РІВНЕНЩИНА

25 липня відбудеться друге пленарне засідання скандальної сесії Рівнеради (+ порядок денний)

15.07.2013, 11:38      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1984

Ілюстративне фото ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ (Антоніна Торбіч)

25 липня 2013 року о 10.00 год. відбудеться друге пленарне засідання 28-ї сесії Рівнеради (вул. Поштова, 2, 4-й поверх).

Повідомляє Рівненська міська рада.

Нагадуємо, під час першого пленарного засідання цієї сесії Рівнеради депутати зі скандалом передали в оренду «Рівнетеплоенерго», голосували у поіменному режимі. "Свободівці" також пообіцяли оприлюднити прізвища депутатів, які планують отримати земельні ділянки у Рівному в обхід земельної черги.

Орієнтовний порядок денний пленарного засідання (станом на 12.07.2013) 

1 Про найменування вулиці (вх. № 558 від 04.06.2013). Доповідає: С.Боліщук, заступник начальника Управління містобудування та архітектури. Співдоповідають: А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології; М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Чубай, голова постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування.
2 Про внесення змін та доповнень до рішення Рівненської міської ради від 06.12.2012 № 2629 «Про затвердження Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2013-2017 роки»             (вх. № 585 від 12.06.2013). Доповідає: М.Кирея, начальник Управління економіки міста. Співдоповідають: О.Чубай, голова постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування; Е.Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології. 
3 Про погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Промислово-комерційна фірма Євростар» заяви про наміри щодо проведення оцінки впливів на навколишнє середовище (вх. № 553 від 03.06.2013) Доповідає: М.Кирея, начальник Управління економіки міста. Співдоповідають: Е.Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології. 
4 Про погодження Дочірньому підприємству «Рівневторкольормент» заяви про проведення оцінки впливів на навколишнє середовище  (вх. № 554 від 03.06.2013) Доповідає: М.Кирея, начальник Управління економіки міста. Співдоповідають: Е.Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології. 
5 Про поновлення договору оренди землі на  вул. Пересопницькій (в районі центрального ринку) (вх. № 400 від 20.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва. 
6 Про поновлення договору оренди земельної ділянки на  вул. Пирогова, 8 (вх. № 417 від 20.05.2013).  Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.
7 Про поновлення договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) на вулиці Кіквідзе, 34  (вх. № 415 від 20.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; С.Євтушенко, голова постійної комісії з питань транспорту і звʼязку.
8 Про надання згоди на укладання договору суборенди частини земельної ділянки до додаткового договору про поновлення договору оренди земельної ділянки під майданом Короленка  (вул. Соборна, 47) (вх. № 379 від 16.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.
9 Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі на вул. Вінницькій, 60 (вх. № 356 від 13.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.
10 Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди земельної ділянки на вул. Симона Петлюри, 3    (вх. № 357 від 13.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.
11 Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі на вул. Київській, 10 (вх. № 358 від 13.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.
12 Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі на вул. Євгена Коновальця, 20 (вх. № 383 від 17.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.  
13 Про припинення права користування земельними ділянками та скасування державного акту на право постійного користування земельною ділянкою (вх. № 381 від 16.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.  
14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Олеко Дундича, 9 та передачу її у власність (вх. № 1363 від 19.12.2012). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології.
15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Білій, 107-А та передачу її у власність (вх. № 44 від 10.01.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології.
16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. 24 Серпня, 5 та передачу її у власність (вх. № 527 від 27.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології.
17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачі у власність та закріплення меж прибудинкової території за будинковолодінням № 14-А на                       вул. Княгині Ольги (вх. № 519 від 27.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідає: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології.
18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність на                       вул. Гагаріна, 40-А (вх. № 472 від 23.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології.
19 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність на  вул. Степана Бандери, 69-В (вх. № 504 від 27.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології.
20 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Дворецькій, 108 (вх. № 448 від 22.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології; І.Виноградова, голова постійної комісії з питань охорони здоровʼя, материнства і дитинства та соціального захисту населення.
21 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. 16 Липня, 79 в постійне користування (вх. № 530 від 27.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; І.Виноградова, голова постійної комісії з питань охорони здоровʼя, материнства і дитинства та соціального захисту населення.
22 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Р.Шухевича, 12 у власність шляхом викупу (вх. № 502 від 27.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; Е.Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.
23 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Княгині Ольги, 17-А у власність шляхом викупу та в оренду(вх. № 500 від 27.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; Е.Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.
24 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бахарєва, 23 в оренду                  (вх. № 182 від 01.03.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; С.Євтушенко, голова постійної комісії з питань транспорту і звʼязку.
25 Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 8 грудня 2011 року № 1412 (вх. № 138 від 25.02.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О.Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.
26 Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 17 листопада 2011 року № 1379 (вх. № 506 від 27.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідають: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; А.Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології.
27 Про скасування пункту 1.18.1 рішення Рівненської міської ради народних депутатів від 28 березня 1997 року № 211, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. Мірющенка, 5 та передачу її безоплатно у власність (вх. № 424 від 21.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідає: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
28 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Островського, 24 (вх. № 359 від 13.05.2013). Доповідає: В.Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідає: М.Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.

 

Питання, які внесені до порядку денного 28 сесії Рівненської міської ради і не розглянуті на 1 пленарному засіданні сесії

68 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул.  Мірющенка, 1-Б, скасування та видачу нового державного акта на право власності на земельну ділянку (вх. № 1282 від 03.12.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.
69 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, припинення права оренди частини земельної ділянки, внесення змін в договір оренди землі та передачу земельної ділянки у власність на вул. Неофіта Кибалюка, 3 (вх. № 1273 від 03.12.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
70 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, припинення права оренди частини земельної ділянки, внесення змін в договір оренди землі та передачу земельної ділянки у власність на вул. Федора Пекарського, 21 (квартира № 2) (вх. № 1322 від 11.12.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
71 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Київській (вх. № 569 від 08.06.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
72 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Київській, 135 (вх. № 58 від 10.01.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
73 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Новобармацькій, 21 (вх. № 360 від 13.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
74 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Ярослава Гашека (вх. № 361 від 13.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
75 Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва (вх. № 486 від 23.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
76 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Дворецькій, 152-В (вх. № 363 від 13.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
77 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки у провулку Шпанівському (навпроти будинку № 33-А) (вх. № 401 від 20.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
78 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Шевченка, 109 (вх. № 490 від 23.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
79 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Київській, 101-В безоплатно у власність (вх. № 1034 від 12.10.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
80 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у провулку Шпанівському (біля житлового будинку № 15) у власність (вх. № 492 від 27.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
81 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Київській, 6-В безоплатно у власність (вх. № 80 від 17.01.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; С. Євтушенко, голова постійної комісії з питань транспорту і зв´язку.
82 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малорівненській (біля будинку № 91-Г) безоплатно у власність (вх. № 141 від 25.02.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
83 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Чернишова, 8 в постійне користування (вх. № 813 від 13.08.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Лащук, голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку.
84 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в районі вулиць Погоринської – Федіна безоплатно у власність (вх. № 546 від 29.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
85 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування та в оренду на вул. В´ячеслава Чорновола, 79-Б (вх. № 1350 від 12.12.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; А. Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології; С. Богатирчук-Кривко, голова постійної комісії з питань науки, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, зв´язків з громадськими об´єднаннями та засобами масової інформації.
86 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Млинівській, 25 у власність шляхом викупу (вх. № 731 від 23.07.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; Е. Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; С. Євтушенко, голова постійної комісії з питань транспорту і зв´язку.
87 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Курчатова, 32 у власність шляхом викупу (вх. № 1312 від 05.12.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; Е. Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; С. Євтушенко, голова постійної комісії з питань транспорту і зв´язку.
88 Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність та земельних ділянок в оренду на вул. Малорівненській, 53 (вх. № 470 від 23.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
89 Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність на вул. Шевченка, 73-Б (вх. № 884 від 04.09.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; С. Євтушенко, голова постійної комісії з питань транспорту і зв´язку.
90 Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність та відведення земельної ділянки в оренду на вул. Іванова, 12А (вх. № 166 від 25.02.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
91 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність та відведення земельної ділянки в оренду на вул. Вербовій, 20 (вх. № 1190 від 22.11.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; С. Євтушенко, голова постійної комісії з питань транспорту і зв´язку.
92 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Курчатова, 16-Б (вх. № 297 від 16.04.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; А. Хорхолюк, голова постійної комісії з питань міського господарства та екології.
93 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Князя Володимира, 28-Б (вх. № 592 від 12.06.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
94 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Курчатова, 11 в оренду (вх. № 909 від 06.09.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; С. Євтушенко, голова постійної комісії з питань транспорту і зв´язку.
95 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. 16 Липня, 31-А (вх. № 53 від 10.01.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; С. Євтушенко, голова постійної комісії з питань транспорту і зв´язку.
96 Про внесення змін до пункту 2 рішення Рівненської міської ради від 17 листопада 2011 року № 1373 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, та передачу у власність земельних ділянок" (вх. № 1039 від 15.10.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
97 Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 8 листопада 2012 року № 2484 "Про затвердження проекту землеустрою, припинення права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі та передачу в оренду земельної ділянки на вул. Пантелеймона Куліша, 36" (вх. № 19 від 10.01.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідач: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
98 Про скасування пунктів 9 та 9.3 рішення Рівненської міської ради від 26 червня 2008 року № 1644 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Данила Галицького, 25 у власність шляхом викупу (вх. № 1035 від 12.10.2012). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; Е. Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.
100 Про розгляд заяви Вакули М. В. від 28 квітня 2009 року про виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, а також відведення земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства, садівництва, городництва та будівництва індивідуальних гаражів. Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Лащук, голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку.
135 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачі у власність та закріплення меж прибудинкової території за будинковолодінням № 18 на вул. Олеко Дундича (вх. № 545 від 29.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; В. Коваленко, заступник голови постійної комісії з питань міського господарства та екології.
136 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Соборній, 217-Б в оренду (вх. № 491 від 27.05.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; В. Коваленко, заступник голови постійної комісії з питань міського господарства та екології; О. Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва.
137 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Малорівненській, 26 (вх. № 574 від 10.06.2013). Доповідач: В. Парчук, начальник Управління земельних відносин. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; Е. Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; В. Коваленко, заступник голови  постійної комісії з питань міського господарства та екології.
101 Про орієнтовний план роботи Рівненської міської ради на ІІІ квартал 2013 року (вх. № 587 від 12.06.2013). Доповідач: А. Грещук, секретар міської ради. Співдоповідач: О. Чубай, голова постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування.
138 Про затвердження Порядку укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту території в м. Рівному. Доповідач: С. Боліщук, заступник начальника Управління містобудування та архітектури. Співдоповідачі: М. Берташ, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; О. Сачук, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; Е. Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; В. Коваленко, заступник голови постійної комісії з питань міського господарства та екології; О. Чубай, голова постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування.
139 Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 25.11.2010 року № 10 "Про обрання голів постійних комісій та затвердження персонального складу постійних комісій Рівненської міської ради" (із змінами) (вх. № 610 від 17.06.2013). Доповідач: А. Грещук, секретар міської ради. Співдоповідачі: голови всіх постійних комісій міської ради.
- Про звернення депутатів Рівненської міської ради до Кабінету Міністрів України стосовно стану оплати органами Державної казначейської служби видатків бюджету міста Рівного. Доповідач: Е. Галайчук, депутат міської ради.
102 Інформація про виконання депутатських запитів та протокольних доручень. Доповідач: Е. Галайчук, начальник контрольного відділу.
103 Подання депутатських запитів. Доповідач: представник секретаріату сесії Рівненської міської ради.
104 Різне.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Міліція без погонів та посвідчень на підхваті у Рівнераді (Відео)

4 липня відбудеться сесія Рівнеради (+ порядок денний)

Володимир Хомко про сесію Рівнеради: «95-й квартал відпочиває!»

Тепло і гаряча вода у домівках рівнян віднині залежатиме від приватної фірми «Рівнетеплоенерго»

Як голосували депутати за передачу в оренду «Рівнетеплоенерго»


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

16.07.2013, 01:36 193.41.184.*** степану
Як не підтримає, коли вони для себе і дерибанять земельку?
15.07.2013, 14:48 77.123.7.*** степан
суцільний дерибан... Батьківщина надіюсь ви цього всього не підтримаєте!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору