РІВНЕНЩИНА

Син відомого рівненського лікаря їздить 300 км/год на автомобілі вартістю 130 000 доларів?

16.09.2013, 09:51      vse.rv.ua      Переглядів: 7317

Усі фото з сайту ВСЕ

Не встиг у Рівному стихнути скандал навколо сина нардепа Валентина Королюка - Бориса, який виклав до фото-сервісу Instagram фотографії де він їде зі швидкістю понад 200 км/год, як на цьому ж сервісі відзначився інший представник золотої молоді Рівного.

Син головного лікаря рівненського онкодиспансеру Григорія Максимяка – Тарас напевно вирішив довести, що здатний витиснути ще більше, виклавши фото автівки, що їде летить зі швидкість 300 км/год. Звісно, якщо за кермом перебував саме він, пише сайт ВСЕ.

Головний лікар Рівненського онкодиспансеру Григорій Максим`як. Фото ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Як відомо, за освітою Тарас Максимяк - юрист, також закінчив медичний коледж. Хлопець нині працює в столиці в сфері автомобільного бізнесу, оскільки його старший брат Борис володіє автосалоном у Києві. Можливо, не в останню чергу тому на його сторінці в Instagram чимало світлин за кермом різних автомобілів або ж просто автомобілів бізнес-класу. Достеменно відомо, що мешкаючи у Рівному Тарас кермував автівками Hyundai Tucson та Toyota Camry.

Судячи з фотографії, до 300 км/год розігнали автомобіль Alpina (одна із його модифікацій), виготовлений на базі BMW 7. За свідченням експертів, в Сполучених Штатах вартість цього авто становить від 127 600 доларів (зі звичайним кузовом і заднім приводом) до 134 500 доларів (повнопривідна з подовженим кузовом).

Перевірка автентичності цього фото засвідчила, що це – не картинка з інтернету, а оригінальна фотографія. Чи належить це авто синові головного лікаря рівненського онкодиспансеру, брат якого володіє автосалоном – невідомо. На відміну від Бориса Королюка, Тарас Максимяк ні прямо, ні опосередковано не підтвердив, що це його авто і що за кермом сидить він. Хоча, судячи з коментарів друзів хлопця, вони не здивовані тим, за кермом якого авто знаходиться їхній товариш. Хоча й дехто з них занепокоєний зафіксованою на спідометрі швидкістю.

Це фото на його сторінці в Instagram свідчить про нову моду серед золотої молоді – хизування швидкою їздою. Тільки от ця гра у «хто швидше?» не завжди закінчується добре. Детальніше про це може розповісти син власника рівненського льонокомбінату Дмитро Червонюк, котрий нині знаходиться у СІЗО за те, що насмерть збив людину. То чи вартують таких наслідків ці «понти»?

p.s. До речі, судячи з іншого фото на Instagram, Тарас Максимяк цікавиться сучасною літературою. Воно й правильно, адже сучасна молодь нині так мало читає...


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

28.10.2014, 10:49 93.183.226.*** коментатор
да онкодиспансер це бізнес ще той, люди заробляють гроші на крові, хоча не всі, в мене оперували там маму операції пройли успішно, (в цілому їх було три) НЕПОВІРИТЕ НАСЛУХАВШИСЬ РІЗНОГО ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ ВЗЯВ ГРОШІ ТАЙ ПІШОВ ДО ЛІКАРЯ НА ПРИЙОМ !!! мало того що невзяв той ще відчитав за те що приніс ! БУ ! Так що справжні лікарі там ще є ! я знаю двох !!!!!! І ДАЙ ЇМ БОГ ЗДОРОВЯ
28.10.2014, 09:06 93.183.226.*** коментатор
да онкодиспансер це бізнес ще той, люди заробляють гроші на крові, хоча не всі, в мене оперували там маму операції пройли успішно, (в цілому їх було три) НЕПОВІРИТЕ НАСЛУХАВШИСЬ РІЗНОГО ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ ВЗЯВ ГРОШІ ТАЙ ПІШОВ ДО ЛІКАРЯ НА ПРИЙОМ !!! мало того що невзяв той ще відчитав за те що приніс ! БУ ! Так що справжні лікарі там ще є ! я знаю двох !!!!!! І ДАЙ ЇМ БОГ ЗДОРОВЯ
18.08.2014, 22:23 77.123.8.*** 25
молода пані - це Барбашова, кажуть батьки працюють у сбу...
05.08.2014, 23:44 77.123.15.*** він
дурак
16.09.2013, 15:55 213.174.12.*** Володимир
Це точно
16.09.2013, 12:44 77.222.18.*** 1234
Шкода цю молоду пані, що на цих фото. Тому, що робота старшого Максимяка накопила стільки негативу, що вистачить його близьким на три покоління вперед.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору