РІВНЕНЩИНА

10 причин, через які Ви кинете свою роботу в 2013 році

21.04.2013, 09:28      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3874

Ілюстративне фото з gnkk.ru

Це переклад резонансної статті з TechCrunch від Джеймса Альтушера - інвестора, програміста, автора статей і трохи підприємця. 

Отримати те, що вам потрібно, важко, але з причин, які я поясню нижче, тепер у Вас немає іншого вибору. Міфів про корпоративну безпеку, про підйом службовими сходами, про купівлю золотих годинників, про отримання оплесків від ваших колег, більше немає. Не тому, що економіка - це погано. А тому, що інновації та світова економіка зараз кращі, ніж коли-небудь.

Але не чекайте швидкого ефекту.

Ви не можете заробити гроші, не продаючи щось істотне. Ви не можете зробити щось суттєве, не проявивши свою уяву. Ви не можете мати уяву, не віддавшись ідеї створити щось цінне для інших людей.

І тепер вже занадто пізно. Хід історії, нарешті, закінчив свою наступну главу. Але вистачить тріпатися. Я розповім вам, чому ви повинні кинути свою роботу. Чому вам потрібно привести ідеї в рух. Чому вам потрібно побудувати фундамент для вашого життя, інакше найближчим часом у вас не буде даху.

Новий співробітник Джабби

1) Середній клас мертвий. Кілька тижнів тому я відвідав мого друга, який орудує трильйонами доларів. Не жарт. Трильйонами. Якби я назвав Вам сім´ю, на яку він працював, ви сказали б: «У них є трильйон? Та ну?» Але ось що відбувається, коли $ 10 мільйонів лежать під 2% більше 200 років.

Він сказав: «Виглянь у вікно». Ми оглянули всі офісні будівлі навколо нас. «Що ти бачиш?» - Запитав він. - «Я не знаю». «Вони порожні! Всі кабінети порожні. Середній клас спустошений.» І я придивився. Цілі поверхи були темними. Були поверхи з одним або двома кабінетами, але більшість були порожні. «Все це передано на аутсорсинг або технології взяли гору над писака» - сказав він.

«Не все так погано», - сказав він. «До вищого класу приєдналося більше людей, ніж торік.» Але все більше людей стають тимчасовими співробітниками, ніж коли-небудь, сказав він.

І ось нова парадигма. Середній клас помер. Американська мрія ніколи не існувала насправді. Це був маркетинговий хід.
Так і було. У найбільшого постачальника іпотечних кредитів за останні 50 років, Fannie Mae, було гасло: «Ми робимо американську мрію реальністю». Це був просто маркетинговий слоган, завжди. Скільки разів я плакав через нього. І тоді вони зруйнували цю мрію.

2) Вас замінять. Технології, аутсорсинг, зростаюча індустрія тимчасового сумісництва, зростання продуктивності - все це замінило середній клас. Робочий клас. Більшість робочих місць, які існували 20 років тому, зараз не потрібні. Можливо, вони ніколи і не були потрібні. Все перше десятиліття цього століття пройшло для CEO в їхній парк-авеню клубах з плачем з сигарою в зубах: «Як ми звільнимо весь цей мертвий вантаж?» 2008-й нарешті дав їм шанс. «Це все економіка», - говорили вони. Країна вийшла із занепаду в 2009 році. Чотири роки тому. Але робочі місця не повернулися. Я питав багатьох з цих CEO: ви просто використовували це як привід, щоб звільняти людей, а вони підморгували і говорили: "Давайте просто залишимо все, як є.»
Я перебуваю в раді директорів компанії, що займається тимчасовим працевлаштуванням, з $ 600 млн виручки. Я бачу, що це відбувається у всіх секторах економіки. Всіх звільняють. Всі зараз - просто туалетний папір.

В топку.

Роботи - новий середній клас

3) Корпорації не люблять вас. Виконавчий редактор випуску головних новин покликав мене на ланч, щоб запитати поради, як збільшити трафік на їх веб-сайті. Але перш, ніж я зміг заговорити, він почав скаржитися мені: «Наші кращі автори продовжують ставити twitter підписи у своїх статтях і потім, коли вони отримують більше читачів, вони починають просити підвищення.»
«Так у чому проблема?», - запитав я. - «Хіба вам не потрібні популярні і шановані автори?»

Коли я кажу «випуск головних новин» я маю на увазі ГОЛОВНИХ.

Він сказав: «Ні, ми хочемо просто робити новини. Нам не потрібні зірки ».

Іншими словами, його головне завдання полягає в тому, щоб зруйнувати кар´єрні устремління найбільш талановитих людей, людей, які клялися йому у своїй вірності, людей, які працювали на нього 90 годин на тиждень. Якби вони працювали тільки 30 годин на тиждень і були трохи більш посередніми, він був би щасливий. Але він вас не любить. Він хоче, щоб ви залишалися у своїй норі, а він буде час від часу кидати вам їжу в обмін на ваші екскременти. Якщо хтось з читаючих є репортером і хоче зв´язатися зі мною особисто, я розповім вам, хто це був. Але в принципі, вони всі однакові. Кожен з них.

4) Гроші не є щастя. Часте питання, яке задають мені не рідше разу на тиждень в Twitter: «Чи повинен я влаштуватися на роботу, яка мені подобається, чи я повинен знайти роботу, де платять більше грошей?».

Залишивши осторонь питання «Чи повинен я взагалі влаштуватися на роботу», давайте на секундочку поговоримо про гроші. Спершу, наука: дослідження показують, що збільшення заробітної плати дає близький до нуля приріст «щастя» вище певного рівня. Чому так? Через простий факт: люди витрачають все, що заробляють. Якщо ваша зарплата збільшується до $ 5000 доларів, ви витрачаєте додаткові $ 2000 на аксесуари для вашого автомобіля, ви заводите роман, ви купуєте новий комп´ютер, диван побільше, великий телевізор, а потім ви питаєте: «А куди пішли всі гроші?» Навіть якщо нічого з вищепереліченого вам не треба, вам необхідно ще дещо: ще одне збільшення зарплати, так що вперед, назад в корпоративне казино за ще одним оборотом колеса зарплатної рулетки. Я жодного разу не бачив, щоб хтось відкладав надлишки зарплати.

Іншими словами, не залишайтеся на роботі заради розмірених зарплатних подачок. Це ніколи не приведе вас до того, що вам потрібно - до свободи від фінансової суєти.

Тільки вільний час, уява, творчі здібності і вміння зникати допоможуть вам створити ту цінність, яку ніхто і ніколи не створював раніше в людській історії.

5) Порахуйте прямо зараз як багато людей можуть прийняти важливе рішення, яке зруйнує ваше життя. Мені не подобається, коли одна людина може створити або знищити мене. Бос. Видавець. ТБ продюсер. Покупець моєї компанії. В один прекрасний момент мені доведеться плазувати перед ними. Я ненавиджу це. Я ніколи не буду робити цього знову.

Єдиний спосіб уникнути такої ситуації полягає в диверсифікації Вашої діяльності, коли ні одна конкретна людина - покупець, бос або клієнт - не зможе прийняти таке рішення, яке може зробити Вас багатим або знищить Вас, виконати мрії всього життя або зруйнувати їх. Я розумію, що це не відбудеться за один день. Почніть планувати створення своєї власної долі зараз, замість того, щоб дозволити людям, які Вас не люблять, контролювати її. Коли ви будете рахувати, переконайтеся, що число доходить до 20. У такому випадку при обертанні колеса рулетки шанси на випадання виграшних номерів будуть на вашому боці.

6) Чи відповідає ваша робота вашим потребам? Я буду пояснювати поняття «потреби» так, як я завжди це роблю, на основі того, що я називаю, «щоденна практика». Чи задовольняються ваші фізичні, емоційні, ментальні і духовні потреби?

Єдиний раз, коли я отримав роботу, яка мене влаштовувала, був тоді, коли мені доводилося працювати мало, і у мене завжди був час на стороні для написання статей, запуску бізнесу, або веселого проведення часу з друзями. В інші часи я працював занадто напружено, спілкуючись з людьми, які мені не подобалися, що постійно руйнувало мою креативність. Коли Ви знаходитесь в подібних умовах, потрібно розробити свою стратегію виходу.

Ваші руки не створені для того, щоб писати замітки. Або відправляти папірці через факс. Або тримати телефонну трубку, розмовляючи з людьми, які вам не подобаються. Через сто років ваші руки будуть прахом гнити у вашій могилі. Ви повинні знайти краще застосування цих рук зараз. Цілуйте ваші руки так, щоб вони змогли творити магію.

Хтось може посперечатися, «не кожному дано задовольнити всі ці потреби на роботі». Це правда. Але, оскільки ми вже знаємо, що зарплата не зробить Вас щасливим, Ви можете легко змінити спосіб життя і роботи, щоб хоча б задовольняти більше ваших потреб. І чим більше цих потреб задовольняється, тим більше Ви будете створювати умов для того, щоб впустити в життя істинний достаток.

Ваше життя - це будинок. Достаток - це дах. Але фундамент і сантехніка грають першочергову роль, інакше дах впаде, а будинок стане непридатним для життя. Ви створюєте фундамент, слідуючи повсякденній практиці. Я кажу це не тому, що я продаю щось, а тому, що це працює для мене кожен раз, коли мій дах валиться. Мій будинок був розбомблений, там було холодно і обпалюючі вітри щипали моє обличчя, але мені вдалося побудувати все заново. Це мій особистий досвід.

Ще один день на роботі

7) Підітріться своїм пенсійним планом. Мене не хвилює, скільки Ви відображаєте у вашій декларації 401k. Все скінчено. Сам міф про заощадження розчинився. Інфляція зжере більшу частину Вашої 401k. І для того, щоб нажитися на цьому пенсійне плані, Ви повинні прожити дійсно довго, роблячи речі, які Вам не подобається робити. І ось, нарешті, Вам 80 і Ви живете в печері, ведучи млявий спосіб життя, ледь зігріваючись в ночі.

Єдиний пенсійний план полягає в тому, щоб Знайти Себе. Почати бізнес, проект або новий спосіб життя, при якому Ви зможете забути про постійні думки про гроші. Деякі можуть сказати: «Ну, я просто не підприємець».

Це не правда. Кожен є підприємцем. Єдині навички, які необхідні вам, щоб бути підприємцем: здатність терпіти невдачі, здатність мати ідеї, просувати ці ідеї, запускати ці ідеї і бути наполегливим настільки, що навіть коли Ви зазнаєте невдачі, Ви вчитеся і переходите до наступного задуму. Або бути підприємцем на роботі. «Найманим підприємцем». Взяти під контроль те, кому ви звітуєте, що ви робите, що ви створюєте. Або почати бізнес на стороні. Створіть якусь цінність, будь-яку цінність, для кого-небудь, і подивіться, як ця цінність впроваджується у Вашу кар´єру.

Який ще вибір у Вас є? Залишатися на роботі, де бос намагається тягнути Вас вниз, в кінцевому підсумку замінить Вас, буде платити стільки, скільки достатньо тільки для того, щоб вижити, буде кидатися від компліментів до образ, так що Ви будете спійманою на приманку рибкою, в той час як він буде смикати вудку. Чи це ваш кращий вибір? У Вас і у мене ті ж 24 години щодня. І ось так Ви будете їх витрачати?

8) Виправдання. «Я занадто старий». «У мені немає креативу.» «Мені потрібна страховка». «Я повинен ростити дітей.» Одного разу я був на вечірці. Приголомшливо красива жінка підійшла до мене і сказала: «Джеймс, привіт, як ти!?»

ЩО? Ти взагалі хто?

Я сказав: «Привіт! У мене все гаразд». Але я поняття не мав, з ким я розмовляю. Навіщо ця жінка розмовляє зі мною? Я був занадто потворний. Мені довелося кілька хвилин підігравати в розмові, щоб з´ясувати, хто вона була.

Виявилося, що це була та старомодна жінка, яка шість місяців тому звільнилася з роботи, де ми разом працювали. Вона плакала, забираючи свої речі з кабінету, коли її звільняли. Вона була вічно розпатлана і виглядала приблизно на 30 років старше, ніж насправді, а в той час її життя котилося в тартарари. Поки ... вона не зрозуміла, що вона вибралася із зоопарку. У фільмі Джорджа Лукаса, THX-1138 (таким було імя головного героя), прагнення кожного придушуються, і всі люди живуть під землею, бо земля «радіоактивна». Нарешті THX вирішує, що краще померти на землі, ніж вічно страждати під землею, де йому не дозволено любити.

Він не був вільний.

Він здійснив свій шлях на землю, ухиляючись від всіх охоронців і поліцейських. І коли він вибрався, там було сонячно. Всі люди на землі прекрасні, і вони чекають його з розпростертими обіймами і поцілунками. Привід «але там же радіація!» був просто для того, щоб утримувати його внизу.

«Тобі легко говорити», - кажуть мені багато. «Хтось із нас повинен зробити це!» І прекрасна жінка переді мною теж повинна була зробити це. «Чим ти зараз займаєшся?», - Запитав я її. «Ой, ви знаєте», - сказала вона. «Консалтинг». Але деякі люди кажуть: «Я не можу просто вийти на вулицю і консультувати. Що це взагалі означає? »

На що я відповідаю: «Так, я згодна з вами». Хто я така, щоб сперечатися? Якщо хтось наполягає на тому, що вони повинні сидіти у в´язниці, навіть якщо двері не замкнені, я не збираюся сперечатися. Вони мають право залишатися у в´язниці.

9) Рухатися дитячими кроками - це нормально. «Я ж не можу просто ПІТИ!» - Кажуть люди. «Я повинен розправитися з боргами.» Я розумію. Ніхто і не говорить звільнятися сьогодні. Перед тим як люди біжать марафон, вони вчаться повзати, потім пересуваються маленькими кроками, потім ходять, потім бігають. Потім тренуються щодня і підтримують здоров´я. Потім біжать марафон. Так про що це я взагалі кажу? Я не можу пробігти більше двох миль без нападу агонії. Я ганчірка.

Складіть список просто зараз. Кожну мрію. Я хочу бути автором бестселерів. Я хочу зменшити свої матеріальні потреби. Я хочу звільнитися від багатьох неприємностей, жертвами яких я був усе життя. Я хочу бути здоровим. Я хочу допомогти всім людям навколо мене або людям, які приходять в моє життя. Я хочу щоб все, що я роблю, було джерелом допомоги для людей. Я хочу бути поруч тільки з тими людьми, яких я люблю і які люблять мене. Я хочу мати час для самого себе.

ЦЕ НЕ ЦІЛІ. Це установки. Що мені потрібно робити щодня, щоб практикуватися слідувати цим установкам? Це починається в той момент, коли я прокидаюся: «Кому я можу допомогти сьогодні?» Питаю я темряву, коли відкриваю очі. «Кому б ви хотіли, щоб я допоміг сьогодні?» Я секретний агент, і я чекаю свого завдання. Готовий до прийому. Ось як Ви робите дитячі кроки. Ось як Ви, в кінцевому рахунку, прибіжите до свободи.

10) Достаток ніколи не виходить з вашої роботи. Тільки вийшовши з в´язниці, в яку Ви заточені з народження, Ви зможете досягнути достатку. Ви не бачите цього зараз. Важко побачити сади, коли ти замкнений у в´язниці. Достаток приходить тільки тоді, коли Ви рухаєтеся згідно ваших установок. Коли Ви по-справжньому покращуєте життя людей навколо.

Коли кожен день ти прокидаєшся з цим прагненням до покращення. Робіть краще Вашій родині, друзям, колегам, клієнтам, потенційним споживачам, читачам, людям, яких Ви навіть ще не знаєте, але хотіли б познайомитися. Стати маяком вдосконалення і потім, коли почне сутеніти, всі кораблі будуть рухатися до Вас, приносячи свої невичерпні багатства.

Не вірте мені. Залишайтеся з босом, який Вас ненавидить. З роботою, яка тримає Вас на ланцюгу, спокушаючи постійними підвищеннями в зарплаті і просуванням кар´єрними сходами. Залишайтеся в культурі, яка тихо замінює весь середній клас. Це не чиясь помилка. Це тектонічні плити економіки, що знищують цілу провінційну культуру, яка триває майже 100 років.
Поки Ви налаштуєте себе на успіх і на все, що цей вибір тягне за собою, Ви будете замкнені у в´язниці. Ви будете вдивлятися в очі вашого партнера, в пошуках натяку на те, чи любить Вас він чи вона. Але поступово світло буде згасати, тепло іншого тіла буде холонути, і Ви в черговий раз заснете без сновидінь в цій темряві.

За матеріалами habrahabr.ru

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Вік 20+: час заробляти мільйони

10 порад для успішного ведення бізнесу

4 способи, як залишити своїх конкурентів позаду


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

16.11.2014, 16:15 41.206.12.*** emmanuel thomas
[інформація не підтвердилася і видалена як спам]
21.10.2013, 14:13 95.141.27.*** Alex
Benötigen Sie Einen кредит? Zu Zahlen Sie Ihre батальйон унд Андере Sache Одері für Weihnachten Darlehen хір іст, Дасс Sie Änderungen Ейнем Darlehen für Eine niedrige Оцінити фон 2% erhalten, Wenn Sie Не в фон diesem Darlehen Email [email protected] Сінд Leihformular Назва Земля змінювати benötigte Менге Dauer Телефон

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору