РІВНЕНЩИНА

Депутат Волиньради цікавиться чому обшук на його підприємстві проводили з порушеннями

13.11.2013, 12:55      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1210

Василь Столяр

Депутат Волинської обласної ради Василь Столяр обурений, що правоохоронці проводять обшуки із численними порушеннями.

Один із таких обшуків відбувся 11 жовтня в офісі ТОВ «Феміда-інтер», яка підконтрольна обранцю. Представник громади розповів на сесії Волинської обласної ради 13 листопада, що правоохоронці поводилися зухвало і порушували порядок проведення обшуків.

- 11 жовтня по ухвалі рішення суду було проведено обшук на вул. Дубнівська, 36 фірми «Феміда-інтер», - каже Василь Столяр. - Мотивація: «на обшук приміщення ТОВ «Феміда-інтер» на вул. Дубнівській, 36 з метою відшукання оригіналів документів з почерками та підписами колишніх працівників ТОВ «Феміда-інтер» за період 2006-2012 року». 20 документів. Зайшло 6 «гоблінов» без документів. Почали перевіряти Дубнівську, 36, хоча там є один кабінет фірми «Феміда-інтер». Решту кабінетів орендують чи банки, чи адвокати, чи страхові компанії.

Депутат зазначає, що керував обшуком слідчий Дацьо, а «прикривав» його прокурор Приймачук. Обранець підготував депутатський запит з приводу порушень правоохоронців, однак більшість у Волиньраді не підтримала його.

- «Нам все одно, що ми будемо шукати», - переповідає слова прокурора Приймачука Василь Столяр. - Були вилучені особисті речі підприємства, не пов’язані з кримінальною справою. Документи в протоколі позначені «папка №1», договори «такі-то, такі-то» - повний «бєспрєдєл». От в мене до прокурора Волинської області запитання. Чому вищеперераховані порушення стали можливі? Чому вони носять систематичний характер? Які міри вживає прокуратура щодо перевірки дій слідчого? Які міри прийняла прокуратура області щодо прокурора Приймачука, який здійснював процесуальне керівництво при проведенні обшуку?

Нагадаємо, що в інтерв’ю ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ Василь Столяр розповідав, що його хочуть посадити за ґрати.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору