РІВНЕНЩИНА

Скільки заробляє новий заступник прокурора Рівненської області - декларація

12.06.2013, 18:38      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3618

Анатолій Хомич. Фото з volynnews.com

Як уже повідомляли, 7 червня 2013 року заступником прокурора Рівненської області призначено старшого радника юстиції Анатолія Хомича.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА отримала інформацію про доходи Анатолія Хомича у 2012 та 2011 роках, коли він ще був заступником прокурора Волинської області.

Тож у 2012 році Анатолій Хомич мав 352 тисячі 680 гривень сукупного доходу. У його власності невеличка земельна ділянка і більше 2,5 тисяч гривень у фінансових установах. Дружина та син Анатолія Хомича мають дві земельні ділянки, квартиру, дачний будинок, автомобіль та майже 800 тисяч гривень внесків до статутного капіталу товариства, підприємства чи організації.

У 2011-му заступник прокурора мав менший дохід – 322 тисячі 419 гривень. Також на той час у нього була квартира, якої немає у декларації за минулий рік.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Начальник управління СБУ на Волині: без житла, без сім’ї, але з BMW X5 - декларація

У прокурора Волинської області майже 245 тисяч доходу і квартира: декларації обласної прокуратури

Рівненські СБУ-шники отримали 25 нових квартир

Міський голова Луцька у 2012-му заробив понад 10 мільйонів. Це більше, ніж усі його заступники разом


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору