РІВНЕНЩИНА

У прокурора Рівненщини - два нових заступники-земляки

21.12.2013, 20:23      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1926

Прокурор Рівненської області Олександр Черепаха, який родом з Запоріжжя, привів з собою двох заступників-земляків

Наказом Генерального прокурора України від 18 грудня 2013 року призначено першим заступником прокурора Рівненської області Васюка Олександра Григоровича, старшого радника юстиції.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Олександр Григорович народився 29 грудня 1970 року.

В органах прокуратури працює з 1996 року. Перебував на різних прокурорсько-слідчих посадах в органах прокуратури Запорізької області, до переведення на роботу у прокуратуру Рівненської області обіймав посаду Київського міжрайонного екологічного прокурора Дніпровської екологічної прокуратури.

Наказом Генерального прокурора України від 18 грудня 2013 року призначено старшого радника юстиції Воронова Олексія Олександровича заступником прокурора Рівненської області.

Олексій Олександрович народився 20 грудня 1973 року.

Стаж роботи в органах прокуратури - понад 16 років. До переведення на роботу у прокуратуру Рівненської області обіймав прокурорсько-слідчі посади, в тому числі керівні, в органах прокуратури Запорізької області.

Нагадуємо, у жовтні 2013 року прокурорм Рівненської області призначили Олександра Черепаху, який родом з Запоріжжя і з 2007 по 2013 роки був прокурорм цього міста.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

22.12.2013, 09:31 178.136.185.*** Ровенчанин
Ничего плохого и хорошего не могу сказать за Васюка и Воронова. А вот Черепаха, работая в Запорожье, был замечен в тесных коррупционных связях с криминальным Анисимовым(взят под стражу) и МЭРом Запорожья, Сином( ведется следствие). У нас таких доста и своих.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору