РІВНЕНЩИНА

685 га мисливських угідь повернули Волині

21.11.2013, 19:20      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1261

Такi будиночки для проживання мисливцiв побудували на угiддях, якими користується одна з приватних фірм. Ілюстративне фото з архіву ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Прокурор Волинської області звернувся до суду з позовом про скасування незаконного рішення Волинської обласної ради про надання мисливських угідь площею 685 га у користування трьом господарюючим суб’єктам.

 Повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області

Ці мисливські угіддя були надані на 25 років у користування Громадській організації "Мисливсько-рибальський клуб "Стохід Козацький", ТзОВ "Веста - М" та  Малому приватному підприємству "Вероніка"  без погодження з належними землекористувачами.

Надання угідь було погоджено, як землекористувачем, Ковельським спеціалізованим лісогосподарським акціонерним товариством "Тур", яке на ці землі не мало правовстановлюючих документів, передбачених Земельним кодексом.

Волинський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора області та скасував незаконне рішення обласної ради в частині надання мисливських угідь згаданим суб’єктам господарювання.

Мисливські угіддя будуть повернуті у мисливський резерв.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору