РІВНЕНЩИНА

У Росії «Океан Ельзи» оштрафували за незаконну трудову діяльність

06.11.2013, 19:30      pravda.com.ua      Переглядів: 1249

Фото з toloka.hurtom.com

Українська група "Океан Ельзи", яка виступала з концертом у Саратові, оштрафована за незаконну трудову діяльність.

Про це сказано на сайті регіонального управління Федеральної міграційної служби, пише Українська правда.

2 листопада 2013 року співробітниками УФМС Росії по Саратовській області була проведена позапланова перевірка льодового палацу спорту "Кристал", де проводився концерт відомої музичної групи "Океан Ельзи", до складу якої входять 9 громадян України.

"У ході перевірки було встановлено, що дозвільних документів на здійснення трудової діяльності на території Російської Федерації музиканти не мають і не оформляли", - повідомили у ФМС.

За результатами перевірки 9 громадян Республіки Україна, що входять до складу музичного колективу, були притягнуті до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 18.10 КоАП РФ на суму 18 тисяч рублів, організатори концерту у якості посадової особи оштрафовані на 225 тисяч рублів за ст. 18.15 КоАП РФ.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

06.11.2013, 19:42 213.174.12.*** Володимир
Це москалі помстились за ЄС :)

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору