РІВНЕНЩИНА

Міський голова Рівного пообіцяв землю свого зятя передати багатодітній сім᾽ї

25.10.2013, 10:53      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2916

Можливо, цього разу зять мера Роман Артуньян не отримає землі, якщо дослухається до тестя, але покращить йому репутацію. Фото зі сторінки Романа Артуньяна в соцмережі

На початку сесії Рівнеради міський голова Володимир Хомко сам викликався виступити щодо скандальної земельної ділянки, яка пов’язана з його зятем.

Володимир Хомко сказав, що «поговорив з ними» (очевидно мались на увазі зять Роман Артуньян і його брат Ігор Полухін, якому дали право на розробку документації на земельну ділянку під садівництво – авт.).

ЩЕ 66 ФОТО З СЕСІЇ ДИВІТЬСЯ ТУТ

В результаті розмови нібито домовились про те, що цю ділянку нададуть багатодітній сім᾽ї Світлани Ілліної, у якої восьмеро дітей.

Це питання має пройти обговорення на всіх депутатських комісіях і очікується, що розглядатиметься на другому пленарному засіданні цієї сесії Рівнеради.

Володимир Хомко каже, що спочатку з його іменем пов’язували електрика водоканалу, потім його спостерігача на виборах, до яких, каже мер, він не має стосунку. Але в цьому випадку, визнав, що так – це не правильно.

Як так сталося, що в списки потрапили його свояки, мер не пояснював.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

25.10.2013, 13:50 77.123.12.*** Оглядач
Ну всі факти корупції на лице, чи якось наші правоохоронці відреагують? До них же черга на садки не дійшла, як я розумію???
25.10.2013, 13:47 213.174.12.*** Володимир
Цікаво що цим самим мер підтвердив, що є багатодітні сімї, які потребують земельних ділянок, але для чого вони їм, якщо є "депутати-садоводи".
25.10.2013, 11:09 91.209.118.*** Хомку В.Є.
Чи 7000 черговиків Рівного на землю гірші від садоводів,поясніть нам,тупим?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору