РІВНЕНЩИНА

На мисливських угіддях батька начальника Ягодинської митниці буде полювання на конях і зелений туризм

24.07.2013, 11:39      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 6747

Ілюстративне фото порталу «Четверта влада»

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕСТА М», одним із співзасновників якого є батько начальника Ягодинської митниці, вже активно впорядковує більше 3 тисяч гектарів мисливських угідь. 

Відзначимо, що в ході підготовки матеріалу про те, хто і як отримав у користування мисливські угіддя на Волині, стало відомо, що співзасновник ТзОВ «ВЕСТА М» Володимир Микитюк – батько начальника Ягодинської митниці і депутата Волинської обласної ради Романа Микитюка. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА вирішила поцікавитися, які плани у цього підприємства щодо отриманих угідь.

Сам начальник Ягодинської митниці Роман Микитюк розповідати про заняття свого батька відмовився, але порадив звернутися до директора фірми Ольги Ганейчук.

Начальник Ягодинської митниці і депутат Волинської обласної ради Роман Микитюк. Фото із сайту журналу «Україна» 

Мисливські угіддя, які за рішенням Волинської обласної ради у лютому цього року були надані в користування 10 приватним фірмам, серед яких і ТзОВ «ВЕСТА М», знаходяться у Ковельському лісництві, біля сіл Сушибаба, Пересіка, в Турійському районі поблизу сіл Радовичі, Літин, Грушівка.

- Ми зареєстровані в січні цього року і вже в нас активно проводиться впорядкування мисливських угідь, - розповідає директор ТзОВ «ВЕСТА М» Ольга Ганейчук. - Ми взяли 3 437,8 гектарів угідь. В нас є природно-заповідний фонд, де ми займаємося розведенням і відтворенням диких звірів. На даний момент полювання не планується, бо ми ще робимо впорядкування документів, забезпечуємо підгодовування диких звірів, облаштовуємо біотехнічні споруди, тобто підгодівельні майданчики для кабанів, годівниці для лосів і козуль, огороджуємо територію інформаційними знаками, щоб люди бачили, що ми вже користуємося цими угіддями. Так само застерігаємо від проникнення туди браконьєрів, робимо рейди по виявленню фактів браконьєрства та незаконного використання зброї на території.

Чи плануєте будувати якісь будиночки?

- Поки що все в перспективі. Ще в нас така є галузь, якою ми хочемо зайнятися, це зелений кінний туризм. Плануємо, щоб полювати можна було верхи на конях, як раніше, в Олиці були володіння, була сім’я Радзивілів і вони так само полювання верхи на конях, на санях робили. Ми так само хочемо відновити так, як це раніше робилося, як починалося. Ми зараз задіюємо коней, в нас в фермерському господарстві є. І туризмом так само, щоб можна було покататися по угіддях, подивитися на диких звірів, кабанів, відпочити.

Як йдеться у матеріалі про користувачів мисливських угідь, серед засновників ТзОВ «ВЕСТА М», крім Володимира Микитюка, є ще двоє осіб: Михайло Купчик та Валерій Анцигін. Останній є співзасновником ще у двох інших фірмах, які отримали у користування мисливські угіддя.

Серед засновників вашої фірми Михайло Купчик, Володимир Микитюк і Валерій Анцигін.

- Так. В нас три засновники, які цим опікуються.

А Володимир Микитюк - це батько Романа Володимировича?

- Так. Мій сусід безпосередньо. Вони всі започаткували це. Михайло Купчик був директором, зараз повноваження директора виконую я. Займаюся документацією, бо тільки починаємо, щоб воно все правильно велося. Кількість дичини, щоб по обліку скільки в нас є, кількість біотехнічних споруд. Щороку маємо проводити облік звірів, приріст вираховувати, дивитися наскільки рентабельні наші угіддя. Робити посіви, щоб кабани харчувалися. Щоб для звіра була хороша кормова база.

А Валерій Олександрович співзасновник у ще двох фірмах, які отримали угіддя.

- Ну я того не знаю.

Він займається якимось бізнесом? Хто це?

- Я вам по цьому не скажу, якщо чесно. Купчика знаю добре і Микитюка. Анцигін він сам з Луцька, то ми трохи на відстані і не в курсі його діяльності. Михайло Купчик і Володимир Микитюк безпосередньо на місці, то ми з ними спілкуємося, час від часу проводимо наради, робимо звіти, радимося.

А в Михайла Купчика яка основна діяльність?

- Ну, основна, він так то на даний момент водій.

За словами Ольги Ганейчук, зараз на угіддях облаштовують майданчики для розділки дичини, ремонтують старі годівниці та встановлюють нові.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Хто і як отримав мисливські угіддя Волині

Начальник Ягодинської митниці минулоріч отримав дарунків, призів і виграшів майже на мільйон гривень

Волинським депутатам і журналістам показали успіхи лісового та мисливського господарства


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

21.09.2013, 09:19 193.238.96.*** турійчани
Це корумповані ПРИХВАТИЗАТОРИ турійського Району-найчистішого екологіно району з 22 природними озерами, до яких скоро завдяки Волинському клану не буде доступу нікому... Кращі землі вже давно в районі куплені цими людьми. А темні люди , без телефонів, інтернету не можуть знати і протистояти грабежу. От вам Президенте - місце для реального поповнення бюджету. Тільки перекрийте нелегальні доходи і буде бюджет Турійському дотаційному району.
21.09.2013, 09:16 193.238.96.*** турійчани
Всі ці люди –дітище цілої корупційної системи. Цей чоловік НІКОЛИ НЕ ПОНЕСЕ ПОКАРАННЯ, окрім звільнення.-він частина клану, якому не вигідномати «витік інформації» , яку щедро приховують Законом про Конфіденційну інформацію та і доступом до неї. Його уже "влаштував на роботу" "найкращий " в Україні губернатор Волинської області Клімчук. Я не маю таких доходів і не хочу цьому вчити своїх дітей, як житель України з польськими, німецькими і чеськими родинними звязками- я за Україну без хабарів, без Микитюків, без Климчуків і без тих хто гребе, дере, і давиться. Я хочу щоб людину оцінили за її професійні і практичні можливості . Будичи в родинних стосунках з губернаторами і депутатами Верховної Ради, священнослужителями різних рангів ми не скористались можливостями і не шкодуємо. Нас не буде проклинати людина праці. Тому пишемо відкрито і чесно. Читайте і перекладайте офіційні сторінки http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/53199/. А ви ГРАБИТЕЛІ УКРАЇНИ запамятайте,ЗАВЖДИ ТАК НЕ БУДЕ!!! Чи то добре, чи то погано…
21.09.2013, 09:16 193.238.96.*** турійчани
хто сьогодні у безземельних і бідняків-жителів с. Радовичі безплатно позабирав з головою сільради документи на спадкові земельні ділянки і набудував будинки для працівників "Аміли"- рідної фірми Микитюка). У фірмі ведуться подвійні, а той багатократні фінансові дива в бухгалтерії. Знають про це всі працівники і ителі селища. Отримують зарплату по чорному і мовчать- бо кращого в них нема вибору. Це місцевий панок і самодур, що хвастається ще й літаком з прапором України на день Незалежності –який ніде не зафіксований у деклараціях. ЦЕ КРИК ДУШІ ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА. А ви посадіть на зарплату його рядового працівника цю родину. Запитайте, що було у їх домі, коли там (говорять і шепчуться,думаю, небезпідставно) пробували стріляти в його самого і родину. Напевно є що і як приховати клану Микитюків. Чуть-що втечуть в Білорусь, до Ткачуків- до сестри мами Галі.
21.09.2013, 09:15 193.238.96.*** турійчани
То є правда. Так було у 90-х роках, так є зараз. Усі хто так працює, як клани Микитюків,Клімчуків, Саганюків, Сапожнікових і т.д. - мають в Україні гарні маєтки, помешкання, машини і багатомільйонний бізнес. Нещодавно звільнили начальника Ягодинської митниці Микитюка. Причина "подарунки" на суму більше 100тис $ вказаних у декларації про доходи (838 тисяч 681 гривню склали «дарунки, призи, виграші». ) http://visnyk.lutsk.ua/2013/07/18/kerivnytstvo-yahodynskoji-mytnytsi-zhyve-za-rahunok-podarunkiv-i-pryziv/ Турійчани знають як становився капітал цієї родини: дідусь по мамі- заготівельник-здирник радянських часів, мама – продажно-підлеслива голова селищної ради смт. Турійськ, що продала садочки адвокатам та підприємливим людям, розграбувала за копійки усе майно селища і району; тато – ну він не авторитет, а пристосуванець вчив мед-сан підготовку, працював у спортшколі і завжди вихвалявся, перед учнями середньої школи, скільки у нього дипломів-а знань давав 0). Сам Роман у 90ті -привіз з Німеччини декілька авто в фурах (з легкої подачі та звязків мами, став тим, хто сьогодні у безземельних і бідняків-жителів с. Радовичі безплатно позабир
27.08.2013, 14:55 46.201.226.*** Юрій
\"знаходяться у Ковельському лісництві, біля сіл Сушибаба, Пересіка, в Турійському районі поблизу сіл Радовичі, Літин, Грушівка\". \nУточнення: Села Сушибаба, Пересіка - Турійський район, Грушівка - Ковельський.
31.07.2013, 07:42 95.133.18.*** Ольга
неграмотно складене інтерв’ю, для чого таке публікувати без попереднього редагування?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору