РІВНЕНЩИНА

«Іванович, ти не іграйся хєрньою»: завкафедрою рівненського «водника» вибиває внески з викладачів і студентів? (аудіозапис)

05.08.2013, 14:52      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 13573

Рівненський «водник» вчергове опинився у центрі скандалу. Фото ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

На електронну пошту «Четвертої влади» надійшов анонімний лист з аудіозаписом, на якому записана розмова нібито завідувача кафедри розробки родовищ корисних копалин Національного університету водного господарства та природокористування Зіновія Маланчука з працівниками кафедри. На аудіо чути, як чоловік з голосом, схожим на голос завкафедри, погрожує не підписувати з викладачами постійного контракту, якщо вони не зберуть необхідних для ремонту коштів. 

«Четверта влада» запропонувала послухати аудіо запис кільком працівникам Національного університету водного господарства та природокористування. Працівники підтвердили, що голос чоловіка на аудіозаписі дійсно схожий на голос Зіновія Маланчука.

На жаль, автор листа не зазначив коли відбувалася розмова і за яких умов. Судячи з аудіозапису, розмова відбувалася в травні або квітні 2013 року. Запис починається на частині заходу (схоже, засідання кафедри розробки родовищ корисних копалин – авт.), де один з присутніх говорить нібито завідувачу кафедри, що до 17 травня потрібно подати кваліфікаційні вимоги тих людей, які йдуть по конкурсу.

Фрази чоловіка, голос якого схожий на голос Зіновія Маланчука, виділені жирним.

Завідувач кафедри, директор Інституту післядипломної освіти НУВГП Зіновій Маланчук. Фото nuwm.rv.ua

- Хто [говорить нерозбірливо] ремонт? Піднімайте руки. Усі хочете пройти. От зараз приходить людина, яка буде вікна провіряти. Оці вікна я сам заплатив – чотири. І там далі робиться – можете заходити подивитися… Хто зустрічався з групою на сьогоднішній день, куратори? І які кошти ви зібрали? Ти куратор (звертається до одного з присутніх – авт.)? Зустрічався?

- Перший курс, да.

- Які кошти зібрані на сьогоднішній день?

- Шість людей здало. Після цих вихідних ще, можливо, здадуть п’ять.

- Скільки здадуть?

- Ще, можливо, п’ятеро. Це тих, що обдзвонили…

- Пятий здасть чи п’ять здасть?

- П’ять здадуть ще. Можливо.

- Можливо – не може бути. Бо зараз мій батько телефонує [говорить нерозбірливо]. Це ваша робота.

- Я розумію. То що я… Зв’язався з однією мамою, а вона: «В мене шестеро дітей…»

[нерозбірлива розмова]

- Куратори, працюйте. Так, скільки коштів зібрано на сьогоднішній день?

- Шість людей здало.

- Яка сума?

- Не знаю.

- Я знаю, Стельмах здав дві тисячі (в розмову підключається ще хтось із присутніх – авт.)

- Я не знаю… Ця мама [«куратор» говорить нерозбірливо]

- Зараз людина буде (говорить роздратовано, постукуючи по столу чи підлозі- авт.), і їй потрібно зараз міряти вікна буде. Я на кафедрі сказав, що ти… твоїми… значить, зараз мені потрібно… Де та мама? Хай зараз приходить, щоб зустрілася з цією людиною, яка буде міряти, і нам потрібно буде передати кошти.

- Сірьожа (звертається, очевидно, вже до іншого куратора- авт.)

- На батьківських зборах тільки чотири людини було. Старості… всі сказав, що треба збирати кошти…

- Значить, хлопці . [роздратовано, стукіт по столу]. Завдання таке ставлю. Подаю на конкурс. Якщо ні – працюєте по тимчасовій угоді. Всі. На конкурс не подаю. [стукіт по столу] Купляєте вікно – подаю на конкурс. [стукіт по столу].

Ти мені зараз скажи скільки ти зібрав [до одного з кураторів]?

- Я передзвоню.

- Мені потрібно терміново. Даю тобі п’ять хвилин. Обіжайтесь на мене – не обіжайтесь – це таке. Ми всі на кафедрі працюємо. Гнату Івановичу не говорю, що купи вікно, тому що він… [пауза, стукіт по столу] пенсіонер. Гнат Іванович, ти не іграйся цією… хєрньою...

[нерозбірлива відповідь]

… і ковиряєшся цим всім ділом.

- Ви пропрацювали на кафедрі скільки часу? – піднімає голос. – Де ваші випускники, де ваші спонсори? Чи не працюють на керівних посадах? Чи ви їх не знаєте? Бортнік у нас не кінчав. Я йому зателефонував, він проплатив два вікна. І ще от чотири там залишилися. Стельмаха попросив – не відмовив. Дві тисячі дав. Не буде хватати – ще якусь тисячу-півтори додасть, щоб штори купити. Ну так покажіть якусь ви роботу вашу. Сторонніх людей, своїх друзів, з якими там водку п’ю, будем говорити так, якісь діла мав… знають, що треба помогти, мають можливість чи не мають  – помагають, роблять. То покажіть ви щось, що робите, тож на кафедрі працюєте. Чи ви хочете так, білоручками бути, прийти, галочку поставити. Ситуація така – ми повинні прийти, привести в порядок своє робоче місце. Так що давайте, будьте добрі, приведіть. Столи, мєбєль – це моє діло. Я вам поміняю.

- Так, кожен до мене підходить в кабінет, - продовжує чоловік з голосом як у Зіновія Маланчука. – Каже: да, купляю вікно [стукіт по столу] – пишу службову на вас. Купляю вікно [стукіт по столу] – пишу службову. Купляю вікно [стукіт по столу] – пишу службову на конкурс. Ні – відсиджуйтеся далі, по тимчасовій [угоді] на рік. Прийде якийсь кандидат – візьму кандидата чи доктора. Ходять такі. Три хвилини тобі даю – мені треба результат. Хай вона приходить зараз і зустрінеться з тою людиною і віддать. Я підказки давати, грати не буду. Два питання – награда студентів і зробити ремонт. Прошу всіх включиться.

Кінець аудіо запису.

Сам Зіновій Маланчук заперечує будь-який свій тиск на викладачів чи студентів з приводу сплати внесків.

– Це все ініціатива батьківського комітету, - каже завідувач кафедри Зіновій Маланчук журналісту «Четвертої влади». – Вони самі зайшли в аудиторії, побачили, в яких умовах вчаться діти, і вирішили зробити ремонт. Це по всьому університеті міняють вікна. Я до того стосунку не маю.

На прохання журналіста дати телефон голови батьківського комітету, Зіновій Маланчук відповів, що телефону у нього під руками зараз немає, і що він взагалі зараз у відпустці, а на роботу зайшов за якимись матеріалами. Також завкафедри порадив з усіма питаннями звертатися до нього з початку навчального року.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА просить прокуратуру та міліцію звернути увагу і перевірити факти зловживання посадою, зафіксовані на аудіозаписі.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Батюшка «водного» університету: як і чому керівник рівненського «водніка» скандалив із журналістами ВІДЕО

Особливості науково-педагогічного стажу рівненського нардепа Миколи Сороки

Рівненський «водник» лихоманить: працівників закликають писати заяви на звільнення та ліквідовують кафедри


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

18.12.2013, 14:54 37.53.114.*** Сергій
77.123.45.*** 1999, що ти несеш? Які 200$ за залік. Да зараз на кафедрах пачку паперу у студентів бояться просити. Ти б краще представився. Тебе що десь відсунули і ти образився? А то все носитесь з тою корупцією як той дурень.
14.12.2013, 23:09 77.123.45.*** 1999
За період навчання 1998-2003рр. заніс лише один пакет (=30-40грн на той час) і то з власної ініціативи, оскільки було бажання і потреба дійсно вчитися. Зараз поспілкуєшся із студентами, жах!!! Ходить на перездачу 5 раз, не було потреби і бажання але (в зв’язку з фінансовим становищем) довелось весь матеріал вивчити. І коли по білету, на п’ятій перездачі (доречі неофіційній), все відчеканено як “Отче Наш”, і викладач (солідний професор, високий, статний, сивий з 4-го корпусу), заявляє прийдете ще раз (або як він же радив 200$ і ніяких проблем, під час першої здачі заліку), в студента розпач, зневіра і апатія (на власні очі бачив цей стан в даної людини, оскільки грошей просто нема). А керівництво НЗ заявляє про якусь боротьбу з корупцією!!! Корупцією скоріш за все вважають ситуацію, коли з ними не діляться.
07.11.2013, 09:35 77.120.90.*** студ
Цей "профессор" тепер щоб виділитись перед Корецьким вирішив ввести уніформу. Заставив всіх студентів здавати гроші. Куратор давить кожний день.......люди, що тут робиться
30.08.2013, 21:57 176.8.98.*** never say never
ще в дитячому садку і в школі батьки учнів кожного року здають гроші на ремонт класу,і в фонд школи. що в цьому кримінального? я працюю в державній установі, і навіть тут ремонт в кабінеті ми робили за власний кошт. чи краще нехай все занепадає, і взимку студенти на парах сидять в куртках, бо вікна геть прогнили
30.08.2013, 09:42 80.91.185.122, 85.*** Колишній студент2
Що можуть навчити люди, які навіть питання пари вікон вирішити не можуть ? =) Про що розмова...\n Так тяжко зібратися з батьками студентів і знайти якесь взаємовигідне рішення ?\n
21.08.2013, 11:45 46.164.177.*** Студент
Деар френдз! Зіновій Маланчук детектед!
18.08.2013, 19:13 46.173.166.*** володимир
Закінчив УІІВГ У 1986 Викладачі вимагали як з космонавтів А кого після себе залишили
14.08.2013, 10:50 78.47.125.*** в.о. студента
Рівень освіти у ВУЗі в першу чергу залежить від рівня викладачів та лабораторної бази, а не від вікон. Дивно, що \"проффесор\" займаєть \"збиваням\" грошей на вікна - це обов\"язки на рівні зав.госпа. А спосіб в який це робить - це ганьба... і стаття.
12.08.2013, 14:44 95.135.1.*** Колишній студент
Впізнаю усі голоси з кафедри РРКК!!! Раніше такого не було!!!!
12.08.2013, 14:41 95.135.1.*** Колишній студент
Да!!!!))))
11.08.2013, 20:32 213.174.12.*** Володимир
Ірино, ну за такою логікою можна сказати, наприклад, завжди є вірогідність, що ви зможете працювати повією для любителів садо-мазо-зоо. Хіба ні? Бо ж немає абсолютно безгрішних, а зарікатись не варто :)) (не сприйміть це за спробу вас образити, або виставити себе тут ангелом :), я просто спробував застосувати ваш підхід :)
11.08.2013, 10:20 95.132.85.*** Ірина
Володимиру, вірогідність завжди є, не зважаючи портал це \"Четверта влада\" чи інший портал. Не існує абсолютно чесних і не підкупних людей. В кожної людини є свої слабкі місця. І поняття підкупність - це нетільки гроші.
10.08.2013, 23:07 37.53.155.*** ЧИТАЧ
[видалено за порушення правил коментування]
10.08.2013, 22:59 37.53.155.*** Читач
[видалено за порушення правил коментування]
09.08.2013, 16:45 37.229.117.*** тарас
Вам надали аудіозапис і роздруківку,- слухайте і в голові аналізуйте. При чому тут Торбіч ? Він же не байки переповідає, а дає голі факти для роздумів (чи для сміху або плачу - кому як..). Ваша дискусія нагадує перепалку баб-клікуш, або курник. Наша країна нагадує \" Скотний двор\" Дж.Оруела, де свині продають ваші яйця (ваших дітей),а ви з оптимізмом готуєтесь в бульйон. ПЕНЬКИ !
09.08.2013, 09:31 37.53.249.*** Читач
[повне ай-пі троля 37.53.249.19] Торбіч ти невідповів а видалив моє питання. Що тобі до Соскіна і яке ти маєш відношення до любові між чоловіками? Ти що ховаєш це від Тоні І ВИТИРАЄШ КОМЕНТАРІ. Твій коментар схожий на ревність. Спростуй це. НІКОЛИ НЕБАЧИВ ЩОБ ГОЛОВНІ РЕДАКТОРИ ПИСАЛИ КОМЕНТАРІ, ХІБА АМАТОРИ.
09.08.2013, 09:28 37.53.249.*** ЧИТАЧ
[повне ай-пі троля 37.53.249.19] Торбіч ти невідповів а видалив моє питання. Що тобі до Соскіна і яке ти маєш відношення до любові між чоловіками? Ти що ховаєш це від Тоні. Твій коментар схожий на ревність. Спростуй це.
09.08.2013, 09:26 37.53.249.*** читач
[повне ай-пі троля 37.53.249.19] Торбіч ти невідповів а видалив моє питання. Що тобі до Соскіна і яке ти маєш відношення до любові між чоловіками? Ти що ховаєш це від Тоні.
09.08.2013, 09:23 37.53.249.*** Читач
[повне ай-пі троля 37.53.249.19] Ви видалили не наклепи а судження щодо \\\" РОСІЙСЬКОЇ КАТАКОМБНОЇ\\\" щодо ВАШОЇ ТЕМНОЇ БУГАЛТЕРІЇ, ШОДО ВАС ЯК АНТИЖУРНАЛІСТІВ, А ТАКОЖ ЧИ ВАРТО МАТИ З ВАМИ СПРАВУ ГРАНТОДАВЦЯМ, ВИ ВОРОГИ СВОБОДИ ВИСЛОВЛЮВАНЬ,
09.08.2013, 09:22 37.53.249.*** читач
[повне ай-пі троля 37.53.249.19] Ви видалили не наклепи а судження щодо \" РОСІЙСЬКОЇ КАТАКОМБНОЇ\" щодо ВАШОЇ ТЕМНОЇ БУГАЛТЕРІЇ, ШОДО ВАС ЯК АНТИЖУРНАЛІСТІВ, А ТАКОЖ ЧИ ВАРТО МАТИ З ВАМИ СПРАВУ ГРАНТОДАВЦЯМ, ВИ ВОРОГИ СВОБОДИ ВИСЛОВЛЮВАНЬ,
09.08.2013, 09:18 37.53.249.*** читач
[повне ай-пі троля 37.53.249.19] Торбічі Ви боягузи погляньте скільки коментарів Ви видаляєте. ВИ ВОРОГИ СВОБОДИ СЛОВА
09.08.2013, 09:17 37.53.249.*** Читач
[повне ай-пі троля 37.53.249.19] Торбічі Ви боягузи погляньте скільки коментарів Ви видаляєте. ВИ ВОРОГИ СВОБОДИ СЛОВА
09.08.2013, 09:15 37.53.249.*** Читач
[повне ай-пі троля 37.53.249.19] Торбічі Ви боягузи. Глчньте скільки коментарів ви видаляєте.
09.08.2013, 08:08 37.53.249.*** Читач
[видалено за порушення правил коментування]
09.08.2013, 08:01 37.53.249.*** Читач
[видалено за порушення правил коментування]
08.08.2013, 21:15 46.96.47.146, 82.*** &&&&&
видно в точку попав )))) раз видалили комент ...
08.08.2013, 21:02 37.229.117.*** тарас
Науковець.... Жлобяра і рагуль ! Профффесура..
08.08.2013, 16:38 77.123.3.*** для Торбіча
І не забyдьте запропонyвати ще раз своє фото в спідній білизні, вихований ви не наш))) Так, я на відмінy від вас-справжня. А вам це дyже незвично.чи не так?) Ви ж привикли керyватися і писати штампами,які ви називаєте компетентністю. І розводите тyт соплі-воплі ні про що. [Лілія М. 77.123.3.135]
08.08.2013, 16:19 213.174.12.*** Головний редактор
Це не видалятиму, бо це вас показує справжню (хай виборці бачать): нервову, невиховану, неграмотну, некомпетентну, наклепницю. Шкода вас.
08.08.2013, 15:53 77.123.3.*** Для Торбіча
[ай-пі пані Лілії М. 77.123.3.135] ПРОЧИТАЙ ВЗАГАЛІ ПРО ЖУРНАЛІСТСЬКУ ЕТИКУ,ПРОПЛАЧЕНИЙ ТРОЛЬ! Я тут взагалі нічого не коментувала до тих пір, поки мене і Соскіна не почали чомусь згадувати. Так, я дочка колишнього мера Львова, якого такі проплачені шавки,як ти з\"їдали за те,що не дозволяв тирити комунальне майно. Тому мені,як нікому, відомі ваші методи-продажний писако! Але це не стосується теми матеріалу-чи не так? І запам\"ятай,чех, я націоналістка і залишусь такою,щоб ви тут не виробляли разом зі всякими спецшавками. Тому перестаньте мене тролити,бо вам же і дорожче буде,брехуни,які видають себе за патріотів.
08.08.2013, 15:32 213.174.12.*** Головний редактор
Для доньки колишнього мера Львова: 1) Перечитайте ще раз правила коментування (перед коментарями); 2) Вивчіть законодавство про реєстрацію релігійних організацій (чи вам не важливо знати правду, головне звести наклеп?); 3)Всі подальші коментарі ОФТОП (які не стосуються теми матеріалу) видалятимуться.
08.08.2013, 15:19 77.123.3.*** Для Торбіча
[повне ай-пі 77.123.3.135] Торбічі, припиніть самі писати наклепи і видаляти коментарі, які вам не подобаються! СВОБОДА СЛОВА-кажете?! Які ж ви маніпулятори! Так, саме СЕКТАНТАМ і РОСІЙСЬКИМ структурам недовподоби націоналісти. Тому ви так і злобствуєте! Але ви не зможете [видалено як наклеп] змінити те, що вам не під силу. Ви-спецшавки і [видалено за порушення правил коментування], а не журналісти. Тому перестаньте зводити наклепи на людей,відповідайте за свою брехню в судах. Але основний суд для вас-попереду.
08.08.2013, 15:04 77.123.3.*** Для Читача
[повне ай-пі 77.123.3.135 - з цього ай-пі в попередніх матеріалах коментавула пані політик - Лілія] Наскільки відомо-офіційно ця церква не зареєстрована і віруючі об\"єднані,в основному,навколо своїх наставників. [видалено як інформація, яка не відповідає дійсності] А ось хто роздає вказівки нашим вже нешановним ГЕРОЯМ-ВИКРИВАЛЬНИКАМ, і яку мету вони переслідують, нам незабаром стане відомо
08.08.2013, 14:50 37.53.249.*** Читач
[повне ай-пі 37.53.249.19 ] Для попереднього дописувача- В катакомби вони зайшли напевно за спец вказівками, і це не секта а РОСІЙСКА православна катакомбна церква. Українську церкву ці \"ПАТРІОТИ\" полили брудом, особливо поважного Євсевія. Швидше за все що так як тепер так і тоді було таке завдання. Тут [в релігійній організації, до якої належить коментатор]за гроші продається і душа і совість.
08.08.2013, 14:26 77.123.3.*** Володимиру
[повне ай-пі 77.123.3.135 ] [видалено за наклепи]
08.08.2013, 09:35 159.160.79.8, 82.*** &&&&&
[видалено]
08.08.2013, 08:32 37.53.249.*** читач
[повне ай-пі 37.53.249.19] [видалено] СОСКІН ЩО ТВІЙ БОЙ ФРЕНД?
07.08.2013, 22:14 213.174.12.*** Володимир
Миколо, який там соціальний зріз? В матеріалу понад 1500 переглядів і гляньте скільки коментаторів. Судячи з усього частина коментаторів просто в \"шоколаді\" от і намагаються самовиправдатись. Ще частина просто \"люблять\" ЧЕТВЕРТУ ВЛАДУ за те, що вони були фігурантами публікацій і їм це не сподобалось. В обличчя говорити складно, то й гадять по маленькому. Все простіше. Не читайте коментарі перед їжею (як колись рекомендував професор Преображенський щодо газет) :) Журналістська стаття має автора і редакція несе відповідальність за оприлюднене. А в коментах аноніми не несуть відповідальності, тому й починається: \"і опять в коментах срач, ай ем хепі вері мач\" :)
07.08.2013, 19:56 37.53.250.*** Микола
Читаю коментарі і жахаюсь. Люди ще дискутують з приводу фактів, фактів а не думок, відводять стрілки на агенцію, грантодавців і т.д. Факти очевидні: примус, використання службового становища, ніхто не стверджує хто це, кожен сам може послухати і зробити висновки. Робота прокуратури перевіряти такі факти, робота журналіста оприлюднювати такі факти. Про що дискусія? Про те що хтось радий оприлюдненому, а хтось ні ? так це не кофточка в магазині яка може подобатись може ні. Хоча читати коментарі цікаво і корисно. Можна уявити приблизний соціальний зріз і ступінь моральних цінностей суспільства.
07.08.2013, 17:39 176.121.3.*** прохожий
\"вибивать їх ніхто ніколи не вибивав. Є можливість - плати, немає - не плати\" - та канешно)))) хочеш вчитися й отримати диплом без особливих проблем, то плати, а не хочеш по доброму - не плати, то матимеш проблеми на кожній сесії - отак треба все розуміти)))
07.08.2013, 17:26 213.174.12.*** Володимир
А, то це тролінг від націонал-консервативних політиків, які люблять чужих чоловіків :)) А що, ви виступаєте за протиправні дії посадових осіб універу? А Соскін знає? :))
07.08.2013, 16:56 37.53.249.*** Читач
[повне ай-пі 37.53.249.19] Торбіч судячи з того чим Ви займаєтеся, у Вашій черепній великій черепній коробці взагалі нічого немає а якщо щось і є то це Антоніни. Саме тому в суди і іньші заклади ходите неви з своєю коробкою а вона. А МОЖЕ ПІД СПІДНИЦЕЮ КРАЩЕ,
07.08.2013, 15:32 193.41.186.*** Оглядач
Зліва у верхньому кутку є реклама організації, яка допомагає поступати в польські вузи, там на вікна не збирають )))
07.08.2013, 13:48 213.174.12.*** Володимир
Те, що в універі існує така система, - це ганьба кожному викладачу (не кажучи вже про керівництво), який її толерує своєю поведінкою. Чим більше буде відповідальних людей з громадянською свідомістю, з повагою до прав інших - тим швидше очиститься те, що в нас називають \"вищим навчальним закладом\".
07.08.2013, 13:43 213.174.12.*** Володимир
читач | 37.53.249.*** - не трольте, що занести? Цей запис висить в інтернеті в загальному доступі. Не помітили? Перед тим як тролити, навчіться користуватися тим, що в черепній коробці :)
07.08.2013, 09:46 37.229.126.*** студент водного
Пишу Чесно це викладач НУВГП Механіко Енергетичного Інституту,якшо його можна назвати викладачем,[ПІБ видалено]. Який є хапугою, і хабарником. Йому не місце на кафедрі. Не місце в колективі шановних викладачів.
07.08.2013, 09:28 37.53.249.*** читач
Цей запис мали би занести в прокуратуру Торбічі. Проте в них ціль іньша вони мають іньші завдання.
06.08.2013, 23:44 46.211.219.*** Павло
Запис в прокуратуру!!! і негайно! таких тра здавати і сажати \n
06.08.2013, 18:02 46.175.144.*** Віктор
Для читач | 178.93.246.*** . Дебільна робота.\n А запис - у прокуратуру.
06.08.2013, 09:26 188.230.91.*** Михайло
Хтось хоче підсидіти завкафедри )\n \nСпонсорські внески існують в НУВГП уже давно, вибивать їх ніхто ніколи не вибивав. Є можливість - плати, немає - не плати. (так було і є на факультеті де я вчився).\n\n2 Тарас: з приходом нової влади? ви мабуть при старій не були )))))\n\n\nЩодо матеріалу - якби не гучний заголовок, не читав би. Нічого цікавого. \n\nЗнаєте, я зараз осуджую лише того, хто записав ) Таким щуром не кожен може бути...
06.08.2013, 08:46 178.93.246.*** читач
\"На електронну пошту «Четвертої влади» надійшов анонімний лист з аудіозаписом, на якому записана розмова\" А МОЖЕ ЦЕ РОЗВОД? ЧИ СПЛАНОВАНИЙ ПІАР, НА ЛИЦЕ НЕПРОФЕСІЙНІСТЬ ЖУРНАЛІСТІВ ЩО КОРИСТУЮТЬСЯ НЕПЕРЕВІРЕНИМИ АНОНІМКАМИ,
06.08.2013, 08:43 178.93.246.*** читач
[повне ай-пі 178.93.246.200] Торбічі Ви вже не вперше користуєтеся незаконно отриманими записами телефонних розмов. Згадайте Москальову і Лащука. Вам що ці записи СПЕЦСЛУЖБИ передають через Російську Катакомбну Церкву? Хто повірить що просто хтось підкинув запис і нічого до розмов не пояснив. Якщо ви ствержуєте що це випадково, то ваші записи недостовірні і там можуть бути підробленні голоси, а Ви повелися і прийняли за дійсність. Ситуація з Москальовою і з цими записими говорить про те що Ви керуєтеся в своєму житті або злобою або СПЕЦСЛУЖБАМИ РОСІЙСКОЇ КАТАКОМБНОЇ ЦЕРКВИ
05.08.2013, 23:11 77.123.66.*** Юлія
ТОРБІЧІ - МОЛОДЦІ!!!!
05.08.2013, 22:57 94.178.191.*** Читач
[повне ай-пі троля 94.178.191.129] ВСІ ЧИТАЧІ \"ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ \"ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ГРАНТОДАВЦІВ ТОРБІЧІВ З ІНФРМАЦІЄЮ ПРО ЗАМОВНІ МАТЕРІАЛИ.
05.08.2013, 22:54 94.178.191.*** читач
Пані Лисенко а чому Ви незвертаєтеся до грантодавців \\\"четвертої влади\\\" [видалено за наклеп, останнє попередження після якого з вашого ай-пі 94.178.191.129 не можливо буде коментувати] \n05.08.2013 ЧОМУ ТОРБІЧІ БОЯТЬСЯ МОЇХ КОМЕНТАРІВ? ТОРБІЧІ Я БУДУ І НАДАЛІ КОМЕНТУВАТИ НЕУГОДНУ ВАМ ПРАВДУ, просто з іньшої адреси. Хто коли виведе Торбічів на чисту воду.
05.08.2013, 22:06 77.123.20.*** Сергій
Хароший матєріальчик. Вам пакращення за ваш рахунок. А подаватися все буде як велике досягнення. Раби є раби. У 1997 році такого ще не було. Цікаво, коли почалося?
05.08.2013, 21:27 213.174.12.*** Володимир
Не існує такої вірогідності на порталі \"Четверта влада\".
05.08.2013, 20:56 95.132.174.*** Ірина
На мою думку, вірогідність замовлення статті існує, але те, що в ВОДНІКУ існує стаття доходів Хабарництво, знає кожний другий, хто в ВОДНІКУ навчався. Тому погоджуюся з Володимиром, з приводу рабської мовчанки. Насправді в більшості випадків студентам легше дати хабаря ніж вивчити предмет. \nP.S. В мене також під час написання дипломної роботи керівник вимагав хабаря, але так і не дочекався, захистилася на відмінно, ще і робота на конкурс потрапила. На мою думку головне бажання \"Не дати хабаря\".
05.08.2013, 20:05 94.178.191.*** Читач
Пані Лисенко а чому Ви незвертаєтеся до грантодавців \"четвертої влади\" [видалено за наклеп, останнє попередження після якого з вашого ай-пі 94.178.191.129 не можливо буде коментувати]
05.08.2013, 16:53 unknown, 91.209.118.*** Лисенко Тамарі
Пані полковнику,на кримінальне провадження тягне,чи-ні?
05.08.2013, 16:39 213.174.12.*** Володимир
У правовій державі після такої інформації ця людина втратила б посаду на другий день і отримала б \"вовчий квиток\" - його б не взяли навіть в школі викладати чи займати керівну посаду. Побачимо як відреагують в нашій державі. А також як відреагує в.о. ректора і президент, які кажуть, що вони виганяли викладачів за хабарництво і правопорушення, а не чистками займались.
05.08.2013, 16:37 213.174.12.*** Володимир
студенту | 213.174.14.*** - \"І до Сороки були внески, ми на 1 курс як поступили на державку нам сказали здати сумму в розмірі 1 річної платної, добровільний внесок.\" - вірю і навіть знаю, бо так є у багатьох ВНЗ, але РАБСЬКА мовчанка (НЕ бажання свідчити, писати заяви в прокуратуру, допомогти журналістам зібрати інформацію...) НЕ дозволяє притягувати всіх порушників до відповідальності. Тому той хто нагинає спину - на тому і їдуть.
05.08.2013, 16:33 213.174.12.*** Володимир - тролю
У вас ай-пі не вистачить гадити в коментах.
05.08.2013, 16:20 213.174.14.*** студент
І до Сороки були внески, ми на 1 курс як поступили на державку нам сказали здати сумму в розмірі 1 річної платної, добровільний внесок. За 4 сторонньою угодою поступав колись. Так що не тики при сороці, ця схема давн опрацює, і не тики в водному працює в технікумах те саме, навтіь більше, там не лише при успішному вступі, але й кожен рік під час ремонту гуртожитків, цього року в технікумі знайомому сказали, щоб поставив вікна інакше вилетить не лише з гуртожитку, але й з технікуму взагалі. порилиб ще під інші заклади.... там теж цікаво
05.08.2013, 15:37 88.198.49.*** а
значит, нема в держави грошей, роблять вікна за кошт спонсорів - пагано. не роблять ремонт - теж погано. ви там зовсім кончені у 4 владі?
05.08.2013, 15:34 37.54.102.*** Тарас
У водному така ситуація що з приходом нового керівництва у викладачів та вступників вимагають \"добровільні внески\" які коливаються в розмірі від 500 грн для студентів платної форми до половини вартості навчання за рік для студентів держаної форми навчання, а це від 3500 до 5000 грн!
05.08.2013, 15:31 95.135.58.*** читач
Цікаво скільки Сорока заплатив Торбічам за цей матеріал? Торбічі постійно піарять Сороку. Куди дивляться грантодавці \\\"четвертої влади\\\".На сайті вісить декілька матеріалів про Сороку. СОРОКА ПРОПЛАЧУЄ ТОРБІЧАМ ЗА ПІАР, [повне ай-пі 95.135.58.54]
05.08.2013, 15:13 unknown, 91.209.118.*** Антоніні
СУПЕР!!!!:)))))))))

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору