Хм, ні? А що Ви зробили для вузу? Як Ви запобігли тому, щоб не було погашення боргу внаслідок невиплати зарплат? Я,як студентка,кому з Вас маю подякувати, що в мене в гуртожитку включили отоплення та гаряу вожу ще в жовтні? Чи кому маю вклонитися з Вас,що викладач який раніше вимагав 1000 грн за іспит-зараз відсторонений?Хай хоч намальований той стаж,хоч з неба списаний, а мені стало краще вчитись. Мене керівництво влаштовує. Як староста групи можу запевнити,опитала не 4 чи 10 чоловік-))) ВСІ задоволені. Була в нас на перерві панянка -яка розпитувала про наші дмки. Їй всі відмовляли в коментах; казали - Нас все влаштовує. То Вона обзивала студентів.Доречі- хтось з потоку її сфоткав. Треба пошукати в кого є це фото.
27.03.2013, 11:09 194.187.219.*** Знаю
Спостерігачу Уточнюю: звання професора не купили, а вкрало, нагло, по бандитськи.
26.03.2013, 20:48 95.135.132.*** Спостерігач
Ні, ну і справді цікаво, а звідки стаж, звідки машина, будинки ітд ітп. От задавалося вчишся, мрієш про те, що своїми знаннями заробиш на щось, але ж не так в нашій державі... Так само і тут, прийшло нове керівництво, купило звання професора, людей уникає, переховується, все покрито \"мраком\" - гроші вирішуються все. Разом з тим борються з корупцією. Так з кого брати приклад? З того хто їздить на Мерседесі? А дехто мучиться щоб звести кінці з кінцями, бо робить все правильно... Ой не того нас вчать, не того...
25.03.2013, 01:02 77.123.107.*** ааа
Нуну
24.03.2013, 22:54 66.230.230.*** Слава
Слава в України була до 91-го! Зараз в України крім назви нічого немає.
24.03.2013, 21:17 91.124.131.*** До Викладача | 77.247.181.***
З такими \"викладачами\" тільки рАДЯНСЬКИЙ період (зараз це рускій мір) і розбудовувати. Правда, для цього краще бути доктором з держуправління... Слава Україні!
24.03.2013, 13:29 77.247.181.*** Викладач
Зустрічаються коментарі, де критикують попереднє керівництво Університету, де минуле. Пишуть, що краще було при одних і гірше при інших. Але ніхто не пише і не згадує про те, яким був Інститут інженерів водного господарства в період до \"незалежності\". А тоді він був дійсно незалежним і, саме тоді, в ньому мали місце дійсно наукова робота і якісний навчальний процес. І коли, у 1982 році Інститут було нагороджено Орденом Дружби Народів, це дійсно була колосальна ознака визнання досягнень педколективу і тих фахівців, які з нього виходили. Ніякі перейменнування в \"університет\", \"академію\" навіть близько не порівняються з тими досягненнями звичайного Інституту в Радянський період. Жаль, що сьогодні навчальний заклад з такою славною історією, який випустив зі своїх стін багатьох кваліфікованих фахівців (серед яких значна частина іноземців, котрі тоді до нас їздили вчитися!!!), теж увійшов до системи бізнесу з продажу дипломів...
23.03.2013, 11:38 194.44.47.*** Саша
Основне що їм до сраки все що ви пишете...!!! Хоча робота проведена колосальна ...!!!
23.03.2013, 11:33 199.48.147.*** Льолік
Перше, що зробив Сорока, коли прийшов в університет, встановив в своєму кабінеті унітаз і провів шикарний ремонт кабінету, коли пан ходить в туалет про це знає весь перший поверх.
23.03.2013, 08:10 77.120.80.*** Скополамін
Цікавенькі розборки починаються. Скажіть будь-ласка а як розшифровується абревіатура ІА перед словосполученням \"Рівненська агентство журналістських розслідувань\" часом не як \"Інформаційне агентство\"?
23.03.2013, 08:06 77.120.80.*** Скополамін
22.03.2013, 17:49 91.204.85.*** Небайдужий
Ластівці95.114.154.*** Повністю з Вами погоджуюсь. Звинувадчення всіх і вся \"попередників\" у неіснуючих боргах універу - тільки для того, щоб прикрити \"свої\" непрозорі \"ділішки\".Борги водніка почались, як ПР прийшла до влади - з 2011 року. Недостатнє державне фінансування \"валять\" на \"поперєдніків\", а самі роблять з національного університету приватний \"ручний\" вищий навчальний заклад. Хто такий Корецький для Водніка? Ніхто. Прийшов на все готове, звинуватив професуру у хабарниництві та непрофесіоналізмі. А сам? Ображений за нетактичність і придвзятість до своєї діяльності. Див. http://4vlada.com/rivne/22892. А насправді, щоб і далі виконувати партійну (ПР) програму.
21.03.2013, 20:29 37.53.153.*** читач
Нові цікаві подробиці з життя Миколи Сороки в соцмережах! https://vk.com/wall-26068040_8062 Рекомендую :-)
21.03.2013, 16:01 194.187.219.*** Колега
В порядок потрібно привести і водник і всю державу.Тільки Сорока цього не зробить, бо не робив ніколи для когось крім себе. Наглості і цинізму таких \"добродетелей\" нема межі. Говорю те, що знаю
21.03.2013, 10:57 77.120.92.*** alarm
Навіщо балакати про те, чого не розумієте.Тільки були в наших умовах, коли зарплатня становить на трішке більше прибиральниць, які убирають туалети, водник потрібно привести у порядок
21.03.2013, 10:30 77.120.92.*** Читач
С.О.Левицька, будь-ласка не звертайте увагу на поклепи, ми вас поважаємо
21.03.2013, 10:28 77.120.92.*** Читач
Звідки у вас стільки негативу, До того, щоб зясувати ситуацію в воднику потрібно було навчатися та проробити понад 30 років, заперчувати проти нового ректора ніхто ні пішов, а навіщо, все це робилось поза нас
20.03.2013, 23:45 37.53.248.*** Дякую Торбічам
Володя і Антоніна! Ви мужні люди. Вас часто звинувачують в тому, що ви занадто різкі, але як тут будеш білим та пушистим? Дякую вам за вашу громадянську позицію. Коли читаєш ваші розслідування, то кожен раз думаєш \"Нарешті хтось про це сказав\". Школа тільки, що ви поки що залишаєтесь єдиними.\n
20.03.2013, 10:55 212.84.206.*** Ігор
Да, Микола | 77.109.139.*** ну ви і даєте! Хочете конкретні дані від \\\"4 влада\\\" Почитайте їхні статті, все вокруг да около: \\\"стало відомо\\\", \\\"ЧЕТВЕРТА ВЛАДА опитала ЗНАЙОМИХ викладачів та студентів\\\",\\\"Поспілкувалися всього з п᾽ятьма викладачами\\\",\\\"ЧЕТВЕРТА ВЛАДА поспілкувалася також з чотирма студентами\\\",\\\"ЧЕТВЕРТА ВЛАДА поспілкувалася і з двома колишніми студентками \\\", - так, дійсно надзвичайно точна і достовірна інфомація може бути отримана від двох студентів і знайомих викладачів
20.03.2013, 10:31 77.109.139.*** Микола
Цікаво, я вчора був у другому корпусі НУВГП і вільно заходив на всі сайти і в тому числі на сайт \"4 влада\". Можна детальніше де саме була конкретно заблокована \"4 влада\"?
20.03.2013, 09:43 10.179.194.66, 91.*** Редактору
Адекватна частина викладачів та студентів давно вже стібається з того хто попався на перегляді цікавого відео (під куполом),а Ви просто добиваєте останній цвях...МОЛОДЦІ!!!!
20.03.2013, 09:29 213.174.12.*** Редактор
Ось тут детальніша інформація про заблокуваня сайту 4 влада у воднику: http://4vlada.com/rivne/22883. А тут про Батюшку «водного» університету: як і чому керівник рівненського «водніка» скандалив із журналістами http://4vlada.com/rivne/22892
20.03.2013, 00:19 176.31.62.*** Не студент
Якщо правда тому, що у \"водніку\" заблокували 4владу - значить 100% правда очі ріже....))) Дуже приємно читати коментарі з яких видно, що є пани з \"халуями\" і \"лизунами\" і є нормальні люди - яких на радість більше!!!
19.03.2013, 19:45 46.160.45.*** Ленин
Ат | 10.0.220.223, 91.*** \nСпасибо за внимательность. Прям мои \"Апрельские тезисы\" через почти через 100 лет. То ли еще будет...\"О сколько нам открытий чудных Готовит автореферат\"
19.03.2013, 17:39 10.50.0.63, 194.44.*** Викладач
Студенту | 199.48.147.*** \nТак і вчіться собі на здоров\'я, хто ж вас заставляє читати. Зі студентами спілкуюся щодня на парах - кажуть, краще б вже Гурин був, хоча вони його теж не любили...
19.03.2013, 16:42 193.200.150.*** Володимир
Студенту 199.48.147.***. Анекдот для студента в тему: В Исполком поступило заявление. Мужчина жаловался, что жить в комнате с видом на окна женской бани он больше не может и грозил суицидом. Пришла к жалобщику комиссия. Смотрят в окно комнаты на баню и спрашивают:\n- Почему нам ничего не видно?\n- А вы на шкаф залезьте!\nЗалез один из членов комиссии на шкаф.\n- Все равно не видно!\n- А вы чуть подвиньтесь.\nТот двигается.\n- Все равно не видно!\n- А вы еще подвиньтесь.\n- Опять не видно!\nСидит на самом краю.\n- А вы еще подвиньтесь.\nТот падает со шкафа.\n- \"И вот так каждый раз!\" - говорит жалобщик.
19.03.2013, 15:41 199.48.147.*** Студент
Надоїло блін читати ці викрутаси так називаємої \"4 влади\". Ви хоть з студентами говорили, зустрічалися? ( крім тих, яких чуть не відчислили з універу - ясно звідки в них такий настрій ) У нас все нормально. найдіть собі іншу забаву і не мішайте нам нармально вчитися
19.03.2013, 14:28 213.174.12.*** Головний редактор
Будемо вдячні, якщо ви надасте підтвердження, що доступ на сайт заблоковано - скріншот чи фото. Вишліть будь-ласка його на адресу [email protected] Дякую.
19.03.2013, 13:16 10.0.220.223, 91.*** Ат
Интересно. Особенно \"докторская диссертация\" ректора.\n\nДоложена и обоюрена на конференциях в 2012 году:\n20-21 березня Київ\n29-30 березня Донецьк\n30-31 березня Одеса\n06 квітня Київ\n07 квітня Донецьк\n19-23 квітня Харків\n23-24 Квітня Мінськ :-)))\nДелал доклады не заезжая домой :-))\nДве конференции дружно одобряли уже после сдачи автореферата в нвбор :-))\n19-20 травня Суми\n21-25 серпня Сімферополь -через месяц после защиты :-))\nВ это же время (в поезде между конференциями :-)) написаны и работы в фаховые издания (зам.гл.редактора - научный консультант)\nВісн.АМУ 1-2012\nВісн.АМУ 2-2012\nВісн.АМУ 3-2012\nЧДУ Миколаїв 2012 вип.164 - 2 статті\nІнв.практика 1-2012 заст.гол.ред Корецький Микола Христофорович (ЧДУ)\nІнв.практика 2-2012\nІнв.практика 3-2012\nІнв.практика 4-2012\nЕкономіка 1-2012\nЕкономіка 2-2012\n\"Липа\" же видна невооруженным взглядом !\nНо было указание - срочно сделать доктором и ректором ..\nТеперь он будет воспитывать новых ученых и студентов ..\nА ведь был приличный универ ..\n
19.03.2013, 13:10 159.160.104.*** Нитше
Підтверджую. Керівництво НУВГП обмежило доступ з мережі Університету до даного інформаційного порталу. \nТепер Ми будемо мати право відвідувати тільки ті ресурси які дозволить адміністрація вузу. З такими темпами і пошукову систуму google заборонять бо там є посилання на інформацію яка не подобається керівництву.\nПраво на доступ до інформації гарантоване статею 34 Конституції України.
19.03.2013, 13:02 66.90.101.*** Гість
З сьогоднішнього ранку доступ до сайту 4влада з мережі Водніка заблокований.\nЗакрили доступ до сайту, вважаючи, що цим вирішили висвітлені на ньому проблеми.\n\nПравда коле очі, отже матеріал досяг мети, я вважаю.\n
19.03.2013, 10:39 173.254.216.*** В.О.
????????????
18.03.2013, 22:56 93.114.43.*** |
umnik | 94.232.209.***\n КТО НИБУДЬ РОЗУМНЫЙ МНЕ МОЖЕТ ОБЪЯСНИТЬ, ЧТО ОБЪЕДИНЯЕТ БОКСЁРА, ФАШИСТА И ЕВРЕЯ? :)\\nВСЕ ВМЕСТЕ ОНИ НАЗЫВАЮТСЯ УКРАИНСКАЯ ОППОЗИЦИЯ...\\nА ПОРОЗНЬ ВСЁ ТАК ЖЕ: БОКСЁР, ФАШИСТ, ЕВРЕЙ... :)\\n=====\\nНУ, ПРАВДА, ЕЩЁ ОДНО: ВСЕ ОНИ БЕГАЮТ ЗА ДЕНЬГАМИ И ИНСТРУКЦИЯМИ В ЗАПАДНЫЕ ПОСОЛЬСТВА, \\nИ ПРИ ЭТОМ ВСЕМ РАССКАЗЫВАЮТ, ЧТО ОНИ, И ТОЛЬКО ОНИ ЯВЛЯЮТСЯ БОРЦАМИ ЗА НАРОДНОЕ СЧАСТЬЕ, \\nКОТОРОЕ, ПО ИХ МНЕНИЮ, БУДЕТ СРАЗУ, ВСЕМ ПО ПОЛНОЙ ШАПКЕ И КИШЕНИ, ЕСЛИ ОНИ БУДУТ НА РАЗДАЧЕ, \\n---\\nи НИЧЕГО ДЛЯ ЭТОГО НЕ НАДО ДЕЛАТЬ, НАДО ТОЛЬКО ЭВРОИНТЕГРИРОВАТЬСЯ...:)\\n===\\nВЫ ОТ ЭТИХ ОППОЗИЦИОНЕРОВ ХОТЬ РАЗ ЧТО-НИБУДЬ СЛЫШАЛИ ОБ ИНДУСТРИАЛИЗАЦИИ УКРАИНЫ, О ФИНАНСОВОМ СУВЕРЕНИТЕТЕ УКРАИНЫ, О ПУТЯХ ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ УКРАИНЫ? \\n===\\nНЕТ..:) \\n. И НЕ УСЛЫШИТЕ...:)\\nЭТО ДЛЯ ИХ МОЗГОВ ОЧЕНЬ СЛОЖНО....:)\\n\n
18.03.2013, 22:43 66.175.218.*** |
*** ** * **** **** *** * *** **** ** *** ** ** *** ***** ** ** **** * ** * *******
18.03.2013, 21:56 213.174.12.*** Володимир
На попередній коментар: таке право, як свобода слова в універі видно що не популярне серед керівництва :) діють своїми звичними методами?
18.03.2013, 18:44 193.106.147.68, 74.*** Сашко
Стало вiдомо, що керiвництво НУВГП вдалося до спроб розшуку та переслiдування студентiв та викладачiв, що вiдвiдували цю сторiнку та залишали на нiй коментарi.\n
18.03.2013, 15:06 178.32.210.*** БудівельНик
Ну все, Корецький добився того, чого йому не вистачало! Дивись на сайті \"Водника\" \n\"Оголошення\nНа підставі рішення атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ... в університеті ... дозволений прийом до докторантури за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління\"
18.03.2013, 11:25 77.120.92.*** не Просто так
До Просто так | 212.232.24.*** Далековато вам буде до кремля, дорого.Тут просто так не вийде, доведеться не просто так.
18.03.2013, 10:08 212.232.24.*** Просто так
До Юрія 77.123.46.***\n\"До речі, ви б сходили на пару до цих кремльовських жон та послухали, як вони викладають\"\nНу на що ж за жінок ховатися, хотілося б послухати, як читають пари їхні Кремлівські чоловіки спочатку
18.03.2013, 08:38 109.163.233.*** Гість
Шановні - користуємось проксі, ось програма Musk Surf....і настане буря)))))))))))))))))))))))
18.03.2013, 08:36 109.163.233.*** Гість
Шановні - користуємось проксі, ось програма Musk Surf....і настане буря)))))))))))))))))))))))
17.03.2013, 14:08 77.123.46.*** Юрій
К.т.н. | 193.41.186 Корецький з командою прийшов не бабло зрубать, якого немає зараз в університеті, а рятувати цей корабель, що тоне. А такі як К.т.н. та йому подібні борці з кремльовськими жонами, роблять в ньому дірки та розхитують (хочуть, щоб швидше потонув, чи що?). До речі, ви б сходили на пару до цих кремльовських жон та послухали, як вони викладають.
17.03.2013, 13:14 77.123.46.*** Юрій
К.т.н. | 193.41.186 Цікаво, а чому ж Ви особисто та ваші професори з вікіпедій не запропонували Гуріну варіанти виходу з кризи? Чому до таких світил з вікіпедій не прийшов бодай один контрактник за останні 2 роки, а всі повтікали в КПІ? Чому не повідкривали коменційно-привабливі спеціальності, добре розуміючи, скільки інженерів водного господарства потрібно на ринку в сучасній Україні, аж дочекались, поки прийшлі інші люди і почали це робити за вас? Чому мовчки спостерігали, як вуз скочується у фінансову прірву та ще й ставили Гуріну палки в колеса, а зараз раптом розпереживались за кафедри з 50-літньою історією? Чому спали останні роки, аж поки півень не клюнув? Зараз не стоїть питання, юрист чи тракорист, а чи буде людям зарплата у квітні? Де знайти гроші???
17.03.2013, 12:25 213.174.15.*** Той хто бачить
К.т.н. - Він же Віталій, він же борець за справедливість, він же дуже довго збирався з мислями - ще один всплив бо прарвало. Чого ви зі своїм шефом мовчите за менеджмент, на якому нікому буде скоро вчитися. З вашої логіки не можно зрозуміти чим менеджер з дипломом водного краще юриста з дипломом водного? Ви своєї копійки ще не потратили, зате звинувачуєте людей, що прийшли за вашими словами БАБЛО ЗРУБАТЬ СЬОГОДНІ, УРВАТЬ ДІЛЯНКУ ПІД КОТЕДЖ і ін. і які за свої гроші вам аудиторії ремонтували, а ви за них тільки дуже добре звітували та хорошо сидите в ауд. 278 і водити туда на екскурсії. Совість ще залишилась?
17.03.2013, 11:27 193.41.186.*** К.т.н.
\nЮрій | 77.123.46.*** Якщо ваші великі менеджери повідкривали кафедри, коледжі, факультети, то чого ж вони звідти повтікали? Позавалювались одноденки? Прийшли сюди, щоб познищувать кафедри з 30-50літньою історією, які створювали і на яких працювали професори, вчені, імена яких в підручниках і енциклопедіях (не путать з Вікіпедією! у яку дехто себе любимиго повставляв). А замість них ліплять кафедри юристів-туристів-міжнародних економістів. Юрист з дипломом водноого – це, як ви там казали «спеціаліст, шо дуже потрібний Україні»! А яка різниця, який диплом – аби гроші платили, яких наук доктор – аби папірець був, яким буде університет через 5-7 років, коли бульбашки почнуть лопатись – кого це хвилює. Головне – зрубать бабло сьогодні, урвать ділянку під котедж, посаду, статус, зарплату. Щось ви там про звільнення коханок і кумів писали – та в нас же тепер цілий інститут КРЕМЛЬОВСЬКИХ ЖОН і не тільки. Все як у псевдо-європейському університеті.
17.03.2013, 11:19 193.41.186.*** К.т.н.
Ластівці. Надія, що Сорока стабілізує фінансовий стан була в жовтні і вмерла в грудні. Тепер надія, що Сорока і Ко останні жили не витягнуть і мислячих і толкових людей не розженуть, хоч і це може бути, як видно по їхніх \"Заходах по економії…\"
17.03.2013, 11:15 193.41.186.*** К.т.н.
Антоніна, дякую за чесну статтю, тепер це рікість. Який Сорока професор і доктор ніхто з першого дня не сумнівався, як і на рахунок його науково-педагог. досвіду. Тільки чого цей досвід шукати так глибоко і далеко? Думаєте, Сорока чи поставлений ним В.О.Р. Корецький, чи їхня свита зараз пари читають? І перший і другий були в розкладі в 1 семестрі, але в аудиторії я їх ніразу не бачив. Перевірити легко – студенти всі на місці, журнали в деканаті, індплани на кафедрі, відомості на погодинну оплату великої праці – в бухгалтерії. І в Дніпропетровськ не ходи! Тільки хто це журналісту покаже? Хоча може у свій час прокурору чи КРУ?
15.03.2013, 22:41 91.219.238.*** той хто вчиться
Але вже і нас**ли в коментах\nаж смішно всі тут круті такі обзивають одне одного\nщо ж до автора пані Антоніно попрацювали ви добре,але банально для чого Вам це?впевнений що ви як і всі журналісти трохи шось почули\nтрохи доліпили і отримали періжечок\nале він аж ніяк не смачний\nв нас в державі поганий президент?а хто його обрав?\nвідповідь проста народ\nтам поганий ректор? а хто його обрав ? люди\nто й самий народ\nя сам був в актовій залі коли вибирали ректора\nі знаєте шо?всі сиділи тихо ніхто не відволікався і реально слухали програму його\nзнаєте як було за гуріна? на його зборах хтось карти грав хтось газети читав\nто який керуючий нам треба
15.03.2013, 20:21 37.130.227.*** Прочитав
Така значна кількість коментарів підтверджує актуальність даного питання та означає, що як би не захищали нове керівництво прихильники проблема серед колективу та нерозуміння дій керівництва існує, а це викликає хвилю обурення та внутрішнього спротиву...Прочитавши всі публікації на дану тему хочу зауважити, що кількість незадоволених зростає...(((((((((((
15.03.2013, 12:21 194.187.219.*** Посторонній
Від мене вже звертаються до Андрія... Це вже убогість мислі, явний симптом \"обіженого\" і природою, І життям. Це і є основний електорат \"проффессора\"
15.03.2013, 12:12 212.117.180.*** Андрій
До 77.120.92.***. Ні у мене все нормально. А от як ти тепер відчитаєшся В.О. водяному що лизнув його у причинне місце. Ти ж під чужим ніком написав. Хіба роздруківку принесеш йому із своїм ip.)))
15.03.2013, 11:58 77.120.92.*** Посторонній
До Андрія, тебе мабуть життя обідило, природа обділила, Андрію.\nНапиши громадськості, можливо, тебе пожаліють
15.03.2013, 11:27 195.114.154.*** Ластівка
Мільйонні борги? Не вірно. Проблема в тому.що недостатньо обігових коштів на виконання кошторису для утримання ун-у по спеціальному фонду.Чому виникла така проблема?\n 1.Ун-м недоотримано доходів за рахунок зменшення студентів-контрактників (демографічний спад населення,зменщення кількості випускників у школах,також не забуваємо що вуз технічний,а ЗНО з фізики здавалось дуже малою кількістю випускників...).\n 2.Збільшення витрат на комунальні послуги:\n 2004 рік-1,7 млн.грн.,2011-7,2 млн. грн.\n В 2012-2013рр. витрати ще збільшаться,адже комунальним організаціям не має різниці,яка кількість студентів навчається.Нарахування суми оплати залежить від показників лічильників. В ун-і проводилась і проводиться робота по економії енергоресурсів,але такі реалії життя.\n За рахунок спецфонду оплачено за ком. послуги в 2011р.-83%,а лише 17% за кошти державного бюджету(загальний фонд). тоді як у 2004р. за кошти д/б було оплачено 55%.Фінансування з д/б на оплату ком.послуг має здійснюватися пропорційно, в залежності від того,яка кількість студ-в навчається на бюджетній формі. В результаті за вище оговорений період у
15.03.2013, 09:56 173.254.216.*** Андрій
Для Посторонній | 194.187.219.***. Так юрій бореться за можливість бути поближче до тіла і вчасно лизнути як до нього відповідним місцем тіло повернеться. От і служить.
15.03.2013, 09:52 194.187.219.*** Посторонній
Зруйнували головне- віру людей в справедливість, надію на те, що людину можна оцінити за роботу, розум, а не лише за приближення до властьимущих і вміння їм прислуговувати.... Такм, як Юрій і їм подібним цього всеодно не зрозуміти.
15.03.2013, 09:50 206.72.195.*** Андрій
Для Юрій 77.123.46.***. Почитай \"План заходів по економії фінансових і матеріальних ресурсів університету на 2013 рік\" на головній сторінці сайту НУВГП. Покращення від проффесорів навалюється на нас.
14.03.2013, 20:51 77.123.46.*** Юрій
Для гість12 | 77.222.153.***. Цікаво, як ви собі уявляєте руйнацію освіти за ректорства Сороки М.П.? Що саме зруйновано- корпуса водніка, закрили спеціальності, згорнули міжнародні зв\'язки, закрили аспірантуру, розігнали студентів, гірше стали викладачі читати лекції (забрали книжки у тих, хто тупо диктує лекції з книжки), стали більше платити хабарів за заліки та екзамени і студенти з ляку самі розбіглися? Що саме зруйнували??? Чи може комусь не заплатили зарплату в ситуації, коли мільйонні борги в університету?
14.03.2013, 16:41 77.222.153.*** гість12
Дуже шкода, що такі люди руйнують освіту водного, шкода людей що із-за такого проффесора втратили роботу,,, Дуже прикро,, А на рахунок того що Сорока не працював на кафедрі менеджменту РДГУ то пан Микитин дуже добре знає,що Сорока М.П. навіть не знає де там відкриваються двері. А Микитин як був \"лизуном\" при Литвинчуку А.І.(ректор інституту культури), так і при Постоловському Р.М. і він прикриє любого проффесора (Шершуна Благодира, Берташа), аби тільки буди в темі. Ось і пропадає освіта ,,,
14.03.2013, 16:16 194.187.219.*** Ольга
Дякую автору статті. Ви вселяєте надію,що не всіх ще залякали.Побільше б таких журналістів!!!
14.03.2013, 12:20 77.120.92.*** Маняша
Законослухняний громадянин,дякую, Ви багато написали справедливого.Такого свавілля у Водному ще не було за жодного ректора
14.03.2013, 11:56 77.120.92.*** Сторожеві пси
Велика подяка Торбічам. \nВсе гімно вспливає на поверхню.\nВуха вилизять - не заховаються.\nЗа вчорашній день вже три метателя визначено.\nПродовжуйте далі
13.03.2013, 17:58 194.187.219.*** Просто я
Про що ви сперечаєтесь!!! Невже не зрозуміло комусь, що Сорока - проФФесор, як і янукович. А як треба буде- стане генералом. Це ж у нас, як два пальці...
13.03.2013, 16:34 77.123.83.*** Гість
http://nuwm.rv.ua/newspaper/news/nov902.html проаналізуйте пункт 4.2 і співставте з платою за навчання, яка знижується...пропустив занняття - плати....
13.03.2013, 15:58 77.120.92.*** Відвідувач
ГадаЮ головні запитання, на які намагалися знайти відповіді автори матеріалу, можна визначити наступним чином :1.Чи стала особа ректором законним шляхом7 2.Чи стала особа народним депутатом законним шляхом?3.Якщо на ці запитання відповідь негативна, то не можна сподіватися, що діяльність наступна буде законною. Університет потребував змін, але не таким, звісно, шляхом - звинуватити усіх , хто працює і не цілує вдячно руку і привести своїх вдячних, які вдячно будуть голосувати за все і завжди, як треба.Особливо , звісно, бракувало фахівців, які захистили докторські дисерації про роботу з талановитою молоддю в Америці у 20-х роках минулого століття.\nДійсно, багато людей не розуміє, що вищі стипендії, -це не заслуга ректорів, а зниження плати за навчання продиктоване не турботою про наші кошти, а бажанням набрати більше платних студентів.І чому ви так боїтеся ЗНО? Це єдина можливість вступити в ВНЗ без хабарів. Здати на прохідний 140 балів - дуже легко.Тим більше, що всі ВНЗ борються, чим заманити вступників.Крім розбазарювання коштів,ситуацію можна пояснити й ще об\"єктивними причинами :
13.03.2013, 15:44 77.120.92.*** Сторожеві пси
Кузє - слава Богу і Ви зрозуміли, що людина може щось зробити, а не лише язиком чесати,\nяк інші.\nВдячність - це те, що можете прізвище по сайтам тягати? Хто ще захоче таку вдячність?
13.03.2013, 11:48 77.120.92.*** Сторожеві пси
Законослухняному громадянину - не такий Ви і законослухняний.\nДе Ваш обіцяний бізнес-центр? Язиком чесати - не мішки тягати.\nМП народним депутатом в тому числі обрала бабуля з \"глухого поліського села\".\nЗа Вас хоч десять чоловік проголосує - спробуйте. А вже пробували.\nКрім філології відкриваються нові спеціальності - інформатика, програмне забезпечення,\nкомп\'ютерна інженерія, економічна кібернетика, гідрогеологія, технологія неорганічних \nречовин.\nВам все не так, бо не у керма - закордон чекає.\nМовчав, мовчав - нарешті виліз.
13.03.2013, 09:58 77.120.92.*** Кузя
Стаття правдива. Те що Корецький протянув Сороку ні в кого немає сумнівів. А той йому віддячив, зробивши його ректором. Та ще кіпу людей з собою притянув, які не знають як і що їм робити
13.03.2013, 09:03 77.123.46.*** Юрій
Законослухняному громадянину | 194.44.171.*** І не важливо, яких наук вони мають наукові ступені-головне, щоб людина була ефективним управлінцем та антикризовим менеджером в ситуації, що склалася. А який результат їх роботи буде - побачимо згодом. Ось тоді можна і дискутувати, хто прийшов, кого пішли і навіщо. Стосовно IT-галузі, то в НУВГП відкривається аж ТРИ нових спеціальності з даного напрямку-почитайте сайт.
13.03.2013, 08:30 77.123.46.*** Юрій
Законослухняному громадянину | 194.44.171.*** Звичайно, можна зрозуміти позицію вахтерш, інженерів, прибиральниць, лаборантів НУВГП, які колись платили взятки за працевлаштування, а тепер їх звільнили. Це жах. А ще массу інших людей, які невідомо чим займались в тому НУВГП. На що перетворився вуз ? Чи може ви хочете сказати, що він є флагманом наукових досліджень бодай в Ураїні (я вже не кажу про пострадянський простір чи Європу)? Звалище морально застарілого обладнання, купа спеціальностей, які нікому в Україні не потрібні, борги, відсутність контрактників. А ще до цього ореол хабарництва, який стійко утвердився в суспільній думці. Невже ви дійсно вважаєте, що реформи не потрібні??? А здійснити їх без оптимізації структури та звільнень масових неможливо. Щодо працевлаштування нових людей-ви поцікавтеся, скільки нових спеціальностей там ліцензується, в тому числі і технічних. Тоді й стане зрозуміло, навіщо ті люди і що вони там роблять. Корецький приходить на роботу о 8.00 а коли йде-невідо, принаймні о 18.00-19.00 збирає проректорів і проводить наради (інформація від вєрних прибиральниць). Прий
12.03.2013, 23:50 93.73.51.*** Читач
Редактору. Не робіть зі свого сайту посміховесько. Весь цей бруд, що викладається на ньому не заслуговує на увагу. Поміняйте свій імідж. Це буде на користь і для вашого сайту, і для кожного жителя міста. Подивіться на себе з іншого боку. А то виходить так, що у всіх бачу і пилінку в оці, а у себе дорогого і деревину не бачу. Це вже якось не по людськи, а тим паче не по журналістськи. А законослухняному громадянину так і хочеться відповісти словами редактора:\" Не набридло....? Чи таке нудне життя, що поки не погониш, то на душі не добре? Невже так тішить показувати свій примітив? Чи так ви самостверджуєтесь?\". Бажаю добрих змін!
12.03.2013, 23:16 77.123.55.*** )))
Дуже цікава дискусія...)))
12.03.2013, 22:18 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
ФІНІТА ЛЯ КОМЕДІЯ!!! ЦЕ ЛИШЕ МАЛЕНЬКА ДЕЩИЦЯ ЗАГАЛЬНОГО ВРАЖЕННЯ ВІД ПОКРАЩЕННЯ!!! Під такими лозунгами під час приватизації в нас крали майно, того що не розікрали тоді, намагаються привласнити зараз та використовувати для вирішення свої \"інтересів\".
12.03.2013, 22:00 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
Зробіть запит, почесним професором універу став Берташ - ця інформація була на сайті НУВГП...Мабуть аналогічно викладає до досвіду МП в ДДАУ....І спробуйте знайти студенти, які здавали йому курсову роботу, консультувалися і т.ін.
12.03.2013, 21:57 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
Висновків декілька:1) тих хто не знає ситуацію з місця рядового працівника коменти залишати не потрібно, ви не компетентні в цих питаннях. 2)журналістам справу треба продовжувати - зверніть увагу що працівникам НУВГП навязують платити в гурт 7, 8 за ліжко - місце 200 грн., тобто кожен віддаватиме щомісяця 600-1000 грн. при зарплаті в 2000-3000 грн...так-так, саме така зарплата в більшості працівників, а не в 50 професорів які мають від 7000 до 10000 грн. 3) Попереднє керівництво дерибанило державні гроші, звідси і борги, а теперішнє вирішило під приводом покриття цих боргів \"передати в оренду\" вуз...
12.03.2013, 21:51 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
http://nuwm.rv.ua/newspaper/news/nov896.php - ось сьогоднішні перли....зверніть увагу про передачу в оренду і т.ін....Так попередьте керівництво землю та майно не дерибанило, тому що втратити його легко, згодом набути надзвичайно тяжко....Для чого на землі біля 7 корпуса будувати котеджи для 40 чоловік, якщо можна побудувати висотні багатоквартирні будинки і забезпечити житлом значно більшу кількість працівників...але ж нових заманювали саме перспективами - котеджів....
12.03.2013, 21:47 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
НУВГП - став місцем працевлаштування \"потрібних людей\", \"непотрібних\" на вулицю, а молодих залишимо - хтось же маж працювати, всі не можуть керувати..Виникає логічне питання, чому мовчить \"стара\" професура, тому що \"КУПИЛИ\", кого посадою, кого зарплатою, дуже поважних і похилих \"можливістю померти на роботі\". Старих і нових перспективою отримання земельних ділянок, одна з причин переїзду до Рівного докторів з інших міст....рішення ось тут шукайте...http://nuwm.rv.ua/newspaper/news/nov880.php....і нікого не цікавить, що вони отримували житло та земельні ділянки і за СРСР, і за незалежної України....це все за мовчання...і доцентам пообіцяли - про Вас не забудемо, попитаємо може міськрада чи райрада і Вам виділить, але \"...якшо нема - то нема....Але ж ми запитали...\"
12.03.2013, 21:30 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
ВЗАГАЛІ ЗАРАЗ ВЖЕ ПРОСЛІДКОВУЄТЬСЯ СТРАТЕГІЯ \"ПЕРЕТВОРЕННЯ\" НУВГП (за прикладом ківаловської академії, ми те ж скоро монумент нардепу будемо ставити)))))).....Почали з того, що технічні кафедри перетрусили, обєднали і т.ін. Натомість наплодили економічно-юридичних кафедр (міжнародної економіки, транспортних технологій, спец. юр. дисциплін, теорії держави і права)...Кожна людина в цій державі знає в нас надлишок юристів, економістів та філологів....і в світі і в україні є актуальною потреба В ІНЖЕНЕРАХ, зокрема, в ай-ті галузі....Але це на другому плані....Попереду всього у водному зараз держ. управління та економіка і право, понапритягували в технічний вуз докторів пед. наук та економічних, юридичних.....
12.03.2013, 21:22 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
Показовий приклад - всіх викладачів тероризувати тим, що нібито вони хабарники і що ця інформація навіть є в неті, як приклад, наводили сайт http://vodnik.at.ua/ - нібито мірило корупційності, АЛЕ коли там почала зявлятися інформація про керівництво вузу - САЙТ перестав працювати. Дивно, чи не правда, мабуть збіг, скажуть \"прихвостні\". Ісус Христос колись сказав, \"...хай в мене кине камінь першим, той хто без гріха...\" Дуже глибока думка, але ж не можна ОДНИХ звести до рангу \"святих і непрочних\" (багатих і владних), а інших при цьому \"душити\" під лозунгом \"реструктуризації, оптимізації, покращення\"...Комусь можна ВСЕ (бо вони керують), а інші мають жити за правилами, які ця верхівка вигадує....ДЕ ЛОГІКА?
12.03.2013, 21:14 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
Хотілось би щоб всі \"вихвалячі\" опинилися на місці вахтерш, прибиральниць, лаборантів, інженерів НУВГП, яким мяко вказують на двері. Можливо треба подумати, що з іншої сторони не все так райдужно. Так плату за навчання знизили, так вона була завищена - це треба було зробити, але це вимушений захід в погоні за студентом, а не з якихось там інших міркувань. АЛЕ ПЛАТУ ЗА гуртожиток підняли до 200 грн/ ліжко-місце. Так Вам показали фокус, ось тут ми знизили, але не переживайте різницю з вас всеодно заберуть. Наприклад, благодійними внесками.
12.03.2013, 21:09 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
Якщо фаховість людини визначається тим, наскільки він зумів використати державну службу для власного збагачення та консолідації влади в одних руках. Поставте мене керівником такого рангу і я даю гарантію, що я в \"свою кишеню\" зібю не менший капітал і владні повноваження. Будете і мене вихваляти, що я мислю \"по-державницькі\". По-державницькі депутати в розвинутих країнах їздять на велосипедах на роботу, а не на Тойоті Камрі.
12.03.2013, 21:05 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
На рахунок \"менеджера з МП\", я думаю про це найкраще питати не працівників апарату адміністрації, які тут дописують, родичів, чи близьких друзів, а просту бабусю з віддаленного поліського села. Вона дійно дасть адекватну оцінку зробленого за роки керівництва облдержадміністрацією МП. І ця оцінка, я про це неодноразово чув, не містить в собі ніяких \"дифирамбів\", а лише \"колоритний поліський матюк\".
12.03.2013, 21:01 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
Дійсно в ЗУ \"Про вищу освіту\" є можливість працювати по сумісництву та виконувати відповідну науково-педагогічну роботу, але ЦИМ і користуються всі, оформляються у вузи в яких їх не бачать, їм \"по блату\" підбирають таке навантаження, що формально не підкопаєшся. Так робив не тільки МП, так робить більшість завкафедр та професорів - вибираючи собі таке навантаження, щоб поменше біля кафедри стояти і вчити студентів (хоча якраз професура мала б найбільше старатися вкладати в голові розумне і вічне) і підтягувати рівень молодих викладачів. Врешті-решт складається ситуація яку маємо, студент бачить перед собою асистента, старшого викладача, максимум доцент, а професор тільки виляє по коридорах, створюючи розумний вигляд.
12.03.2013, 20:55 194.44.171.*** Законослухняний громадянин
Надзвичайно велика вдячність журналістам, за їхню роботу. Низький уклін. Всі викладачі НУВГП, прочитали, посміялися-поплакали, роздрукували і передали, як колись \"самвидав\". Все, що написано правда. Особливо з цікавістю прочитали коментарі. Висновок - за Вами слідкують і \"сторожові пси\" чекали на такого роду публікацію, бо в цій області ніхто не може опублікувати такого роду статтю, окрім Вас. Продовжуйте свою роботу. Спробую допомогти та дати декілька запитань до роздумів, як людина яка перебуває \"під покращенням життя вже сьогодні в НУВГП\". т
12.03.2013, 20:29 46.185.67.*** Алла Сищук
Алла Сищук,шановний боягузе Д.В., ніколи б не поставила своє прізвище під тим коментарем, у якому сумнівається.І саме тому,що я переконана у тому,що я пишу я, жінка, не сховалася за різні скорочення і абревіатури, а написала ім\"я та прізвище. А Вам,слабо назватися? Назвіться і продовжуйте серйозну дискусію.Тільки володійте фактами.А \"наскільки розповідав мені друг\".А мені друг не розповідав, я знаю,що багато знайомих відправили дітей вчитися до Польщі.Бо до магістратури НУВГП доступитися не можна було. Ціни зашкалювали.У Польщі було дешевше вивчити дитину, ніж у Рівному.Прийшов ПОЧЕСНИЙ ПРЕЗИДЕНТ і написав реальну вартість.Або володійте інформацією, або не псуйте очі і не малюйте дурниць.Навіть за умови, що в інтернеті можна писати будь що.
12.03.2013, 15:55 91.124.156.*** Д.В.
Алла Сищук - оце так підлизнула! Зараз же роздрукуй коментар і біжи показуй Сороці. А щодо пана проФФесора, то, наскільки розповідав мені друг, у нього в студентські часи в РДГУ справді в розкладі стояло прізвище Сороки, але Микола Петрович ніколи не читав лекцій.
12.03.2013, 15:09 77.120.92.*** До Юрія
Яку концепцію в освіті може розробити людина, котра жодного заняття не провела і жодного студента не навчила! Не смішіть!
12.03.2013, 09:37 77.120.92.*** Відвідувач
Тому, хто писав, що стипендії піднялися з 550 гривень до 730 і вважає це заслугою чи недоліком роботи.\n Розмір стипендії визначає Кабмін, розглядаю Міносвіти , комітети Верховної Ради\nДобре, коли ВНЗ забезпечує індексацію стипендій ( і зарплат також), для студентів це важливо. Припопередньому ректорові індексації виплачували. хоч в деяких інших дуже престижних вишах - ні.\nПро престижність.Це нам хочеться називати університет престижним.А далі області і галузі водного господарства , гадаю, ніхто такого і не знає.
12.03.2013, 07:46 77.123.46.*** Юрій
Роману | 37.229.126.*** Для того, щоб стверджувати про відсутність М.П.Сороки на кафедрі менеджменту, необхідно врахувати наведені вище коментарі про те, що викладач не обов\'язково має виконувати аудиторне навчальне навантаження чи ходити на засідання кафедри. Адже Вам добре повинно бути відомо, що, наприклад, для відкриття спеціальності по кафедрі необхідно розробити пакет ліцензійних документів, зокрема концепцію діяльності. Чи можете ви стверджувати, що М.П. Сорока непричетний до жодного документу ліцензійної справи ? Чи можете ви стверджувати, що М.П. Сорока не консультував викладачів вашої кафедри, зокрема її завідувача, не допомагав при відкритті спеціальності? Чи, може, ви хочете сказати, що у вас по кафедрі немає жодного професора, який надає консультації викладачам, аспірантам, докторантам???????Та це ж необхідна умова наукової діяльності-наявність консультантів. Ось тут то проблемка у авторів статті, які, схоже, не знайомі абсолютно з тонкощами системи освіти України.
12.03.2013, 00:48 46.211.62.*** Шелдон
Якщо є вимога, що ректор має мати науково-викладацький стаж 10 років, то так і має бути. Університетом повинні керувати професіонали, а не люди які не мають до цього відношення або тобі потрібно змінювати вимоги. Якщо Сорока його не необхідного стажу, то це одне питання, а якщо він має цей стаж, то нехай якось доведе, проллє світло на цю сторінку своєї біографії. \n\nП.с. Я був на одній зустрічі з виборцями пана Сороки і він, коли розповідав про свою біографію нічого не казав про свій досвід викладання.
12.03.2013, 00:45 77.123.46.*** Юрій
Головному редактору|213.174.12.***. З жахом помітив, що IP 77.123.46.*** -це мій! Але ж нік я ніколи не міняв!!!
12.03.2013, 00:24 213.174.12.*** Головний редактор
Аноніму, який під різними матеріалами підписується різними ніками, але має ай-пі 77.123.46.*** і всюди, без різниці що в матеріалі, займається гоном на редакторів порталу. Не набридло? Чи таке нудне життя, що поки не погониш, то на душі не добре? Невже так тішить показувати свій примітив? Чи так ви самостверджуєтесь?
12.03.2013, 00:16 37.229.126.*** Роман
Сороки на кафедрі менеджменту РДГУ навіть приблизно не було в 2007-2010 роках. Я працював там і жодного разу його не бачив.
12.03.2013, 00:15 213.174.12.*** Головний редактор
Якщо ви та Алла Сищук, що я знаю, то відповім. А хіба в цій публікації йдеться про те, про що ви намагаєтесь дискутувати в коментарі? Чи ви за принципом, ну й що що обманює і приховує інформацію, аби людина (керівник) хороша була :) Я більш ніж впевнений (вже такі прецеденти були за губернаторства пана Сороки і є зараз за нинішнього губернатора), що коли ВНЗ отримає якісь кошти з бюджету (на ремонт, на обладнання, ще на щось), то всім вам буде байдуже, що будуть відкати і частина цих коштів буде осідати в потрібних руках (звідси і автівки за мільйон і кілька будинків-квартир і підпільні бізнеси), аби щось і для ВНЗ дісталося. Але хто дотримується такої психології - стає відразу співучасником. Йому байдуже на злочин, аби самому отримати якусь вигоду, хоч опосередковано. Така позиція сприяє подальшому поширенню корупції, яку більшість українців (за соцдослідженнями) визнає найбільшою проблемою країни. Поки в нас буде панувати корупція - будемо завжди в ямі, і це не моя думка - це факт (проаналізуйте рівень розвитку країн з високим і низьким рівнем корупції).
12.03.2013, 00:04 77.123.46.*** Юрій
Антоніні Торбіч | 213.174.12.*** А де у моєму повідомленні конкретно вказано, що саме в цій статті поширюється неправдива інформація?:) А от стосовно моральної шкоди-тут ситуація складніша. Вгадайте з трьох разів, які думки виникнуть у людини, яка, наприклад, не знає Миколу Сороку і вперше прочитала цей матеріал. Пропоную варіанти:1. М.П. Сорока мабуть не працював у згаданих ВНЗ, ВНЗ на надають інформацію навмисне щоб її приховати. 2.М.П.Сорока, швидше за все, працював у вказаних ВНЗ, хоча й не на повну ставку, керував науковими роботами викладачів чи студентів. Можете опитати, виходячи з вашої методики соціологічних досліджень, скажімо 7 людей десь у Харкові, дати їм почитати цей шедевр дедуктивного методу а потім порахувати, скільки з опитаних вибрало варіант 1, а скільки-2. Якщо більшість з опитаних виберуть варіант 2-ви можете спати спокійно. А якщо ж 1-??????? (прошу не вважати, що я перешкоджаю журналістській діяльності).
11.03.2013, 23:44 77.123.14.*** 44
:)\n
11.03.2013, 23:22 77.123.3.*** Антоніні Торбіч
ВАм нададуть факти поширення вами неправдивої,недостовірної і неперевіреної інформації у суді. Тоді і продовжимо дискусію) А вам потрібно буде підтвердити свою профпридатність і право оприлюднювати будь-яку інформацію. Бо ЗМІ у ваших руках,Торбічі-це граната в руках мавпи))
11.03.2013, 21:56 213.174.12.*** Антоніна Торбіч
Юрію | 77.123.46.*** Перш ніж безпідставно звинувачувати в поширенні неправдивої інформації наведіть хоч один факт з цієї публікації, який, на вашу думку, є недостовірним. Тоді продовжимо дискусію. Але прошу навести цей факт конкретно ,а не якісь власні висновки на основі прочитаного.
11.03.2013, 21:34 37.229.116.*** Алла Сищук
Шановне подружжя чесних журналістів!Ви справді зробили колосальну роботу,дослідивши біографію Почесного президента НУВГП.І саме з біографії видно,скільки знань, досвіду має ця людина.І саме ця людина може як ніхто прислужитися \"водному\".Що отримав Микола Петрович на старті? Старі компи,телевізори в аудиторіях,застаріле обладнання. А світ пішов вперед, технології пішли вперед.На чому вчити сучасного студента? Все треба оновлювати і змінювати.А для цього,як не парадоксально,треба гроші.І Сорока шукає їх не у кишенях батьків студентів.З перших днів він зменшив плату за навчання.Порівняйте вартість навчання на спеціаліста,магістра у минулих роках і нині. Він робить все аби кожна сільська і міська дитина змогла здобути освіту у престижному \"водному\". Тому нинішній керівник будь-якого вузу - це Менеджер.Науковець, але все-таки Менеджер.А нинішній \"водний\" за кількістю лише студентів можна порівняти з колишнім льонокомбінатом. Це велике підприємство і йому треба дати раду. А зробити це може людина з розумом.серцем і знайомствами.Від цього і Рівне виграє в цілому.
11.03.2013, 20:57 77.123.46.*** Юрій
Вельмишановні панове журналісти, в т.ч. Головний редактор! Дійсно, вказані вище у ваших коментарях статті Закону України Про друковані засоби масової інформації діють і захищають права журналістів. Однак, журналісти повинні розуміти, що Стаття 302 Цивільного кодексу України каже, що фізична особа , яка поширює інформацію, зобов’язана ПЕРЕКОНАТИСЯ в її достовірності. Як видно з коментарів, зокрема,Ген, Юрій та ін., звинувачення п. Сороки у відсутності науково-викладацького стажу є, м\'яко кажучи, не зовсім підставними і являють собою швидше домисли автора статті, ніж доконаний факт. А це дає змогу п. Сороці звернутись до Статті 23. Цивільного кодексу про Відшкодування моральної шкоди, яка очевидно, була йому нанесена. Шкода, що журналісти часто шукаючи дешеві сенсації для підняття рейтингу своїх ЗМІ, опускаються до публікації недостатньо перевіреної чи неправдивої інформації.
11.03.2013, 20:38 188.0.87.*** Читач
Торбичі ви що пишите? Вам поливати брудом людей можна а коли для Вас хтось скаже правду то Ви прикриваєтеся законом. Дай Вам недоторканість депутатів то ви будете бити морди людям і кричати що у Вас недоторканість. А може ви для цього немаючи відповідного диплома і стали нібити журналістами. Зручно немаючи фаху виконувати чужі замовлення і поливати когось брудом.
11.03.2013, 20:33 77.123.14.*** Студент
Я знаю, що у Водніку є професори, що не читають лекцій...Навантаження мають, а за них всі лекції читають інші....І статті вони видають і посібники, тільки ж і не вони їх пишуть...\n
11.03.2013, 16:23 213.174.12.*** Головний редактор
Для тих, хто вважає, що важко зясувати хто криється за тим чи іншим ай-пі і для тих, хто вважає, що надання публічної інформації це його право: Стаття 171. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. ВИТЯГ З НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО КОМЕНТАРЯ: - Перешхоожання законній професійній діяльності журналістів -це протиправне створення перепон, обмежень, заборон щодо одержання, використання, поширення та зберігання інформації окремим журналістом (журналістами) чи засобом масової інформації. Воно може виразитись у примушуванні до поширення певної інформації або відмові в її поширенні, здійсненні цензури... недопущенні журналіста до участі у прес-конференції, безпідставній відмові в акредитації засобу масової інформації чи окремому журналістові, позбавленні журналіста чи засіб масової інформації можливості скористатися переважним правом на одержання інформації, необгрунтованій відмові у задоволенні запиту щодо доступу до офіційних документів або наданні письмової чи усної інформації, порушенні права власності на інформацію, навмисному приховуванні інформації, бе
11.03.2013, 16:15 213.174.12.*** Головний редактор
Стаття 26. Права та обов\´язки журналіста редакції \n\n Здійснюючи свою діяльність на засадах професійної \nсамостійності, журналіст використовує права та виконує обов\´язки, \nпередбачені Законом України \"Про інформацію\" ( 2657-12 ) та цим \nЗаконом.\n Журналіст має право:\n 1) на вільне одержання, використання, поширення (публікацію) \nта зберігання відкритої за режимом доступу інформації; 2) відвідувати державні органи, органи місцевого \nсамоврядування, а також підприємства, установи і організації та \nбути прийнятим їх посадовими особами; 3) відкрито здійснювати записи, в тому числі із застосуванням \nбудь-яких технічних засобів, за винятком випадків, передбачених \nзаконом;\n 4) на вільний доступ до статистичних даних, архівних, \nбібліотечних і музейних фондів; обмеження цього доступу \nзумовлюються лише специфікою цінностей та особливими умовами їх \nсхоронності, що визначаються чинним законодавством України;\n 5) переваги на одержання відкритої за режимом доступу \nінформації;\n 6) на безкоштовне задоволення запиту щодо досту
11.03.2013, 16:08 213.174.12.*** Головний редактор
Для тих, хто вважає, що порушення законів і обовязків (зокрема й надавати інформацію та зустрічатися з журналістами) оправдовує покращення в університеті, нагадую, що в правовому суспільстві покращення одних, за рахунок порушення прав інших - недопустиме. Така ж сама психологія і в злодія, який покращує матеріальний стан своєї родини через завдання збитків іншим. Лікбез: Журналіст має право:\n 1) на вільне одержання, використання, поширення (публікацію) \nта зберігання відкритої за режимом доступу інформації 2) відвідувати державні органи, органи місцевого \nсамоврядування, а також підприємства, установи і організації та \nбути прийнятим їх посадовими особами
11.03.2013, 16:06 213.174.12.*** Головний редактор
Не буду аналізувати і відповідати на коментарі тих, хто порушує правила коментування, вдаючись до поширення завідомо неправдивої інформації з метою очорнити журналістів чи інших осіб. Ай-пі 94.179.122.146, коментатора, який підписується Водяним, через порушення цих правил буде заблокований для коментування. Не знаю про ваші міжусобиці між керівництвом НУВГП ,але це не привід зводити наклепи - можете офіційно звернутися до редакції, якщо маєте важливу інформацію з доказами про корупцію і хабарництво окремих викладачів чи керівників і ми перевіримо цю інформацію. Бачу, що більшість коментарів взагалі не по темі. В статті не аналізуються здібності пана Сороки як ректора.
11.03.2013, 15:45 77.120.92.*** Тфяфк
є
11.03.2013, 14:43 37.54.210.*** Читач
Вербують студентів проти Сороки. Не виключаю що їх хочуть вивести на майдан. Слова попереднього дописувача напевно саме це і мають на увазі. (своєму професіоналізму, комунікабельності та працелюбності вона без проблем знаходить спільну мову і з колегами, і зі студентами) це про Левицьку.
11.03.2013, 14:31 194.44.94.*** Водяний
СВІТЛАНА ЛЕВИЦЬКА:\n«ПРЕСТИЖ ВИШУ, РІВЕНЬ ВИКЛАДАННЯ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ВИКЛАДАЧІВ - ЦЕ СВОЄРІДНИЙ СТРАХОВИЙ ПОЛІС СТУДЕНТА ВІД БЕЗРОБІТТЯ!)\nСвітлана Левицька — єдина жінка в чоловічій команді прорек¬торів НУВГП. Вона за мить спростує твердження, що талант керівника і математичний склад розуму — чоловіча прерога¬тива. У царині цифр — вона визнаний професіонал. Доктор економічних наук, професор, автор більше 100 науково-мето¬дичних праць, співавтор підручників для ВНЗ, сертифікований аудитор, член Рівненського відділення Аудиторської палати України, депутат обласної ради — це далеко не весь перелік здобутків пані Світлани на професійній ниві. Завдяки своєму професіоналізму, комунікабельності та працелюбності вона без проблем знаходить спільну мову і з колегами, і зі студентами.\n\nП— ^\n
11.03.2013, 14:13 91.124.81.*** До Читача
Свіжі новини від завербованих вами студентів-сексотів?... Відомі методи!
11.03.2013, 10:57 37.54.210.*** Читач
Увага свіжі новини! Деякі викладачі сьгодні звернулися до студентів з повідомленням про те що від студентів небудуть брати гроші за екзамени. Це правильно, проте ці викладачі ставлять ультиматум про те що поки буде Сорока успішних оцінків не чекайте. Уявіть собі, яка буде реакція тих студентів, які з часів Гуріна звикли вчилися за гроші.
11.03.2013, 10:57 37.54.210.*** Читач
Увага свіжі новини! Деякі викладачі сьгодні звернулися до студентів з повідомленням про те що від студентів небудуть брати гроші за екзамени. Це правильно, проте ці викладачі ставлять ультиматум про те що поки буде Сорока успішних оцінків не чекайте. Уявіть собі, яка буде реакція тих студентів, які з часів Гуріна звикли вчилися за гроші.
11.03.2013, 09:53 93.73.51.*** Читач
Редактору.На мій погляд ви дуже багато уваги приділяєте пану Сороці. Якщо ви так піклуєтесь за майбутній розвиток університеу набагато цікавіше, зрозуміліше, корисніше для нас, студентів і батьків, було б почути та прочитати, що зробили та що хочуть зробити \"правдошукачі\" під ім\'ям Левицька, щоб наш університет став дійсно національним. А все що ви пишите - це для нас маячня, яка не заслуговує на увагу. Становиться зрозумілим, що для Левицької університет - це назва та головне посада, а вона повинна бути його афішою. Однак виникає питання: \"А потрібно це національному університету?\"
11.03.2013, 09:15 93.183.250.*** Читач
Сімейство Торбічів. Ви оприлюдните для своїх читачів, про те як і для чого Ви чстали журналістами?
11.03.2013, 08:44 10.179.194.66, 91.*** автору
Викладачі називають героя розслідування \"ДОКТОР пі\"....
11.03.2013, 00:58 37.229.124.*** Шелдон
Мені здається, що стаття нормальна. І у ній не сказано, що Сорока не викладав. Просто у його біографії цього не сказано, хоча це важлива інформація. Мені знається, що він як народний депутат, як публічна особа, міг би цю інформацію оприлюднити і поспілкуватися з журналістами. Треба ж бути відкритим.\n\n
10.03.2013, 22:44 77.123.20.*** Ген.
Глибоко безграмотна стаття. Читати більше потрібно.Ще раз підтвердили своє грантоїдство.Згідно Закону \"Про вищу освіту\" робочий час викладача визначається обсягом його навчальних, методичних, наукових і організаційних обов\'язків у поточному навчальному році, відображених в індивідуальному робочому плані. Графік робочого часу викладача визначається розкладом аудиторних навчальних занять і консультацій, розкладом або графіком контрольних заходів та іншими видами робіт, передбаченими індивідуальним робочим планом викладача. Основними видами навчальних занять у вищих навчальних закладах є: лекція; лабораторне, практичне, семінарське, індивідуальне заняття; консультація. \nВищим навчальним закладом може бути встановлено інші види навчальних занять. Навчальний процес у вищих навчальних закладах здійснюється у \nтаких формах: навчальні заняття; самостійна робота; практична підготовка; контрольні заходи. Крім того, є ще виховна робота. І за все це ставиться відповідна кількість годин. Написання методичного посібника - це щонайменше 30 годин. Керівництво роботою са
10.03.2013, 21:43 78.111.187.*** До ж/м рейдерів Табачника.
Достатньо спектаклю! Переконали лохів - якщо не Сорока з Корецьким, то голосуватимемо тільки за Левицьку! (типу: якщо не Вітя, то Юля)
10.03.2013, 20:53 93.73.51.*** Читач
Я підтримую ВОДЯНОГО. Левицька - не пались далі. Досить себе розхвалювати, що про тебе кажуть лише \"ХОРОШЕ або ДУЖЕ ХОРОШЕ\". І так всі знають, що ти найкраща, найкрасивіша, найрозумніша. Всі тебе люблять, у тебе талант керівника та математичний склад розуму, а також ти визнаний проффессіонал, а також у тебе більше 100 науково-методичних праць. Який Сорока може з тобою зрівнятися?\n \n
10.03.2013, 18:45 37.54.101.*** За об\'єктивність
Петренко | 213.174.15.*** \nПогоджуюсь з Вашим зауваженням стосовно ЗНО! Тим більше, що бали за атестат купуються в шкільних вчителів, ЗНО - ще десь, а в результаті: розумні діти, батьки яких принципово не хочуть платити за ті \"бали\", їдуть вчитись в польщі і т д
10.03.2013, 18:33 37.54.101.*** За об\'єктивність
Шановні, а чому б комусь з тих, хто \"гонить\" на Левицьку, не запитати у студентів,які навчались на факультеті економіки та підприємництва, коли вона була деканом, як студенти сприймали свого декана? Впевнена на 100% що, як двієчники,так і \"краснодипломники\", і \"платники\" і \"бюджетники\"(та їх батьки), скажуть про Світлану Олексіївну лише ХОРОШЕ або ДУЖЕ ХОРОШЕ! Як і співробітники. (Прошу не путать з особами з чорними пащами......)\n\"Водяний | 94.179.122.***:І нарешті це сталося. Гурін пішов за власним бажанням.\" Це у вас такі приколи???? Гуморист ви,Водяний!
10.03.2013, 18:16 178.150.81.*** Владимир
1.Хотелось бы увидеть подобною статью о киево-могилянской академии. Посмотреть кто там совместители, кто из них проводит занятия, каким образом академия получает огромную государственную поддержку. 2. Статья явно заказная. Интересно, каким образом защитила дисертацию Тимошенко? Сравните, какие требования были к руководителям отделов в министерствах и какие к квалификационным работам в тем времена
10.03.2013, 12:40 77.123.46.*** Юрій
А ще Водяному-респект!
10.03.2013, 12:34 77.123.46.*** Юрій
Гурін-хороший науковець, можливо, нормальна людина. Але далеко не кожен науковець може бути ефективним управлінцем, ректором вузу. Бо для цього потрібен зовсім інший склад розуму, для цього потрібно мати команду однодумців, а не підлабузників та зрадників, які в очі говорять одне, а за спиною гострять ніж. І це логічно пояснює промахи та невдачі Гуріна в плані набору контрактників та ряд інших. Те, що відбувається зараз в НУВГП-це радикальні реформи, без яких просто не обійтися. Ці реформи, очевидно, неможливі без ломки систем та підсистем хабарництва, які існували за всіх ректорів на різних факультетах, звільнень коханок, кумів, сватів керівників підрозділів та колишніх керівників, викладачів, взятих на роботу за хабарі, які читають лекції, диктуючи з книжки, оптимізації необгрунтовано роздутої структури та звільнень допоміжного персоналу, який сидів роками і невідомо, чим займався. При таких реформах невдоволених буде дуже багато. Але те, що робить зараз команда Сороки, з точки зору студентства та громадськості виглядає дуже оптимістично.
10.03.2013, 11:31 94.179.122.*** Водяний
[Частина тексту видалена як наклеп (залишено тільки оціночні судження та припущення), користувачу з цим ай-пі 94.179.122.146, через поширення завідомо неправдивої інформації та наклепів, що порочать іншу особу, буде заблоковано можливість коментувати. Окрім того ці висловлювання сприймаються редакцією ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, як переслідування керівництвом НУВГП або самим Миколою Сорокою журналістів за критику - стаття 171 Кримінального кодексу України - Головний редактор] ...має талант керівника, математичний склад розуму, визнаний професіонал, доктор економічних наук, професор, автор більше 100 науково-методичних праць, співавтор підручників для ВНЗ, сертифікований аудитор, член Рівненського відділення Аудиторської палати України, депутат обласної ради (і це далеко не повний перелік здобутків пані Левицької на професійній ниві. Ще завдяки своєму професіоналізму, комунікабельності та працелюбності без проблем знаходить спільну мову із колегами, зі студентами. Тільки вона саме досконалість, сама скромність, ум, честь та совість НУВГП. Хто ще крім неї може бути ректором? Який там Гурі
10.03.2013, 11:29 94.179.122.*** Водяний
Антоніні Торбич – всі дуже уважні, а не тільки ти. Ти – жінка, мати, а несеш людям зло, зневагу, зраду, обман. Якщо жінка не думає, що вона творить, не думає про те, що вона приносить у цей світ, повернеться їй, її дітям. То що це за жінка? Тим більше, що таке вона відчуває у жіночий день. Зі святом, стань людиною, жінкою, повернись до своїх дітей.
10.03.2013, 09:16 95.111.175.*** Степан
Гурин - це \"Ющенко\", тільки на рівні Водного. Навіть, у свій час, секретарку не поміняв!
10.03.2013, 01:57 37.52.96.*** Юрій
Як роклали Торбичів посланці Сороки,а може і він сам під ріхзними підписами. Морлодці!!! Душа радіє...\n
09.03.2013, 23:10 37.115.111.72, 82.*** петро
погоджуюсь із \"читачем\"
09.03.2013, 22:18 188.0.72.*** Читач
Антоніна, про Гуріна не треба дивитися тут чи там. Ми всі живемо місті Рівне і без, тут чи там, знаємо хто такий Гурін. Скажу відверто, як про людину нічого поганого не скажу, але як керівник не скажеш нічого доброго, Сорока реально на голову вище нього.
09.03.2013, 16:43 213.174.12.*** Антоніна
Для неуажних ще раз. Про Гурина дивіться тут: http://4vlada.com/investigations/8188. і тут: http://4vlada.com/rivne/20016 і тут: http://4vlada.com/investigations/659
09.03.2013, 16:16 213.174.15.*** Петренко
Антоніні Торбич - ти у своєму житті разом з Володєю хоч собачу будку побудувала? Ти хоч що- небудь зробила для людей, а не для звіту по грантам? Ти хоч в руках тримала законопроект внесений Сорокою? На відміну від сьогоднішніх правил прийому - Сорока хоче щоб студенти на контрактну форму вступали взагалі без ЗНО. Які можуть бути хабарі - платіть за навчання та вчиться.Наші європейські сусіди (Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина) приймають наших випускників по атестатам, без ЗНО, без додаткових іспитів. Скоро із-за таких псевдознавців, псевдопатріотів, як Торбич і компанія, в наших ВНЗ взагалі нікому буде вчитися. ЗНО необхідно там де державне замовлення на вкрай необхідні для держави спеціальності, а не так як зараз - і на економіку, на менеджмент та інші. Сорока М.П. за європейську освіту, за українську освіту, яка б відповідала міжнародним вимогам.\n\n\n
09.03.2013, 15:59 188.0.74.*** читач
Для Антоніни Торбіч. Ще раз називаю себе батьком студента водника. При Вашому Гурінові процвітало не тільки хабарництво при вступі, з дітей збирали гроші на покупки квартир вчителям. Антоніна з деяких коментарів зрозумів що диплома журналіста ви також не маєте, тому ще раз для Вас хочу нагадати що головне не папірець а досвід керівника. Сорока є досвідчений керівник, тому на різні дрібні закиди не реагує.
09.03.2013, 15:25 95.111.165.*** Степан
Почитав написане Водяним і почав не на жарт боятися чорних рейдерів із \"сімейки Торбичів\" - напевно, вони набагато страшніші за ті огидні й нахабні морди з тексту статті!
09.03.2013, 15:18 213.174.12.*** Антоніна Торбіч
Для тих хто не сильно вчитувався в матеріал, але співає дифірамби почесному президенту водника. Особливо тим, хто називає себе батьками студентів цього універу. Чи змогли б ваші діти без хабарів поступити до цього, або будь-якого іншого університету, якщо б прийняли законопроект ,який просуває Сорока: http://4vlada.com/rivne/20312
09.03.2013, 14:50 46.211.183.*** юрій
Скажу як батько студентки водніка. За Гуріна стипендія студентів була 550 грн. Коли на зборах ми запитали в чому причина-відповіли щось незрозуміле. Приходить Сорока-стипендія 730-780. За Гуріна кількість студентів скоротилось катастрофічно. Скільки наших знайомих кинули навчання, бо \"не потягнули\"-Торбічам привіт, от тут би копнули та опитали, скільки хто кому платив. А Сорока почав це болото розгрібати. Як лише той Корецький та інші працюють по 12 годин-молодці! А судити будемо по ділах.
09.03.2013, 13:33 94.179.50.*** Водяний
Сімейка Торбичей – це чорні рейдери, найняті їх родичкою \nЛевицькою С.О. [Головний редактор: повне ай-пі наклепника: 94.179.50.185] для отримання нею посади ректора НУВГП, бо вона тільки себе баче достойною цієї посади.\nВже півроку Торбичі бігають за Сорокою, фіксують як він став, як подивився (чого в нього червоні очі), чого ногу за трибуною відставив, як що сказав (чи в попад, чи в невпопад). Вишукують до чого дочипитися, де який бруд знайти. Але не бачать, що попередній ректор Гурін розкрав все що можна було розкрасти, залишив університет (державну установу) зі збитками у 9 млн грн. (на одні квіти витрачав по 0,5 млн грн.), що сьогодні нічим заробітну плату платити, людей треба скорочувати, зі збитками розбиратися – по тому ж гуртожитку підвищувати плату за проживання. Щось Торбичі не проводять щодо Гуріна ніяких журналістських розслідувань [Особливо таких: http://4vlada.com/investigations/8188 і http://4vlada.com/investigations/659]. Для цього не треба виїжджати до Дніпропетровська [помилка або навмисне введення в оману], бігати за викладачами під університетами, з пальця висмоктувати якусь інформацію. Бо ця інформація
09.03.2013, 12:32 91.124.161.*** Вікторія
Вступлю у дискусію щодо журналістської освіти Торбічів. Сьогодні на журналістській ниві працюють тисячі визнаних і відомих журналістів, які мають фах історика, педагога, лікаря чи інженера. Адже найперший критерій визнання журналіста полягає не у наявності диплома фахівця-теоретика, а у вродженому журналістському хисті, якого не здобудеш в жодному журналістському вузі. Я, наприклад, маю журналістський диплом, але ті знанння і навички, які мені \"пропонував\" університет, не йдуть у жодне порівняння із навчальними тренінгами, які проводили журналісти-практики.Тому, перш ніж вивчати наявність журналістського диплома у Торбічів, згадайте, що Гонгадзе закінчив факультет іноземних мов, Олена Притула ( редактор \"Української правди\") закінчила політехнічний інститут. І цей список можна продовжувати ще дуже довго...
08.03.2013, 22:57 46.118.144.*** Журналіст
Читачу, скажіть відносно скільки знаєте журналістів всього і скільки із цих людей мають журналістську освіту.
08.03.2013, 22:27 188.0.73.*** Читач
До речі, самих Торбічів одна з пань звинуватила в тому що у них не має журналістської освіти. До цього часу ми від Торбічів також не отримали спростування цієї інформації. Я не можу сказати що вони погано пишуть, проте я маю підстави сумніватися в тому що вони журналісти взагалі. Якщо вони не підтверджують свою професійність то значить вони просто виконавці замовлень або звичайні грантоїди.
08.03.2013, 22:13 188.0.73.*** Читач
А тепер без поливання людей брудом, якщо Ви так можете звісно. Скажіть що не так за цей короткий час зробив Сорока.
08.03.2013, 19:37 46.149.93.*** читачка
Батько-побратим Сороки , а можливо, і підстава з боку того-таки Сороки ; такий же грамотій, як Сорока-науковець. Коротко кажучи-кухарка рулить, а іншу кухарку це влаштовує, бо ж вона теж кухарка!
08.03.2013, 12:29 91.124.149.*** В.О., до читача
Студент такий самий безграмотний, як і батько?
08.03.2013, 11:31 188.0.95.*** Читач
Як батько студента \"Водніка\" хочу звернутися до тих хто крепко вболіває за вчителів, не слід бігати по журналістам і плакати. Ніколи нікому і ніхто не обіцяв що хтось там буде працювати вічно, як ви того хочите. Сорока досвідчений керівник, для вузу саме такий тепер потрібний. Якщо Торбічам важливіший папірець за людину, то хай його самі шукають. Рахую що на місці Сороки, я також, займавсяби справами а не теревенями з журналістами. А взагалі говорити щось про роботу того чи іньшого керівника можна після того як він хоч мінімум рік там поробить. Виходячи з цього стає зрозуміло що це просто плач деяких викладачів і виконання замовлення Торбічами [Головний редактор: повне ай-пі наклепника - 188.0.95.178]. Сорока сильний керівник і всі ці соплі висохнуть самі.
08.03.2013, 09:06 37.53.154.*** Микола
Дивує сам пан Сорока. Публічна людина, його неодноразово 4 влада просила дати самому відповіді на питання, а він морозиться. Так і з цим стажем. Для чого? Тому що імовірно в ньому немає того чим є похвалитись. Науковці ж народ теж зубатий. Побачать 10 років 2 годинного сумісництва і теж будуть розуміти (і вже розуміють), що всі вони були потрібні не для науки ті роки, а для посад і пенсій наукових. Зміни у воднику йдуть. Напрямки близьки до тих що є у Європі, проте стиль М.П явно не європейський і чи стане він таким дуже сумніваюсь.
08.03.2013, 00:06 37.54.213.*** петро
Власенко і Сорока два депутати, різні партії, а тому різні долі.
07.03.2013, 22:44 77.123.16.*** ПП Ваня читачу=
для читача (батька студента) при сороц³ вже деяк³ викладач³ працюють безоплатно, грошей на лаборатор³¿¿ взагал³ не вид³ляються (за Гурина в³дбувалася проплата на покращення лаборатор³й), оператор³в компютерного набору зв³льняють вс³х, лаборантам ³ обслуговуючому персоналу ур³зали зароб³тну\n\n\nя ж дотримуюся свого - краще б очільникам зняли б -20% і дали обсл. персоналу
07.03.2013, 22:39 213.174.12.*** Володимир
Про Гурина дивіться тут: http://4vlada.com/investigations/8188 і тут: http://4vlada.com/investigations/659
07.03.2013, 22:37 213.174.12.*** Володимир
Юрію, ви, звісно можете говорити, що вам в голову прийде, але коли говорите про замовність статті, то наводьте докази. І перед тим як видаєте тези: \"їдуть в Дніпропетровськ (за які кошти???)\", то не полінуйтесь ще раз УВАЖНО прочитати статтю і щодо кількості опитаних студентів також :))
07.03.2013, 22:17 77.123.16.*** ПП Ваня
Все недочитав, але.....Рівненський державний гуманітарний університет відмовився надавати інформацію, пославшись на те, що це персональні дані, які можна оприлюднювати лише з дозволу власника цих персональних даних. Дніпропетровський державний аграрний університет виявився дещо відкритішим. В університеті повідомили, що Микола Сорока працював на громадських засадах, тож заробітної плати не отримував. Проте саме через те, що бюджетних коштів він не отримував, у дніпропетровському ВНЗ також відмовилися надати інформацію про години навчального навантаження Миколи Сороки в часи його праці в цьому університеті.\n\nа ще пошукати студентів у яких викладав))))))))
07.03.2013, 22:14 188.0.87.*** Читач
Авторами цієїь статті зроблено велику роботу щодо біографії Сороки, проте як батька учня \"Водніка\" мене турбує іньші питання на які я відразу надам відповіді. А хто був перед Сорокою? Гурін. А що доброго для \"Водніка\" він на протязі немалого часу зробив? Нічого. Яка користь з наукових регалів Гуріна для студентів? Ніякої. Чи брали хабарі при Гурінові? Брали. То що краще болотний застій чи розвиток? Для деяких викладачів що тримаються за робоче місце краще застій, а для тих хто хоче закіньчити престижний заклад краще розвиток. Можна перекопувати біографію Сороки і по різному до нього ставитися, проте він кращий за свого попередника. Для студентів краще кіньчати престижний вуз \"Воднік\" яким його робить Сорока ніж бути на поводу тих вчителів, що тримаються ціною розвитку вузу, за своє робоче місце. Як батько студента я задоволений що цей вуз очолив саме Сорока.
07.03.2013, 21:41 193.41.184.*** роман коваль
Президент у нас теж \" Проффессор\" і Микола Петрович з такої ж кагорти. Де коли і як ці \"діячі\" робили свої десертації покрито мраком на довгі роки.Допоки ця наволоч буде при владі.
07.03.2013, 21:26 77.123.46.*** Юрій
1.Загальновідомо,що викладачі часто працюють за сумісництвом як в Україні, так і за кордоном. При цьому такі роботи, як правило, не афішуються, не описуються у автобіографіях, тим більше у іміджевих публікаціях. Бо ж тоді доведеться давати додаткові пояснення щодо роботи за сумісництвом, навіщо це? Отже, відсутність відповідної інформації у згаданих автобіографіях Миколи Сороки є логічною.\n2. Відсутність даних у газеті партії регіонів-це смішно. Антоніні Торбіч добре мало б бути відомо, як готуються відповідні публікації, чи не копіюються з тих же іміджевих попередніх матеріалів. \n3. Опитано 4 студенти (число 4, бо \"четверта\" влада?):).Іх би ще запитали, яку кафедру вони закінчували-ото сміху б було. Викладач, який працює за сумісництвом, не обов\'язково повинен читати пари, оскільки може бути прийнятий на роботу, наприклад, для роботи над госпдоговірною темою, керівництва науковими роботами студентів тощо.\n4.\"Кандидатську, а пізніше і докторську дисертації Микола Сорока захищав не в тих вузах, де нібито активно працював.\"\nТаке враження, що автор абсолютно не знайомий з системою осв
07.03.2013, 21:16 130.185.32.*** Червоний Денис
Таких \"професрів\" у всіх галузях повно, і як не прикро що головні посади в нас купуються, дипломи \"малюються\". Звітси і \"ефективне\" керування державою. Хто почистить ці Авгієві стайні в нашій державі? Ніхто. Всі якось та повязані. Всі без винятку. І провладні і опозиція. Всі хочуть мати \"свого\" суддю, міліціонера, прокурора, депутата.... Наша держава вся в окутана і просякнута метастазами корупції. І від неї вмре. Питання чи постане НОВА держава під назвою УКРАЇНА?
07.03.2013, 16:57 91.124.12.*** Роман
Сорока Микола Петрович був керівником дипломного проекту моєї сестри. \nАле так як вона є членом партії БЮТ, то вона категорично відмовляється підтвердити це журналістам.\nЄдине, що я знаю, що вона сама диплом не писала, її його зробили лаборанти на кафедрі а до Миколи Петровича їздила за підписами. \nЗначить він за керівництво години мав.\nАга ще, він був на захисті. Відповідно і за членство в комісії теж години мав. Хоч всі прекрасно знають що захисти це формальність і накритий стіл.\n \n
07.03.2013, 16:35 213.174.12.*** Володимир
Андрію, це не суттєві деталі ,які є супутніми поряд з іншою інформацією - якщо закон дозволяє мати дві години в місяць побути у ВНЗ протягом року і це означає, що людина вже має рік науково-педагогічного стажу - то це маячня. А якщо людину не знають в цих ВНЗ - це може означати що він там був ще рідше. До того ж приховування цієї інформації в біографіях може означати, що цей стаж був зроблений заднім числом - а це вже робота для прокуратури.
07.03.2013, 15:31 77.120.90.*** Микола
Розслідування цікаве, щоправда не вистачає фінального акорду через закритість інформації. Коментарі Андрія Лучика абсолютно слушні, тому якщо геть не відібрало розум у президента-професора-ректора-нардепа, то скоріше всього сумісництвом і роботою з курсовими і дипломами і наколядував собі наук.стаж. Практика коли прописаний на кафедрі дядя з корочкою, а курсові і дипломні студенти роблять з асистентами насправді дуже поширена, тому і не мають професори тієї шани яку мали б мати. Бо студенти памятають тих хто був з ними в аудиторії, а не підпис у заліковці дядечек з корочками.
07.03.2013, 15:29 213.174.12.*** Антоніна Торбіч
Андрію Лучику. Я й не стверджую в цьому матеріалі, що цих годин, необхідних для отримання 10-річного науково-педагогічного стажу, не було. Але чітко показую, що інформацію про цей стаж приховують в університеті, Міністерстві освіти, приховує і сам Микола Сорока. І наводжу докази того, що ця інформація в офіційній біографії може бути спотворена.
07.03.2013, 15:00 193.238.96.*** Андрій Лучик
1. З приводу \"дисертаційних робіт\" студентів. студенти не пишуть дисертаційних робіт. Пишуть дипломні, курсові, магістерські, бакалаврські.\n\n2. З приводу того, чому не захищав докторську/кандидатську дисертацію у вузах, де працював. Дисертації захищаються в спеціалізованих вчених радах. Їх відкривають не в усіх вузах і не з усіх спеціальностей. В одних радах можуть захищати лише кандидатів, в інших - і кандидатів, і докторів. Тому часто треба їхати в інше місто, чи навіть брати наукового керівника звідти, щоб було легше захиститися.\n\n3. Практика, коли до кафедри приписують людей на 0,25 чи на 0,5 ставки не нова. Особливо це стосується докторів і кандидатів. (Адже кафедру треба проліцензувати!) Часто люди бувають і з інших регіонів. За керівництво роботами викладачам нараховуються години (так само як і за лекції/практичні (аудиторне навантаження), за прийом екзаменів, і за консультації тощо). Тому цілком можливо, що в Сороки було декілька годин курсових/дипломних і він повністю вичерпував свій ліміт годин і не мав аудиторного навантаження.
07.03.2013, 14:50 77.123.55.*** tromb
Бабло перемагає зло
07.03.2013, 13:56 10.179.194.66, 91.*** Антоніні
БРАВО!!! Класна робота!!! Респект і уважуха!!!
07.03.2013, 13:41 91.124.99.*** слава
Таких \"професорів\" в Украіні хоч греблю гати. Тому і тупцюемо на місці. А А. Торбіч молодець, таких би журналістів побільше...

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору