РІВНЕНЩИНА

У найбільшому рівненському університеті монополізують інтернет-послуги для провайдера мера-«регіонала»?

07.10.2013, 17:11      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 11912

На мережу у гуртожитках рівненських студентів зазіхає фірма, яку пов’язують з однопартійцем Президента НУВГП Миколи Сороки. Діючу студентську мережу можуть викинути. Колаж ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Керівництво Національного університету водного господарства та природокористування має намір замінити інтернет-провайдера у своєму студмістечку. Про це стало відомо студентам, які звернулися до журналістів з проханням допомогти уникнути монополізації цього ринку послуг.

«Я проживаю в гуртожитку НУВГП, - пише на електронну пошту ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ студент, який попросив не називати його імені. – Користуюсь послугами студентської мережі Campus Networks з перших днів навчання… Провайдер мене повністю задовільняє і змінювати його на інший не маю бажання. Аналогічну думку мають інші студенти студмістечка НУВГП. Останнім часом пішли чутки, що у нас з’явиться новий провайдер і що теперішньої мережі не стане взагалі.»

Зі слів студента, три дні тому в особистому кабінеті мережі Campus Networks з`явилось повідомлення:

«Шановні Абоненти студентської Інтернет-мережі Campus Networks!

Вважаємо за потрібне повідомити Вас про те, що керівництвом вашого навчального закладу (НУВГП) було прийняте непублічне рішення замінити оператора, що надає студентам послуги з доступу до мережі Інтернет в гуртожитках студмістечка, з порушенням діючих умов співпраці з Campus.

Просимо Вас віднестися з розумінням до можливих перебоїв у роботі мережі та доступу до Інтернет у найближчі дні. Вони можуть бути викликані неправомірними діями конкуруючої фірми, або технічного персоналу НУВГП, які можуть порушити цілісність та нормальне функціонування нашої мережі.

Ми будемо намагатися надавати найкращий Інтернет-сервіс за будь-яких умов, доки керівництво НУВГП дозволятиме це робити. Будемо надіятися, що відповідальні особи ВУЗ-у дослухаються до думки і бажань студентів».

Про очікувану зміну провайдера повідомили і на рівненському форумі:

А ось які ціни на обслуговування пропонує для студентів Рівного Campus Networks:

на постійний доступ до Інтернет без обліку трафіка *

Швидкість
(цілодобо)
-    Місячна
абонплата
5 Мбіт/с   60.00 грн.
25 Мбіт/с   75.00 грн.
50 Мбіт/с   100.00 грн.
100 Мбіт/с   120.00 грн.

«В нашому деканаті підтвердили тарифи та умови підключення, які були озвучені на форумі.
Також вони підтвердили що мережі "Кампус" більше не буде» - пише студент на електронку ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ і додає. - «Нас повністю влаштовує швидкість інтернету, ціна, якість студентської мережі Campus Networks. Підключатись до мережі Тріолан Ми не хочемо, але нас напевно будуть примушувати, або не залишать альтернативи.»

Студентська мережа Campus Networks, яка надає послуги інтернте-провайдера для рівненських студентів МЕГУ, РДГУ та НУВГП підтверджує інформацію про те, що їх хочуть викинути з ринку надання послуг доступу до інтернету у студмістечку рівненського «водника».

- Як розповіли нам працівники «водного», завтра планується зустріч «Тріолана» з керівництвом вузу. А в п’ятницю наших працівників не пускали на територію студмістечка, мовляв, у нас немає угоди на обслуговування. В той же час студенти розповідають, що саме в цей час по поверхах гуртожитку ходили якісь чоловіки, розглядали і фотографували наші мережі, - розповідають працівники Campus Networks, які попросили не називати їхніх імен. - Також дали зрозуміти, що нам залишилося працювати тут лише місяць. А "Тріолан" нібито пообіцяв робити 5% відрахувань зі студентських проплат на рахунки "водника" як благодійну допомогу.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА отримала копію листа, якого керівник мережі Campus Networks спрямувала сьогодні в.о.ректора НУВГП Михайлу Корецькому на президенту цього ж ВНЗ, народному депутату від Партії регіонів Миколі Сороці.

Взяти коментар в керівництва рівненського «водника» наразі не вдалося. Проректор з науково-педагогічної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Петро Мельниченко, до якого журналіста ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ спрямували за коментарем, з самого ранку або «на території корпусу», або «на нараді в ректора», а щойно «поїхав у гуртожиток».

Як зясував ТВі, мережу «Тріолан» контролює «регіонал», мер Харкова Генадій Кернес. Наразі ж у Харкові мешканці масово скаржаться на різанину кабелів майже усіх операторів, які надають послуги під’єднання до інтернету. Не ріжуть кабелі лише одного провайдера – «Тріолану».

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звернулася за коментарем і в компанію «Тріолан». Попросили повідомити:

1)які умови (тарифи) компанія пропонує для студентів,

2) які додаткові умови співпраці компанія пропонує для ВНЗ (матеріальна допомога для ВНЗ, відрахування відсотку від доходів? тощо)

3) Чи має компанія "Тріолан" інших користувачів своїх послуг у Рівному?

Працівники студентської мережі Campus Networks наразі мають інформацію, що за подібним сценарієм їх хочуть прибрати з ринку посгуг інтернет-провайдера в Рівненському державному гуманітарному університеті.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

24.02.2015, 15:00 85.17.24.*** Студент
Руководство «Триолана» не считает нужным информировать абонентов, условия акции остаются неизвестными, а значит, студентам в дальнейшем можно ожидать «сюрприза». Во-вторых, законодательство о защите прав потребителей также запрещает предоставлять преимущества одним потребителям перед другими, например студентам или пенсионерам. То есть, эту законодательную норму компания тоже явно нарушила. Кроме того, тариф «0», которым провайдер рассчитывает заманить студентов, прямо противоречит законодательству о телекоммуникациях, которым запрещено субсидирование одних услуг за счет других. Также это противоречит и законодательству о защите конкуренции, так как любая цена должна быть экономически обоснованной. И наконец, каких либо гарантий, что абонентам будет предоставляться именно «услуга доступа в интернет» провайдер не даёт. Так как договор заключается с частными предпринимателем, а предметом договора является аренда некого «цифрового порта», а не сама телекоммуникационная услуга.
24.02.2015, 14:58 85.17.24.*** Студент
В Ровенских общежитиях появится незаконно дешевый интернет? Интернет-провайдер «Триолан», нашел весьма оригинальный способ устранить конкурентов и монополизировать интернет-рынок в студгородках. Если ранее Триолан расширял своё присутствие в студенческих общежитиях, используя по полной админресурс и власть, то в этом году вместо «кнута» решил использовать «пряник». Для этой цели провайдер активно продвигает «маркетинговую» акцию, в рамках которой предлагает студентам «бесплатный интернет на неизвестный срок». Но бесплатным является, как известно, только сыр в мышеловке. Новый сомнительный маркетинговый ход провайдера имеет сразу несколько признаков незаконного. Во-первых, официальных условий акции нет на официальном сайте «Триолана», не смотря на то, что рекламная компания предложения активно ведется. Это нарушает законодательство о защите прав потребителей.
03.03.2014, 18:01 193.106.144.*** Репост
Триолан начал жесткий демпинг на територии студенческих общежитий, монтажники предлагают тариф 50 грн. за 1 гигабит на постоянной основе. Тариф непубличный, на сайте о нем информации нет, равно как и информации о подобных акциях. Жителей многоэтажек на него не включают. Я так понял, лобби в ВУЗА-ах у них уже нет, поэтому они пытаются отличится не качеством услуг, а банальным демпингом. И еще, есть инфа, что жители 7й и 8й общаг по ул. Студенческой категорически не согласны с качеством и доступностью триолановских услуг, и поэтому собрали более 100 подписей под требованием к руководству Водника вернуть возможность подключения к другим операторам
13.01.2014, 18:30 185.26.182.*** Студент
*Репост: Саме цікаве те - що мережу Тріолана в гуртожитку №2 НУВГП будують діти (років 16-18) в красних майках - це так звані майстри компанії напевно добре навчені і з великим досвідом роботи. Цікаво допуски у них є по електробезпеці або хоча б дозвіл на роботу з електроінструментом? Вони ледь перфоратор в руках тримають. А про якість виконання робіт навіть говорити не буду - це просто жах. Таке враження що вони-це вперше в житті роблять. Якщо такий персонал будує мережу і буде нас обслуговувати то у Вас нема шансів на конкуренцію з Кампусом. Можливо варто перестати довіряти такі роботи дітям і найняти людей з досвідом і відповідною освітою. Хоча зрозуміло-на дітях можна добре зекономити, або взагалі не заплатить. Я особисто дуже розчарований - це далеко не той рівень і не та обіцяна якість яку Тріолан обіцяв нам. Вам до Європейського рівня який Ви обіцяли ще дуже і дуже далеко! Кампус Вам Респект. Тріолна Вам не конкурент це однозначно!
03.12.2013, 23:11 46.23.68.*** Служивий
Інтернет від Тріолан який сьогодні був включений в корпусах НУВГП замість Волі це просто на рівні 90-х років. Користуватись взагалі неможливо!
16.11.2013, 20:16 77.120.80.*** 777
Всім студентам дали до Дня студента по пачці сухих пластівців. Термін придатності закінчується через піввтора тижні.......:)))
03.11.2013, 13:42 85.159.237.*** Спостерігач
За те що він натворив і творить та за його хамовиту поведінку і неприпустиме ставлення до людей пора цього Корецького гнати в шию з НУВГП і заодно з Рівненської області. В додаток було б добре, щоб цього (в.о Ректора) взяла на контроль Прокуратура.
28.10.2013, 19:43 78.47.125.*** Студент_new
Корецький вважає викладачів бидлом та стадом баранів тому, що вони мовчазно вислуховують образи та знущання. От тому вони і барани. А крики з піною з рота-це примітивний моральний тиск людини, яка не здатна керувати колективом в принципі, оскільки дозволяє собі крики на грані істерії. Шкода лише, що багато людей постраждало. А за це вже треба СУДИТИ! Бо нанесення моральної шкоди людині, створення нестерпних умов праці є злочином.
28.10.2013, 19:36 78.47.125.*** Студент_new
100%
27.10.2013, 17:36 77.123.14.*** 777
100%
23.10.2013, 23:08 77.123.28.*** ДОБРОЗИЧЛИВЕЦЬ
КОРЕЦЬКИЙ УНІКАЛЬНА ОСОБИСТІСТЬ, ЙОГО НІКОЛИ НЕ ЦІКАВИВ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС, ДОБРОБУТ СТУДЕНТА, ПРАЦІВНИКА, НАУКОВЦЯ. ДЛЯ НЬОГО СПРАВЖНІ НАУКОВЦІ - ЗА ЙОГО ВИСЛОВОМ "СТАДО БАРАНІВ", "БИДЛО", "ЗАКРИЙ РОТА" І ВСЕ ЦЕ НА ВИСОКИХ ДЕЦИБЕЛАХ АЖ СЛЮНА РОЗЛІТАЄТЬСЯ Й ЦЕ ГОВОРИТЬ ДОКТОР НАУК ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ. ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ УСІХ НАРАД, РЕКТОРАТІВ, ВЧЕНИХ РАД - СКІЛЬКИ ПОСТАВЛЕНО ВІКОН ЗА ВЛАСНІ КОШТИ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКИМ НЕ ВИПЛАЧЕНІ, ЗАРОБІТНА ПЛАТА, ОЗДОРОВЧІ. ПІД СЕБЕ МІНЯЄ СТАТУТ УНІВЕРСИТЕТУ, КОЛЕКТИВНУ УГОДУ. ДІЙШЛО ДО ТОГО,ЩО ЗАСТАВЛЯЄ ПРАЦІВНИКІВ СИЛОЮ ПЕРЕХОДИТИ З ПРИВАТБАНКУ В АЛЬФАБАНК ТА БАНК РОСІЇ, УЖЕ ДЕМОНТОВАНО ВІДДІЛЕННЯ ПРИВАТБАНКУ В КОРПУСІ №2, ПРАЦІВНИКИ ПРИВАТБАНКУ ПОЯСНЮТЬ, ЩО УГОДА НА ОБСЛУГОВУВАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ ДІЄ. КОЖНОМУ ЗРОЗУМІЛО, ЩО КОРЕЦЬКИЙ ТА ЙОГО КОМАНДА НА ХАЛЯВУ НІЧОГО НЕ РОБИТЬ. ВСІ ЙОГО ДІЇ НАПРАВЛЯЄ ТАКИЙ ЖЕ ДОКТОР ЗА МОРАЛЬНИМИ ТА ДІЛОВИМИ ЯКОСТЯМИ НАРДЕП СОРОКА М.П. (ПРЕЗИДЕНТ УНІВЕРСИТЕТУ).
21.10.2013, 09:44 91.124.2.*** Тарік
Тут ще мені підказують, на базі компа робиться "міст" між зовнішньою і внутрішньою мережею і на внутрішню ставиться точка доступу і роздається на половину гуртожитка. Є програмне забезпечення яке навіть рахує кожного трафік, дає можливість автоизуватися на проксі і саме основне маскує пакети яку передаються у зовнішню мережу. Якщо ви хочете десь на форумі написати про злочини ректора чи викладачів можна використати "анонімні проксі сервера" погугліть або напишіть в приват. Також є анонімні VPN сервера. Є безплатні з малою швидкодією а є платні де боба для тесту дається безплатно, чого хватає щоб вилити душу на форумах і в коментарях. Який би тотатьний контроль не робив ректор, все можна з цієї меріже вийти в світ анонімно не боячись що вас відрахують і написати про злочини керівництва вузу.
21.10.2013, 09:34 91.124.2.*** Тарік
Якщо керівництво університету буде все робити на шкоду студентам, то ніхто до них більше не піде навчатися. А з Інтернетом можна без проблем вирішити. Практично всі студенти мають ноутбуки з вай-фай. а у кого стаціонарний то можна вставити в юезбі порт вай фай пристрій у вигляді флешки. Потім недалеко в приватному секторі чи десь на фірмі в будинку домовляємось поставити точку доступу підключену до "вигідного провайдера". Це може бути або кампус або укртелеком. До однієї точк доступу може підключитися до декілька десятків користувачів. Ще один варіант, проект вай-фай мережі по стовпах освітлення на вулиці (так зроблено в багатьох містах є). І тоді ректор всереться. А я з однокласниками подумаю чи мені туди поступати чи ні. Мінусів зараз багато, починаючи з "спонсорської допомоги" при вступі 2...10 тис. грн. Яку офіційно платять в банк, але хто не заплатив тому делікатно пояснюють, що стипендії ніколи не отримає поки не заплатить.
18.10.2013, 12:50 77.120.90.*** 1111
Чого не платять зарплату? Як людям жити?
16.10.2013, 12:32 77.120.90.*** Препод
Представляете,приходит депутат в Раду осенью,а ему говорят:"С ТЕБЯ БАБЛО ЗА РЕМОНТ,НОВЫЕ СТОЛЫ,СТУЛЬЯ,МИКРОФОН И ПУЛЬТ ДЛЯ ГОЛОСОВАНИЯ..смешно ,правда?! А людям которые работают в Воднику , НЕ СМЕШНО
16.10.2013, 10:59 94.242.204.*** для Викладача
Сорока і компанія "покращують" своє здоров’я, після змін в колективний договір можна навіть не питати де наші гроші.
16.10.2013, 10:11 77.120.90.*** Викладач
Де наші оздоровчі??????
12.10.2013, 10:24 91.121.156.*** Тріолан давай досвидания
За 5 років економія майже 2000 грн. якщо з Кампусом договір заключити, можна ноутбук купити.
12.10.2013, 00:24 194.44.170.*** Для іванич
2 літри за місяць - вдень по ковтку чи 0,60 грн. Може варто в цілях економії слідуючої пляшки пива звернутись до мобільних операторів там гривня вдень.
12.10.2013, 00:15 194.44.170.*** Для іванич та валік
20 гривень це горші, 2 літри пива якщо бути точнішим.
11.10.2013, 20:03 96.44.189.*** Іванич
На сьогодні попит на швидкість 100 мегабіт на сек. відсутній серед студентів. Така швидкість потрібна на кафедрі або в комп’ютерному залі, чи в науковій лабораторії, а для одного студента це за багато, навіщо переплачувати, рахую це не доцільно. Це все рівно, що в мене в дома теплопостачальна організація буде топить по повній при температурі на вулиці+15, а потім скаже заплатить за це, навіщо мені в квартирі +35 градусів, якщо достатньо +22, так і тут навіщо мені більша швидкість. Я клієнт і маю право обирати за свої гроші, що для мене вигідніше.
11.10.2013, 19:52 72.52.91.*** Валік
Користуюсь Інтернетом досить довго, швидкість більше 10 мегабіт/ сек повністю влаштовує вважаю її оптимальною, фільм скачується за 5-10 хвилин інших потреб в мене немає, між швидкістю і ціною, я обираю ціну, для мене 20 гривень це гроші. Сиджу без стипухи тому, що викладачі валять, на парах прямо кажуть, що в нас вказівка від Корецького зрізувати бали щоб не всім призначили стипендію.
11.10.2013, 19:07 194.44.170.*** Для Макіавеллі
А чому ви дивитесь на мінімальний пакет. Зазвичай в гуртожитку в кімнаті більше одного студента. 200 грн за 2ПК - 100Мб з одного студента тих же 100 грн за 50Мб. 250 грн за 3ПК - 100Мб з одного студента 80 грн за 33мб. за доплату в 20грн студент матиме в 6 раз!!! більшу швидкість
10.10.2013, 19:39 128.6.224.*** sTydenT
Вже три роки користуюсь послугами провайдера - Кампус, якість обслуговування та ціна влаштовує (швидкість хороша, фільми скачуються швидко, не всіх у вдома за таку ціну - така якість). І впевнена що ніхто про студентів не думає, маю на увазі про покращення, добре якщо якість інтернету не погіршиться, тільки побільше будуть грошей дерти, як це ж так, вже все що можна було пригребли, дійшла черга до інтернету.
10.10.2013, 14:31 77.247.181.*** для Свєтки доцентки
Там де жінка Корецького отримує премію, а інші ні :0)
10.10.2013, 14:15 77.120.92.*** Доцент для Ворони
А де написано "бізнесові інтереси". Глухий не почує, то збреше - сліпий не побачить, то видумає
10.10.2013, 13:39 37.139.24.*** Ворона
Влучно підмічено «бізнесові інтереси», студент за той саме інтернет буде платити в два рази більше, різниця піде в карман Сороки та Корецького, ось звідки лексуси беруться, як все просто.
10.10.2013, 13:36 173.38.209.*** zzz
До Макіавеллі - насправді може бути, що мова йшла про кабель від ящика з обладнанням до комп‘ютера студента. А це може бути і 50м, і до 100, якщо ящик у іншому кінці будівлі.
10.10.2013, 12:53 216.218.134.*** Макіавеллі
Якщо порахувати цінову пропозицію між кампусом і тріоланом виходить ось таке: Кампус (підключення безкоштовне, за 5 років проживання в гуртожитку оплата складе: 5 років Х 9 місяців Х 60 грн.= 2700 грн.). Тріолан (підключення 60 грн. + 10 грн. за кабель, за 5 років проживання в гуртожитку оплата складе: 5 років Х 9 місяців Х 100 грн.= 4570 грн.) Таким чином у разі підключення до Тріолану студент за 5 років буде переплачувати 1870 грн. Варто замислитись студентам про власні кошти, інтерес Миколи Петровича до цього проекту зрозумілий виходячи з кількості студентів.
10.10.2013, 11:40 37.59.40.*** Студент
Хлопці тримайтесь ми з вами, 4 владі респект.
10.10.2013, 11:13 77.244.254.*** для Доцена
Згадали про гурина, чого ж не кажете, що зараз робиться, про звільнення майже 400 людей, про премії проректорам, про те, що жінка корецького отримує премію з моменту працевлаштування в воднік, інші працівники, яки пропрацювали в університеті десятки років не те, що премію не отримують, а не можуть отримати свою заробітну плату. Я вже не кажу про побори зі студентів та викладачів.
10.10.2013, 09:48 72.52.91.*** Mix
Ті, хто дійсно був присутнім на ректораті, бачили істерику зовсім іншої сторони. Починаючи грубіянством зі сторони ректора і проректорів, затиканням роута гостям у відповідь на незручні питання, закінчуючи велкою кількістю берхні та наклепів, які поширювалися там. Наприклад, пан Мельниченко брехав стосовно недопуску працівників Пашинскої в грутожитки, представник компанії Тріолан показував на великому екрані фотографії кабелів Волі на даху, видаючи їх за мережі Пашинської. Ба, ще, Пашинська не є дочкою минулого ректора. Це теж брехня.
10.10.2013, 07:24 195.114.154.*** Доцент
Те, що такий матеріал з’явився на вашому сайті, нікого не дивує, адже ваше відношення до НУВГП відоме всім і давно. Здивувала б швидше поява якогось позитиву, однак вам це не цікаво. Однак в цьому матеріалі, на мою думку, сплутано поняття монополіста – хтось вважає, що лише він один має право обслуговувати студентське містечко, і на появу конкурента реагує дуже нервово – з залученням «4 влади», з наданням якихось документів, з істерикою на засіданні ректорату. А ви б провели «журналістське розслідування» і поцікавились у пані Пашинської її дівочим прізвищем, встановили б на яких умовах і на який термін тато-ректор «притулив» доню на теренах НУВГП, проаналізували б проблему в масштабах міста – на яких умовах заходять в житлові будинки провайдери і наскільки висока та гора, з якої вони плюють на думку мешканців цих будинків. Натомість ви вирішили підтримати «ображеного». Не здивувала в черговий раз і ваша здатність приплутати політику в чисто бізнесові питання. Справжній господар завжди буде шукати найбільш вигідні пропозиції, і якщо йому знадобиться порада, він знайде фахівців
09.10.2013, 19:02 128.52.128.*** Яночка
Порнуху дивитись, з благословення батюшки.
09.10.2013, 18:47 85.93.218.*** Вікуся
Для чого студентам ПЛАТНЕ телебачення в гуртожитку, якщо є інтрернет?
09.10.2013, 15:03 173.38.209.*** Ім‘я
НУВГП буде проводити конкурс на надання інтернету і кабельного ТБ Тріолан у навчальних корпусах та грутожитках: http://www.nuwm.rv.ua/university/ads/konkurs-na-nadannja-telekomunikacijnikh-poslugh-v-objektakh-universitetu
09.10.2013, 13:39 199.48.147.*** Вовка
Батько казав, що всіх охоронців і його звільнили з водника, а потім оформили лише декого через підприємця якогось, ні лікарняні, ні відпустки оплачуватись не будуть, походу нова схема по вимиванню бабла з бюджету.
09.10.2013, 10:10 94.153.12.*** для сторонього
Читай уважно статтю там присутні відповіді на твої запитання. Кампус від 60 грн. Free WiFi в гуртожитках присутній. Тріолан від 100-150 грн і вище. В них на оф сайті нижчої ціни ніж 100 грн. нема.
09.10.2013, 09:48 193.104.16.*** сторонній
...дайте обгрунтовані відповіді на питання: -мінімальна ціна на інтернет від кампуса і пропозиції тріолана -наявність безкоштовного для всіх бажаючих ВіФі на території університету, включно студмістечко це актуально абонентам
08.10.2013, 23:44 91.201.118.*** vils123
Оля 100% покращеня інтернету від Сороки)
08.10.2013, 23:26 199.48.147.*** Оля
Платити в два рази більше за ту саму послугу, це ПОКРАЩЕННЯ для нас, вони там, що геть подуріли?
08.10.2013, 23:10 194.104.126.*** Улюблений студент
Микола Христофорович включить опалення в корпусах, нам холодно)
08.10.2013, 22:56 198.50.251.*** Миха
Не розумію навіщо Корецький нас промучав своїми тупими балачками, якусь ахінею ніс нічого конкретного про нового провайдера не сказав, я особисто підпишу бо знаю хлопців з кампуса, шкода, що їх можуть закрити.
08.10.2013, 22:21 67.138.111.*** Спіноза
Ну кампус нетворк мав відношення до Гурина.
08.10.2013, 22:07 85.159.237.*** Alex
Студенти якщо Ви зараз не почнете діяти і робити акти протесту буде аналогічно як на відео: http://www.youtube.com/watch?v=lHff_OOczb0 В місті Рівне я не зустрічав ніодного їхнього ящика до якого були б підключені абоненти. Таке враження що вони взагалі нікого не підключили (Задумайтесь над цим) Тріолан не зміг конкурувати як оператор на ринку в місті в конкурентних умовах. Єдиний шлях спасіння для них це монополія в гуртожитках. Тільки так вони зможуть повернути затрачені кошти і заробляти на Вас. Цій фірмі залишилось існувати 1 максимум 2 роки. доки не зміниться влада. І за цей час Вони вижмуть з Вас останні соки!
08.10.2013, 21:26 85.159.237.*** Alex
Можна зробити такі підсумки: 1. Тріолан заходить монопольно в гуртожитки НУВГП і Ректорат університету повністю підтримує дане прагнення. Можливість чесної конкуренції керівництво ВУЗу навіть не розглядає. 2. Монопольне становище дасть Тріолану можливість збільшувати ціну послуг і взагалі не стежити за якістю. 3. Також компанія Тріолан може вивести в нал відсоток від оплат студентів для керівництва НУВГП. Що дасть можливість положити це в правільну кишеню! Спосіб був озвучений каналом ТВІ. 4. Одна монопольна мережа на території гуртожитків та корпусів дасть можливіст стежити за студентами та викладачами (які ресурси відвідують, що і кому пишуть і.т.д) також буде можливість блокувати будь-який ресурс який не буде подобатись керівництву. 5. За реалізацію технічної можливості - побудови контрольованої адміністрацією мережі в гуртожитках і корпусах будуть розплачуватись студенти. Питання: Чому ніхто не втручається в цей безпредел? Адже завтра вони будут в інших ВУЗах! Це питання часу!
08.10.2013, 17:06 193.106.144.*** Сашко
Ось зразок бланку для збору підписів у підтримку Кампуса http://vk.com/doc3110051_226973090
07.10.2013, 22:16 194.44.170.*** Студент
Ну хлопці із задоволенням можу терпіти, за г..но тримають цих преподів, що плачуться на кожній парі, так їм і треба, самі гондураса вибирали... Але щось відчував, що довбаним Альфа-банком не закінчеться, тепер кожен відпис в чат контрлюватимуть і за мій в три дорого рахунок... Мля , плачу водніку, а тут ще впарюють всяку х....
07.10.2013, 21:54 23.29.121.*** Валера
Лобіює компанію Тріолан на території Рівного, саме Сорока, а як відомо Микола Петрович безкоштовно нічого не робить.
07.10.2013, 19:42 188.230.110.*** Рома
Тріолан хоче підключити НУВГП щоб доїть студентів, а Керівникам закладу байдуже...
07.10.2013, 18:29 193.41.187.*** Валентина
"Менеджеру образования"+"Президенту" не спится, не сидится - как бы ещё на студентах поживиться?
07.10.2013, 17:46 95.128.43.*** Викладач
Складається враження, що сорока з батюшкою вирішили взяти під контроль ще і студентів, щоб нічого зайвого не писали та контролювати, що хто читає.
07.10.2013, 17:40 185.10.71.*** Сашко
Головне це набити кишені за рахунок студентів, благодійних внесків замало мабуть.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору