РІВНЕНЩИНА

Депутат-свободівець, що переміг від Рівного до облради, живе за рахунок дружини: декларація

16.05.2013, 09:30      Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 3800

керівник Рівненської міської «Свободи» Олексій Бучинський, разом з керівником Рівненської обласної «Свободи» нардепом Олегом Осуховським у 2011 році нічого не заробили

Депутат-свободівець, тепер вже Рівненської обласної ради, Олексій Бучинський має декларацію, схожу з декларацією його керівника нардепа Олега Осуховського, який у 2011 році нічого не заробив.

СКАЧАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ОЛЕКСІЯ БУЧИНСЬКОГО

Депутат-свободівець Рівнеради Олексій Бучинський, який балотувався і переміг на довиборах в обласну раду від Рівного як висуванець об’єднаної опозиції, відмовився взяти участь у медіа-клубі «Чесно». За його словами, це спільне рішення ВО «Свобода» по всій Україні. Причина – Свобода не довіряє громадському руху, оскільки на виборах до Верховної ради України у 2012 році «Чесно» визнало лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока як такого, що не відповідає критерію «Непричетність до порушення прав і свобод людини».

Один зі свободівців опублікував листа, в якому стверджується, що «представники руху «Чесно» провадили агресивну кампанію з дифамації лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока та інших членів об´єднання, чим засвідчили свою відверту заангажованість проти ВО «Свобода».

Критерій руху не подолали щонайменше 9 кандидатів від Свободи.

А під час зустрічі ВО «Свобода» з рухом «Чесно» у 2012 році, ВО «Свобода» озвучила своє бачення критеріїв руху: «для націоналістів принципово важливо, щоб права особистості не суперечили правам Української нації та споконвічним, традиційним українським цінностям. Тому висловлювання чи дії певного кандидата в депутати не можуть вважатися «не доброчесними», якщо вони спрямовані на захист національних інтересів, честі та гідності української нації. Навіть, якщо при цьому вони отримують неадекватні ярлики від українофобів. У зв´язку з цим будь-які висловлювання та дії кандидатів у народні депутати від «Свободи», якщо вони спрямовані на виконання Програми захисту українців, не можуть розцінюватися як порушення критеріїв руху «Чесно».

Також свободівці стверджують, що рух «Чесно» не взяв до уваги надані «Свободою» рішення судів, які визнали, що у виступі лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока на горі Яворина не містяться прояви розпалювання міжетнічної та расової ворожнечі.

У Рівному ж, кандидат, а нині вже народний депутат від ВО «Свобода» Олег Осуховський не відповідає такому критерію руху «Чесно» як «Непрозорість задекларованих доходів та майна та їх невідповідність способу життя». Про це писала ЧЕТВЕРТА ВЛАДА напередодні виборів-2012.

Тоді Олег Осуховський вказав, що нічого не заробив за 2011 рік, а також не задекларував доходи громадської дружини, хоча за Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції» мав би це зробити, якщо його дружина не живе окремо від нього та малолітніх дітей, адже «члени сім’ї – особи, які перебувають у шлюбі, їхні діти, особи, які перебувають під опікою і піклуванням, інші особи, які спільно проживають, пов´язані спільним побутом, мають взаємні права та обов´язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі» (Стаття 1 ЗУ «Про засади запобігання та протидії корупції»).

Тоді Олег Осуховський пояснив відсутність доходів тим, що в нього накопичились збереження з часу, коли він працював футболістом за кордоном.

Судячи з біографічних довідок, поданих до обласної ради, а пізніше до ЦВК, займатися професійним спортом Олег Осуховський припинив ще у 2006 році, залишивши лондонські футбольні клуби.

Вже наступного, 2007 року влаштувався оператором на автозаправці в місті Стрий, що на Львівщині.

Після роботи на заправці Олег Осуховський таки дійсно, судячи з його біографічних довідок, протягом трьох років жив лише на якісь заощадження із сейфу або кошти невідомого походження, оскільки трудову діяльність поновив тільки 2012 року.

Депутат Рівнеради, голова Рівненської міської організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський, який у 2010 році обраний до Рівнеради, а у 2013 році обраний депутатом Рівненської обласної ради від Рівного у декларації за 2011 рік також вказав прочерки. Хоча місцем роботи вказав: заступник директора ТОВ «Буд-Ера».

Дружина ж депутата у 2011 році заробила 47 тисяч 433 гривні зарплати. Також дружина має квартиру на 65 кв.м. А Олексій Бучинський має квартиру на 72 кв.м. Проживає депутат на вулиці Павлюченка у Рівному. Окрім того депутат має автомобіль «Джилі» 2007 року випуску. Жодних заощаджень в банках не має, а на утримання квартир та авто в рік витратив 5 тисяч гривень.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ про рівненського адвоката «Свободи»: як, працюючи адвокатом, можна заробити 1 тисячу 600 гривень в рік


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

17.05.2013, 10:26 95.135.75.*** Мешканець Рівного.
Суспільство хворе, а від так і є потреба у таких організціях як Свобода. На жаль, як би не банально звучало, то все є наслідок совкового виховання що сидить у суспільстві. А ці люди, верхівка, вдало користуються та маніпулюють звичайними, почасти, недоумкуватими громадянми та використовують їх як \"гарматне м\'ясо\".
17.05.2013, 10:16 95.134.243.*** Читач
В такому разі вони або сліпі дурні або амбіційні аферисти. В тому чи іньшому випадку вся Свобода зграя ненормальних яка на сьогоднішній час затребована частиною суспільства.
16.05.2013, 23:33 46.211.126.*** Читачу
Ці малолєткі гомон і солодуха дійсно чесні і без грошей. Свобода тільки використовує молодь в своїх цілях а нардепи купують собі мерседеси.
16.05.2013, 23:09 188.0.83.*** Читач
Здається в Свободі вже був один альфонс. Може в Бучинського є грошовита коханка? І така брехлива голосрач лізе до влади. Як таким можна вірити а ще їх підтримувати? Там Бучинського оточують такі самі Гомон і Солодуха, без грошей і чесні.
16.05.2013, 22:33 77.123.62.*** громаді
шановні мешканці рівненщині,зважаючи тяжкий фінансовий стан депутатів свободівців,задля недопущення голодування справжніх українських патріотів та їх сімей прошу хто чим може допомогти знедоленим патріотам на нові квартири,мерси....
16.05.2013, 14:18 95.135.72.*** Мешканець Рівного.
От тільки є не зрозумілим: як політична сила, котра фінансується з руки Коломойського, може боротися проти жидів? Але основне: декларуючи доходи в \"копійку: людина, що таке читає розуміє, що то чи ледар, котрий не працює а лиш наживається(трутень) чи свідомий брехун що прикривається шматами різного кольору. Викритий Лащук тому приклад. Бути чесною опозицією у теперішній час: співати, так як наказано на банковій та слідувати, со волочится, тобто бути СВОЛОЧЧЮ, тому курсу який керується з тими хто і годує, тобто фінансує.
16.05.2013, 13:25 213.174.12.*** Володимир
Звісно, що люди, які офіційно брешуть - приховують свої заробітки, ухиляються від сплати податків, очевидно, можуть називати себе чесною опозицією і боротись з корупцією та іншими зловживаннями. Саме такі люди зможуть змінити Україну на краще. І тому кожен порядний журналіст має замовчувати будь-яку інформацію про них, яка не відповідає офіційній лінії партії.
16.05.2013, 12:29 91.124.59.*** Оглядач
Так, якби їздив на Мерседесі, як Осуховський, то варто було б писати про нечесного свободівця, а так наїзд на чесну партію. Але нічого Олексій, боротьба з москалями, жидами і регіоналами вигідна справа, скоро і мерса друзі дадуть покататися
16.05.2013, 12:12 95.135.72.*** Мешканець Рівного.
Проблема ж не втому скільки встиг хапнути а повній закритості цієї \"політичної сили\" що позиціонує себе як патріотична
16.05.2013, 12:07 10.50.3.124, 94.153.*** ахаха
якась смішна статья - якби ж то апазіционєр їздив хоча б на ленд крузері, то було б багато запитань -де ж бабло взялось, а так на кітайозі 2007 року.
16.05.2013, 11:50 194.44.171.*** Торбічу
На першій сторінці дуже мало негативних статей про свободівців - тільки дві з 4-х. Дайош 4 з 4-х!!\nА на Губанова наїхати - трошки жим-жим?
16.05.2013, 10:49 91.124.59.*** Оглядач
Наїхали на чесного опозиціонера, фашисти.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору